Zakłady bukmacherskie w UK

Zakłady bukmacherskie w Anglii

Obstawianie różnych wydarzeń sportowych cieszy się ogromną popularnością. Czy różnice w porównaniu z naszym rynkiem są znaczące? Czy możemy grać u każdego bukmachera? Na te i wiele innych pytań znajdziemy odpowiedzi w poniższym artykule. Należy pamiętać, że zgodnie z ustawą hazardową mając polskie obywatelstwo można korzystać jedynie z usług legalnych, polskich bukmacherów.

Długoletnie tradycje odnośnie zakładów bukmacherskich przekładają się na zainteresowanie w dzisiejszych czasach. Kiedyś były to głównie wyścigi konne, dziś setki dyscyplin sportowych, które elektryzują kibiców na całym świecie.  

Bukmacherzy w anglii i prawo hazardowe

Zakłady bukmacherskie w UK

Rynek bukmacherski w Wielkiej Brytanii szacuje się na jeden z większych na świecie. Głównym organem, który posiada uprawnienia do wydawania i również w przypadku różnych zaniedbań cofania licencji bukmacherskich( a jest ich wiele rodzajów ) oraz późniejszego nadzorowania wszelkich działań danej firmy jest Komisja Hazardowa – UK Gambling Commission. Najczęściej bukmacherzy w Anglii nie posiadają polskiej licencji MF, dlatego warto sprawdzić czy możemy tam grać.

Od prawie 6 lat wszystkie firmy, które reklamują lub też prowadzą usługi bukmacherskie na terenie UK muszą posiadać brytyjską licencję. Istnieje również biała lista państw, takich jak Gibraltar, do których bukmacherzy mogli się przenieść unikając 15% podatku.  

Nie zmienia to jednak legalności i funkcjonowania ich na terenie Wielkiej Brytanii, dlatego możemy skorzystać z ogromnej ilości stron bukmacherskich w Anglii, które prześcigają się w bonusach i atrakcjach dla graczy. Brytyjski rynek bukmacherski jest uważany za jeden z najbardziej liberalnych rynków na świecie, zarówno dla firm, jak i dla użytkowników. Obstawianie online bez płacenia podatku od każdej stawki lub wygranej jest czymś co może tylko zachęcać do aktywnego korzystania.

Sposoby płatności na stronie bukmacherskiej  – wpłaty i wypłaty 

Zastanawiając się jak możemy wpłacić pieniądze do wybranego przez nas bukmachera działającego legalnie na terenie Wielkiej Brytanii nie musimy wyrywać sobie włosów z głowy ze znalezieniem odpowiedniej opcji. 

Depozyt możemy złożyć za pomocą karty debetowej Visa, MasterCard czy Diners. Istnieje również opcja skorzystania z e-portfela takiego jak Skrill, PayPal, Neteller czy WebMoney. Dostępne są również vouchery gotówkowe i karty pre-paid do doładowania środków na koncie. A najbardziej tradycyjną formą są transfery gotówkowe na konkretny rachunek bankowy – jednak jest to również najwolniejsza metoda trwająca od 5 do 10 dni. Analogicznie sytuacja ma się do wypłat, które możemy realizować tymi samymi transakcjami. 

Gdzie obstawiać zakłady bukmacherskie? 

Jak już było wspomniane powyżej rynek bukmacherski w Wielkiej Brytanii jest naprawdę olbrzymi i możliwości do obstawiania są wręcz nieograniczone. Duża ilość stron bukmacherskich jest zdecydowanie korzystna dla typerów z prostego względu – im większa konkurencja, tym większa walka o klienta, a co za tym idzie wyższe bonusy na start, programy lojalnościowe i kuszenie promocjami. 

Oczywiście sytuacja na rynku się zmienia i obecnie najwięcej kuponów zawieranych jest online poprzez strony bukmacherskie. Rynek w Wielkiej Brytanii jest na tyle otwarty, że przyczynia się do zdrowej konkurencji między konkretnymi firmami, a to przekłada się na bardzo atrakcyjne bonusy dla nowych użytkowników chcących spróbować swoich sił w bukmacherce.

Zaletą stron bukmacherskich w Wielkiej Brytanii jest to, że oferują bonusy za rejestrację i na start otrzymujemy więcej pieniędzy na rozgrywkę, punkty stacjonarne jednak nie mają takiej siły przebicia w rynku.

Bonusy w Wielkiej Brytanii u najpopularniejszych bukmacherów to:

  • Bonus od depozytu – możemy liczyć zwykle na podwojenie pierwszego depozytu, którego równowartość dostajemy w postaci środków bonusowych. Po spełnieniu warunków obrotu można wypłacić pieniądze.
  • Zakład bez ryzyka – najpopularniejszy bonus wśród typerów. Bukmacherzy dają nam konkretną sumę na bezpieczny kupon np. obstawiając kupon za 50 funtów jeżeli okaże się przegrany to otrzymamy na swoje konto gracza stracone 50 funtów w postaci środków bonusowych.

Przy wyborze strony bukmacherskiej warto ustalić jakie mamy oczekiwania, dla przykładu:

  • Jakie dyscypliny sportowe nas interesują? – wybierzmy bukmachera, który oferuje najszerszą ofertę na dyscyplinę, którą najczęściej będziemy obstawiać.
  • Czy będziemy obstawiać z telefonu? – dopracowana aplikacja mobilna to klucz do sukcesu jeżeli chcemy obstawiać kupon za pośrednictwem naszego smartfona.
  • Czy będziemy korzystać z promocji? – częste granie sprawia, że zainteresowanie promocjami wzrasta. Dlatego wtedy najlepiej wybrać bukmachera, który ma rozbudowaną strefę VIP za lojalność.

Najlepsi legalni bukmacherzy – obstawianie meczy 

STS kod promocyjny

Warto zacząć od czołówki stron bukmacherskich online w Wielkiej Brytanii, a tak naprawdę nawet i na świecie, bo przez swoją renomę i świetną ofertę docierają do wielu innych państw. 

Należy pamiętać, że osoby mieszkające w Polsce mogą obstawiać zakłady tylko u polskich bukmacherów, którzy posiadają licencję wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Mimo wielu atrakcyjnych ofert, granie u zagranicznych operatorów jest w naszym kraju nielegalne i wiąże się z konsekwencjami prawnymi. 

Zakłady bukmacherskie UK i bonusy 

Oferta zakładów na żywo z transmisjami i ogromną różnorodnością, wysokie kursy, rozbudowane statystki. 

Na terenie Wielkiej Brytanii możemy skorzystać z bonusu powitalnego, który jest podwojeniem naszego pierwszego depozytu do kwoty 200 funtów, więc zdecydowanie to się wyróżnia na tle innych.Maksymalnie możemy mieć 400 funtów na grę, gdy zarejestrujemy konto gracza właśnie na tej stronie bukmacherskiej. Warto jednak pamiętać, że obowiązuje zawsze ustalony obrót środkami przez ich wypłatą, wszystko znajdziemy w regulaminie promocji.

Dodaj komentarz