Fortuna zakład bez ryzyka

Fortuna zakład bez ryzyka jest głównym bonusem oferty powitalnej bukmachera. Nie da się ukryć, że jest to jeden z najlepszych i najbardziej pożądanych bonusów przez graczy. Szczególnie tych, którzy dopiero zaczynają swoją przygodę z obstawieniem. Dzięki niemu nie stracisz na pierwszym postawionym przez siebie zakładzie.


BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

Ile zatem wynosi zakład bez ryzyka w Fortunie? Czy warunki otrzymania bonusu są korzystane dla graczy? Tego oraz wiele innych rzeczy dowiesz się z tego artykułu. Opowiemy Ci o wszystkim, co musisz wiedzieć na temat cashbacku w Fortunie.

Fortuna zakład bez ryzyka – co to takiego?

Na samym początku warto po krótce wytłumaczyć czym jest Fortuna zakład bez ryzyka. Otóż innymi słowy jest to cashback, czyli zakład, który ubezpiecza Cię od ewentualnej przegranej. Jeśli Twój pierwszy postawiony zakład się nie powiedzie, bukmacher zwróci na Twoje konto jakiś procent przegranej przez Ciebie stawki. Najczęściej jest to od 50% do 100%. Właśnie dlatego jest to jeden z najbardziej poszukiwanych bonusów na polskim rynku bukmacherskim. Dzięki niemu, nic nie stracisz na swoim pierwszym zakładzie.

Zakład bez ryzyka do 600 zł w Fortunie

Skoro już wiesz czym dokładnie jest zakład bez ryzyka, przejdźmy do sedna i omówmy jak bonus ten prezentuje się w Fortunie. Stawka u tego operatora jest naprawdę atrakcyjna i jest jedną z najwyższych na rynku. Fortuna zakład bez ryzyka nowym graczom oferuje zwrot 100% stawki aż do 600 zł w przypadku przegranej! Jeśli oczywiście Twój pierwszy kupon okaże się jednak trafiony, świetnie! Cała kasa jest Twoja.

Co zatem trzeba zrobić, aby otrzymać w Fortunie cashback? Nie ma w tym skomplikowanego, już Ci wszystko tłumaczymy.

  1. Pierwszą i najważniejszą kwestią jest założenie konta w Fortunie. Możesz to zrobić zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej.
  2. Następnie zaloguj się na swoje konto i postaw pierwszy zakład. Wysokość depozytu zależy tylko od Ciebie.
  3. Postaw swój pierwszy kupon za środki z salda głównego.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

I to tyle! Łatwizna! Pamiętaj jednak, że promocja dotyczy tylko nowych użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta w Fortunie. Co więcej, aby wziąć udział w promocji musisz mieć ukończone 18 lat. Jeśli zostaną spełnione wszystkie powyższe proste warunki, będziesz mógł przystąpić do promocji i w razie niepowodzenia otrzymać zwrot przegranej stawki do 600 zł. Czyli, jeśli np. postawisz swój pierwszy zakład za kwotę 200 zł i niestety nie okaże się on trafiony, na Twoje konto wróci 100% przegranej kwoty, czyli w tym przypadku 200 zł. Maksymalny zwrot to oczywiście 600 zł.

Fortuna zakład bez ryzyka – co to takiego?

Warunki obrotu bonusem

Niemalże każdy bonus bukmacherski wiąże się z koniecznością obrotu bonusem. Co to oznacza? Jeśli okaże się, że Twój kupon został rozliczony jako przegrany zakład i otrzymasz od bukmachera zwrot przegranej stawki, nie będziesz mógł wypłacić tych środków. Będą one w pewien sposób zamrożone. Aby je „odmrozić” trzeba  zagrać za tę kwotę.

A więc Fortuna zakład bez ryzyka wymaga od gracza jednokrotnego obrotu zawróconą stawką. O całej reszcie – czyli, stawce i kursie decydujesz już sam. Zwrot zostanie przyznany w ciągu 3 dni od momentu rozstrzygnięcia zakładu, który został objęty promocją. Co ważne, zwrot nie będzie pomniejszony o podatek od stawki! Dzięki temu dokładnie tyle ile przegrasz, powróci na Twoje konto.

Rejestracja konta w Fortunie

Tak jak wspomnieliśmy, aby Fortuna zakład bez ryzyka został Ci przyznany musisz dokonać rejestracji konta. Ponieważ Fortuna umożliwia szybką rejestrację, dzięki której nie musisz weryfikować swojego konta, jego założenie zajmie Ci zaledwie kilka minut. Oczywiście zakład bez ryzyka nadal będzie Ci przysługiwać!

  1. Wejdź na stronę internetową Fortuny lub pobierz aplikację mobilną i kliknij przycisk „zarejestruj się”.
  2. Wypełnij formularz uzupełniając wymagane przez bukmachera dane tj.: login, hasło, adres e-mail, imię, nazwisko, numer telefonu oraz PESEL. Zaznacz także wszystkie wymagane zgody oraz regulaminy.
  3. Następnie potwierdź założenie konta poprzez kliknięcie w link aktywacyjny, który został przesłany na podany przez Ciebie adres e-mail.
  4. Gotowe! Twoje konto tymczasowe zostało utworzone. Możesz teraz się zalogować, wpłacić swój pierwszy depozyt, obstawić zakład i odebrać bonus powitalny.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

Konto stałe

Szybka rejestracja jest świetnym rozwiązaniem dla osób, które nie lubią zbyt długich procesów rejestracji. W tym wypadku należy podać jedynie kilka podstawowych danych osobowych i gotowe. Konto utworzone, a Ty bez przeszkód możesz zacząć obstawiać. Pamiętaj jednak, że posiadając jedynie konto tymczasowe nie możesz korzystać ze wszystkich możliwości jakie oferuje bukmacher Fortuna. Nie możesz wypłacić swoich wygranych środków. Aby to zrobić, musisz posiadać konto stałe. Jak więcej zmienić konto tymczasowe w stałe? Już tłumaczymy.

W tym celu musisz przesłać bukmacherowi zdjęcia bądź skany dowodu tożsamości. Może to być zarówno paszport, jak i dowód osobisty. Ważne jest, aby przesłane zdjęcia obejmowały obie strony dokumentu oraz były wyraźne. Tylko wtedy bukmacher będzie w stanie poprawnie zweryfikować Twoje konto.

Jeśli pozytywnie przejdziesz przez proces weryfikacji, bukmacher Fortuna poinformuje Cię o tym mailowo. Standardowo proces ten trwa kilkadziesiąt minut. Od razu będziesz mógł wypłacić swoje środki i cieszyć się wygraną.

Inne bonusy powitalne w Fortunie

Oczywiście bonus powitalny w Fortunie to nie tylko zakład bez ryzyka do 600 zł, to także:

  • Freebet w kwocie 20 zł na grę w postaci 2800 punktów lojalnościowych – otrzymasz go zaraz po dokonaniu pełnej rejestracji. Punkty będziesz mógł wymienić na zakłady sportowe. Wygrana wypłacana jest w gotówce na Twoje konto.
  • 50% do 200 zł od drugiego depozytu – jeśli dokonasz swojej drugiej wpłaty bukmacher Fortuna przyzna Ci dodatkowe środki na grę. Jeśli wpłacisz np. 200 zł, otrzymasz od Fortuny ekstra 100 zł.

Jak postawić zakład w Fortunie?

Jeśli chcesz postawić zakład w Fortunie, musisz wiedzieć kilka rzeczy. Przede wszystkim upewnij się, że posiadasz już konto u tego buka. Jeśli jeszcze nie, to powyżej znajdziesz krok po kroku jak możesz tego dokonać. Po zarejestrowaniu się musisz dokonać wpłaty, aby móc zacząć obstawiać. Możesz to zrobić, klikając przycisk “Wpłata” i wybierając preferowaną metodę płatności.

Po wpłaceniu pieniędzy na konto możesz zacząć obstawiać. Po prostu kliknij zakładkę “Sport” na górze strony i wybierz sport, na który chcesz postawić. Zobaczysz listę wszystkich dostępnych zakładów dla konkretnej dyscypliny. Wybierz zakład, który chcesz postawić i wprowadź kwotę, którą chcesz postawić. Upewnij się, że przeczytałeś wszystkie warunki przed postawieniem zakładu, ponieważ niektóre zakłady mają określone wymagania, które muszą zostać spełnione, aby zakład był ważny.

Kiedy będziesz gotowy do postawienia zakładu, po prostu kliknij przycisk “Postaw zakład”, a Twój zakład zostanie postawiony. Jeśli kupon okaże się trafiony, wygrana trafi na Twoje konto chwilę po zakończeniu wydarzenia. Jeśli jednak Twój zakład się nie powiedzie, nie stracisz żadnych pieniędzy, ponieważ rejestrując konto otrzymasz bonus powitalny w formie zakładu bez ryzyka. Bukmacher w przypadku przegranej zwróci na Twoje konto 100% aż do 600 zł.


BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł


Odbierz Bonus

FAQ

Ile w Fortunie wynosi zakład bez ryzyka?

Bukmacher Fortuna przygotował bonus w formie zakładu bez ryzyka dla nowych graczy, którzy jeszcze nie posiadają u niego konta. Cashback, czyli zwrot stawki w razie przegranego pierwszego zakładu w Fortunie wynosi 100% aż do 600 zł.

Czy dokonując szybkiej rejestracji w Fortunie zostanie mi przyznany bonus na start?

Niezależnie od tego czy dokonasz szybkiej rejestracji, czy od razu założysz konto stałe, bonus powitalny będzie Ci przysługiwał w obu przypadkach.

Jakie są warunki obrotu zakładem bez ryzyka w Fortunie?

Warunki obrotowe są naprawdę proste. Jedyne co musisz zrobisz to dokonać jednokrotnego obrotu bonusem. To ile zdarzeń zawrzesz na kuponie, jaka będzie jego stawka oraz kursy zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Bukmacher niczego Ci nie narzuca.