Fuksiarz aplikacja mobilna – jak pobrać?

Fuksiarz aplikacja mobilna

Zapewne chciałbyś się dowiedzieć jak działa Fuksiarz aplikacja mobilna, prawda? Jeśli tak to trafiłeś w idealne miejsce. W tym artykule skupiamy się przede wszystkim na pokazaniu Ci krok po kroku jak pobrać i zainstalować appkę Fuksiarz. Dodatkowo opowiemy Ci o jej wadach i zaletach, a także dowiesz się jakie korzyści czekają Cię po jej pobraniu.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Zakłady bukmacherskie Fuksiarz na polskim rynku działają od niedawana, bo zaledwie w 2020 roku otrzymały licencję Ministerstwa Finansów. Pomimo tego, nie tylko strona internetowa bukmachera bardzo szybko się rozwija, ale także aplikacja mobilna, która pozwoli Ci wygodnie i szybko dokonywać zakładów za pomocą telefonu lub tabletu.

Fuksiarz aplikacja mobilna – jak pobrać?

Chcąc mieć stały, szybki i bezproblemowy dostęp do swoich zakładów sportowych, Fuksiarz aplikacja mobilna będzie świetnym wyborem. Przede wszystkim appka posiada bardzo intuicyjny interfejs, który żadnemu użytkownikowi, nawet nowicjuszowi, nie powinien sprawiać kłopotu. Gwarantujemy, że bez problemu zawsze z łatwością odnajdziesz to, co w danej chwili jest Ci potrzebne, niezależnie czy to wydarzenie sportowe, czy rodzaj zakładu. Jak jednak pobrać aplikację? Już omawiamy.

Zainstalowanie aplikacji Fuksiarz na Androidzie

Tak jak w przypadku aplikacji mobilnych innych legalnych bukmacherów, także i appka Fuksiarza nie jest dostępna w sklepie Google Play. W celu jej pobrania będziesz musiał wejść na oficjalną stronę bukmachera. Poniżej przedstawiamy krok po kroku proces pobrania i zainstalowania aplikacji.

 1. Wejdź na stronę bukmachera Fuksiarz
 2. Wybierz zakładkę „Aplikacja mobilna”
 3. Kliknij w pole „Pobierz aplikację”
 4. Pozwól swojemu urządzeniu na instalowanie plików z nieznanego źródła
 5. Plik zostanie pobrany, więc w celu instalacji trzeba go otworzyć
 6. Zezwól na instalację aplikacji poprzez kliknięcie pola „Instaluj”
 7. Gotowe!

Cały proces instalacyjny nie zabierze Ci więcej niż kilka minut. Aplikacja powinna bardzo dobrze działać na wszystkich telefonach z systemem Android, który posiada aktualizację do wersji przynajmniej 5.0.

Zainstalowanie aplikacji Fuksiarz na iOS

Niestety to będzie smutna wiadomość dla użytkowników urządzeń Apple, gdyż bukmacher nadal pracuje nad appką na system iOS. Oznacza to, że na chwilę obecną nie jest ona dostępna w App Store. Jednakże z racji tego, że bukmacher jest w trakcie pracy nad appką, oczekujemy, że już niedługo zostanie wprowadzona. Zatem już teraz po krótce powiemy Ci, jak będziesz ją mógł pobrać na swoim urządzeniu.

W odróżnieniu od Google Play, App Store pozwala aplikacjom bukmacherskim na pojawianie się w swoich zasobach. Z tego powodu pobranie aplikacji Fuksiarz jest banalnie proste. Wystarczy, że wejdziesz w App Store, w polu wyszukiwania wpiszesz „Fuksiarz”, klikniesz pole „pobierz” i gotowe! Od razu będziesz mógł dokonać swojego pierwszego zakładu.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Fuksiarz aplikacja – pobierz

Wyjaśniliśmy już w jak szybki i naprawdę łatwy sposób możesz pobrać aplikację mobilną Fuksiarz. Choć na chwilę obecną jest on dostępna tylko dla użytkowników smartfonów z systemem Android, to z wielką niecierpliwością czekamy aż pojawi się ona w App Store. To dzięki appce buka będziesz miał dostęp do swoich zakładów 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Co więcej, dzięki możliwości włączenia powiadomień PUSH, będziesz na bieżąco informowany o statusie swoich kuponów, a także nowościach wśród bonusów i promocji. Fuksiarz aplikacja pozwala Ci także na szybkie logowanie się na konto. Pobierając appkę nie będziesz musiał już dłużej podawać za każdym razem loginu i hasła, aby wejść na swoje konto. Logowanie nastąpi błyskawicznie przy użyciu odcisku palca lub zeskanowaniu twarzy.

Jak obstawiać na urządzeniu mobilnym?

Fuksiarz aplikacja mobilna – jak pobrać?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, Fuksiarz aplikacja mobilna jest bardzo intuicyjna i bez najmniejszych problemów powinieneś odnaleźć wszystkie potrzebne funkcje. Jeśli jednak nie jesteś pewien jak dokonać swojego pierwszego zakładu przy pomocy appki, to już tłumaczymy. Na samym początku musisz wybrać wydarzenie, na które chcesz postawić zakład. Następnie dodać wybrany zakład do kuponu, wybrać jego stawkę i nacisnąć pole „postaw zakład”. To tyle! Twój kupon został zawarty.

Fuksiarz – rejestracja mobilna

Pomimo tego, że Fuksiarz aplikacja mobilna została wydana dopiero niedawno, to śmiało możemy stwierdzić, że radzi sobie całkiem nieźle. Dzięki niej możesz obstawiać na żywo, korzystać z wielu promocji i bonusów, a także dokonywać szybkich płatności. Co więcej za jej pośrednictwem możesz także dokonać rejestracji konta.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Już na wstępie warto zaznaczyć, że rejestracja w appce buka niewiele różni się od rejestracji poprzez stronę internetową. Niezależnie od tego czy jesteś dopiero początkującym typerem, czy doświadczonym graczem, rejestracja nie powinna przysporzyć Ci żadnych problemów. Poniżej przedstawiamy krok po krok jak szybko i łatwo możesz założyć konto w aplikacji mobilnej Fuksiarz.

 1. Na samym początku oczywiście musisz pobrać oraz zainstalować appkę.
 2. Następnie otwórz ją na swoim smartfonie lub tablecie.
 3. W prawym górnym rogu znajdziesz przycisk „Rejestracja”, kliknij go.
 4. Wypełnij pierwszą część formularza takimi danym jak: e-mail, hasło oraz numer telefonu. W tym kroku konieczne będzie także zaznaczenie oświadczenia o ukończeniu 18 lat oraz pól z akceptacją regulaminu i potwierdzeniem prawdziwości podanych danych.
 5. W kolejnej części formularza bukmacher oczekuje od Ciebie podania trochę danych osobowych tj.: imię, nazwisko, kraj, PESEL oraz kod SMS, który otrzymasz na wcześniej podany numer telefonu. Nie zapomnij także zaznaczyć pola „Chcę otrzymać bonus powitalny”, aby móc skorzystać z bonusu na start.

W ten oto sposób zostało utworzone konto tymczasowe. Pozwala Ci ono na dokonywanie zakładów, wpłatę środków oraz korzystanie z promocji i bonusów. Jednakże nie daje Ci możliwości wypłacenia wygranych pieniędzy. W tym celu musisz utworzyć konto stałe. Aby tego dokonać, należy przesłać do bukmachera zdjęcia bądź skany swojego dowodu osobistego lub paszportu. Jeśli pozytywnie przejdziesz proces weryfikacji, natychmiast będziesz mógł wypłacić swoje środki. Pamiętaj, że na zmianę konta tymczasowego w stałe masz tylko 90 dni.

Bonusy w aplikacji mobilnej

Niestety, ale na chwilę obecną bukmacher Fuksiarz nie posiada żadnego bonusu ani promocji za pobranie aplikacji mobilnej. Standardowo bukmacherzy oferują freebety, które następnie można wykorzystać w appce.

Mimo tego, nadal możesz korzystać z podstawowej oferty powitalnej oraz tej przygotowanej dla stałych graczy. Aktualnie dostępne są:

 • Zakład bez ryzyka do 500 zł dla nowych graczy
 • Cashback bez limitu 50% aż do 200 zł
 • Early Payout
 • Podwyższone kursy na najciekawsze wydarzenia sportowe
 • Cashback na sporty wirtualne
BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Aplikacja mobilna a wersja mobilna – na czym polega różnica?

Aplikacja mobilna to bardzo wygodna opcja dla wszystkich lubiących być na bieżąco ze swoimi zakładami, wygranymi, a także promocjami i bonusami. Dzięki możliwości włączenia powiadomień, gracz niezwłocznie jest o wszystkim informowany. Jednakże bukmacher Fuksiarz doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że nie każdy typer chce być zmuszany do pobrania aplikacji, ale znaczna większość chciałaby obstawiać z poziomu swojego telefonu. Jest to jak najbardziej możliwe, dzięki responsywności strony buka. Co to oznacza? Otóż wchodząc na oficjalną stronę buka Fuksiarz przez przeglądarkę zainstalowaną na Twoim smartfonie czy tablecie, dopasuje się ona do wielkości Twojego ekranu. Dzięki temu, masz wrażenie jakbyś korzystał z aplikacji, a tak naprawdę nie musisz zajmować sobie miejsca i jej pobierać.

Weź jednak pod uwagę fakt, że pobierając appkę Fuksiarz będziesz mieć dostęp do różnego rodzaju promocji oraz bonusów. Dodatkowo, tak jak wspomnieliśmy wcześniej, na bieżąco będziesz o wszystkim informowany.

Wady i zalety aplikacji mobilnej Fuksiarz

Znaczącym minusem appki Fuksiarz na pewno jest fakt, że użytkownicy urządzeń Apple nie mogą jeszcze z niej korzystać. Mimo to posiadacze telefonów z Androidem mogą cieszyć się jej wieloma zaletami.

Zalety:

 • Możliwość dokonywania wpłat i wypłat
 • Intuicyjny i prosty interfejs
 • Wysoki poziom bezpieczeństwa
 • Zakłady przedmeczowe i na żywo

Wady:

 • Brak bonusu za pobranie aplikacji
 • Brak dostępnej wersji na systemy iOS

Podsumowanie

Fuksiarz aplikacja mobilna ma na celu przede wszystkim ułatwienie Ci obstawiania. Dzięki intuicyjnemu interfejsowi, bardzo łatwo znajdziesz wszystkie potrzebne funkcje – niezależnie od tego czy jest to sekcja z promocjami, typowaniem zakładów czy wpłatą środków. Co więcej rejestracja konta lub logowanie się na nie za pomocą appki jest banalnie proste i szybkie.

W aplikacji mobilnej możesz korzystać ze wszystkich możliwości jakie oferuje strona internetowa. Oznacza to, że na telefonie działają wszystkie opcje płatności – DotPay, BLIK, Przelewy24 itp. Możesz korzystać ze wszystkich promocji. Jakby tego było często w aplikacji mobilnej znajdziesz więcej dostępnych bonusów i promocji niż na stronie.

Największym minusem aplikacji mobilnej Fuksiarz jest brak możliwości jej pobrania na system iOS. Jednakże z racji tego, że bukmacher cały czas nad nią pracuje możemy mieć nadzieję, że niedługo się ona pojawi.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

FAQ

Czy aplikacja Fuksiarz dostępna jest na system iOS?

Niestety nie. Bukmacher cały czas pracuje nad aplikacją mobilną na oprogramowanie iOS.

Czy dostępny jest bonus za pobranie aplikacji Fuksiarz?

Obecnie bukmacher nie ma żadnego bonusu za pobranie aplikacji.

Czy bonus powitalny działa także w aplikacji?

Oczywiście, że tak. Bonusem za rejestrację jest zakład bez ryzyka do 500 złotych. Otrzyma go każdy nowy użytkownik, niezależnie czy dokona rejestracji za pomocą strony internetowej czy aplikacji mobilnej.

Czy aplikacja Fuksiarz jest płatna?

Nie, aplikacja mobilna Fuksiarz jest w pełni darmowa. Tak jak założenie konta.

4.6/5 - (7 votes)