Darmowe bonusy bukmacherskie na start

Nic nie satysfakcjonuje nowych graczy bardziej niż darmowe bonusy bukmacherskie na start. Ekstra bonusy powitalne to najbardziej popularna promocja na polskim rynku bukmacherskim. To właśnie dzięki nim nie musisz wpłacać własnych środków na konto.

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
600 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

Każdy gracz przed wyborem konkretnego bukmachera bierze pod uwagę darmowe bonusy bukmacherskie – bonus od depozytu, darmowy zakład, czy też zakład bez ryzyka. Co oferują czołowi legalni bukmacherzy? Jak założyć konto i skorzystać z bonusów? W tym artykule postaramy odpowiedzieć na wszystkie najważniejsze pytania!

Darmowe bonusy bukmacherskie w 2023

Dla nowych użytkowników każdy bukmacher przygotował szereg promocji. Czasami jest to tylko jeden bonus, a w innych przypadkach cały pakiet, który obejmuje od dwóch do czterech bonusów. Pora przyjrzeć się każdemu z nich z osobna i po krótce o nich opowiedzieć, abyś wiedział, który sprawdzi się idealnie dla Ciebie.

Bonus od depozytu

Bez wątpienia bonus od depozytu to najpopularniejszy bonus powitalny wśród polskich operatorów. Ciężko jest znaleźć bukmachera, który nie posiada tego bonusu w swojej ofercie. Na czym on tak właściwie polega? Aby otrzymać darmowy bonus od depozytu musisz dokonać swojej pierwszej wpłaty do bukmachera. Kiedy środki trafią na konto depozytowe, buk natychmiast przyzna Ci nagrodę, która wpłynie na Twoje konto bonusowe. Najczęściej bonus od depozytu wynosi 100% od pierwszej wpłaty. Czyli jeśli wpłacisz np. 200 zł, bukmacher przyzna Ci kolejne 200 zł. Dzięki temu łącznie do wykorzystania będziesz miał 400 zł na dalszą grę!

Zakład bez ryzyka

Darmowe bonusy bukmacherskie najczęściej składają się także z zakładu bez ryzyka, który jest najbardziej pożądanym bonusem przez graczy.  Dlaczego? Ponieważ bonus ten ubezpiecza Cię od ewentualnej przegranej. Jeśli Twój pierwszy zakład się nie powiedzie, nic straconego. Bukmacher zwróci na Twoje konto stawkę przegranego kuponu. Od bukmachera zależy czy będzie to połowa przegranej kwoty, czy też całość. Dlatego zanim zdecydujesz się skorzystać z promocji, zapoznaj się z jej regulaminem.

Darmowy zakład

Darmowy zakład to inaczej freebet, dzięki któremu możesz grać bez użycia własnych środków. Wystarczy, że otworzysz konto u bukmachera, a ten wówczas przyzna Ci ekstra pieniądze na grę. Najczęściej jest to kwota kilkudziesięciu złotych – od 20 zł do 60 zł. Po otrzymaniu środków możesz natychmiast postawić zakład. Jeśli przegrasz, nic nie tracisz. Jeśli wygrasz, cała kasa Twoja!

Bonus mobilny

Coraz większą popularnością cieszą się aplikacje mobile bukmacherów. Aktualnie ciężko jest znaleźć legalnie działającego operatora, który nie posiada swojej appki. W celu zachęcenia graczy do instalacji swoich aplikacji, bukmacherzy bardzo często oferują w zamian darmowe bonusy bukmacherskie. Najczęściej występują one w formie darmowego zakładu – czyli freebetu. Dzięki temu pierwszy postawiony kupon w aplikacji mobilnej, nie będzie wymagał od Ciebie użycia własnych środków. Co więcej, wygrana z takiego freebetu przeważnie nie wymaga obrotu. Oznacza to, że wygrane pieniądze będziesz mógł natychmiast wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. To będzie zależeć już tylko  wyłącznie od Ciebie.

Jak dostać darmowe bonusy u bukmachera – proces rejestracji

Jak dostać darmowe bonusy u bukmachera – proces rejestracji

Jak już wspomnieliśmy darmowe bonusy bukmacherskie najczęściej dostępne są dla nowo zarejestrowanych graczy. Odbiór bonusu możliwy będzie dopiero po zarejestrowaniu konta. Nic się nie martw, proces rejestracji u prawie każdego bukmachera wygląda identycznie, jest banalnie prosty i szybki. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami, a gwarantujemy, że rejestracja zajmie Ci zaledwie kilka minut.

  1. Na samym początku musisz oczywiście wejść na stronę internetową bukmachera i odnaleźć zakładkę „REJESTRACJA/ZAREJESRTUJ SIĘ”.
  2. Następnie będziesz zobowiązany do wypełnienia formularzy rejestracyjnych podstawowymi danymi osobowymi, tj.: imię, nazwisko, hasło, login, PESEL, numer telefonu, adres e-mail itp.
  3. Nie zapomnij o zaznaczeniu zgody na przetwarzanie danych osobowych, akceptacji regulaminu oraz wyrażeniu chęci na otrzymanie bonusu powitalnego. Jest to ważny element, ponieważ bez zaznaczenia tego, nie otrzymasz nagrody.
  4. Gotowe! Twoje konto zostało utworzone.

Teraz pozostało Ci już tylko wpłacić pierwszy depozyt oraz postawić kupon według wytycznych zawartych w regulaminie promocji bukmachera. Jeśli zastosujesz się do wszystkich warunków, otrzymasz darmowe bonusy bukmacherskie, dzięki którym będziesz mógł cieszyć się dalszą grą za ekstra środki!

Jak wybrać najlepsze darmowe bonusy bukmacherskie?

Tak naprawdę wszystko zależy od tego co lubisz i jakie są Twoje wymagania oraz preferencje. Musisz zastanowić się czego tak naprawdę oczekujesz od bukmachera na powitanie, jak często chcesz grać i ile środków planujesz przeznaczyć na grę. Poniżej przedstawiamy Ci kilka kwestii, na które powinieneś zwrócić uwagę biorąc pod uwagę oferty powitalne:

  • Zastanów się jakie bonusy lubisz – darmowy zakład? Zakład bez ryzyka? A może bonus od depozytu? Każdy przyniesie Ci nieco inne korzyści i inne stawki. Freebet to najczęściej najniższa kwota jaką możesz zgarnąć. Dzięki zakładowi bez ryzyka będziesz mógł odzyskać połowę lub nawet całą przegraną przez Ciebie stawkę. Natomiast w ramach bonusu od depozytu bukmacherzy oferują najwyższe kwoty.
  • Zaplanuj swój budżet – kolejna istotną kwestia, którą powinieneś przemyśleć jest Twój budżet. Zastanów się ile możesz przeznaczyć na grę. Jeśli jest to niewielka kwota, lepiej nie decyduj się na najwyższe bonusy, a zwróć uwagę na warunki obrotu. Dzięki nim możesz zgarnąć naprawdę fajną kasę, a co więcej bukmacherzy często dorzucają jakiś freebet w kwocie kilku złotych. Jeżeli natomiast masz w planach zainwestować dość sporą sumę pieniędzy, śmiało możesz celować w najwyższe darmowe bonusy bukmacherskie.
  • Zapoznaj się z warunkami obrotu – jest to ważny czynnik przed podjęciem decyzji o przystąpieniu do promocji. Dlaczego? Otóż jest znacząca różnica pomiędzy dwukrotnym obrotem a pięciokrotnym obrotem. Im mniejszy obrót, tym mniejsze ryzyko.
  • Zobacz jakie warunki trzeba spełnić, aby postawić kupon – istotne jest to, czy będziesz zobowiązany do postawienia kuponu AKO czy SOLO. Te drugie są zwykle mniej ryzykowne, ponieważ mniej rzeczy może pójść nie tak. Nie zapomnij o kursie obrotu. Mogę one być podane łącznie – dla całego kuponu lub dla każdego zdarzenia osobno. Im mniejszy kurs, tym łatwiej dla Ciebie.
  • Zorientuj się ile masz czasu na obrotu bonusem – jeśli grasz niemalże codziennie, czas nie będzie dla Ciebie przeszkodą. Jeśli natomiast grasz raz na tydzień lub rzadziej, sprawdź ile masz czasu na obrót bonusem. Standardowo jest to od 30 do 60 dni.

Oczywiście, abyś był możliwie jak najbardziej zadowolony z wyboru, powinieneś kierować się własnymi oczekiwaniami i wymaganiami. Powyższe kwestie mają na celu jedynie Ci w tym pomóc, a nie cokolwiek narzucać. Pamiętaj, że oferty powitalne bukmacherów różnią się od siebie rodzajem bonusów, wysokością, warunkami obrotu. Dlatego przed podjęciem ostatecznej decyzji, zapoznaj się z ofertami kilku bukmacherów.

FAQ

Jak otrzymać darmowe bonusy bukmacherskie?

Aby otrzymać darmowy bonus u bukmachera najczęściej wystarczy jedynie założyć u niego konto. Każdy operator posiada inna ofertę powitalną i nie zawsze zawiera ona darmowy zakład. Dlatego zanim zdecydujesz się grać u jakiegoś buka, zapoznaj się z jego ofertą promocyjną.

Czy każdy bukmacher oferuje bonus na start?

Aktualnie nie ma w Polsce legalnie działającego bukmachera, który nie posiadałby oferty powitalnej. Jest to najpopularniejsza promocja wśród graczy, dlatego żaden operator nie może sobie pozwolić na jej brak w swojej ofercie.

Jaki jest najlepszy bonus u bukmacherów?

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie, bowiem jest to kwestia indywidualna każdego gracza. Dla jednych najlepszym bonusem będzie bonus od depozytu, dla innych zakład bez ryzyka, a dla jeszcze inny darmowy zakład. Jako nowy gracz zwróć uwagę na wielkość bonusu i warunki obrotu.

Czy trzeba mieć zweryfikowane konto aby otrzymać bonus powitalny?

Wszystko tak naprawdę zależy od bukmachera. Jednakże najczęściej wystarczy jednie założyć konto tymczasowe, a bonus powitalny zostanie Ci przyznany.

4.5/5 - (4 votes)