Polskie strony bukmacherskie

Jakie są najlepsze polskie strony bukmacherskie? Aktualnie w naszym kraju w pełni legalnie działają aż 23 zakłady bukmacherskie. Dzięki temu gracze mają naprawdę szeroki wachlarz wyboru. Każdy operator w swojej ofercie posiada nieco inne dyscypliny sportowe, kursy, a także promocje i bonusy. Dlatego tak ważne jest, aby przed wyborem konkretnego buka, zapoznać się z jego pełną ofertą, a następnie porównać ją z innymi.

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 300 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

Dzięki temu artykułowi poznasz wszystkie polskie strony bukmacherskie. Dowiesz się, co bukmacherzy oferują swoim zarówno nowym, jak i stałym graczom, a dodatkowo opowiemy Ci o aplikacjach bukmacherskich oraz obsłudze klienta.

Polskie strony bukmacherskie – co brać pod uwagę podczas wyboru bukmachera?

Bardzo często jest tak, że im więcej możliwości wyboru, tym ciężej się zdecydować, prawda? Tak jest też w przypadku zakładów bukmacherskich. Jak wspomnieliśmy, najczęściej każdy z operatorów posiada różniące się od siebie oferty. Dlatego tak ważne jest, aby przyjrzeć się każdej z nich z bliska i porównać z ofertami konkurencji. Aby Ci to ułatwić, poniżej znajdziesz kilka najistotniejszych czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę podczas wyboru polskiej strony bukmacherskiej.

Oferta bukmachera

Pierwszy i najważniejszy czynnik to sprawdzenie oferty bukmachera. Skup się przede wszystkim na dostępnych dyscyplinach sportowych, szczególnie jeśli jesteś fanem nieco mniej popularnych sportów typu: futsal, czy rugby. Niestety tego typu dyscypliny nie są dostępne u wszystkich bukmacherów.

Co więcej, nie zapomnij także o zwróceniu uwagi na dostępne opcje zdarzeń. Im więcej, tym masz większe pole do popisu, dzięki czemu Twoje zakłady będą ciekawsze i potencjalnie będziesz mógł wygrać nieco więcej.

Polskie strony bukmacherskie – co brać pod uwagę podczas wyboru bukmachera?

Zakłady na żywo

Na popularności w ostatnim czasie zyskują zakłady na żywo. Jest to nieco bardziej dynamiczna forma obstawiania meczy, a do tego nie musisz czekać zbyt długo na rozliczenie swoich kuponów. Pamiętaj jednak, że rynki bardzo szybko i często ulegają zmianie. Oznacza to, że podczas rozgrywki należy być naprawdę skoncentrowanym, by móc szybko na nie reagować i, jeśli będzie wymagała tego sytuacja, je zmienić.

Kursy bukmacherskie

Już wspomnieliśmy, że polskie strony bukmacherskie oferują różnej wysokości kursy. U jednych bukmacherów będą one wyższe, zaś u innych niższe. Dlatego porównaj kursy dla najbardziej interesujących Cię dyscyplin sportowych u potencjalnych operatorów.

Oferta promocyjna

Oczywiście nic bardziej nie zachęca graczy do założenia konta, niż dobra oferta powitalna. Niektóre polskie strony bukmacherskie oferują jeden bonus, podczas gdy u innych są to dwa lub trzy. Oczywiście zwróć uwagę nie tylko na ilość bonusów i ich wysokość, ale także na warunki obrotu.

Aplikacja mobilna

Na co dzień wielu graczy woli obstawiać poprzez aplikację mobilną. Jest to nie tylko szybsza, ale także wygodniejsza opcja. Dostęp do zakładów masz bowiem 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu. Co więcej typować możesz z dowolnej miejsca, dzięki czemu nic Cię nie ogranicza.

Bonusy i promocje na polskich stronach bukmacherskich

Oczywiście to, co najbardziej przyciąga nowych graczy, to bonusy powitalne. Standardowo polskie strony bukmacherskie w swojej ofercie mają od jednego do trzech takich bonusów na start. Najczęściej są to takie bonusy jak:

 • Cashback – czyli uwielbiany przez graczy zakład bez ryzyka. Dzięki niemu Twój pierwszy postawiony kupon jest w pełni ubezpieczony. W razie przegranej bukmacher zwróci na Twoje konto stawkę przegranego zakładu.
 • Bonus od depozytu – po wpłaceniu swojego pierwszego depozytu, operator podwoi lub nawet potroi stawkę! Oznacza to, że wpłacając np. 200 zł, otrzymasz od bukmachera kolejne 200 zł. Dzięki temu łącznie będziesz miał aż 400 zł na grę.
 • Freebet – czyli darmowy zakład. Otrzymując od buka taki bonus, będziesz mógł postawić zakład bez użycia swoich własnych środków. Najczęściej freebet przyznawany jest w kwocie kilkudziesięciu złotych.

Co w przypadku stałych graczy? Bukmacherzy rzecz jasna o nich nie zapominają! Najczęstszą promocją z jaką możesz się spotkać u operatorów jest gra bez podatku. Jest to świetna opcja, dzięki której Twoje wygrane będą jeszcze wyższe!

Dodatkowo, dla najbardziej aktywnych graczy, polskie strony bukmacherskie oferują klub VIP. Jego użytkownicy mogą mieć dostęp m.in. do lepszych i wyższych kursów, dodatkowych bonusów i promocji, a także otrzymywać wiele innych benefitów.

Obsługa klienta

Niektórym graczom może się wydawać, że obsługa klienta nie jest istotnym elementem oferty bukmacherskiej. Jednak wyobraź sobie sytuację, że za 5 minut rozpoczyna się ważny dla Ciebie mecz, a Ty nie potrafisz postawić zakładu, bo coś jest nie tak ze stroną lub appką buka. Co wtedy? Na pomoc przychodzi właśnie obsługa klienta. Choć nie zawsze jest ona dostępna 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu, to na pomoc możesz liczyć w godzinach 8:00-24:00.

Najczęściej gracze mogą korzystać z poniższych form pomocy:

 • Telefon do obsługi klienta,
 • Formularz zgłoszeniowy,
 • Wiadomość e-mail,
 • Czat na żywo z konsultantem,
 • Zakładka FAQ.

Metody płatności

Im szybciej środki pojawią się na koncie gracza, tym lepiej, prawda? Wszystkie polskie strony bukmacherskie dokładają wszelkich starań, aby każdy gracz w bezpieczny i odpowiedni dla niego sposób mógł wpłacać swoje pieniądze.

Znaczna większość zakładów bukmacherskich w swojej ofercie posiada naprawdę wiele metod płatności, w tym:

 • Tradycyjny przelew bankowy,
 • Karty kredytowe Visa i Mastercard,
 • BLIK,
 • Portfele elektroniczne typu Skrill,
 • PayPal,
 • Błyskawiczne przelewy bankowe.

FAQ

Jakie metody płatności akceptują polskie strony bukmacherskie?

Każdy bukmacher w swojej ofercie posiada najpopularniejsze metody płatności, takie jak karty kredytowe, przelew bankowy czy BLIK. Natomiast tylko niektóre umożliwiają takie formy płatności jak portfele elektroniczne czy PayPal.

Jakich bonusów powitalnych można się spodziewać na polskich stronach bukmacherskich?

Standardowo oferta powitalna bukmacherów składa się z jednego, dwóch lub trzech bonusów. Należą do nich: freebet, zakład bez ryzyka oraz bonus od depozytu.

W jaki sposób skontaktować się z obsługą klienta u bukmachera?

Każdy bukmacher może posiadać inne formy kontaktu, jednak na pewno na stronie internetowej buka znajdziesz jedną z tych opcji: telefon do obsługi klienta, formularz zgłoszeniowy, adres e-mail, czat na żywo z konsultantem i oczywiście zakładkę FAQ.