Totolotek kod promocyjny – Rejestracja 2024

Totolotek niedługo będzie obchodził trzydziestolecie działalności w Polsce, więc to już wiele mówi o tym, jak bardzo znana jest to marka na polskim rynku bukmacherskim. Warto zauważyć, że w 2019 roku, gdy Totolotek stał się częścią międzynarodowej firmy, rozpoczęto proces wdrażania nowoczesnych rozwiązań.

BONUS NA START
100 % bonus do 500 zł
Odbierz Bonus

Rebranding strony internetowej wielu użytkownikom przypadł do gustu, tym bardziej że przy okazji poszerzyła się oferta na sporty, jak i zostały zwiększone kursy. Zrezygnowano z bardzo wysokiej marży, aby zachęcić nowych użytkowników. Dzięki użyciu specjalnego kodu promocyjnego u bukmachera Totolotek możemy odebrać na start świetne bonusy. Czeka na nas prawie 600 złotych dodatkowych środków, które warto zgarnąć!

Jak skorzystać z kodu promocyjnego?

U większości bukmacherów wpisanie specjalnego kodu promocyjnego odbywa się już w trakcie zakładania konta, kiedy to w formularzu rejestracyjnym wpisujemy go w odpowiednim polu. Totolotek utrudnił trochę swoim użytkownikom życie, bo dopiero po rejestracji i aktywowaniu swojego konta gracza, możemy wpisać kod promocyjny w odpowiedniej zakładce.

Na początek warto zacząć od założenia konta na stronie bukmacherskiej Totolotka, w tym celu musimy kliknąć przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ” w lewym górnym rogu. Wpisujemy w formularzu wszystkie swoje dane, potwierdzamy, że mamy ukończone 18 lat i co najważniejsze w miejscu „BONUS” wybieramy „TAK, chcę bonus powitalny!”. To pozwoli nam otrzymać dodatkowe środki na start.

Następnie przechodzimy do pełnej weryfikacji konta, wysyłamy skan lub zdjęcie odpowiedniego dokumentu tożsamości. To wszystko musimy zrobić przed pierwszą wpłatą. Po pełnej aktywacji musimy w menu konta gracza wybrać zakładkę „WPŁATA” i wybrać opcję „bonus.card/KOD BONUSOWY”. Tam dopiero wpisujemy posiadany przez nas kod promocyjny i dzięki temu możemy zgarnąć wszystkie przypisane nam bonusy. Ostatnim krokiem jest wpłata pierwszego depozytu i odebranie bonusu.

Kod promocyjny Totolotek – oferta

Totolotek - kod promocyjnyWarto skorzystać zawsze z kodu promocyjnego, dzięki któremu możemy odebrać największe możliwe bonusy powitalne u bukmachera. Zajmuje to dosłownie kilka chwil, a dzięki temu możemy mieć znacznie więcej środków finansowych na koncie gracza.

Co przygotował dla nas Totolotek po wpisaniu kodu promocyjnego? Możemy odebrać bonus od pierwszego depozytu, który jest podwojeniem wpłaty aż do kwoty 500 złotych! Pozwala to na rozpoczęcie przygody u bukmachera nawet z tysiącem złotych. Dodatkowo będzie na nas czekał freebet do odebrania o wartości 25 złotych, to zawsze jakieś urozmaicenie i fajny dodatek na pierwszy kupon. Ostatnim bonusem, jaki możemy odebrać, to kolejny bonus od depozytu. Jednak w tym celu musimy zainstalować na swoim telefonie aplikację mobilną i za jej pośrednictwem wpłacić pieniądze na swoje konto gracza. Gdy tak zrobimy, to na naszym koncie może pojawić się podwojenie depozytu aż do kwoty 49 złotych.

Jak widzimy, Totolotek proponuje nam łącznie prawie 600 złotych w bonusach na start. Jest to bardzo przyjazna oferta i warto z niej skorzystać. Użycie kodu promocyjnego zawsze gwarantuje nam najlepsze warunki u danego bukmachera.

Zasady obrotu

Rejestrując konto gracza i wpisując odpowiedni kod promocyjny w czasie rejestracji, możemy odebrać u bukmachera Totolotek bonus powitalny aż do 500 złotych na stronie bukmacherskiej i 49 złotych, które możemy odebrać, instalując na swoim telefonie aplikację mobilną tego bukmachera.

BONUS NA START
100 % bonus do 500 zł
Odbierz Bonus

Warunki obrotu bonusu od depozytu do 500 złotych:

 • Minimalnie musimy wpłacić 20 złotych, a maksymalnie możemy otrzymać 500 złotych podwojenia. Nawet wpłacając 600 złotych, nie przekroczymy tej kwoty maksymalnej.
 • Czas pomiędzy rejestracją a wpłatą nie może przekroczyć 6 miesięcy.
 • Kwota depozytu i kwota bonusu muszą zostać obrócone po 3 razy. Przy wpłacie 100 złotych, musimy łącznie obrócić kwotą 600 złotych.
 • Do obrotu wliczane są wszystkie kupony zawierające minimum 3 zdarzenia, a każde pojedyncze musi mieć kurs 1.35.
 • Maksymalna kwota stawki za kupon licząca się do obrotu, to suma pierwszego depozytu i bonusu. Wpłacając 100 złotych i otrzymując 100 złotych, możemy zagrać kupon maksymalnie za 200 złotych. Jeżeli zagramy za 300 złotych, to i tak bukmacher policzy tylko 200 złotych do obrotu.
 • Warunki bonusu musimy spełnić w ciągu 30 dni.

Warunki obrotu bonusu otrzymanego za depozyt złożony przez aplikację mobilną do 49 złotych są takie same jak w przypadku powyższego bonusu. Jedyna różnica polega na tym, że do obrotu wliczają się wszystkie kupony z kursem ogólnym co najmniej 1.90.

Bonus od depozytu

Totolotek dla nowych użytkowników proponuje jeden z podstawowych bonusów powitalnych, do których należy bonus od pierwszego depozytu. Polega on na podwojeniu środków finansowych, które wpłacimy aż do kwoty 500 złotych! Przykładowo, jeżeli zamierzamy wykorzystać go w pełni, to wpłacając 500 złotych, dostaniemy drugie tylko bonusu i łącznie zgarniamy 1000 złotych na grę w Totolotku. To bardzo atrakcyjna oferta dla wszystkich graczy chcących założyć konto u tego bukmachera. 

Aby obrócić bonus, należy  spełnić określone w regulaminie warunki:

 • Minimalna kwota, którą wpłacimy, musi wynosić 20 złotych.
 • Kwota depozytu oraz bonus muszą zostać obrócone po trzy razy poprzez zawarcie zakładów, tj. przy wpłacie 500 złotych, wymagany obrót będzie wynosił 3000 złotych.
 • Do obrotu wliczamy tylko kupony składające się z minimum 3 zdarzeń i kursu każdego pojedynczego zdarzenia nie niższego niż 1.35.
 • Maksymalna stawka na kupon to połączenie pierwszej wpłaty i bonusu, tj. wpłacając 500 złotych, możemy obstawiać maksymalnie za 1000 złotych, wszystko ponad nie będzie liczone do obrotu.
 • Postawienie kilku zakładów na to samo zdarzenie może grozić zawieszeniem bonusu.
 • Konto musi być w pełni zweryfikowane, czyli potwierdzone dokumentem tożsamości.
 • Warunki obrotu bonusem muszą być spełnione w ciągu 30 dni od daty odebrania bonusu.

W zakładce „BONUSY ZESTAWIENIE” znajdziemy postęp obrotu danym bonusem.

Totolotek – najważniejsze informacje na temat kodu

Totolotek to prawdziwa legenda na polskim rynku bukmacherskim. Jest to najdłużej działający operator zakładów wzajemnych w Polsce. Jego początki sięgają 1992 roku, a to daje ponad 25 lat doświadczenia i pracowania nad wizerunkiem swojej marki.

Od 2005 roku Totolotek był częścią Grupy Intralot, która z sukcesami działała w ponad 50 państwach. Po 14 latach owocnej współpracy przyszedł czas na zmianę i tak od 2019 roku Totolotek został przejęty przez niemiecki kapitał, dokładnie przez międzynarodową grupę Gauselmann. Nowy udziałowiec od razu wprowadził wiele zmian i wziął się za słabnącą popularność Totolotka. Doszło do rebrandingu strony i punktów stacjonarnych, powiększono ofertę, zwiększono kursy w niektórych dyscyplinach sportowych.

20 czerwca 2013 roku Totolotek otrzymał wydane przez Ministerstwo Finansów zezwolenie o numerze AG/9/7251/8/LBU/2012/2013/RD61485 na prowadzenie legalnej działalności do zawierania zakładów online. Wcześniej bukmacher również otrzymał zezwolenie na prowadzenie punktów stacjonarnych.

BONUS NA START
100 % bonus do 500 zł
Odbierz Bonus

Bukmacher Totolotek otworzył ponad 200 punktów stacjonarnych w całej Polsce, a jego ambasadorem w 2020 roku został piłkarz Lucas Podolski. W przeszłości Totolotek otrzymał nagrodę dla najlepszego pracodawcy, dostał również złote godło w konkursie Laur Klienta.

FAQ

Absolutnie nie. Licencje na oferowanie zakładów wzajemnych online otrzymał w 2013 roku, ale swoją działalność w Polsce prowadzi od 1992 roku, co daje mu tytuł najdłużej działającego bukmachera na polskim rynku.

Bukmacher od momentu aktywacji bonusu powitalnego, którym jest podwojenie do kwoty 500 złotych od pierwszego depozytu, daje nam dokładnie 30 dni na spełnienie wszystkich warunków obrotu. Pamiętajmy, że dopiero po ich spełnieniu pieniądze są możliwe do wypłacenia.

Użycie kodu promocyjnego w Totolotku nic nie kosztuje, wpisujemy posiadany kod w trakcie rejestrowania nowego konta gracza. Możemy otrzymać w zamian za to świetny bonus bez depozytu do kwoty 500 złotych i dodatkowo przy pierwszym depozycie za pomocą aplikacji mobilnej dodatkowe 49 złotych.

Wszystko znajdziemy w zakładce na koncie gracza BONUSY ZESTAWIENIE. Gdy w nią wejdziemy, to dostaniemy szczegółowe informacje o tym, jak dużo pozostało nam jeszcze do zrealizowania warunków obrotu i możliwości wypłacenia pieniędzy.

4.7/5 – (7 votes)