Bonus za założenie konta bukmacherskiego

Przed dokonaniem rejestracji, warto dowiedzieć się jaki dokładnie czeka na Ciebie bonus za założenie konta bukmacherskiego. Choć oferty powitalne operatorów się od siebie różnią, to jest kilka bonusów, które dostępne są u niemalże każdego z nich. Z tego powodu, że konkurencja na rynku bukmacherskim stała się w ostatnim czasie naprawdę duża, operatorzy prześcigają się w ofercie promocyjnej. Każdy bowiem chce zachęcić jak największą ilość graczy do obstawiania właśnie u nich.

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
600 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

W tym artykule opowiemy Ci o wszystkich dostępnych bonusach za założenie konta bukmacherskiego. Dowiesz się jak z nich korzystać oraz jak je odebrać.

Bonus za założenie konta bukmacherskiego – rodzaje bonusów

Bonus za założenie konta bukmacherskiego – rodzaje bonusów

Ogólnie rzecz biorąc bonusy bukmacherskie dzielimy na dwa rodzaje bonusów – bonusy powitalne dla nowych graczy oraz bonusy dla stałych graczy. Jak wspomnieliśmy, w tym artykule skupimy się jedynie na bonusach za założenie konta bukmacherskiego – czyli bonusach startowych.

Bonus za założenie konta bukmacherskiego zwykle ma dość wysoką wartość pieniężną i określone warunki obrotu. Minusem takiego bonusu jest fakt, że można go wykorzystać tylko i wyłącznie raz. Co więcej, często trzeba także pamiętać o wpisaniu kodu promocyjnego podczas dokonywania rejestracji, bowiem bez niego bonus może nie zostać Ci przyznany.

Przejdźmy jednak zatem do sedna. Jakich bonusów startowych możesz spodziewać się u operatorów?

Bonus od depozytu

Pierwszym najczęściej spotykanym bonusem, który możesz otrzymać od razu po założeniu konta jest bonus od depozytu. Na czym on polega? Otóż dzięki niemu bukmacher podwoi Twoją pierwszą wpłatę do określonej kwoty. Np. wpłacając 300 zł, otrzymasz od buka kolejne 300 zł, dzięki czemu łącznie będziesz miał aż 600 zł do wykorzystania na grę. Warto także dodać, że czasami bukmacherzy nie przyznają jedynie 100% stawki pierwszego depozytu, a aż 200%! Choć taka promocja jest nieco rzadziej spotykana, to wciąż można się jej dopatrzeć u kilku buków.

Darmowy zakład – freebet

Jak sama nazwa wskazuje darmowy zakład to nic innego jak darmowe środki, które jako gracz możesz otrzymać od bukmachera. Standardowo jest to bonus wynoszący kilkadziesiąt złotych – między 15 a 100 zł. Dzięki freebetowi możesz postawić zakład bez użycia swoich własnych pieniędzy. Jest to zatem świetna opcja dla graczy rozpoczynających dopiero swoją typerską przygodę.

Zakład bez ryzyka – cashback

To już trzeci i chyba najbardziej pożądany bonus za założenie konta bukmacherskiego jakiego możesz się spodziewać u operatorów. Dlaczego jest on tak istotny dla graczy? Bowiem cashback ubezpiecza Twój pierwszy postawiony zakład przed ewentualną przegraną. W praktyce oznacza to, że jeśli postawisz zakład za np. 100 zł i niestety nie będzie on trafiony, otrzymasz od bukmachera zwrot w wysokości postawionego przez Ciebie kuponu – czyli w tym przypadku 100 zł. Każdy operator zawsze ustala górną stawkę zwrotu, choć najczęściej jest to kilkaset złotych.

Gra bez podatku

Gra bez podatku to już ostatni bonus za założenie konta bukmacherskiego, który dostępny jest wśród legalnie działających buków w naszym kraju. Po spełnieniu wyznaczonych przez bukmachera warunków, możesz grać przez określony czas całkowicie bez podatku! Dzięki temu Twoje wygrane będą aż o 14% wyższe. Co składa się na zasady wzięcia udziału w takiej promocji? Najczęściej jest to oczywiście wymóg rejestracji, a następnie postawienia kuponu za określoną stawkę i o odpowiednim kursie.

Jak założyć konto bukmacherskie?

Wymogiem otrzymania bonusu na start jest oczywiście założenie konta u bukmachera. Tego rodzaju promocje skierowane są tylko do graczy, którzy nie posiadają jeszcze konta u danego operatora. Pamiętaj także o tym, że taki bonus jest jednorazowy i na jego wykorzystanie masz określoną ilość czasu. Po jego upływie niestety odbiór bonusu będzie niemożliwy. Zatem zanim zdecydujesz założyć konto u wybranego buka i skorzystać z jego oferty powitalnej, zapoznaj się z jej regulaminem.

Rejestracja u każdego bukmachera przebiega w niemalże identyczny sposób. Jeśli więc już kiedykolwiek zakładałeś konto, raczej nic nie będzie dla Ciebie zaskoczeniem. Jeśli natomiast będzie to Twój pierwszy raz, nic się nie martw. Proces rejestracji jest naprawdę łatwy i szybki. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Konto bukmacherskie możesz założyć zarówno na stronie internetowej bukmachera, jak i w jego aplikacji mobilnej. Rejestrację rozpocznij od kliknięcia „Zarejestruj się/Rejestracja”.
  2. W następnej kolejności zostaniesz przeniesiony do pierwszego formularza rejestracyjnego (najczęściej jest ich od dwóch do trzech). Zostaniesz poproszony o uzupełnienie wszystkich najważniejszych informacji o sobie, m.in. będą to takie dane jak: imię, nazwisko, numer telefonu, adres zamieszkania, hasło, czy login. Na tym etapie będziesz mógł także wpisać kod promocyjny, jeśli buk takowy posiada.
  3. Jeśli dokonasz tylko szybkiej rejestracji, na tym cały proces się zakończy. Jeśli jednak będziesz chciał od razu założyć konto stałe, konieczne będzie jeszcze przesłanie do buka dokumentu tożsamości potwierdzającego Twój wiek oraz dane.

I gotowe. Teraz śmiało możesz korzystać z bonusu za założenie konta bukmacherskiego. Cały proces nie powinien zająć Ci więcej niż kilka minut. Jeśli zdecydujesz się na pełną rejestrację, weryfikacja może potwierdzać kilkanaście lub kilkadziesiąt minut.

FAQ

Jaki otrzymam bonus za założenie konta bukmacherskiego?

Wszystko oczywiście zależy od oferty bukmachera, jednak możesz się spodziewać takich bonusów jak: darmowy zakład, zakład bez ryzyka, bonus od depozytu czy gra bez podatku.

Czy muszę dokonać pełnej rejestracji, aby otrzymać bonus za założenie konta bukmacherskiego?

Bukmacherzy rzadko wymagają pełnej rejestracji i przyznają bonus bez weryfikacji konta. Jednak nie jest to reguła, więc przed przystąpieniem do promocji, zapoznaj się z jej regulaminem.

Ile czasu zajmuje założenie konta bukmacherskiego?

Najczęściej jest to kwestia maksymalnie kilku minut.