Etoto zakład bez ryzyka

Bez wątpienia Etoto zakład bez ryzyka to świetny bonus powitalny, który zadowoliłby niejednego nowego gracza. W końcu cashback to jeden z najbardziej pożądanych promocji na polskim rynku bukmacherskim.

BONUS NA START
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Odbierz Bonus

Czy w Etoto zakład bez ryzyka jest częścią oferty powitalnej? Jak można go wykorzystać? I na czym polega? Na te wszystkie, oraz wiele innych pytań odpowiemy w tym artykule. Dowiesz się także co dokładnie zawiera oferta powitalna u bukmachera Etoto oraz jak z niej skorzystać.

Etoto zakład bez ryzyka – na czym polega?

Jeśli nie jesteś pewien na czym dokładnie polega zakład bez ryzyka, to już tłumaczymy. Cashback to nic innego jak dokonanie przez bukmachera zwrotu postawionej przez Ciebie stawki kuponu z powrotem na twoje konto gracza. Buk może zdecydować się na zwrot całości lub tylko części obstawianej kwoty. Dzięki temu ryzyko, jakie podejmujesz zagrywając kupon, zostaje zminimalizowane prawie do zera. Innymi słowy, można także powiedzieć, ze zakład bez ryzyka to forma ubezpieczenia przed ewentualną przegraną.

Bukmacherzy sami ustalają maksymalną kwotę zwrotu oraz warunki obrotu bonusem. Pamiętaj, że obrotu należy dokonać przed wypłaceniem bonusu na konto depozytowe, a następnie bankowe. Oczywiście wszystkie warunki dokładnie opisane są w regulaminie promocji, z którym zawsze zachęcamy się zapoznać przed przystąpieniem do promocji.

Etoto cashback

Z racji tego, że zakład bez ryzyka to najpopularniejszy i najbardziej lubiany bonus powitalny, wielu bukmacherów posiada go w swojej ofercie. Niestety Etoto nie jest jednym z nich. Na chwilę obecną w Etoto zakład bez ryzyka nie jest jednym z elementów oferty promocyjnej.

BONUS NA START
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Odbierz Bonus

Jednakże pomimo tego, że cashaback nie jest podstawowym bonusem w ofercie powitalnej, to cyklicznie dostępny jest dla wszystkich graczy. Najczęściej pojawia się przy okazji ważnych wydarzeń sportowych.

Jak skorzystać z cashbacku kiedy znowu pojawi się w Etoto?

Wówczas koniecznym będzie zalogowanie się na swoje konto lub założenie nowego, a następnie potwierdzenie, że jesteś chętny na skorzystanie z promocji. Kolejnym krokiem będzie wpłacenie środków i obstawienie jakiegoś zdarzenia. Jeśli wygrasz – super, pieniądze są Twoje. Jeśli jednak Ci się nie powiedzie, Etoto zwróci środki na Twoje konto. Czy będzie to 100%, a może 50%? Tego niestety na ten moment nie wiemy. Jeśli tylko pojawi się w Etoto zakład bez ryzyka, niezwłocznie o tym poinformujemy.

Ważną informacją jest także fakt, że do tej pory Etoto nie wymagał żadnego obrotu bonusem. Wiąże się to z tym, że jeśli na Twoje konto zostaną zwrócone środki za przegrany zakład, możesz je natychmiast wypłacić.

Etoto bonus powitalny

Skoro zakład bez ryzyka nie jest częścią oferty powitalnej Etoto, to co jest? Otóż buk nowym graczom oferuje bonus 200% od pierwszej wpłaty do 100 zł! Oznacza to potrojenie Twojego pierwszego depozytu. Warunkiem uprawniającym do udziału w promocji jest wpłata minimalnego depozytu w kwocie 1 zł. Jednakże, aby otrzymać maksymalny możliwy bonus  – 100 zł – należy wpłacić 50 zł. Wtedy łącznie otrzymasz aż 150 zł do wykorzystania na zakłady.

Etoto bonus powitalny

Jakie są warunki obrotu?

Otóż bukmacher nie wymaga obrotu środkami bonusowymi. To jeden z niewielu takich bonusów dostępnych na polskim rynku bukmacherskim. Jedyne co trzeba zrobić to, w ciągu 30 dni, zagrać za wartość przyznanego bonusu, czyli maksymalnie za 100 zł. Spełnione oczywiście muszą zostać pewne warunki:

  • Zagranie kuponu o łącznym całkowitym kursie nie niższym nić 2.20, z czego pojedyncze zdarzenie musi wynosić minimalnie 1.30.
  • Zakład musi być rozliczony jako przegrany lub wygrany.
  • Zakład musi dotyczyć wydarzenia z oferty przedmeczowej lub LIVE.

I tyle! Możesz już spokojnie wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe.

FAQ

Na czym polega zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka to inaczej cashback. W przypadku przegranej, bukmacher zwróci na Twoje konto całość lub część postawionej przez Ciebie stawki.

Czy w Etoto dostępny jest zakład bez ryzyka?

Niestety na chwilę obecną w ofercie bukmachera Etoto zakład bez ryzyka nie jest dostępny.

Jaki bonus powitalny w swojej ofercie posiada Etoto?

Bonus powitalny w Etoto obejmuje 200% od pierwszej wpłaty do 100 zł. Oznacza to, że bukmacher potroi Twój pierwszy depozyt.

4.4/5 - (5 votes)