Fuksiarz cashback – co to jest?

Fuksiarz cashback

W Fuksiarz cashback dostępny jest na dwa sposoby – dla nowych graczy nieposiadających jeszcze konta u tego bukmachera oraz dla stałych graczy. Zatem niezależnie od tego czy już obstawiasz z tym operatorem czy jeszcze nie, nic straconego!

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Z tego artykułu dowiesz się najważniejszych kwestii związanych z cashbackiem w Fuksiarzu. Opowiemy Ci jak odebrać bonusy w obu przypadkach, jakie są maksymalne stawki oraz warunku obrotu.

Fuksiarz cashback – co to jest?

Fuksiarz cashback – co to jest?

Trzeba przyznać, że w Fuksiarz cashback jest naprawdę atrakcyjnym bonusem. Nie tylko ze względu na to, że dostępny jest zarówno dla nowych, jak i stałych graczy, ale przez wzgląd na warunki obrotu. Ale nim do tego przejdziemy to odpowiemy na pytanie czym tak właściwie jest cashback? Otóż jest to nic innego jak zabezpieczenie Twojego zakładu. W momencie, w którym Twój kupon okaże się nietrafiony, buk zwraca na Twoje konto stawkę przegranego zakładu.

Cashback do 500 zł w Fuksiarzu

W Fuksiarz cashback dostępny jest dla nowych graczy, którzy nie dokonali jeszcze rejestracji konta. W przypadku niepowodzenia bukmacher zwróci na Twoje konto 50% przegranych przez Ciebie środków aż do 500 zł! Jest to świetna opcja, aby sprawdzić czy masz fuksa w obstawianiu, bowiem niewiele stracisz jeśli coś pójdzie nie po Twojej myśli!

Zanim będziesz mógł odebrać cashback 50% do 500 zł, konieczne będzie spełnienie kilku naprawdę prostych warunków, w tym:

 1. Zarejestrowanie konta.
 2. Postawienie pierwszego kuponu AKO z minimum dwoma zdarzeniami z czego kurs każdego z nich nie może być niższy niż 1.60, a stawka kuponu musi być wyższa lub równa 50 zł.
BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

I tyle! W razie przegranej, Fuksiarz zwróci na Twoje konto połowę przegranych przez Ciebie środków. Nie zapomnij jednak, że zakład dotyczy pierwszego postawionego przez Ciebie zakładu, a nie pierwszego przegranego. Mamy tutaj zatem sytuację win-win. Jeśli wygrasz – super, cała kasa Twoja. Przegrałeś? Nic straconego, bowiem otrzymasz od bukmachera 50% straconych pieniędzy.

Jakie są warunki obrotu bonusem?

Ta wiadomość na pewno Cię ucieszy, bowiem nie ma żadnych warunków! Jeśli Twój kupon okaże się być nietrafiony, 50% zwrotu do kwoty 500 zł od razu pojawi się na Twoim koncie gracza. Dzięki czemu środki będziesz mógł natychmiast wypłacić lub przeznaczyć na dalszą grę. Fuksiarz jest jednym z niewielu bukmacherów, którzy nie wymagają żadnego obrotu bonusem powitalnym.

Cashback bez limitu w Fuksiarz

W Fuksiarz cashback bez limitu dostępny jest już dla wszystkich graczy. Dzięki tej ofercie zgarniesz nawet 50% do 200 zł! Brzmi ciekawe? To przejdźmy do omówienia warunków jakie trzeba spełnić, aby otrzymać cashback. Tak naprawdę jedynie co musisz zrobić to postawić kupon z zakładki Cashback. Im więcej zdarzeń na kuponie, tym większy zwrot w przypadku przegranej.

 • 1 zdarzenie – 5%
 • 2 zdarzenia – 7%
 • 3 zdarzenia – 10%
 • 4 zdarzenia – 12%
 • 5 zdarzeń – 15%
 • 6 zdarzeń – 17%
 • 7 zdarzeń – 20%
 • 8 zdarzeń – 22%
 • 9 zdarzeń – 25%
 • 10 zdarzeń – 27%
 • 11 zdarzeń – 30%
 • 12 zdarzeń – 35%
 • 13 zdarzeń – 40%
 • 14 zdarzeń – 45%
 • 15 zdarzeń – 50%
BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Jakie są warunki obrotu bonusem?

Odpowiedź jest jedna – nie ma żadnych! Zwrócone środki będziesz mógł wypłacić od razu w dowolnie wybranym przez siebie momencie lub przeznaczyć je na dalszą grę. To, co postanowisz zrobić z wygraną będzie zależeć tylko i wyłącznie od Ciebie.

Jak zarejestrować konto u bukmachera Fuksiarz?

Niezależnie od tego jaki w Fuksiarz cashback chciałbyś zgarnąć, musisz dokonać rejestracji konta. Jeśli już posiadasz konto gracza, możesz śmiało skorzystać z cashbacku bez limitu. Jeśli natomiast nie jesteś użytkownikiem bukmachera Fuksiarz, zakładając konto możesz zdobyć cashback do 500 zł.

Spokojnie, cały proces rejestracji nie zajmie Ci zbyt długo. Dzięki możliwości szybkiej rejestracji, konto założysz już w ciągu 2 minut. Oczywiście rejestracji możesz dokonać zarówno na stronie internetowej buka, jak i w jego aplikacji mobilnej.

Od czego należy zacząć rejestrację? Od wejścia na stronę lub przejścia do appki buka i kliknięciu w przycisk „REJESTRACJA”.

 1. Zostaniesz wówczas przeniesiony do pierwszego formularza, w którym będziesz zobowiązany do podania danych tj.: adres e-mail, hasło oraz numer telefonu.
 2. Kolejny krok, to kolejny formularz do wypełnienia. Tym razem będziesz musiał podać nieco więcej swoich danych osobowych, m.in.: imię, nazwisko, czy adres.
 3. I gotowe! Twoje konto tymczasowe właśnie zostało utworzone.

Konto stałe

Niestety konto tymczasowe po jakimś czasie trzeba przekształcić w konto stałe. Kiedy należy tego dokonać? W przypadku kiedy chcesz wypłacić swoje wygrane środki. Niestety bez weryfikacji, nie będziesz w stanie przenieść swoich pieniędzy z konta gracza, na konto depozytowe.

Aby bukmacher Fuksiarz mógł dokonać weryfikacji Twojego konta, będziesz musiał wysłać skany lub zdjęcia obu stron dokumentu tożsamości (dowód osobisty/paszport), który potwierdzi podane przez Ciebie dane. Nie powinno to zająć więcej niż kilkanaście minut. Po pozytywnej weryfikacji, możesz śmiało i bez przeszkód wypłacić swoje pieniądze.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 500 zł

Odbierz Bonus

Jak postawić pierwszy zakład w Fuksiarzu?

Jesteś dopiero początkującym graczem i nie bardzo wiesz w jaki sposób postawić swój pierwszy zakład? Nic się nie martw, wszystko Ci wytłumaczymy krok po kroku. Choć cały proces jest naprawdę prosty i nie zajmie Ci więcej niż kilkadziesiąt sekund. Tak naprawdę przebiega on w identyczny sposób u większości bukmacherów.

Aby postawić zakład, postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Przejdź na stronę Fuksiarz lub otwórz aplikację mobilną i kliknij zakładkę „Zakłady bukmacherskie”.
 2. Wybierz sport, który najbardziej Cię interesuje, a następnie poszukaj wydarzenia, które chciałbyś obstawić.
 3. Wprowadź kwotę, za jaką chcesz postawić kupon i kliknij „Postaw zakład”.
 4. Gotowe!

W naprawdę szybki i łatwy sposób możesz postawić dowolną ilość kuponów. Kwota zakładu oczywiście zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Po postawieniu zakładu Twoim jedynym zadaniem będzie oczekiwanie na jego rozliczenie.

FAQ

Co to jest cashback bez limitu w Fuksiarzu?

Cashback bez limitu dostępny jest dla wszystkich stałych graczy. Im więcej zdarzeń dodasz na kupon, tym więcej zwrotu otrzymasz. Maksymalnie możesz zgarnąć nawet 50% do aż 200 zł!

Po jakim czasie cashback trafi na moje konto?

Cashback, czyli środki za przegrany zakład, pojawi się na Twoim koncie od razu po rozliczeniu kuponu jako przegrany.

Jakie są warunki obrotu cashbackiem bez limitu w Fuksiarzu?

Nie ma żadnych. Przyznane środki od razu możesz wypłacić.

Czy dokonując rejestracji w aplikacji Fuksiarz dostanę powitalny cashback?

Oczywiście, że tak. Niezależnie od tego, gdzie zdecydujesz się założyć konto – czy na stronie buka, czy w jego appce, będziesz mógł skorzystać z cashbacku.