Menu
Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzykaKażdy z nas lubi korzystać z bonusów, które bukmacherzy często przyznają dla nowych użytkowników, a zdarza się, że promocje również obejmują stałych bywalców. Do jednego z najbardziej lubianych bonusów należy zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Oczywiście najczęściej musimy dokonać wpłaty albo zagrać na określone przez bukmachera wydarzenie, żeby móc skorzystać z tej promocji. Warto jednak zaznaczyć, że żadna inna oferta nie pozwala na zagranie kuponu zupełnie bez żadnego ryzyka, bo w przypadku przegranej pieniądze trafią znowu na nasze konto gracza.

Czego można chcieć więcej od bukmachera, który w 100 procentach zabezpiecza nasze środki przeznaczone na wymarzony kupon? Dlatego już ponad połowa firm bukmacherskich oferuje ten bonus w swojej ofercie powitalnej, a użytkownicy bardzo często z nich korzystają i bardzo sobie chwalą taką formę pomocy na start.

Na czym polega zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka jak sama nazwa wskazuje, oznacza 100 procent bezpieczeństwa dla każdego typera, który będzie chciał z niego skorzystać.  Krótko mówiąc, cashback pozwala na to, aby zagrać kupon, którego w normalnych okolicznościach moglibyśmy nie zagrać z powodu wielu obaw, dużych kursów na nim i znacznie większego ryzyka, które oczywiście się z tym wiąże. Zakład bez ryzyka daje nam zaplecze finansowe, które działa na zasadzie dźwigni, która uruchomi się w momencie, gdy nam powinie się noga i nasz kupon okaże się przegrany. Wtedy bukmacher uruchamia zabezpieczenie naszego kuponu i środki ze stawki wracają na nasze konto gracza.

Odbierając bonus na start od bukmachera zwykle w regulaminie oferty mamy podane warunki, które należy spełnić, żeby kupon zaliczył się do zakładu bez ryzyka oraz jakie warunki należy spełnić, aby wypłacić pieniądze po tym, jak bukmacher zwróci nam pieniądze na konto gracza.

Przykład 1:

Warunkiem jest postawienie kuponu z minimum 3 zdarzeniami i kursem ogólnym co najmniej 1.80. Do kuponu dorzucimy Real Madryt, FC Barcelonę, Legię Warszawa i Igę Świątek i gramy go za 300 zł. Mamy na nim 4 zdarzenia i kurs łączny 6.50, a do wygrania mamy prawie 2 tysiące zł. Jeżeli wygramy, to pieniądze lądują na naszym koncie gracza gotowe do wypłacenia, a gdy przegramy, bukmacher oddaje nam stawkę pomniejszoną o 12% podatek i musimy obrócić nią 3-krotnie przed możliwością wypłaty.

Przykład 2:

Nie mamy żadnych warunków do spełnienia, więc gramy pojedynczy zakład na Legię Warszawa po kursie 15, która ma ograć na wyjeździe Real Madryt. Nasza stawka to 100 zł. W przypadku gdy dojdzie do niespodzianki, to wygrywamy 1500 zł, a jeżeli się pomylimy, to bukmacher zwróci na nasze konto stawkę pomniejszoną o 12% podatek, czyli 88 złotych i możemy te pieniądze od razu wypłacić na konto bankowe.

Oferty na zakład bez ryzyka u polskich bukmacherów

Sprawdźmy jakie zakłady bez ryzyka oferują najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce:

STS

 • Oferowany zakład bez ryzyka: 235 zł
 • Warunki kwalifikacji kuponu: brak
 • Warunki obrotu otrzymanym bonusem: brak

Zakład bez ryzyka w STS jest bardzo chętnie wybierany przez użytkowników, bo nie ma tak naprawdę żadnych warunków do spełnienia. Możemy zagrać kupon aż za 235 zł, a jeżeli okaże się przegrany, to otrzymamy zwrot stawki (-12%) i od razu możemy te pieniądze wypłacić na konto bankowe. Kompletnie nic nie ryzykujemy, a możemy tylko zyskać.

Fortuna

 • Oferowany zakład bez ryzyka: 210 zł
 • Warunki kwalifikacji kuponu: brak
 • Warunki obrotu otrzymanym bonusem: 1x obrót całą sumą

Fortuna to kolejny bukmacher z tych, które są na polskim rynku najdłużej i też proponuje nowym użytkownikom świetną ofertę. Gramy jakikolwiek kupon chcemy za 210 zł i jeżeli wygramy, to możemy od razu wypłacić pieniądze na konto bankowe. Jeżeli przegramy, to musimy całą kwotę obstawić po dowolnym kursie, na dowolną liczbę zdarzeń tylko jeden raz.

LVBet utwórz kupon bonusowyLVBet

 • Oferowany zakład bez ryzyka: 333 zł
 • Warunki kwalifikacji kuponu:  kurs ogólny min. 1.75
 • Warunki obrotu otrzymanym bonusem: 1x obrót po minimalnym kursie 1.75

Jeden z tych nowych bukmacherów, który na start w bonusach proponuje ponad 3 tysiące zł, a aż 333 zł przeznaczył na zakład bez ryzyka dla nowych graczy. Jedynym warunkiem jest zagranie kuponu po minimalnym kursie 1.75, ale nie jest to wygórowana cena za możliwość obstawienia bezpiecznego zakładu. W przypadku zwrotu również możemy grać zarówno zakład pojedynczy, jak i akumulowany. Poza wymaganym kursem można obstawiać wszystkie dyscypliny sportowe.

Który bukmacher oferuje najlepszy cashback?

Tak naprawdę ciężko wskazać wyraźnych zwycięzców, bo każdy bukmacher oferuje inną kwotę zakładu bez ryzyka i inne warunki. Wiadomo, że każdy podchodzi do tego indywidualnie i dla jednego znaczenie będzie mieć wartość cashbacku, a dla drugiego jedynie małe wymagania obrotu lub ich całkowity brak.

Poza wyżej wymienionymi najpopularniejszymi bukmacherami również eWinner oferuje zakład bez ryzyka o wartości 150 zł kompletnie bez żadnych warunków kwalifikacji kuponu i obrotu zwróconymi środkami. Nie jest to olbrzymia kwota zakładu, ale kompletnie nic nie ryzykujemy i nie jesteśmy zmuszeni do dalszej gry.

W przypadku, jeżeli ktoś lubi duże kwoty, ale dużo bardziej skomplikowane warunki kwalifikacji kuponu i obrotu zwróconą stawką, to powinien zwrócić uwagę na oferty następujących bukmacherów:

 • Betclic – cashback 550 zł
 • Betfan – cashback 600 zł
 • PZBuk – cashback 500 zł
 • Superbet – cashback 500 zł

Należy jednak pamiętać, że w przypadku powyższych ofert już pierwsze warunki trzeba spełnić odnośnie do kursu ogólnego kuponu kwalifikacyjnego i ilości zdarzeń, a pieniądze, które zostaną nam zwrócone w przypadku porażki, będziemy musieli przed wypłatą obrócić kilka razy. Nie jest to oczywiście minusem dla obstawiających, którzy zamierzają zostać dłużej na danej stronie bukmacherskiej i dalej obstawiać.

Powiązane artykuły: