Betcris sporty wirtualne – oferta 2023

Betcris sporty wirtualne

W Betcris sporty wirtualne są częścią oferty bukmachera, która z dnia na dzień cieszy się coraz większą popularnością. Przede wszystkim wynika to z faktu, że wirtualnie możesz obstawiać 24 godziny na dobę i to przez 7 dni w tygodniu. Dzięki temu nic Cię nie ogranicza – możesz obstawiać w dowolnym wybranym przez Ciebie momencie dnia i nocy.

W tym artykule skupiamy się na najważniejszych aspektach związanych ze sportami wirtualnymi w Betcris. Dowiesz się na czym konkretnie wirtuale polegają oraz jakie dyscypliny możesz typować w Betcris.

Betcris sporty wirtualne – oferta 2023

Chcąc obstawiać w Betcris sporty wirtualne możesz liczyć się z tym, że poczujesz się jakbyś oglądał pewnego rodzaju grę komputerową. Zasadnicza różnica jest jednak taka, że nie bierzesz w niej udziału i nie odpowiadasz ani za jej przebieg, ani za wynik końcowy. Jesteś tylko i wyłącznie obserwatorem, którego głównym zadaniem jest poprawne wytypowanie wyniku. W tym celu pomoce mogą okazać się statystki poszczególnych drużyn oraz jej zawodników. Oczywiście możesz się także kierować swoją własną intuicją.

Betcris sporty wirtualne – oferta 2023

Co można wirtualnie obstawiać w Betcris?

Nie da się ukryć, że w Betcris oferta na sporty wirtualne niewiele różni się od konkurencji. Mimo to wciąż prezentuje się naprawdę dobrze i niezależnie od tego czy jesteś początkującym graczem, czy też już nieco bardziej doświadczonym, powinieneś być usatysfakcjonowany.

Betcris sporty wirtualne, które możesz obstawiać:

  • Piłka nożna,
  • Tenis,
  • Żużel,
  • Kolarstwo,
  • Wyścigi konne,
  • Wyścigi chartów.

Zakłady na wirtualną piłkę nożną w Betcris

Każdy wirtualny mecz piłki nożnej w Betcris trwa jednorazowo około 3 minut. W starciu udział biorą drużyny m.in. z lig polskich, hiszpańskich czy angielskich. Przed rozpoczęciem wydarzenia możesz postawić kupon z opcjami zakładu typu: zwycięzca spotkania, remis, handicapy czy wynik pierwszej połowy.

Zakłady na wirtualny tenis w Betcris

Tak jak w przypadku wirtualnej piłki nożnej, mecze wirtualnego tenisa trwają około 3 minut. Podczas spotkania typować możesz m.in.: dokładny wynik meczu, zwycięzcę setu/gema, handicap czy sumę gemów.

Zakłady na wirtualny żużel w Betcris

W wyścigu udział bierze 4 uczestników, którzy ścigają się ze sobą podczas kilkudziesięciominutowego spotkania. Opcji zakładu jest naprawdę wiele, więc będziesz miał z czego wybierać. Typować możesz np. zwycięzcę, poniżej/powyżej, czy parzyste/nieparzyste.

Zakłady na wirtualne kolarstwo w Betcris

Wirtualne wyścigi kolarskie są jedną z najchętniej obstawianych wirtualnych dyscyplin. Każdy wyścig  trwa około 2 minut, a w starciu udział bierze 6 kolarzy. Jeśli chodzi o opcje zakładów, to raczej Cię niczym nie zaskoczymy. Standardowo obstawiać możesz zwycięzcę, miejsca 1-2 lub 1-3.

Zakłady na wirtualne wyścigi konne w Betcris

Jeśli jesteś fanem wirtualnych wyścigów konny, to bukmacher Betcris na pewno Cię w tej kwestii nie zawiedzie. Gonitwy trwają po około 2 minut, a w każdym wyścigu udział bierze aż 6 jeźdźców. Co można typować? Klasycznie zwycięzcę oraz pierwsze miejsca 1-2, czy też top 2.

Zakłady na wirtualne wyścigi psów w Betcris

Podobnie jak w przypadku wyścigów konnych, gonitwa trwa 2 minuty, a ściga się ze sobą 6 psów. Opcje zakładów również niczym się nie różnią, bowiem obstawiać możesz zwycięzcę, dokładne miejsce, czy top 3.

FAQ

Jakie sporty wirtualne mogę obstawiać w Betcris?

Bukmacher Betcris umożliwia wirtualne typowanie aż 6 dyscyplin: piłki nożnej, tenisa, żużlu, kolarstwa, wyścigów konnych oraz wyścigów psów.

Czy mogę obstawiać sporty wirtualne w aplikacji mobilnej Betcris?

Jasne, że tak! Wirtuale typować możesz bezpośrednio ze strony internetowej buka lub w jego appce.

Czy Betcris ma promocje na sporty wirtualne?

Niestety na chwilę obecną bukmacher Betcris nie posiada takich promocji w swojej ofercie.