Betfan zakład bez ryzyka

Betfan cashback

Czy w Betfan cashback jest elementem oferty powitalnej bukmachera? Pewnie wielu z Was zadaje sobie to pytanie. Oczywiście nie ma w tym nic złego. Przecież zakład bez ryzyka to jeden z najlepszych bonusów na start. Jeśli zdecydujesz się postawić kupon objęty cashbackiem, nie ryzykujesz byt wiele. Możesz mieć pewność, że w przypadku przegranej, postawione środki powrócą na Twoje konto gracza.

BONUS NA START
600 zł cashback
Odbierz Bonus

Z tego artykułu dowiesz się na czym polega cashback. Odpowiemy także na pytanie czy bukmacher Betfan oferuje nowym graczom zakład bez ryzyka oraz opowiemy Ci jak możesz z niego skorzystać.

Betfan cashback – co to takiego?

Jak wspomnieliśmy na samym początku, zakład bez ryzyka jest najlepszym bonusem na start dla nowych użytkowników. Dlaczego? Otóż cashback jest formą ubezpiecznia od ewentualnej przegranej. W praktyce oznacza to, że jeśli Twój zakład okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci na Twoje konto całość lub część postawionej przez Ciebie stawki. Innymi słowy można także powiedzieć, że minimalizujesz ryzyko utraty pieniędzy zainwestowanych w pierwszy zakład.

Pamiętaj, że bukmacher sam ustala jaka kwota powróci na twoje konto. Dodatkowo, ważnym elementem jest także zapoznanie się z warunkami obrotowymi bonusu. Zdarza się, że niektórzy bukmacherzy w ogóle go nie wymagają, jednak jest to rzadkość.

Betfan zakład bez ryzyka

Betfan zakład bez ryzyka

Przejdźmy zatem do rzeczy. Czy Betfan zakład bez ryzyka dostępny jest w ofercie powitalnej bukmachera? Odpowiedź brzmi: tak! Betfan oferuje swoim nowym graczom cashback do 600 zł.

Co więc trzeba zrobić, aby otrzymać zakład bez ryzyka w Betfan?

Aby móc przystąpić do promocji, należy spełnić poniższe warunki:

 • Założyć konto u bukmachera Betfan
 • Dokonać wpłaty pierwszego depozytu, który nie może być niższy niż 50 zł
 • Minimalna stawka pierwsze zawartego kuponu musi wynosić 50 zł
 • Zawarty kupon może być kuponem SOLO lub AKO
BONUS NA START
600 zł cashback
Odbierz Bonus

Jeśli spełnisz wszystkie wymagania, bez problemu będziesz mógł skorzystać z oferty promocyjnej. W przypadku kiedy Twój kupon okaże się przegrany, bukmacher zwróci na Twoje konto gracza środki w kwocie postawionej stawki.

Jakie są warunki obrotowe?

Jeśli chcesz przenieść środki z salda bonusowego, na saldo główne musisz spełnić kilka niezbyt wymagających warunków:

 • Konieczne jest dokonanie jednokrotnego obrotu
 • Kupon musi zawierać nie mniej niż 3 zdarzenia
 • Minimalny łączy kurs kupony będzie wynosił 3.80 lub więcej
 • Czas na dokonanie obrotu wynosi 7 dni

I tyle! Twoje środki od razu pojawią się na Twoim koncie głównym.

Jak zarejestrować konto u bukmachera Betfan?

Oczywiście jednym z najważniejszych wymogów jakie trzeba spełnić, aby odebrać w Betfan cashback, jest założenie darmowego konta. Nie musisz od razu zakładać konta stałego. Wystarczy dokonać szybkiej rejestracji, aby dostać bonus powitalny. Proces zakładania konta tymczasowego zajmie Ci zaledwie minutę i dokonasz tego w dwóch prostych krokach:

 • Na samym początku musisz podać dane, które umożliwią Ci logowanie się do Twojego konta. Wymagany jest zatem adres e-mail, hasło oraz numer telefonu.
 • Następnie konieczne będzie podanie kilku swoich danych osobowych tj.: imię, nazwisko, PESEL oraz kod SMS, który otrzymasz na wcześniej podany numer telefonu.
BONUS NA START
600 zł cashback
Odbierz Bonus

I gotowe! Twoje konto jest w pełni aktywne, a Twój bonus powitalny już na Ciebie czeka. Pamiętaj jednak, że posiadając jedynie konto tymczasowe, nie masz możliwości wypłaty swoich wygranych środków. W tym celu musisz dokonać pełnej rejestracji, która wiąże się z przesłaniem do bukmachera zdjęć lub skanów dowodu tożsamości potwierdzającego wcześniej podane przez Ciebie dane.

Oferta powitalna Betfan poza cashback

Zakłady bukmacherskie Betfan poza świetnym bonusem na start w formie zakładu bez ryzyka, przygotowały także kilka innych bonusów, które możesz zgarnąć jako nowy gracz.

 • Pakiet Pudziana – 100% bonus za drugą wpłatę

Wpłacając swój drugi depozyt możesz zgarnąć aż do 1 000 zł! Brzmi świetnie? Bez wątpienia tak. By otrzymać bonus musisz wpłacić minimalną kwotę 50 zł. Jednakże, aby w pełni skorzystać z bonusu, czyli otrzymać najwyższą stawkę 1 000 zł, tyle też powinieneś wpłacić.

Zanim jednak zdecydujesz się na przeniesienie środków ze swojego konta gracza, na konto bankowe musisz spełnić kilka warunków:

 1. Wymagany jest trzykrotny obrót bonusem.
 2. Koniecznie jest zawarcie jednego lub więcej kuponów.
 3. Całkowity kurs musi wynosić min. 2.50.
 4. Każdy kupon musi zawierać nie mniej niż 3 zdarzenia.

Bonus zostanie odblokowany, kiedy wszystkie zdarzenia znajdujące się na kuponie zostaną rozliczone. Pamiętaj, że czas na obrót to tylko 14 dni.

 • Zacznij jak mistrz – zgarnij 60 zł we freebecie

Kolejnym bonusem powitalnym proponowanym przez Betfan jest Freebet w kwocie 60 zł. Freebet to nic innego jak darmowy zakład. Oznacza to, że otrzymasz od buka darmowe środki na grę. Aby jednak tak się stało należy spełnić kilka warunków.

 1. Przede wszystkim musisz pamiętać o minimalnym depozycie, który wynosi 30 zł.
 2. Następnie musisz stworzyć kupon z max. kursem 33.0.
 3. Zagraj za freebet zaznaczając przy tym niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu.

Freebet zostanie natychmiast dopisany do Twojego BETkonta i od razu możesz grać dalej!

Metody płatności

Betfan oferuje szereg metod płatności, aby ułatwić Ci wpłatę i wypłatę środków. Do dokonywania wpłat możesz użyć kart Visa, Mastercard, BLIK, Przelewy24 lub paysafecard. Twoje środki będą natychmiast dostępne na Twoim koncie, więc możesz od razu zacząć obstawiać.

W przypadku wypłat możesz wybrać jednie spośród kart Visa lub Mastercard. Zakłady bukmacherskie na chwilę obecną nie udostępniają innej możliwości wypłacenia swoich środków, jak jedynie poprzez tradycyjny przelew bankowy. Twoje środki będą dostępne w ciągu 24 godzin od złożenia wniosku o wypłatę. Betfan dokłada wszelkich starań, aby zapewnić swoim klientom bezpieczne zakłady, a wszystkie transakcje są przetwarzane za pośrednictwem bezpiecznych, zaszyfrowanych kanałów. Nie musisz obawiać się, że coś pójdzie nie tak i Twoje dane lub środki dostaną się w niepowołane ręce.

BONUS NA START
600 zł cashback
Odbierz Bonus

Wpłaty i wypłaty

Zarówno proces wpłaty, jak i wypłaty jest bardzo prosty i szybki. Żaden nie powinien zająć Ci więcej niż kilka minut.

Jak dokonać wpłaty?

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij przycisk „Wpłata” znajdujący się na górze strony.
 3. Wprowadź kwotę depozytu.
 4. Kliknij „Doładuj”.
 5. Wybierz odpowiednią dla siebie metodę płatności.
 6. Sfinalizuj transakcję.

Nic trudnego, prawda? Wystarczy zaledwie kilka chwil, aby środki pojawiły się na twoim koncie gracza.

Jak dokonać wypłaty?

 1. Zaloguj się na swoje konto.
 2. Kliknij przycisk ze swoimi inicjałami.
 3. Wybierz zakładkę „Mój profil”.
 4. Kliknij „Wypłata”.
 5. Podaj kwotę jaką chcesz wypłacić.
 6. Potwierdź płatność podając hasło do konta.

Pieniądze na Twoim koncie mogą pojawić się nawet w ciągu kilku minut. Warunkiem jest to, że zostanie on zlecony w godzinach księgowania – czyli od poniedziałku do piątku w godzinach 8:00 – 24:00.

Betfan zakład bez ryzyka – podsumowanie

Więc jeśli szukasz nowej strony z zakładami sportowymi, która oferuje świetny bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka to koniecznie musisz sprawdzić BetFan. Mają do wyboru szeroką gamę sportów, a ich obsługa klienta jest doskonała. Dodatkowo oferują cashback w wysokości do 600 zł przy pierwszej wpłacie. Warunki obrotowe są naprawdę proste i przejrzyste. Nawet jeśli jesteś dopiero początkującym typerem, to nie będziesz miał problemu z ich spełnieniem.

Co więcej, bonus powitalny to nie tylko Betfan cashback. To także bonus przy drugiej wpłacie, a także freebet. Jeśli chcesz zacząć obstawiać ze sprawdzonym i bezpiecznym bukmacherem, to Betfan bez wątpienia Cię nie zawiedzie.

FAQ

Czy w Betfan dostępny jest cashback?

Tak, bukmacher Betfan oferuje swoim nowym graczom bonus powitalny w formie cashbacku do 600 zł.

Czy muszę dokonać pełnej rejestracji w Betfan, aby otrzymać bonus powitalny?

Nie, pełna rejestracja nie jest wymagana. Wystarczy założenie konta tymczasowego. Weź jednak pod uwagę, że posiadając jedynie konto tymczasowe nie będziesz mógł wypłacić swoich środków. Aby tego dokonać, konieczna będzie pełna rejestracja.

Jaka jest minimalna stawka pierwszego depozytu w Betfan?

Aby odebrać w Betfan cashback na start, należy wpłacić minimum 50 zł.

5/5 - (4 votes)