Fortuna rejestracja – jak założyć konto?

Fortuna rejestracja 2023

Czy Fortuna rejestracja konta to dobry początek, aby zacząć obstawiać? Jasne, że tak! Fortuna to jeden z najchętniej wybieranych legalnych bukmacherów, który zachęci Cię nie tylko wygodną i szybką rejestracją, ale także bardzo atrakcyjną ofertą powitalną. Zostając stałym graczem będziesz miał dostęp do szerokiej i ciekawej oferty kursów, a dodatkowo do jeszcze lepszej oferty promocyjnej.


BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

Dzięki temu artykułowi dowiesz się jak krok po kroku założyć konto u bukmachera Fortuna. Jakie warunki koniecznie trzeba spełnić, aby dokonać pełnej rejestracji oraz jakie korzyści czekają na Ciebie po jej zakończeniu.

Fortuna rejestracja – jak założyć konto?

Fortuna rejestracja konta możliwa jest zarówno na oficjalnej stronie bukmachera oraz w aplikacji mobilnej. Cały proces przebiega naprawdę sprawnie i wygodnie. Wystarczy, że poświęcisz zaledwie kilka minut, aby móc zacząć cieszyć się swoim kontem gracza i jego wszystkimi możliwościami. Dla osób, które niegdyś zakłady już konto, nie będzie to żadna nowość, natomiast nowym graczom nie powinno to sprawić najmniejszego problemu.

Aby rozpocząć rejestrację należy wejść na stronę bukmachera Fortuna i w prawnym górnym rogu kliknąć w żółty przycisk „REJESTRACJA”. Następnie wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

Krok 1: Dane personalne

Pierwszy etap składa się z podania kilku najważniejszych danych osobowych:

 • Pseudonim
 • Hasło
 • Kod PIN
 • Adres e-mail
 • Imię
 • Nazwisko
 • Numer telefonu
 • PESEL

Następnie będziesz zobowiązany do wyrażenia zgody na przetwarzanie danych osobowych oraz zaznaczenie dwóch oświadczeń. Pierwsze to oświadczenie o pełnoletności, natomiast drugie dotyczy potwierdzenia, że środki przez Ciebie przeznaczone na grę będą pochodziły z legalnego źródła. Nie zapomnij także o potwierdzeniu chęci otrzymania bonusu powitalnego.  Na koniec kliknij „Zarejestruj”. Zostaniesz wtedy przeniesiony do drugiego kroku.

Krok 2: Weryfikacja danych

Fortuna rejestracja – jak założyć konto?

Po wypełnieniu pierwszego formularzu, zostaniesz przeniesiony do drugiego, który pozwoli zweryfikować Twoje dane. Zanim to jednak nastąpi na swój adres e-mail otrzymasz wiadomość z linkiem aktywacyjnym. Kliknij w niego, a natychmiast otrzymasz informację, że Twoje konto jest aktywne.

Zaloguj się na swoje konto i przejdź do zakładki „Moje konto”, aby dokończyć pełną rejestrację. Na tym etapie konieczne będzie uzupełnienie swoich danych o informacje takie jak:

 • Numer konta bankowego
 • Numer dowodu osobistego
 • Województwo
 • Kod pocztowy
 • Miasto
 • Ulica wraz z numerem domu/lokalu

W kolejnej części będziesz zobowiązany do wysłania bukmacherowi  skanu lub zdjęcia obu stron dowodu tożsamości. Dokumentem tym może być zarówno dowód osobisty bądź paszport. Są to standardowe procedury, które mają celu potwierdzenie Twojej pełnoletności oraz prawdziwości podanych przez Ciebie wcześniej danych.

Krok 3: Limity

Na sam koniec jedyne co zostało do uzupełnienia to ustalenie limitów dziennych i czasu na grę. Od tej chwili będziesz mógł w pełni cieszyć się możliwościami jakie oferuje Fortuna rejestracja – zawierać zakłady, korzystać z oferty promocyjnej, a także wypłacać wygrane środki na swoje konto.

Bonus za rejestrację w Fortunie

Fortuna rejestracja konta przygotowała dla swoich nowych użytkowników świetny bonus powitalny w formie cashbacku do 600 złotych. Oznacza to, że Twój pierwszy zakład zostanie ubezpieczony od ewentualnej przegranej. Jest to świetna opcja dla początkujących typerów. Nawet jeśli Twój pierwszy zakład nie okaże się trafiony, nic nie stracisz. Zanim jednak zdecydujesz się na odbiór bonusu, zalecamy zapoznanie się z regulaminem promocji. Przede wszystkimi z warunkami obrotu.


BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

Rejestracja konta w aplikacji mobilnej

Jeśli należysz do grona osób, które są zwolennikami telefonu komórkowego lub tabletu to dobrze się składa, że w Fortunie rejestracji konta dokonasz także w aplikacji mobilnej dostępnej za systemy Android oraz iOS. Proces rejestracji przebiega dokładnie w taki sam sposób jak pomocą strony internetowej. Plusem zakładania konta za pomocą aplikacji jest fakt, że chcąc wysłać bukmacherowi zdjęcia dokumentu, nie musisz go przerzucać na komputer, bo wszystko masz w telefonie. Zatem rejestracja przez appkę zajmie Ci znacznie mniej czasu.

FAQ

Czy mogę dokonać szybkiej rejestracji w Fortunie?

Jasne, że tak. Fortuna pozwala graczom na szybką rejestrację. Pamiętaj jednak, że w ciągu 28 dni od dnia założenia konta, będziesz musiał dokonać pełnej rejestracji.

Czy otrzymam jakiś bonus za rejestrację konta w Fortunie?

Bukmacher Fortuna za założenie konta przyznaje graczom cashback do 600 złotych.

Czy mogę zarejestrować konto w Fortunie za pomocą aplikacji mobilnej?

Oczywiście. Proces rejestracji za pomocą aplikacji nie różni się niczym od zakładania konta za pomocą strony internetowej.

4.8/5 - (6 votes)