Bukmacherzy promocje na start

Chcesz wiedzieć jakie oferują bukmacherzy promocje na start? Jeśli tak, to znalazłeś się w idealnym miejscu, w którym dowiesz się wszystkiego o najważniejszy i najpopularniejszych bonusach i promocjach powitalnych u bukmacherów. Nie od dziś wiadomo, że operatorzy na wiele różnych sposobów starają się dotrzeć do nowych klientów. Głównie zachęcają graczy do założenia konta właśnie za pomocą promocji na start! W dobie tak silnej konkurencji na rynku bukmacherskim, firmy muszą posiadać naprawdę wyróżniające się oferty, aby zdobyć nowych klientów.

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
600 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

Jakie zatem znajdziesz promocje na start u bukmacherów? Jak będziesz mógł je odebrać? Jak z nich skorzystać? Tego wszystkiego dowiesz się z poniższego artykułu.

Bukmacherzy promocje na start – najpopularniejsze bonusy

Bukmacherzy promocje na start to jedna z najczęściej przeglądanych ofert u operatorów. To dzięki niej gracze podejmują decyzję o ostatecznym wyborze buka. Najczęściej użytkownicy wybierają bukmachera, który oferuje najwyższe stawki. Jednak pamiętaj, że poza otrzymaną kwotą, ważne są także warunki obrotu. Im mniejszy obrót, tym łatwiej dla Ciebie. Dlatego zanim podejmiesz decyzje, zapoznaj się z regulaminem promocji.

Bukmacherzy promocje na start – najpopularniejsze bonusy

Do najpopularniejszych promocji na start u bukmacherów zalicza się cztery główne bonusy:

  • Bonus od depozytu,
  • Darmowy zakład,
  • Zakład bez ryzyka,
  • Gra bez podatku.

Standardowo bukmacherzy oferują nie jeden, a kilka bonusów na start. Najczęściej jest to cały pakiet promocji, który otrzymasz natychmiast po założeniu konta bądź spełnieniu stawianych przez buka warunków. Związane są one z minimalną stawką kuponu, ilością zdarzeń oraz minimalnym kursem.

Rodzaje promocji na start u bukmacherów

Skoro już wiesz jakie oferują bukmacherzy promocje na start, to warto się im bliżej przyjrzeć i opowiedzieć na czym dokładnie polegają. Dzięki temu, że każdy bonus przyniesie Ci inne korzyści, poznając je bliżej, będziesz mógł wybrać, który jest dla Ciebie najbardziej odpowiedni.

Bukmacherzy promocje na start – bonus od depozytu

Zacznijmy od pierwszej promocji jaką jest bonus od depozytu. Jest to jeden z najbardziej klasycznych i zarazem najczęściej pojawiający się bonus w ofertach bukmacherów. Dzięki niemu buk podwoi Twoją pierwszą wpłatę. Oznacza to, że wpłacając np. 500 zł na swoje konto gracza, otrzymasz drugie tyle od operatora – czyli będziesz miał aż 1000 zł do wykorzystania na grę. Nie zapominaj o warunkach obrotu bonusem. Koniecznie dowiedz się czego wymaga buk, zanim przystąpisz do promocji.

Bukmacherzy promocje na start – darmowy zakład

Drugim najczęściej spotykanym bonusem na start jest darmowy zakład, który inaczej nazywany jest freebetem. Pozwala on na grę za środki otrzymane od bukmachera. Dokonując rejestracji, operator w nagrodę przyzna Ci kilkadziesiąt złotych – najczęściej w przedziale 15 zł – 100 zł – które będziesz mógł wykorzystać na postawienie zakładów na swoje ulubione drużyny. Jest to niewątpliwie świetna opcja dla graczy, którzy będą pierwszy raz stawiać swoje kupony. Dzięki freebetowi tak naprawdę nic nie stracisz, a zyskać możesz wiele.

Bukmacherzy promocje na start – zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to uwielbiana promocja przez graczy. Cashback ubezpiecza Twój pierwszy postawiony zakład. Jeśli Twoje typerskie przeczucie Cię zawiedzie, to nic nie stracisz, bowiem bukmacher zwróci na Twoje konto kwotę przegranego zakładu. Maksymalna stawka zwrotu zwykle ustalana jest przez operatora i najczęściej jest to kilkaset złotych. Przed przystąpieniem do promocji, będziesz musiał oczywiście spełnić jej warunki.

Bukmacherzy promocje na start – gra bez podatku

Gra bez podatku to ostatnia z najpopularniejszych promocji na start wśród bukmacherów, którą w ostatnim czasie możesz spotykać coraz częściej. Dzięki tej opcji, przez określony czas możesz grać bez podatku, czyli zgarniać aż o 14% większe wygrane. Oczywiście ten rodzaj promocji także wiąże się ze spełnieniem stawianych przez buka warunków – stawki kuponu, ilości zdarzeń czy kursu.

Jak odebrać promocje na start?

Bukmacherzy promocje na start – jak sama nazwa wskazuje jest to oferta powitalna, która dostępna jest tylko dla graczy nieposiadających jeszcze konta u bukmachera. Zatem wszystko co musisz zrobić, aby odebrać promocje na start, to założyć konto bukmacherskie. Proces rejestracji u wszystkich operatorów wygląda niemalże identycznie i zajmuje zaledwie kilkadziesiąt sekund. Pamiętaj, że rejestracja możliwa jest zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej buka.

Aby założyć konto u bukmachera, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Przejdź na stronę internetową buka lub do otwórz jego appkę i kliknij „Zarejestruj się/Rejestracja”.
  2. Następnie zostaniesz poproszony o wypełnienie kilku formularzy rejestracyjnych, w których należy podać wszystkie najistotniejsze dane osobowe, w tym m.in.: imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, hasło, login. W tym miejscu będziesz miał także możliwość podania kodu promocyjnego, jeśli bukmacher takowy posiada. Dzięki niemu będziesz mógł otrzymać dodatkowe bonusy na start.
  3. Ostatni krok to potwierdzenie rejestracji i gotowe!

Bukmacherzy promocje na start to oferta, która wiąże się z założeniem konta. Czasami buk wymaga jedynie szybkiej rejestracji, a w niektórych przypadkach pełnej. Wtedy będziesz zobowiązany do zweryfikowania swojego konta i przesłania do bukmachera dokumentu tożsamości.

FAQ

Jakie promocje na start oferują bukmacherzy?

Najczęściej oferty na start zawierają od jednego do czterech bonusów, w tym: bonus od depozytu, cashback, freebet lub grę bez podatku.

W jaki sposób mogę odebrać u bukmacherów promocje na start?

Aby otrzymać od bukmachera przygotowaną przez niego promocję na start, należy dokonać rejestracji konta. Taka oferta bowiem skierowana jest tylko do nowych graczy.

Na czym polega promocja na start zwana freebetem?

Freebet to inaczej darmowy zakład, dzięki któremu otrzymujesz od bukmachera ekstra środki na grę. Oznacza to, że aby postawić zakład nie musisz używać swoich własnych pieniędzy.