Fuksiarz – bonus na start oferta

Fuksiarz – bonus na start

Jeśli zastanawiałeś się czy oferta Fuksiarz – bonus na start to coś dla Ciebie, to świetnie trafiłeś. Na polskim rynku obecnych jest aktualnie wielu bukmacherów. Każdy z nich swoim graczom chce zaproponować najlepszą ofertę powitalną. A co dla nowych użytkowników przygotował Fuksiarz? Jak z tego bonusu skorzystać? Na te wszystkie pytania odpowiemy w tym artykule. Przedstawimy Ci aktualną ofertę, jej korzyści oraz wytyczne, co do ich wykorzystania.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Fuksiarz – bonus na start oferta

Fuksiarz to w pełni legalny bukmacher, który na polskim rynku działa od 2020 roku. Od samego początku podkreślał, że ma ambitne plany i spróbuje je niedługo wprowadzić w życie. Co to dokładnie oznacza? Dokładnie sami nie wiemy. Jednak, żeby zaistnieć w świadomości graczy, konieczny jest atrakcyjny bonus na start.

Zakład bez ryzyka na start

Głównym bonusem na start u bukmachera Fuksiarz jest oczywiście zakład bez ryzyka. Jest to świetna opcja dla początkujących graczy, którzy czują się jeszcze niezbyt pewnie w obstawianiu. Można się łatwo przekonać czy ma się fuksa w obstawianiu!

Na czym polega zakład bez ryzyka?

Najprościej rzecz ujmując zakład bez ryzyka jest to promocja, która pozwala Ci na typowanie bez obawy o stratę swoich pieniędzy. Innymi słowy to zakład ubezpieczony od przegranej. W przypadku kiedy Twój kupon okaże się wygrany – świetnie, cała kasa jest Twoja! Możesz ją albo przeznaczyć na kolejne gry albo po prostu wypłacić. Jeśli jednak nie uda się obstawić trafnie, na Twoje konto gracza powrócą przegrane pieniądze. To czy środki wrócą do Ciebie w całości, czy tylko w części zależne jest od bukmachera.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

W przypadku bukmachera Fuksiarz – bonus na start na twoje konto powróci 50% postawionych przez Ciebie środków. Warto zaznaczyć, że jest to bonus, który nie wymaga obrotu. Oznacza to, że jeśli kupon okaże się przegrany i na Twoje konto powrócą obstawione środki, będziesz mógł je bez problemu wypłacić na swoje konto bankowe.

Fuksiarz – bonus na start oferta

Jak otrzymać bonus?

Aby otrzymać zakład bez ryzyka na start należy postępować zgodnie z poniższymi krokami.

  1. Załóż konto na fuksiarz.pl
  2. Wpłać swój pierwszy depozyt
  3. Obstaw pierwszy kupon
  4. Gotowe! W razie przegranej otrzymasz zwrot postawionej stawki do 500 zł!

Pamiętaj, że aby skorzystać z oferty Fuksiarz – bonus na start musisz spełnić następujące warunki:

  • Na kuponie muszą znaleźć co najmniej 2 zdarzenia
  • Kurs każdego z nich to minimum 1.20
  • Minimalna stawka kuponu to 20 zł

Aby uzyskać maksymalny możliwy zwrot zakładu bez ryzyka, konieczne jest obstawienie kuponu za 1137 złotych. Wtedy, jeśli Twój kupon okaże się przegrany, to po odjęciu 12% podatku oraz zwrotu 50% Twoich postawionych środków, na Twoje konto gracza wróci całe 500 złotych!

Bonusy dla stałych graczy

Zatem jakie bonusy oferuje Fuksiarz?

Jakie bonusy oferuje Fuksiarz po zarejestrowaniu konta gracza? Poza zakładem bez ryzyka, w którym możesz zyskać nawet 500 złotych na pierwszy zakład, Fuksiarz oferuje inne równie ciekawe bonusy:

  • Early Payout
  • Cashback na wirtualną piłkę nożną
  • Mega kursy Boost
BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Każdy z trzech bonusów będzie dla Ciebie dostępny od razu po zarejestrowaniu. W przypadku bonusu Early Payout, każde spotkanie objęte tą promocją będzie oznaczone. Działa to niezwykle prosto – jeśli drużyna, którą obstawiałeś, obejmie dwubramkowe prowadzenie, zdarzenie zostanie uznane jako wygrane, bez względu na końcowy wynik. Natomiast Mega Kursy Boost pomogą wygrać Ci jeszcze więcej! Fuksiarz codzienne wybiera zdarzenia, które doładowuje. Dzięki temu zwiększa Twoje szanse na wygrane. A z fuksiarz – bonus na start nie musisz bać się o swój pierwszy obstawiony zakład.

FAQ

Jaki bonus na start oferuje Fuksiarz?

Fuksiarz – bonus na start oferuje zakład bez ryzyka, w którym możesz zyskać nawet 500 złotych. Warto podkreślić, że zakład ten nie wymaga obrotu. Czyli otrzymując zwrot, możesz bez problemu wypłacić środki na swoje konto bankowe.

Jakie są warunki otrzymania bonusu?

Koniecznym warunkiem otrzymania bonusu jest założenie konta u bukmachera Fuksiarz. Kolejnym krokiem jest obstawienie kuponu, na którym muszą znaleźć się minimum dwa zdarzenia. Ich kurs nie może być niższy niż 1.20, a minimalna stawka kuponu to 20 złotych.

4.6/5 - (5 votes)