LVBet sporty wirtualne – oferta 2023

LVBet sporty wirtualne

W LVBet sporty wirtualne obstawiać możesz o dowolnie wybranej przez siebie porze dnia i nocy, a co więcej z dowolnego miejsca! Wirtualne mecze rozgrywane są co kilka minut i trwają kilkadziesiąt sekund, dzięki czemu nie musisz wcale długo czekać na rozstrzygnięcie kuponu.

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

W tym artykule przede wszystkim skupiamy się na wszystkich najistotniejszych aspektach dotyczących sportów wirtualnych w LVBet. Dowiesz się na czym dokładnie polegają wirtuale, jakie dyscypliny możesz obstawiać, a także jak postawić kupon.

LVBet sporty wirtualne – oferta 2023

Śmiało można pokusić się o stwierdzenie, że sporty wirtualne u bukmacherów przypominają zwykłą grę komputerową. Z tą jednak różnicą, że to Ty nie odpowiadasz ani za przebieg, ani za wynik końcowy wydarzenia. Odpowiedzialny za to jest generator liczb losowych oraz statystyki. Zatem innymi słowy sporty wirtualne to rozgrywka sportowa, która została stworzona w oparciu o bardzo założony algorytm. Twoimi jedynym zadaniem jest trafne wytypowanie wyniku.

LVBet sporty wirtualne – oferta 2023

Co można wirtualnie obstawiać w LVBet?

Oferta sportów wirtualnych w LVBet prezentuje się naprawdę dobrze. Bukmacher umożliwia wirtualne typowanie aż 6 dyscyplin:

  • Piłka nożna,
  • Tenis,
  • Żużel,
  • Wyścigi konne,
  • Wyścigi psów,
  • Kolarstwo

Bez wątpienia każdy z graczy znajdzie coś dla siebie. Warto podkreślić, że wyścigi motocyklowe to rzadkość u bukmacherów. Zatem jeśli jesteś ich fanem, to dobrze się składa!

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

Zakłady na wirtualną piłkę nożną w LVBet

W LVBet wirtualna piłka nożna jest najchętniej obstawianą dyscypliną sportową. W wirtualnym futbolu pokazywane są tylko skróty meczów, a nie ich cały przebieg. Drużyny odwzorowane zostały na kształt Ligi Mistrzów, dzięki czemu możesz oglądać zmagania różnych europejskich lig. Przed każdym spotkaniem istnieje możliwość wglądu w statystki zespołów oraz ich poszczególnych zawodników.

Ilość opcji zakładów na wirtualną piłkę nożną jest nieco mniejsza niż w realnym futbolu, to jednak wciąż robi wrażenie. Typować możesz m.in.: wynik spotkania, łączna ilość goli w spotkaniu, handicapy czy opcje „obie drużyny strzelą”.

Zakłady na wirtualny tenis w LVBet

W przypadku wirtualnego tenisa obstawiać możesz już cały mecz, a nie tylko jego skróty. Każdy zawodnik ma swój własny styl gry, jednak ciężko jest ich porównać do najlepszych tenisistów z czołówki ATP.

Opcje zakładów na wirtualny tenis można podzielić na krótkoterminowe tj. zawodnik, który zdobędzie dany punkt i długoterminowe np. zwycięzca całego meczu.

Zakłady na wirtualny żużel w LVBet

Tak jak w przypadku realnego wyścigu żużlowego, także i w wirtualnych zmaganiach udział bierze 4 zawodników. Wyścigi odbywają się co kilka minut, podczas których obstawiać możesz zwycięzcę, typy poniżej/powyżej, a także pierwszą dwójkę i trójkę.

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

Zakłady na wirtualne wyścigi koni w LVBet

W LVBet sporty wirtualne to przede wszystkim wyścigi, m.in. właśnie wyścigi konne, które są standardowymi angielskimi wyścigami, bowiem odbywają się na torach pokrytych trawą. Co więcej obstawiać możesz także zaprzęgi konne, które cieszą się podobną popularnością.

W obu przypadkach mamy osiem koni, a gonitwy trwają ok. 5 minut. Typować możesz oczywiście zwycięzcę, jak i pierwszą dwójkę i trójkę.

Zakłady na wirtualne wyścigi psów w LVBet

Wirtualne wyścigi psów w LVBet odbywają się co 3 minuty na dystansie około 500 metrów. W gonitwie udział bierze osiem psów, w których łatwo można dostrzec faworytów. Standardowo obstawiać możesz zwycięzcę, czy pierwszą dwójkę i trójkę.

Zakłady na wirtualne kolarstwo w LVBet

Choć realne kolarstwo nie cieszy się aż taką popularnością wśród graczy, to wirtualne kolarstwo torowe przynosi niezwykle dużo emocji. Pomiędzy wyścigami zawsze jest czterominutowa przerwa, podczas której możesz przejrzeć statystyki zawodników. Jeśli chodzi o opcje zakładów to zaskoczenia nie będzie – klasycznie możesz obstawiać zwycięzcę, czy też pierwszą dwójkę i trójkę.

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

FAQ

Jakie sporty wirtualne mogę obstawiać w LVBet?

Bukmacher umożliwia typowanie aż 6 wirtualnych dyscyplin, w tym: piłkę nożną, tenis, żużel, kolarstwo, wyścigi konne oraz wyścigi psów.

Czy w LVBet sporty wirtualne można obstawiać także w aplikacji mobilnej?

Oczywiście, że tak. Wirtuale możesz typować na stronie internetowej oraz w appce buka.

Czy LVBet ma jakieś bonusy na sporty wirtualne?

Dla nowych graczy bukmacher LVBet przygotował ofertę powitalną składającą się z bonusu od pierwszego depozytu na sporty wirtualne oraz gry w kwocie 600 zł.