Betfan freebet – co to takiego?

Betfan freebet

Czy w Betfan freebet dostępny jest w ofercie dla nowych graczy? No jasne, że tak! To jedna z najbardziej lubianych promocji, dzięki której możesz obstawiać zakłady za pieniądze bukmachera. Czyż to nie brzmi dobrze?

BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

W tym artykule opowiemy Ci na czym polega freebet, jaką kwotę freebetu oferuje Betfan oraz jak możesz z niego skorzystać.

Betfan freebet – co to takiego?

Betfan freebet – co to takiego?

Pewnie wielu z Was słyszało co nie co o freebecie, jednak Ci, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawieniem mogą nadal poszukiwać informacji na ten temat. Zatem przejdźmy do konkretów. Czym tak właściwie jest freebet? Najprościej mówiąc jest to darmowy zakład, który otrzymujesz od bukmachera.

Buk oferuje nowym użytkownikom środki, które gracz może wykorzystać na zakłady sportowe. Najczęściej wiąże się to ze spełnieniem warunków obrotowych oraz z wpłatą minimalnego depozytu.

Darmowy zakład w Betfan

Bukmacher Betfan aktualnie w swojej ofercie powitalnej posiada freebet w kwocie 60 zł. Jest to jedna z najwyższych ofert na polskim rynku bukmacherskim. Z takimi środkami można już śmiało stawiać swój pierwszy zakład.

W Betfan masz dwie możliwości odebrania freebetu:

Opcja pierwsza: możesz wybrać pełny pakiet powitalny cashback 1000 zł + freebet 60 zł. Wtedy poza założeniem nowego konta, będziesz musiał wpłacić minimalny depozyt 50 zł. Następnie utworzyć dowolny zakład za min. 60 zł i zaznaczyć niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu.

Opcja druga: możesz wybrać sam freebet 60 zł. W tym przypadku wpłacić wystarczy jednie 30 zł, stworzyć dowolny kupon za min. 30 zł oraz, tak jak w przypadku opcji pierwszej, zaznaczyć niebieskie pole z nazwą Darmowego Zakładu.

BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

To, którą opcję wybierzesz zależy tylko od Ciebie i od kwoty, którą zdecydujesz się wpłacić.

Warunki obrotowe

Świetna wiadomość jest taka, że niezależnie od tego, którą opcję wybierzesz, Betfan nie wymaga żadnego obrotu. Wygrane środki od razu pojawią się na twoim koncie głównym. W takiej sytuacji jedyny koszt jaki musisz ponieść to koszt freebetu. Co to oznacza? Już tłumaczymy.

W przypadku wygranej np. 200 zł, otrzymasz 140 zł, ponieważ 200 zł – 60 zł (freebet), daje nam 140 zł.

Jak odebrać freebet w Betfan?

Odebranie darmowego zakładu jest opcją dostępną jedynie dla nowych graczy, którzy zarejestrują swoje konto w Betfan. Zatem jeśli jeszcze nie posiadasz konta u bukmachera, możesz zgarnąć 60 zł więcej na grę w formie darmowego zakładu.

Jak założyć konto w Betfan?

Rejestracji darmowego konta w Betfan dokonasz zarówno na stronie bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej. Cały proces jest banalnie prosty i nie powinien zająć Ci więcej niż 2 minuty. Co więcej, aby w Betfan freebet został Ci przyznany, wystarczy dokonać szybkiej rejestracji. Oznacza to, że nie będziesz musiał potwierdzać swoich danych osobowych oraz wieku za pomocą wysyłania do bukmachera zdjęć lub skanów dowodu tożsamości. Rejestracji dokonasz w zaledwie trzech krokach:

  1. Na samym początku będziesz zobowiązany do wypełniania formularzu danymi potrzebnymi do zalogowania się do Twojego przyszłego konta. Należy podać: adres e-mail, numer telefonu oraz utworzyć hasło. Ważnym elementem jest także zaznaczenie wszystkich zgód marketingowych, ponieważ dzięki temu będziesz mógł odebrać w Betfan freebet 60 zł.
  2. W drugim kroku należy podać swoje dane osobowe tj.: imię i nazwisko, PESEL, kod SMS oraz zaznaczyć odpowiednie oświadczenie o prawdziwości podania przez Ciebie danych.
  3. Kliknij „OTWÓRZ KONTO” i gotowe!
BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

Pamiętaj, że aby móc skorzystać z darmowego zakładu, musisz dokonać swojego pierwszego depozytu w kwocie 50 zł lub 30 zł. Po tej czynności, będziesz mógł w pełni cieszyć się z freebetu oferowanego przez Betfan.

FAQ

Czy w Betfan dostępny jest Freebet?

Tak, bukmacher Betfan posiada w swojej ofercie powitalnej freebet w kwocie 60 zł.

Jak mogę odebrać freebet w Betfan?

Aktualnie darmowy zakład w Betfan dostępny jest tylko dla nowych graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u bukmachera. Freebet przyznawany jest dopiero po dokonaniu rejestracji oraz wpłacaniu pierwszego depozytu w kwocie 50 zł lub 30 zł.

Muszę dokonać pełnej rejestracji, aby otrzymać freebet w Betfan?

Nie, wystarczy dokonać szybkiej rejestracji, aby móc cieszyć się darmowym zakładem od Betfan.

4.8/5 - (5 votes)