LVBet kod promocyjny – Rejestracja 2024

Zakładając konto u bukmachera LVBet możemy skorzystać z unikalnego kodu LVMAX przygotowanego dla czytelników strony-bukmacherskie.pl. Lvbet kod promocyjny daje najlepsze warunki u tego operatora. Dzięki niemu możemy odebrać najatrakcyjniejsze bonusy dostępne dla nowych użytkowników. Bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i freebet są dostępne na wyciągnięcie ręki, wystarczy skorzystać z kodu promocyjnego.

 

 

 

 

 

 

 

Wystarczy kliknąć powyżej „AKTYWUJ BONUS”, a zostaniesz przeniesiony automatycznie na stronę bukmachera LVBet i jednym kliknięciem przejść do procesu rejestracji. Wszystko można wykonać w parę minut, a potem już zostaje tylko skorzystać ze wszystkich dostępnych bonusów oferowanych za zarejestrowanie konta gracza i obstawiać kupony na ulubione dyscypliny sportowe. LVBet jest stosunkowo ugruntowanym bukmacherem na rynku, ale już znajduje się w ścisłej czołówce wśród typerów, również jeśli chodzi o ofertę promocyjną. Jednak warto sprawdzać najnowsze informacje i promocje.

Tak naprawdę lvbet kod promocyjny to wyjątkowa okazja, żeby odebrać świetny bonus powitalny, który dzięki użyciu tego kodu wynosi aż 3353 złote w największym pakiecie. Dodatkowo otrzymujemy dostęp do świetnych promocji, z których możemy korzystać, mając u bukmachera już stałe konto gracza. To wyjątkowa okazja dla wszystkich nowych użytkowników, bo nie należy zapominać, że każdy bonus na start jest do wykorzystania jednorazowo. Dotyczy tylko i wyłącznie pierwszej rejestracji u bukmachera LVBet, nie możemy go ponawiać przy każdej wpłacie, a jedynie przy pierwszych zrealizowanych depozytach.

LVBet kod promocyjny na bonus od depozytu

LVBet kod promocyjny na bonus od depozytu

Po pierwszej rejestracji u bukmachera LVBet z użyciem naszego kodu promocyjnego LVMAX otrzymujemy możliwość skorzystania z bonusów od dwóch pierwszych złożonych depozytów aż do kwoty 3000 złotych. 

Przy pierwszej wpłacie możemy otrzymać aż do 2000 złotych, minimalna wpłata aktywująca bonus wynosi 50 złotych. Jest on podobny do klasycznego bonusu 100% od depozytu. LVBet zwraca 1% od wpłaty i mnoży kurs x100. Czyli wpłacając 500 złotych, otrzymamy 5 złotych pomnożone przez kurs 100. Kupon musi składać się z minimum 3 zdarzeń, łączny kurs co najmniej 2.5, a minimalny kurs na kuponie 1.25. Czas na wykorzystanie to 30 dni.

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

Przy drugiej wpłacie wszystkie zasady są takie same jak w przypadku pierwszej wpłaty. Różnica polega na tym, że możemy otrzymać w postaci bonusowych środków 50% do kwoty 1000 złotych.

Zasady obrotu LVbet kod promocyjny:

 • Pierwsza wpłata – 4x bonus, minimalny kurs 2.0 (dostając 500 złotych musimy zagrać za kwotę 2000 złotych).
 • Druga wpłata – 3x bonus, minimalny kurs 2.0 (dostając 500 złotych musimy zagrać za kwotę 1500 złotych).

Przy pierwszej wpłacie możemy również skorzystać z nowego bonusu od depozytu na sporty wirtualne aż do 600 złotych. Jeżeli skorzystamy z tej opcji bonusowej, to nadal będziemy mogli przy drugiej wpłacie odebrać standardowe bonusy. W tym przypadku należy spełnić następujący warunek:

Środki bonusowe, podlegają 6-krotnemu obrotowi po kursie minimalnym 1.50 tylko i wyłącznie na ofertę Sportów Wirtualnych takich jak piłka nożna, wyścigi chartów, wyścigi zaprzęgów konnych, tenis, żużel i wyścigi konne. Zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo nie wliczają się do obrotu bonusem. 

LVbet kod promocyjny jak skorzystać?

 

 

 

Wystarczy kliknąć w baner na naszej stronie lub odpowiedni przycisk, który przeniesie w odpowiednie miejsce na stronie bukmacherskiej LVBet. Wybierając opcję „zarejestruj się” należy w formularzu rejestracyjnym w miejscu „kod promocyjny” wpisać nasz kod LVMAX, który upoważni do odebrania wszystkich bonusów dla nowego użytkownika takich jak bonus od depozytu 3000 złotych, zakład bez ryzyka 333 złote i 20 złotych jako freebet. Warto tez zobaczyć lvbet kod promocyjny dla stałych klientów czy aktualnie jest ofertowany.

 

 

 

 

 

 

Pamiętajmy, że skorzystanie z przywilejów, które daje nam lvbet kod promocyjny, nie wiąże się z żadnym zobowiązaniem i nie wymaga od nas żadnych dodatkowych pieniędzy. Bukmacher podwaja nasze depozyty lub zwraca środki za przegrany kupon, ale rozdaje tak naprawdę te pieniądze zupełnie za darmo. My możemy skorzystać ze wszystkich pieniędzy, które wpłacimy i dodatkowo mamy bonus, który otrzymujemy od bukmachera. Dlatego bez przeszkód zawsze należy wpisywać kod promocyjny, rejestrując się u bukmachera LVBet, bo jako nowy użytkownik możemy skorzystać z dodatków, które nie przysługują już stałym użytkownikom. Każdy bonus jest do wykorzystania jednorazowo, więc warto uzupełnić odpowiednie pole w formularzu rejestracyjnym.

Dlaczego warto używać kodów promocyjnych?

Kody promocyjne są udostępniane specjalnie dla nowych użytkowników, tak żeby mogli skorzystać z najlepszych bonusów powitalnych przygotowanych przez bukmacherów. Nie można się ich bać i należy traktować je jako formę prezentu. Przykładowo za to, że jesteś czytelnikiem serwisu strony bukmacherskie, możesz skorzystać ze świetnych promocji na start, których nie znajdziesz w standardowej ofercie bukmachera.

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

Jedyne co należy zrobić, to w trakcie rejestracji skorzystać z LVbet kod promocyjny LVMAX, co daje nam możliwość skorzystania z 3333 złotych dodatkowych pieniędzy bonusowych na naszym koncie gracza. To ogromna kwota, którą bukmacher przekazuje nowemu użytkownikowi zupełnie za darmo, jedyne co musimy zrobić to wpłacić depozyt, który i tak byśmy wpłacili, żeby móc korzystać z zakładów bukmacherskich. Zawsze jest lepiej, gdy możemy do naszych pieniędzy dostać bonusowe środki, które są w stanie realnie wpłynąć na przyszłe wygrane i na możliwość bardziej efektywnego obstawiania. Pozwala to delikatnie ogranicznyć ryzyko.

Dlaczego warto używać kodu promocyjnego?

 • kod promocyjny nic nie kosztuje, jest w pełni darmowy
 • wpisujemy go tylko jeden raz w czasie rejestracji
 • upoważnia do odebrania najwyższych bonusów, znacznie lepszych od standardowej oferty
 • nie ma żadnych haczyków i dodatkowych zobowiązań

Bukmacher LVBet pozwala na zarejestrowanie tylko jednego konta gracza na swoje dane osobowe i dokument tożsamości. To oznacza, że jeżeli za pierwszym razem nie skorzystamy z kodu promocyjnego i nie odbierzemy wszystkich atrakcyjnych bonusów, to już nigdy nie będziemy mogli powtórzyć tego działania i odebrać ich ponownie. Taką okazję mamy tylko i wyłącznie jeden raz, a powyższe argumenty powinny przekonać każdego do skorzystania.

Kod bonusowy LVBet na zakład bez ryzyka

Kolejną pozycją w ofercie promocyjnej LV BET jest cashback, czyli zakład bez ryzyka. Bukmacher daje nam dodatkowe 1% od wpłaty w postaci środków bonusowych, które można wykorzystać na taki właśnie zakład. Główną zasadą cashback’u jest to, że jeżeli kupon okaże się przegrany otrzymamy zwrot pieniędzy na nasze konto bonusowe. 

Dodatkowe warunki, które obowiązują przy tej promocji:

 • promocja jest dostępna jedynie dla graczy, którzy dokonują trzeciej wpłaty
 • minimalna wpłata: 25 PLN
 • największa możliwa kwota na koncie bonusowym: 333 PLN
 • zakłady bukmacherskie bez ryzyka obejmuje zarówno zakłady pojedynczy jak i akumulowane

Korzystając z tego atrakcyjnego bonusu przygotowanego przez LVBet musimy liczyć się też z minimalnym kursem, jaki musi znajdować się na zagranym przez nas kuponie. Bukmacher określił w regulaminie, że musi to być co najmniej 1.75. Wtedy nasz kupon kwalifikuje się do tego, aby być zakładem bez ryzyka. W przypadku jeżeli wygramy otrzymujemy całość na nasze konto gracza i środki są gotowe do wypłaty. Natomiast jeżeli przegramy, dostajemy zwrot stawki w postaci środków bonusów, które musimy obrócić jeden raz po minimalnym kursie 1.75 przed możliwością wypłaty.

Gdy spełnimy ten warunek, pieniądze przejdą z salda bonusowego na saldo główne i będziemy mogli już bez przeszkód przetransferować je na swoje konto bankowe.

Aktualne promocje w LVBet

Bukmacher bardzo często oferuje wiele promocji i bonusów nawet dla stałych graczy, co wpływa na lojalność użytkowników i zachęca do obstawiania. Dostępne są takie opcje jak:

 • Typuj mecze Polaków na EURO2020 – wystarczy złożyć kupon za minimum 20 złotych i uwzględnić w nim dokładne wyniki na trzy mecze grupowe Polaków. Do podziału 100 tysięcy złotych dla graczy, którzy trafią 3/3.
 • Bezpieczny kupon 5+ – warunek to minimum 5 zdarzeń, po łącznym kursie co najmniej 3.0 i stawce minimum 20 złotych. Jeżeli jedno zdarzenie okaże się nietrafione na kuponie to można liczyć na zwrot stawki w postaci bonusowych środków.
 • Bonus powitalny na wirtualki – jest to specjalny bonus, który możemy wykorzystać tylko i wyłącznie na sporty wirtualne. Jest on przypisany jedynie do pierwszej wpłaty, w której możemy dostać aż 600 złotych podwojenia depozytu. Korzystając z tej promocji, nadal można korzystać z bonusu przypisanego do drugiej wpłaty.
 • Multikozak – obstawiając za minimum 10 złotych kilka zdarzeń o łącznym kursie co najmniej  3.0 możemy dostać dodatkowe środki bonusowe. Przy 4 zdarzeniach +7.5% do wygranej, przy 6 zdarzeniach +15% do wygranej, a przy 8 już możemy liczyć na 25% bonusu. Zdarzenia muszą być z jednego pełnego tygodnia.
 • Varyfikacja w Ekstraklasie – bardzo fajna promocja na polską ligę piłkarską, która gwarantuje zwrot do 100 złotych w przypadku przegranego kuponu. Dotyczy ona systemu VAR, przykładowo stawiamy w meczu over 3.5 bramki, mecz kończy się rezultatem 3-0, a jedną bramkę anulował system VAR. Gdy tak się stanie, możemy liczyć na zwrot.
 • Gruby kupon – jest to gotowy kupon zaproponowany przez LVBet, który jest atrakcyjny do zagrania z racji dużo wyższych kursów niż w standardowej ofercie. Możemy wygrać nawet do 20% więcej. Nie możemy jednak nic z nim modyfikować.
 • Nie płać podatku przez 14 dni – od momentu zarejestrowania konta gracza mamy aż dwa tygodnie na grę bez podatku. Warunek, jaki musimy spełnić, aby taki kupon był zakwalifikowany do promocji, to dodanie do niego minimum trzech zdarzeń, a kurs łączny kupony musi być wyższy niż 2.40. Wtedy bukmacher dodaje nam 14%.
 • Operacja e-sport – należy dokonać obrotu za minimum 500 złotych w ciągu jednego tygodnia od czwartku do środy, stawiając zakłady kombinacyjne na następujące gry e-sportowe: Counter-Strike:GO (CS:GO), Dota 2, Starcraft (SC), Starcraft 2, FIFA, King of Glory (KoG), Rainbow Six (R6), Call of Duty (CoD), Overwatch czy League of Legends (LoL). Jeżeli spełnimy ten warunek, bukmacher dopisze do naszego konta 100 złotych.

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

Promocje stale się zmieniają, warto więc obserwować oficjalną stronę bukmachera. Aktualnie LVBet oferuje m.in ciekawe oferty dla graczy obstawiających inne sporty niż piłka nożna, np. Tenis bez podatku, który uprawnia do 14 procentowego dodatku do wygranej, czy loterie z nagrodami dla graczy obstawiających NBA w godzinach nocnych. Ciekawe oferty znajdą dla siebie również gracze obstawiający sporty wirtualne, oraz ci obstawiający kupony akumulowane. Kod promocyjny LVbet jest jednym z najczęściej używanych na polskim rynku.

LVBet utwórz kupon bonusowy

LVBet utwórz kupon bonusowy

LVBet nie wyróżnia się znacząco od pozostałych bukmacherów w Polsce i utworzenie kuponu bonusowego nie należy do skomplikowanych czynności – poradzi sobie z tym każdy bez większego problemu. Aby utworzyć kupon należy wejść na stronę bukmachera LVBet, następnie przeglądając ofertę różnych sportów wybrać odpowiednie zdarzenia poprzez kliknięcie danego kursu przy interesującej nas opcji.

O ile zdarzenia do kuponu możemy dodawać bez logowania się, tak samo obstawienie kuponu wymaga już posiadania zweryfikowanego dokumentem tożsamości konta gracza i ukończonych 18 lat. Wszystkie gry hazardowe są bowiem dozwolone w Polsce dopiero po uzyskaniu pełnoletniości.

Jeżeli dodamy jedno zdarzenie na kupon, będzie to zakład pojedynczy. W przypadku 2 i większej ilości zdarzeń stworzymy kupon akumulowany tzw. kombi. Przy większej ilości zdarzeń można obstawiać też systemem typu wpisać 5 z 7, 3 z 8, 7 z 10 – występuje tu pełna dowolność w zależności od własnych potrzeb.

Warto pamiętać, że w przypadku stawiania kuponów bonusowych przeważnie musi być to być kupon kombinacyjny składający się z co najmniej 3 zdarzeń i każde z nich o określonym kursie. Nie możemy też zamykać kuponu wcześniej przez opcję CASH-OUT, wtedy kupon nie będzie wliczał się do warunków obrotu.

Całość kończymy kliknięciem przycisku – „POSTAW ZAKŁAD”.

Warto pamiętać, że warunki postawienia kuponu bonusowego są ściśle związane z regulaminem promocji, z której korzystamy i czego dokładnie dotyczy. W przypadku gdy aktywujemy bonus bez depozytu, możemy odebrać 20 złotych, ale musimy zagrać je na kupon kombinacyjny z minimum 3 zdarzeniami, kursem ogólnym 2.50 i kursem każdego z nich co najmniej 1.25. Natomiast korzystając z promocji zakład bez ryzyka do 333 zł, jedynym warunkiem przy tworzeniu kuponu bonusowego jest minimalny kurs ogólny 1.75.

Użycie pozostałych bonusów od depozytu, które możemy otrzymać na start, czyli 2000 złotych od pierwszej wpłaty i 1000 złotych od drugiej wpłaty wymaga od nas postawienia kuponu bonusowego z minimum 3 zdarzeń, kursem każdego z nich co najmniej 1.25 i kursem łącznym 2.50. Nie zapominajmy o tym, bo kupony bonusowe często mają warunki, których nie musimy spełniać w standardowym obstawianiu.

LVbet Kod promocyjny – warunki obrotu

Co można odebrać, wpisując kod promocyjny LVMAX?

 • bonus od pierwszego depozytu do 2000zł
 • bonus od drugiego depozytu do 1000zł
 • zakład bez ryzyka od trzeciej wpłaty do 333zł

Cały ten pakiet, który możemy odebrać od bukmachera LVBet, wpisując LVbet kod promocyjny to bonus powitalny dla nowego użytkownika.

Jakie warunki trzeba spełnić w przypadku bonusów od depozytu?

W przypadku bonusu od pierwszej wpłaty na konto bonusowe trafi 1% wpłaconej kwoty, czyli maksymalnie możemy zgarnąć 20 złotych z mnożnikiem kursu x100. Na czym polega mnożnik? Musimy obstawić kupon z minimum 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich co najmniej 1.25, a kurs ogólny powinien być wyższy niż 2.50. Grając za 20 złotych kurs 2.50, możemy zgarnąć 50 złotych, ale jeżeli aktywujemy BONUS Z MNOŻNIKIEM w trakcie wybierania stawki na kupon, to kurs wzrośnie do 250. Podsumowując, w tym samym kuponie wygrana będzie wynosić 5000 złotych. Aby wypłacić środki bonusowe, musimy obrócić 4-krotnie wpłaconym depozytem po minimalnym kursie łącznym 2.00. Wtedy środki bonusowe trafią na konto główne.

W przypadku bonusu od drugiej wpłaty znowu na konto bonusowe trafi 1% wpłaconych środków, czyli maksymalnie 20 złotych, jednak tym razem z mnożnikiem kursu x50. Warunki postępowania są takie same jak w przypadku poprzedniego bonusu. Różnica polega na tym, że z kursu minimalnego 2.50 tym razem będzie to 125, a jeżeli będziemy chcieli wypłacić środki bonusowe, to musimy obrócić depozytem 3-krotnie po minimalnym kursie 2.00.

Jakie warunki trzeba spełnić w przypadku zakładu bez ryzyka?

W czasie wpłaty depozytu musimy zaznaczyć opcję ZAKŁAD BEZ RYZYKA, aby bukmacher przypisał go do naszego konta gracza. W ramach tego bonusu musimy zagrać kupon solo lub kombinacyjny z minimalnym kursem łącznym 1.75. Jeżeli wygramy, to pieniądze są nasze. Jeżeli kupon okaże się przegrany, to otrzymamy do 333zł zwrotu stawki, którymi musimy obrócić tylko jeden raz po minimalnym kursie 1.75, aby móc je wypłacić.

Jaki zakład postawić z kodem promocyjnym LVBET?

Dostając bonusowe środki na nasze konto gracza, oczywiście warto czasem postawić taki kupon, którego w normalnych okolicznościach byśmy nie postawili. Szczególnie dotyczy to zakładu bez ryzyka do 333zł. Argument? Jeżeli kupon okaże się przegrany, to i tak stawka wraca na konto gracza. A jeżeli wygramy, to możemy zgarnąć naprawdę konkretne pieniądze. Dlatego nie warto szukać najmniejszych kursów i wygrać 50% więcej. Warto zaryzykować i wzbogacić się nawet o kilkaset procent.

BONUS NA START
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Odbierz Bonus

W przypadku wypełniania warunków obrotu w zakładach bukmacherskich LVBet lepiej już tak nie ryzykować. Pamiętajmy, że 4-krotny obrót przy kwocie 2000 złotych to postawione kupony za 8000 złotych. Jeżeli będziemy kierować się zasadą, że stawiamy, co popadnie, bez analizy i myślenia przyszłościowego, to szybko możemy na tyle zmniejszyć stan naszego konta, że nie uda nam się już zebrać stawek z zagranych kuponów na tyle dużo, by przekroczyć próg np. 8000 złotych.

LVBet – najważniejsze informacje

LVBet to tak naprawdę jeden z czołowych i najszybciej rozwijających się bukmacherów w Polsce, który swoją siedzibę ma w Katowicach. Pomimo tego, że działalność na polskim rynku rozpoczął dopiero kilka lat temu, to opinie typerów są bardzo przychylne i stawiają go w absolutnym topie bukmacherów w naszym kraju. To wszystko zawdzięcza temu, że reaguje na prośby obstawiających i na ich propozycje zmian, ulepszeń serwisu. Dodatkowo stara się umieszczać w swojej ofercie niszowe sporty i rośnie do rangi najlepszego bukmachera jeżeli chodzi o możliwości obstawiania e-sportu.

Ministerstwo Finansów wydało 13 maja 2016 roku bukmacherowi LVBet zezwolenie numer PS4.6831.9.2016.EQK na prowadzenie legalnej działalności do zawierania zakładów wzajemnych online, jak i w punktach naziemnych. 

Przez 4 lata działalności LVBet uruchomił już 57 punktów stacjonarnych, w których można obstawiać kupony zupełnie anonimowo bez weryfikacji tożsamości i zakładania konta gracza. Bukmacher bardzo aktywnie działa na rynku sportowym i został sponsorem wielu klubów piłkarskich, jak i wydarzeń sportowych na skalę europejską.

 

 

 

 

 

 

FAQ

Wystarczy kliknąć w baner lub odpowiedni przycisk na naszej stronie. W trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego należy wpisać w polu „kod promocyjny” nasz kod LVMAX, aby otrzymać najwyższe bonusy startowe.

Bonus od depozytu to najbardziej popularny bonus na start w trakcie rejestracji u bukmachera. Najczęściej jest to podwojenie pierwszego wpłaconego depozytu, otrzymujemy 100% środków więcej w formie bonusu, które musimy na określonych warunkach obrócić przed ich wypłatą.

Każdy klient może posiadać tylko jedno konto na LVBET. Multikonta (dwa, lub więcej kont, które są zarejestrowane, bądź korzysta z nich jedna osoba) będą zamykane natychmiast po ich wykryciu. Zakłady wniesione na Multikontach zostaną anulowane, a stawki zwrócone.

Kody promocyjne do LVBET można znaleźć oczywiście na naszej stronie. Dla stałych użytkowników bukmacher LVBET również na swojej oficjalnej stronie udostępnia czasami specjalne kody na freebety lub zakłady bez ryzyka na określone wydarzenia.

4.8/5 – (5 votes)