Kody promocyjne u polskich bukmacherów

 Polscy bukmacherzy od dawna oferują wiele bonusów dla nowych klientów za zarejestrowanie konta gracza lub promocje dla stałych użytkowników, które zwykle pojawiają się cyklicznie na określony czas. Na stronach eksperckich można natomiast znaleźć specjalne kody promocyjne, które bukmacher udostępnia do użytku w celu skorzystanie z lepszej oferty.

Skorzystanie z takiego kodu jest bardzo proste i nie wymaga wcześniejszego doświadczenia z zakładami bukmacherskimi. Zwykle wszystko jest objaśnione krok po kroku, tak aby nawet największy laik potrafił poprawnie użyć danego kodu bonusowego. Na polskim rynku ta praktyka trwa już wiele lat i polega na przyciągnięciu klienta właśnie na tę konkretną stronę bukmacherską. Konkurencja jest dosyć duża, więc trzeba zdecydowanie czymś się wyróżnić.

Czym są kody promocyjne?

Kod promocyjny jest często nazywany też kodem promocyjnym. Jest to specjalny kod, który wprowadzamy podczas rejestracji lub w odpowiednim miejscu, gdy już posiadamy konto na stronie bukmacherskiej i chcemy skorzystać ze specjalnej dedykowanej oferty czasowej.

Kody promocyjne znajdziemy na eksperckich stronach dotyczących bukmacherów i obstawiania. Uprawniają one do skorzystania ze specjalnej oferty VIP, czyli dostaniemy w zamian za wprowadzenie danego kodu więcej niż zwyczajny klient, który zarejestruje się bezpośrednio przez stronę bukmacherską.

Kody promocyjne są bardzo powszechnie używane na rynku bukmacherskim i bardzo popularne wśród użytkowników. To oczywiste, że każdy chce skorzystać z lepszej oferty na start lub lepszej promocji. Kod wpisujemy w formularzu rejestracyjnym w odpowiednim polu i dotyczy on głównie bonusów, które bukmacher oferuje na start. Korzystając z danego kodu, możemy zwiększyć ofertę powitalną i cieszyć się lepszą ofertą od innych użytkowników. Dlatego warto z nich korzystać i je wykorzystywać w trakcie zakładania konta u bukmachera.

Jakie korzyści przynosi korzystanie z kodów promocyjnych?

Jakie korzyści przynosi korzystanie z kodów promocyjnych?Kody promocyjne zostały stworzone tylko i wyłącznie dla użytkowników danych stron bukmacherskich. Najczęściej są to kody, które wpisujemy w czasie rejestracji konta gracza i dzięki temu możemy odebrać lepszą ofertę, niż oferuje bukmacher dla nowych użytkowników. Dlatego przed rejestracją, warto poszukać dedykowanego kodu bonusowego, który pozwoli nam skorzystać z maksymalnej oferty.

Korzyści wynikające z użycia kodu promocyjnego, to możliwość odebrania większych pieniędzy w postaci środków bonusowych. Przykładowo bukmacher oferuje do 1000 złotych podwojenia pierwszego depozytu, który wpłacimy na konto gracza. Używając kodu promocyjnego, możemy zwiększyć tę kwotę do 1100 złotych, a to daje znacznie więcej możliwości na start.

Drugim przykładem jest zakład bez ryzyka, czyli drugi z najpopularniejszych bonusów rozdawanych przez bukmacherów. W standardowej ofercie możemy dostać do 200 złotych na bezpieczny kupon, a z użyciem kodu możemy liczyć na 225 złotych. Przy trafieniu kuponu te 25 złotych różnicy może znacząco podnieść wygraną.

Ostatnim przykładem i korzyścią, którą możemy uzyskać za pomocą kodu promocyjnego, jest freebet. Czasem jest tak, że bukmacher oferuje jedynie dwa powyższe bonusy, a dzięki wprowadzeniu kodu możemy liczyć na darmowy kupon za 20 złotych. W innym przypadku kod może zwiększyć kwotę freebetu z 20 na 30 złotych.

Wszystkie kwoty wymienione powyżej są jedynie przykładowe. Każdy bukmacher ma inną ofertę i kody promocyjne zwiększają środki w różny sposób, jednak zachowując powyższy schemat.

Jak skorzystać z kodu powitalnego?

Mając w posiadaniu odpowiedni kod powitalny, możemy go oczywiście wykorzystać w bardzo prosty sposób, który nie wymaga żadnych skomplikowanych operacji. Dotyczy on, jak sama nazwa wskazuje oferty powitalnej. W jej skład wchodzi oczywiście bonus na start, który jest oferowany wszystkim nowym użytkownikom w tradycyjnej formie.

Co musimy zrobić, żeby wykorzystać kod powitalny i odebrać lepszy bonus na start?

Wystarczy wpisać go w odpowiednim polu „KOD PROMOCYJNY”, które znajdziemy w każdym formularzu rejestracyjnym w czasie zakładania konta u dowolnego bukmachera. Często musimy jeszcze zaznaczyć w tym samym formularzu, że chcemy skorzystać z bonusu powitalnego i akceptujemy wszystkie warunki.

Gdy założymy konto u bukmachera, wpisując w czasie rejestracji dany kod powitalny, to przy wpłacie pierwszego depozytu będziemy mogli odebrać więcej pieniędzy, niż wynosi standardowa oferta. Często w ramach użycia danego kodu możemy liczyć na bardzo atrakcyjny dodatkowy freebet.

Rodzaje bonusów bukmacherskich

Rodzaje bonusów bukmacherskichPolscy bukmacherzy od dawna mają jedne z lepszych bonusów na start na świecie i jest to bardzo dobra informacja dla wszystkich obstawiających w naszym kraju. Co prawda musimy odprowadzać podatek przy każdym zagranym kuponie, ale w zamian strony bukmacherskie kuszą nas często ogromnymi bonusami, które możemy uzyskać za samo założenie konta gracza i wpłaceniu swojego pierwszego depozytu. Warto zobaczyć różne oferty bonusów bukmacherskich.

Na polskim rynku bukmacherskim mamy dostępne trzy podstawowe bonus na start:

 • Bonus od depozytu – jest to jeden z najczęściej oferowanych bonusów przez bukmacherów. Polega on zwykle na podwojeniu pierwszego depozytu, który złożymy. Przykładowo wpłacając 1000 złotych, otrzymujemy drugi 1000 złotych w postaci środków bonusowych. Wtedy rozpoczynając przygodę na danej stronie bukmacherskiej mamy do dyspozycji 2000 złotych, należy jednak pamiętać, że kwota nie jest od razu gotowa do wypłacenia. Bonus należy obrócić konkretną ilość razy, stawiając kupony po określonym kursie. Wszystkie szczegóły zawsze są dostępne w regulaminie.
 • Zakład bez ryzyka – to z kolei jeden z najpopularniejszych bonusów wśród typerów i to nawet tych doświadczonych. Polega on na tym, że bukmacher oferuje nam do pewnej kwoty tzw. bezpieczny kupon. Przykładowo możemy postawić pierwszy kupon do kwoty 500 złotych i jeżeli okaże się wygrany, to możemy wypłacić pieniądze, a jeżeli przegrany to bukmacher odda nam stawkę w postaci środków bonusowych. Najczęściej musimy spełnić jakieś warunki obrotu zwróconych pieniędzy, chociaż czasem są od razu gotowe do wypłaty, tak samo, jak w przypadku wygranego kuponu.
 • Freebet – dodatkowa forma wsparcia dla nowego użytkownika, która polega na możliwości zagrania pierwszego darmowego kuponu. Bukmacher zwykle daje bezzwrotne kilkadziesiąt złotych, które możemy przeznaczyć na przetestowanie strony bukmacherskiej i sprawdzeniu jak dokładnie obstawiać.

Jakie kody promocyjne oferują bukmacherzy w Polsce?

Najpopularniejsi bukmacherzy w Polsce udostępnili specjalne kody promocyjne dla czytelników strony-bukmacherskie.pl, z których można skorzystać, tak aby otrzymać bonus startowy na znacznie lepszych warunkach niż w standardowej jego wersji. Poniżej znajdą się trzy najlepsze oferty, które są najczęściej wybierane przez użytkowników. Można zauważyć, że bukmacherzy rozdają w ramach bonusów naprawdę duże pieniądze.

Jakie kody promocyjne oferują bukmacherzy w Polsce?Kod promocyjny dla bukmachera Fortuna to „TOPBONUS”.

Wpisując ten kod podczas rejestracji, możemy odebrać:

 • Bonus od depozytu do kwoty 2000 złotych – kwotą należy obrócić 4x, kupon musi być złożony z minimum 3 zdarzeń z łącznym kursem 1.6
 • Zakład bez ryzyka do kwoty 210 złotych – nie ma żadnych wymagań, możemy zagrać „bezpieczny kupon” na dowolne zdarzenia po dowolnym kursie.
 • Freebet 20 złotych – brak wymagań.

Wszystkie szczegóły znajdują się w artykule Fortuna kod promocyjny.

Kod promocyjny dla bukmachera STS to „BUKMACHERSKIE”.

Wpisując ten kod podczas rejestracji, możemy odebrać:

 • Bonus od depozytu do kwoty 1200 złotych – kwotą należy obrócić 3x, łączny kurs na kuponie musi wynosić minimum 1.91
 • Zakład bez ryzyka do kwoty 235 złotych – nie ma żadnych wymagań, możemy zagrać na dowolne zdarzenie po dowolnym kursie. W przypadku przegranej zwrot stawki gotowy do wypłacenia.
 • Freebet 29 złotych – brak wymagań.

Wszystkie szczegóły znajdują się w artykule STS kod promocyjny.

Kod promocyjny dla bukmachera LVBet to „LVMAX”.

Wpisując ten kod podczas rejestracji, możemy odebrać:

 • Bonus od depozytu do kwoty 3000 złotych – przy pierwszej wpłacie możemy wykorzystać do 2000 złotych, a przy drugiej do 1000 złotych.  Wymagany jest 4-krotny i 3-krotny obrót, a kurs łączny na kuponie musi wynosić minimum 2.0
 • Zakład bez ryzyka do kwoty 333 złotych – możemy zagrać na dowolne zdarzenia, a minimalny kurs na kuponie to 1.75. W przypadku przegranej musimy obrócić zwróconą kwotę 1x po tym samym kursie 1.75
 • Freebet 20 złotych – brak wymagań.

Wszystkie szczegóły znajdują się w artykule LVBet kod promocyjny.

Kod promocyjny dla bukmachera Betclic

Wpisując ten kod podczas rejestracji, możemy odebrać:

 • Zakład bez ryzyka do 550 złotych – gdy wygramy pieniądze, od razu są gotowe do wypłacenia. Natomiast jeżeli przegramy, to bukmacher zwróci nam stawkę na konto bonusowe. Musimy obrócić nią 8 razy po minimalnym kursie 2.0, a na całość mamy 30 dni. Przy maksymalnym zwrocie musimy zagrać kupony za sumę 4400 złotych.

Wszystkie szczegóły znajdują się w artykule Betclic kod promocyjny.

Kod promocyjny dla bukmachera Betfan

Wpisując ten kod podczas rejestracji, możemy odebrać:

 • Bonus od depozytu do 2331 złotych – środki bonusowe podzielone są na trzy pierwsze wpłaty, za każda możemy maksymalnie zgarnąć 777 złotych. Przyznane środki bonusowe musimy obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie 2.0.
 • Zakład bez ryzyka do 600 złotych – cashback podzielony na trzy pierwsze wpłaty w systemie 100/200/300 złotych maksymalnego zwrotu. Gdy kupon okaże się przegrany, musimy zwróconymi środkami obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie 2.0, a na kuponie muszą być minimalnie 3 zdarzenia.

Wszystkie szczegóły znajdują się w artykule Betfan kod promocyjny.

Kod promocyjny dla bukmachera forBET

Wpisując ten kod podczas rejestracji, możemy odebrać:

 • Bonus od depozytu do 2000 złotych za pierwszą wpłatę – środki bonusowe musimy obrócić 2-krotnie, grając kupony z minimalnym kursem ogólnym 2.5 i minimum 3 zdarzeniami. Czas na realizację to 14 dni.
 • Bonus MaxiZysk 200 złotych – otrzymujemy pomnożenie naszej wygranej 2-krotnie. Jeżeli zagramy za 200 złotych, to bukmacher potraktuje to tak, jakbyśmy obstawiali za 400 złotych. Maksymalna wygrana to 2270 złotych. Kupon to minimum 3 zdarzenia i kurs 1.40 każdego z nich.
 • 14 dni gry bez podatku – po zarejestrowaniu konta mamy dwa tygodnie na zgarnianie dodatkowych 14% od bukmachera. Wystarczy zagrać na kuponie 3 zdarzenia i kurs każdego z nich to minimum 1.30.

Wszystkie szczegóły znajdują się w artykule ForBET kod promocyjny.

Kod promocyjny dla bukmachera PZBUK

Wpisując ten kod podczas rejestracji, możemy odebrać:

 • Zakład bez ryzyka do 200 złotych – wyróżnia ten bonus to, że aktywuje się on dopiero, gdy przegramy kupon, a nie jedynie na pierwszy zagrany kupon po rejestracji. Zarówno aktywacja bonusu, jak i jego obrót to kupon z minimum 2 zdarzeniami i minimalnym kursie każdego z nich 1.40.
 • 20 tysięcy punktów lojalnościowych – PZBUK posiada specjalny sklep, w którym punkty wymieniamy na bonusy i specjalne promocje.

Wszystkie szczegóły znajdują się w artykule PZBUK kod promocyjny.

Kod promocyjny dla bukmachera Totolotek

Wpisując ten kod podczas rejestracji, możemy odebrać:

 • Bonus od depozytu do kwoty 500 złotych – aby wypłacić środki, musimy obrócić bonusem i depozytem trzykrotnie. Korzystając z maksymalnego podwojenia, trzeba zagrać kupony za łączną kwotę 3000 złotych. Każdy z nich musi zawierać minimum 3 zdarzenia i kurs minimalny każdego z nich to 1.35.
 • Freebet 25 złotych – pozwala on na zagranie pierwszego darmowego kuponu na stronie bukmacherskiej Totolotek.
 • Wpłata przez aplikację mobilną – dodatkowo możemy zgarnąć 49 złotych podwojenia depozytu za kolejną wpłatę zrealizowaną przez aplikację. Kwota depozytu i kwota bonusu muszą zostać obrócone trzy razy. Do obrotu wlicza się tylko kupony z minimalnym kursem łącznym 1.90.

Wszystkie szczegóły znajdują się w artykule Totolotek kod promocyjny.

Betway kod promocyjny 2022

Betway kod promocyjny

Chciałbyś dowiedzieć się ile wynosi w Betway kod promocyjny? Jeśli tak to trafiłeś w dobre miejsce. Jednak już na początku musimy wspomnieć, że bukmacher Betway

Czytaj dalej »
STS kod promocyjny

STS Kod Promocyjny – Rejestracja 2024

Specjalnie dla czytelników strony-bukmacherskie.pl udostępniony został specjalny STS kod promocyjny BUKMACHERSKIE , dzięki któremu w czasie zakładania konta u bukmachera STS otrzymasz darmowy zakład na

Czytaj dalej »
Forbet - kod promocyjny

Forbet kod promocyjny – Rejestracja 2024

ForBET przygotował dla wszystkich nowych użytkowników świetne bonusy powitalne, które przydadzą się do rozpoczęcia przygody z obstawianiem. Co więcej, jeżeli użyjemy dedykowanego kodu promocyjnego, będziemy

Czytaj dalej »
LVBet utwórz kupon bonusowy

LVBet kod promocyjny – Rejestracja 2024

Zakładając konto u bukmachera LVBet możemy skorzystać z unikalnego kodu LVMAX przygotowanego dla czytelników strony-bukmacherskie.pl. Lvbet kod promocyjny daje najlepsze warunki u tego operatora. Dzięki niemu

Czytaj dalej »