PZBuk bonus na start – oferta 2022                               

PZBuk bonus na start

Poszukując idealnej dla siebie oferty powitalnej, nie możesz pominąć PZBuk bonus na start. Rozpoczęcie gry u tego legalnego bukmachera bez dwóch zdań przyniesie Ci korzyści, których oczekuje się od powitalnej promocji.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Zanim jednak podejmiesz decyzję, warto poznać bonusy jakie oferują Polskie Zakłady Bukmacherskie, jakie są warunki oraz jak z niego skorzystać. Dopiero po dokładnym przeanalizowaniu będziesz w stanie w pełni wykorzystać potencjał proponowanych bonusów.

PZBuk bonus na start – oferta 2024                    

Na samym początku warto wspomnieć, że aby móc odebrać bonus nie jest wymagane podanie żadnego kodu bonusowego. Wystarczy jedynie zarejestrować się u bukmachera, a natychmiast będziesz mógł skorzystać z pakietu PZBuk bonus na start. Przejdźmy zatem do sedna. Promocja powitalna u tego bukmachera obejmuje 2 bonusy, z których łącznie możesz otrzymać aż 1050 złotych!

 • Cashback do 1000 zł
 • Freebet 50 zł

Niektórym może się to wydawać mało. Jednakże warto wziąć pod uwagę warunki, które trzeba spełnić, aby oba bonusy otrzymać. Z racji tego, że nie są one skomplikowane, oferta PZBuk bonus na start jest naprawdę konkurencyjna i warto się jej przyjrzeć bliżej.

PZBuk bonus na start – oferta 2022                               

Cashback do 1000 zł

Pierwszy bonus jaki nowo zarejestrowany gracz może otrzymać to cashback do 1000 złotych. Zdecydowanie ten zakład bez ryzyka wyróżnia się na tle podobnych promocji u innych bukmacherów. Dlaczego? Otóż standardowo cashback możliwy jest jedynie przy pierwszym zakładzie. Natomiast u bukmachera PZBuk zwrot gwarantowany jest od pierwszego przegranego zakładu. Jeśli zakład się nie powiedzie, to przecież nic straconego. Na Twoje konto powróci bonus w wysokości stawki przegranego zakładu – nawet do 1000 złotych. W przypadku wygranej, możesz przygotować kolejny kupon i powtórnie go ubezpieczyć i tak aż do otrzymania cashbacku.

Jak aktywować bonus?

 • Na kuponie muszą znajdować się minimum 2 zdarzenia
 • Każde zdarzenie musi mieć kurs nie mniejszy niż 1.40
 • Kupon o minimalnej stawce 100 złotych

Ogromnym plusem zakładu bez ryzyka jest fakt, że nie wymaga on żadnego dodatkowego obrotu! Zwrot za przegrany zakład otrzymasz w formie freebetu, którym będziesz zobowiązany zagrać na kuponie AKO – czyli minimum 2 zdarzania, a kurs każdego nie może być niższy niż 1.40. Wszystkie wygrane środki będą Twoje i będziesz mógł je od razu przelać na swoje konto bankowe.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Freebet 50 zł

Freebet to forma darmowego zakładu. Bukmacher PZBuk oferuje go w kwocie 50 złotych. Jednak nie jest to standardowy zakład bez depozytu. W tym przypadku najpierw musisz dokonać wpłaty swoich środków, zagrać za nie i  dopiero potem otrzymasz freebet.

Jak otrzymać bonus?

 • Wpłać pierwszy depozyt minimum 50 zł
 • Postaw dowolny kupon AKO
 • Łączny kurs to 2.0
 • Minimalna stawka to 50 zł

Spełniając powyższe warunki, natychmiast otrzymasz freebet w kwocie 50 złotych. Nie ma znaczenia czy kupon okaże się trafiony czy nie. Tak czy siak nagroda pojawi się na Twoim koncie. Kupon będzie aktywny od razu, co umożliwi Ci postawienie kolejnego zakładu. Jednak tym razem nie będziesz musiał obstawiać za swoje pieniądze.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Jak otrzymać bonus na start w PZBuk?

Oferta powitalna dostępna jest tylko dla nowych graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera PZBuk. Zatem, aby móc skorzystać z oferty PZBuk bonus na start musisz dokonać rejestracji. Cały proces jest naprawdę prosty i zajmie Ci zaledwie kilka chwil. Dokonasz tego w 4 krokach:

 1. Wejdź na stronę bukmachera i kliknij „zarejestruj się”
 2. Na początek podaje dane tj.: numer telefonu, adres e-mail oraz hasło
 3. Kolejny krok to podanie nieco danych osobowych: imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego oraz datę urodzenia
 4. Na końcu musisz zaznaczyć, że akceptujesz regulamin

Jak widać proces rejestracji jest naprawdę prosty. Od razu po rejestracji będziesz mógł aktywować bonusy na start – cashback oraz freebet.

PZBuk bonus na start – wpłaty i wypłaty

Aby otrzymać w PZBuk bonus na start należy nie tylko założyć konto gracza, ale także wpłacić swój pierwszy depozyt. Proces ten nie jest niczym skomplikowanym i nie zajmie Ci więcej niż kilka chwil. Wystarczy, że będzie postępował zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Po zalogowaniu lub założeniu konta, kliknij na swoje saldo.
 2. Wprowadź kwotę jaką chcesz wpłacić.
 3. Wybierz odpowiednią dla siebie metodę płatności.
 4. Zatwierdź płatność i potwierdź transakcję.

Koniec. Środki niemalże natychmiast powinny pojawić się na Twoim koncie gracza. Pieniądze będziesz mógł wpłacić za pomocą wielu różnych metod płatności: Przelewy24, BLIK, DotPay, karty płatnicze Visa i MasterCard, czy tpay. To jaką formę wybierzesz, zależeć będzie tylko do Ciebie i twoich preferencji.

zanim przystąpisz do procesu wypłaty środków, będziesz musiał przejść weryfikację (jeśli nie jeszcze dokonałeś pełnej rejestracji). W tym celu będziesz musiał przesłać bukmacherowi dokumenty potwierdzające Twoją tożsamość. Jeśli zostanie ona rozpatrzona pozytywnie, możesz wypłacić pieniądze. Dokonanie tego jest możliwe jedynie za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Niestety takie są regulacje prawne w Polsce i działa to w ten sposób u każdego buka.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Inne promocje w PZBuk

Jak każdy bukmacher, również i PZBuk oferuje swoim graczom znacznie więcej niż tylko bonus na start. Pełna oferta bonusów i promocji dostępna jest dla już zarejestrowanych graczy. Poniżej przedstawiamy Ci wszystkie, aktualne promocje w PZBuk:

 1. Mega Kursy – bukmacher codziennie wybiera najciekawsze wydarzenia sportowe i podnosi i kursy. Dzięki temu możesz wygrywać jeszcze więcej! Rozgrywki z Mega Kursem oznaczone są specjalnym banerem na stronie buka.
 2. Kombo+ – najprościej mówiąc jest to promocja, w której im więcej zdarzeń znajdzie się na twoim kuponie, tym większa będzie Twoja wygrana. Oferta obejmuje wielkokrotne zakłady przedmeczowe na: piłkę nożną, tenis, siatkówkę, piłkę ręczną oraz koszykówkę. Wysokość bonusu zależy od liczby zdarzeń na kuponie:
 • 3 zdarzenia – 2%
 • 4 zdarzenia – 4%
 • 5 zdarzeń – 7%
 • 6 zdarzeń – 14%
 • 7 zdarzeń – 20%
 • 8 zdarzeń – 25%
 • 9 zdarzeń – 30%
 • 10 zdarzeń – 35%
 • 11 zdarzeń – 40%
 • 12-19 zdarzeń – 50%
 • 20 zdarzeń – 100%
 1. Cashout – jest to promocja, która pozwala Ci na wcześniejsze zamknięcie zakładu. Dostępna jest jedynie na wybrane zdarzenia z oferty przedmeczowej oraz live.
 2. Zakłady Kardio – idealna promocja dla fanów piłki nożnej. Polega ona na wytypowaniu, w którym przedziale czasowym padnie bramka. Dotyczy tylko i wyłącznie kuponów typowanych na żywo.
 3. Klub VIP – jeśli grasz regularnie oraz nie za najniższe stawki, będziesz mógł dołączyć do Klubu VIP w PZBuk. Wiąże się to różnymi specjalnymi ofertami, bonusami, promocjami, czy konkursami. Co więcej bukmacher gwarantuje indywidualne wsparcie Klubu VIP poprzez komunikację i profesjonalną obsługę.
 4. Sklep gracza – jako gracz codziennie będziesz mógł otrzymywać punkty lojalnościowe za aktywność, a następnie wymieniać je na bonusy, freebety czy inne nagrody. Punkty możesz otrzymać za codzienne logowanie – 25 punktów, wpłatę środków – 1 zł to 1 punkt oraz obstawiane zakłady. W ostatnim przypadku ilość punktów zależy zarówno od stawki, jak i ilości zdarzeń na kuponie.
 • Zakład pojedynczy – 10 punktów
 • Zakład z 2 zdarzeniami – 20 punktów
 • Zakład z 3 zdarzeniami – 30 punktów
 • Zakład z 4 zdarzeniami – 40 punktów
 • Zakład z 5 zdarzeniami – 50 punktów
 • Zakład z 6 zdarzeniami – 60 punktów
 • Zakład z 7 zdarzeniami – 70 punktów
 • Zakład z 8 zdarzeniami – 80 punktów
 • Zakład z 9 zdarzeniami – 90 punktów
 • Zakład z 10 zdarzeniami (i więcej) – 100 punktów

FAQ

Jaki bonus na start oferuje PZBuk?

Polskie zakłady bukmacherskie mają naprawdę ciekawą ofertę powitalną. Dla nowych graczy bukmacher przygotował 2 bonusy o łącznej wartości 1050 złotych. Jest to cashback do 1000 złotych oraz freebet w kwocie 50 złotych.

Co muszę zrobić, żeby otrzymać bonus na start?

Oczywiście oferty powitalne zawsze kierowane są do nowych graczy. Zatem, aby móc skorzystać z promocji konieczna jest rejestracja na stronie bukmachera. Cały proces zajmie Ci nie więcej niż kilka minut. Zobowiązany będziesz do podania kilku najważniejszych informacji (m.in. imię i nazwisko, PESEL, numer dowodu osobistego, e-mail).

Czym różni się zakład bez ryzyka w PZBuk od cashbacków na start u innych bukmacherów?

Różnica polega na tym, że u każdego innego legalnego bukmachera, cashback otrzymuje się tylko przy pierwszym zakładzie. Natomiast w PZBuk zwrot otrzymasz w przypadku pierwszego przegranego zakładu. Oznacza to, że po każdej wygranej możesz na nowo przygotować kolejny kupon i powtórnie go ubezpieczyć i tak aż do otrzymania cashbacku.

4.8/5 - (6 votes)