Betters freebet - oferta 2023

Betters freebet

W Betters freebet dostępny jest dla każdego nowo zarejestrowanego użytkownika. Darmowy zakład bowiem jest częścią oferty powitalnej bukmachera, dzięki której już na starcie będziesz mógł zgarnąć wyższe wygrane. Co więcej, oferta Betters nie kończy się tylko na jednym freebecie. Zaraz po założeniu konta będziesz mógł otrzymać aż 2 dodatkowe bonusy w formie darmowego zakładu!

Ile zatem wynoszą w Betters freebety? Jak możesz je odebrać? Jakie warunki trzeba spełnić? Spokojnie, na te i na wiele innych pytań odpowiemy w tym artykule.

Betters freebet – oferta 2023

Freebet to bardzo często najbardziej pożądany bonus na start przez graczy. Dlaczego? Ponieważ freebet to inaczej darmowy zakład, czyli prezent od bukmachera w postaci ekstra środków na grę. Oznacza to, że  nie musisz stawiać swojego pierwszego zakładu za swoje własne pieniądze. Dzięki temu, nawet jeśli przegrasz to tak naprawdę nic nie stracisz. Jest to taka sytuacja win-win.

Jak już wspomnieliśmy w Betters freebet dostępny jest podwójnie. Oba bonusy otrzymasz za założenie konta. Co zatem musisz zrobić, aby skorzystać z promocji? Już tłumaczymy.

Betters freebet - oferta 2023

Darmowy zakład w Betters

Aktualnie bukmacher Betters w swojej ofercie posiada aż dwa freebety, który możesz zgarnąć podczas rejestracji. Pierwszy otrzymasz za weryfikację konta w kwocie 5 zł, natomiast drugi jest freebetem startowym wynoszącym aż 200% do 40 zł! Dzięki temu łącznie na start możesz zyskać dodatkowe ekstra 45 zł!  Brzmi świetnie? Jasne, że tak!

Jak odebrać w Betters freebet 5 zł?

Aby otrzymać dodatkowe 5 zł tak naprawdę nie musisz robić zbyt wiele. Wystarczy, że po założeniu konta, od razu dokonasz jego weryfikacji. Co to oznacza? Otóż zobowiązany będziesz do wysłania zdjęć lub skanów obu zdjęć dowodu tożsamości (paszport lub dowód osobisty), który potwierdzi wszystkie podane przez Ciebie wcześniej dane. Jeśli pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji, natychmiast na Twoim koncie pojawi się dodatkowe 5 zł.

Jak odebrać w Betters freebet 200% do 40 zł?

Tutaj sytuacja już nieco bardziej się komplikuje, ale spokojnie wciąż bukmacher Betters nie wymaga zbyt wiele. Poniżej omawiamy wszystkie warunki postawione przez operatora:

  • Oczywiście wychodzimy z założenia, że już założyłeś konto. Wówczas musisz wpłacić swój pierwszy depozyt w dowolnej kwocie.
  • Następnie postawić zakład, również za wybraną przez Ciebie stawkę.

I tyle! Zaskoczony? Nie wątpimy. Od razu po zawarciu zakładu na twoim koncie pojawi się freebet w wysokości 200% stawki brutto, aż do 40 zł! Co więcej, środki te będziesz mógł wykorzystać na zawarcie zakładu SINGIEL lub KOMBI z kursem całkowitym nie niższym niż 1.8. Do promocji zaliczają się jedynie zdarzenia z oferty przedmeczowej lub live. Na wykorzystanie darmowego zakładu masz aż 72 godziny.

FAQ

Ile wynosi w Betters freebet?

W Betters freebet dostępny jest tylko dla nowych graczy, którzy dopiero założą konto u tego buka. Po weryfikacji otrzymasz freebet w kwocie 5 zł, natomiast po zawarciu pierwszego zakładu zgarniesz 200% stawki brutto aż do 40 zł. Łącznie możesz zatem otrzymasz 45 zł na start.

Czy muszę weryfikować konto, aby otrzymać freebet w Betters?

Tak, weryfikacja konta jest warunkiem koniecznym otrzymania freebetu w kwocie 5 zł.

Jak odebrać freebet w Betters?

Na początku musisz dokonać rejestracji konta na stronie internetowej lub w appce buka, następnie zweryfikować konto, wpłacić pierwszy depozyt i postawić zakład.