PZBuk freebet – co to takiego?

PZBuk freebet

W PZBuk freebet jest jednym z bonusów powitalnych, który dostępny jest dla każdego nowo zarejestrowanego gracza. Z racji tego, że PZBuk to czołowy bukmacher w Polsce, nie mógłby sobie pozwolić na nieposiadanie w swojej ofercie promocyjnej najbardziej pożądanego bonusu na start.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Z tego artykułu dowiesz się ile wynosi w PZBuk freebet, jak go odebrać oraz na czym dokładnie polega.

PZBuk freebet – co to takiego?

Wyjaśnijmy sobie na początku czym tak właściwie jest freebet. Innymi słowy są to darmowe środki, które otrzymujesz od bukmachera po spełnieniu określonych warunków promocji. Najczęściej są to warunki dotyczące obrotu bonusem oraz wpłaty minimalnego depozytu. Dzięki darmowemu zakładowi możesz postawić całkowicie nowy kupon bez użycia własnych pieniędzy.

PZBuk freebet – co to takiego?

Darmowy zakład w PZBuk

Polskie Zakłady Bukmacherskie aktualnie swoim nowym graczom oferują freebet w kwocie 50 zł. Jest to bez wątpienia jedna z najwyższych stawek dostępnych na polskim rynku, gdyż najczęściej kwoty te oscylują w okolicach 10 zł – 30 zł. Zdecydowanie PZBuk w tym temacie ma się więc czym pochwalić.

Jak odebrać w PZBuk freebet?

Aby otrzymać od PZBuk darmowe środki na grę, trzeba najpierw spełnić kilka postawionych przez tego bukmachera warunków. Spokojnie, nie są one zbyt wymagające.

 • Pierwszym i najważniejszym warunkiem jest założenie konta na stronie internetowej lub w aplikacji mobilnej bukmachera.
 • Następnie wpłacenie pierwszego depozytu o minimalnej kwocie 50 zł.
 • Postawienie zakładu AKO o stawce nie mniejszej niż 50 zł oraz z łącznym kursem 2.0.

I to by było na tyle. Freebet zostanie automatycznie dopisany do Twojego konta gracza. Jednak, aby móc wykorzystać przyznany bonus, gracz musi postawić kupon wielokrotny, tzw. AKO z minimalnym kursem 1.4 na pojedyncze zdarzenie.

Podczas tworzenia kuponu spełniającego wszystkie wymogi, w PZBuk freebet będzie dostępny z rozwijanego menu „Wybierz aktywną promocję” obok pola ze stawką.

BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Jak założyć konto w PZBuk?

Najistotniejszym warunkiem, aby otrzymać w PZBuk freebet jest oczywiście założenie konta. Cały proces rejestracji nie jest niczym skomplikowanym i nie powinien Ci zająć więcej niż kilka chwil. Dokonać tego możesz na dwa sposoby:

 1. Tradycyjny, który składa się z trzech etapów:
 • Na pierwszym etapie konieczne będzie wypełnienie formularza danymi tj.: adres e-mail, numer telefonu oraz hasło, a także zaznaczenie wymaganych zgód.
 • Krok drugi to podanie danych osobowych: imienia, nazwiska, numeru PESEL, numer i serię dowodu osobistego.
 • Ostatni etap to przesłanie do bukmachera zdjęć lub skanów dokumentu potwierdzającego Twoją tożsamość.
 1. Przy wykorzystaniu systemu „mojeID”:
 • Pierwszy etap jest dokładnie taki sam, jak w przypadku tradycyjnego sposobu. Należy podać dane umożliwiające zalogowanie się do konta.
 • Krok drugi to zalogowanie się do banku przez system „mojeID”, dzięki czemu dostawca wyśle do buka zaszyfrowaną wiadomość potwierdzającą, że możesz korzystać z usług PZBuk.

To, który ze sposobów wybierzesz zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. Jeśli nie przepadasz za rozwiązaniami takimi jak „mojeID”, to możesz oczywiście zarejestrować się w standardowy sposób, który zajmie Ci chwilę dłużej.

Sklep gracza – program lojalnościowy

Skoro już wiesz jak zarejestrować konto u bukmachera PZBuk oraz wiesz jakie otrzymasz bonusy powitalne, warto wspomnieć o jeszcze jednej rzeczy, którą możesz w przyszłości otrzymać.

Otóż PZBuk jest bukmacherem który wierzy, że najbardziej lojalni gracze powinny być bardzo dobrze nagradzani. Z tego powodu buk posiada fantastyczny program lojalnościowy, który nagradza członków bonusami i promocjami za ich codzienne obstawianie poprzez przyznawanie punktów za różne aktywności. Są to m.in.:

 • Rejestracja konta
 • Pierwsza wpłata (50 zł – 50 pkt, 100 zł – 100 pkt)
 • Codzienne logowanie
 • Każdy zatwierdzony dokument

Im więcej punktów zdobędziesz, tym więcej nagród możesz odblokować. Uzbierane punkty możesz wymieniać w sklepie na bonusy w formie darmowych zakładów, czy nawet biletów na ekskluzywne wydarzenia. Najtańszy produkt w sklepie gracza PZBuk to darmowy zakład o wartości 5 zł, który możesz kupić za 10 000 punktów. Czy to dużo? Niekoniecznie biorąc pod uwagę, że codziennie możesz otrzymać naprawdę sporą sumę punktów. Najdroższy produkt to natomiast zakład o wartości 500 zł, który kosztuje aż 400 000 punktów. Nie jest to mało, jednak będąc naprawdę aktywnym graczem, jesteś w stanie takie poziom osiągnąć.

Inne bonusy powitalne w PZBuk poza freebetem

Oferta powitalna PZBuk to nie tylko freebet. To także zakład bez ryzyka do 1000 zł. Dokonując rejestracji na stronie lub w aplikacji mobilnej buka, będziesz mógł skorzystać z dwóch najbardziej popularnych bonusów powitalnych.

Cashback to forma zakładu, który ubezpiecza Cię od ewentualnej przegranej. Oznacza to, że jeśli Twój pierwszy zakład okaże się być nietrafiony, bukmacher zwróci na Twoje konto przegraną przez Ciebie stawkę aż do 1000 zł. Brzmi świetnie? No jasne! A jeszcze lepsze jest to, że nie trzeba zrobić wiele, aby ten bonus otrzymać.

 1. Zgarnięcie cashbacku wiąże się z założeniem konta w PZBuk, zatem najpierw musisz dokonać rejestracji. Czyli dokładnie tak samo jak w przypadku freebetu.
 2. Konieczne jest dokonanie swojego pierwszego depozytu.
 3. Postaw zakład wielokrotny w kwocie nie niższej niż 100 zł z minimalnym kursem 1.4 na każde pojedyncze zdarzenie.
BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

Jeśli wygrasz, pieniądze trafią do Ciebie. Jeśli jednak okaże się, że tym razem nie miałeś szczęścia, bukmacher zwróci przegraną stawkę na twoje konto. Oczywiście najwyższa stawka zwrotu to 1000 zł. Warunki obrotu cashbackiem również są wcale wymagające. Wystarczy jednokrotnie obrócić bonusem oraz utworzyć kupon AKO o minimalnym kursie 1.4 na każde zdarzenie.

Jak korzystać z bonusu freebet?

Nie do końca wiesz w jaki sposób skorzystać z freebetu? Otóż możesz to zrobić na wiele sposobów, w zależności od tego, co działa najlepiej dla Ciebie. Oto kilka wskazówek:

 1. Zawsze czytaj warunki związane z bonusem freebet przed rozpoczęciem obstawiania. Dzięki temu będziesz miał pewność, że jesteś świadomy wszelkich wymagań dotyczących zakładów lub innych ograniczeń, które zastosował bukmacher.
 2. Zdecyduj, na którą dyscyplinę sportową chcesz postawić i zbadaj kursy oferowane przez PZBuk. To da ci dobre wyobrażenie o tym, jak prawdopodobne jest, że wygrasz pieniądze ze swojego zakładu.
 3. Wypróbuj różne strategie podczas obstawiania zakładów sportowych. Może to pomóc zmaksymalizować szanse na wygranie pieniędzy z bonusu freebet.
 4. Upewnij się, że śledzisz, ile pieniędzy wydajesz z bonusem freebet. Pomoże to w kontrolowaniu czy nie stracisz więcej pieniędzy, niż zamierzałeś.

Zalety PZBuk freebet

Jak już wspomnieliśmy założenie konta w PZBuk niesie za sobą wiele korzyści. Jedną z nich jest właśnie darmowy zakład w kwocie 50 zł. Jakie zatem zalety posiada ten bonus? Już mówimy!

 • Zwiększone szanse na wygraną – korzystając z darmowego bonusu dostępnego w PZBuk, możesz dać sobie większą szansę na wygraną podczas obstawiania.
 • Więcej pieniędzy do gry – forma darmowego zakładu oznacza, że możesz obstawiać bez ryzyka utraty własnych środków. Jest to szczególnie ważne dla osób, które dopiero zaczynają swoją przygodę typerską.
 • Zacznij szybko i prosto – odebranie w PZBuk freebetu nie wymaga od Ciebie zbyt wiele. Zasady są bardzo proste i przejrzyste. Po wpłacie swojego pierwszego depozytu, darmowe środki na grę otrzymasz niemalże natychmiast, dzięki czemu od razu będziesz mógł obstawić swoje pierwsze wydarzenie.
BONUS NA START
Zwrot cashback 1000 zł + Freebet 50 zł
Odbierz Bonus

FAQ

Ile w PZBuk wynosi freebet?

Bukmacher PZBuk swoim nowym graczom oferuje freebet w kwocie 50 zł.

Jak odebrać freebet w PZBuk?

W PZBuk freebet dostępny jest tylko dla nowych użytkowników. Oznacza to, że aby móc odebrać freebet, należy najpierw dokonać rejestracji konta. Poza tym trzeba także spełnić warunki takie jak: wpłata pierwszego depozytu w kwocie nie mniejszej niż 50 zł, postawienie kuponu AKO za min. 50 zł  z minimalnym łącznym kursem 2.0.

Czy mogę założyć konto w aplikacji PZBuk?

Oczywiście, że tak. Niezależnie od tego czy założysz konto na stronie internetowej, czy w aplikacji, bukmacher przyzna Ci bonus powitalny.

5/5 - (5 votes)