Conor McGregor vs. Dustin Poirier UFC 257 – kursy bukmacherskie

Kontrowersyjny, bezpośredni i nieprzewidywalny. Tak możemy określić Irlandczyka Conora McGregora, który stoczy kolejny pojedynek w oktagonie. Rywalem będzie Amerykanin Dustin Poirier, a walka została zakontraktowana oficjalnie 20 listopada i odbędzie się na gali UFC 257 w Abu Zabi 23 stycznia 2021 roku.  Panowie walczyli już ze sobą w przeszłości, było to 6 lat temu i w starciu lepszy okazał się Conor McGregor. Wtedy po niecałych 2 minutach pokonał Dustina przez techniczny nokaut.

Najlepsza oferte na ta walke naszym zdaniem przygotował jednak LVBet

  1. Dokonaj depozytu minimum 25 PLN wybierając ”300 PLN na weekend” – widoczny na Twoim koncie. Bonus dostępny jest dla graczy, którzy dokonali minimum jednego depozytu.
  2. Otrzymasz bonus w wysokości 2% swojego depozytu, z mnożnikiem kursu całkowitego ”x25”.

    Przy wpłacie 600 PLN otrzymujesz bonus o równowartości 300 PLN (bonus 12 PLN z mnożnikiem kursu: x25). Bonus będzie dostępny do odbioru po zalogowaniu na konto gracza do niedzieli (24.01.2021 do godziny 23:59).

Irlandczyk stoczył swoją ostatnią walkę prawie rok temu, miało to miejsce 18 stycznia 2020 roku. Wtedy znokautował Donalda Cerrone i potrzebował do tego zaledwie 40 sekund. Bilans McGregora w profesjonalnej karierze MMA to 22 wygrane i zaledwie 4 porażki, jednak od grudnia 2016 roku walczył tylko dwukrotnie na galach UFC.  Jego ostatnim pogromcą w październiku 2018 roku był Khabib Nurmagomedov, który jest poza zasięgiem wszystkich i zakończył niedawno karierę z bilansem 29-0, tym samym zostając legendą MMA na świecie.

Na ten moment u większości bukmacherów kurs na Amerykanina waha się pomiędzy 3.20 a 3.70. 

Conor McGregor vs. Dustin Poirier UFC 257 - kursy bukmacherskieDustin Poirier nie ma tak wielkiego nazwiska, jak jego rywal i nie wzbudza wśród sympatyków sportu tylu emocji, jednak należy umieścić go w gronie najlepszych w wadze lekkiej. Wygrał z Maxem Hollowayem, Eddiem Alvarezem, Anthonym Pettisem i byłym mistrzem Justinem Gaethje. Obecny bilans Amerykanina to 26 zwycięstw i 6 porażek w profesjonalnej karierze MMA. Ostatni pojedynek stoczył 27 czerwca 2020 roku, kiedy to pokonał Dana Hookera przez jednogłośną decyzję sędziów. Ostatnią porażkę odniósł we wrześniu 2019 roku, co ciekawe również przeciwko Khabibowi Nurmagomedowi.

Conor McGregor już parę razy kończył swoją karierę, jednak głód rywalizacji co jakiś czas się odzywa i sprawia, że zawodnik, który przez wielu jest uważany za ikonę MMA, wraca do oktagonu. Fani zawsze czekają na jego pojedynki, bo jest to sportowiec nieprzewidywalny i bardzo kreatywny. Dzięki temu są one bardzo ciekawe i idealne do oglądania dla fanów mieszanych sztuk walki z całego świata.

Kursy bukmacherskie w Polsce – Conor McGregor vs. Dustin Poirier UFC 257

Wyraźnym faworytem bukmacherów jest Irlandczyk Conon McGregor. Na całym świecie jego szanse na zwycięstwo ocenia się właśnie między 64,8% a 71%. Szansa na to, że Dustin zrewanżuje się za porażkę w 2014 roku, wynosi według bukmacherów około 30%.