Fortuna Kod Promocyjny – Rejestracja 2024

Bukmacher Fortuna oferuje dla graczy kod promocyjny “TOPBONUS”, który można wykorzystać jako dobry start. Jest to unikalny Fortuna kod promocyjny dla czytelników strony bukmacherskie. Dla nowych użytkowników zostały przygotowane specjalne bonusy, które zwiększą nasze środki na koncie – podwojenie pierwszego depozytu, uratują nasze pieniądze – zakład bez ryzyka i dadzą coś zupełnie za darmo  – freebet. 

fortuna kod promocyjny

Po kliknięciu powyższego przycisku „AKTYWUJ BONUS” zostaniesz przeniesiony na stronę bukmachera Fortuna i będziesz mógł zarejestrować swoje konto gracza. To naprawdę nic trudnego, a pozwoli odebrać atrakcyjne bonusy, które z pewnością ułatwią rozpoczęcie swojej przygody z obstawianiem. Fortuna rozpoczęła działalność w Polsce już ponad 20 lat temu i jest na podium jeżeli chodzi o rynek bukmacherski w Polsce. Warto więc sprawdzić szczegóły dotyczące wszystkich dostępnych bonusów.

Fortuna kod promocyjny na bonus od depozytu

Po pierwszej rejestracji u bukmachera używając kodu promocyjnego “TOPBONUS” i tym samym założeniu konta w Fortunie otrzymujemy możliwość skorzystania z bonusu podwojenia pierwszego depozytu jeżeli wykorzystamy odpowiedni kod promocyjny fortuna, aż do kwoty 2000 złotych. Sprawdź też strony do obstawiania meczy w piłkę.

 Aby aktywować bonus musimy wyrazić na to zgodę w zakładce „Moje bonusy” i w ciągu 3 dni od rejestracji wpłacić pieniądze na swoje konto. Zasada jest prosta, wpłacając 2000 złotych otrzymamy maksymalne podwojenie. Gdy wpłacimy 1000 złotych, otrzymamy również 1000 złotych na koncie bonusowym. To zależy od nas jaką kwotę chcemy przeznaczyć.

Zasady bonusu podwojenia depozytu:

 • Środki bonusowe należy obrócić 4x – czyli wpłacając 2000 złotych, przed wypłatą musimy postawić kupony za łączną kwotę 8000 złotych.
 • Minimum 3 zdarzenia na kuponie z minimalnym kursem łącznym 1.6 – tylko spełniona taka zasada zalicza się do obrotu naszego bonusu.

Pamiętajmy, że z bonusu możemy skorzystać tylko i wyłącznie jeden raz, przy pierwszej rejestracji naszego konta gracza na stronie bukmacherskiej. Najlepiej zrobić to przez wpis w formularzu. Możemy założyć na swoje dane osobowe i dokument tożsamości tylko jedno konto, nie możemy zakładać wielu kont i korzystać z bonusów, kiedy mamy na to ochotę, wszelkie próby oszustwa będą kończyły się zablokowaniem głównego konta gracza.

Do obrotu bonusem nie zaliczają się również żadne kupony, które obstawiamy w sekcji sportów wirtualnych na symulowane rozgrywki różnych dyscyplin sportowych, ani zakłady na symulowane gry karciane z sekcji Bet On Games. Możemy obstawiać zgodnie z warunkami obrotu na wszystkie dyscypliny sportowe w sekcji sportów tradycyjnych z oferty przedmeczowej, jak i oferty live.

Fortuna kod promocyjnyKolejną rzeczą,  która jest zabroniona to wcześniejsze zamykanie kuponu. W momencie, gdy chcemy, aby nasz kupon zaliczał się do obrotu bonusem, to nie możemy korzystać z opcji cash-out. To samo, jeżeli zdarzenie na kuponie zostanie anulowane lub unieważnione, na co jednak nie mamy wpływu, to i tak kupon nie będzie się zaliczał. Wszystkie zdarzenia muszą być rozliczone prawidłowo.

Warto w formularzu rejestracyjnym wpisać odpowiedni kod promocyjny fortuna i odebrać maksymalny bonus bez depozytu, który wynosi 2 tysiące złotych. Jest to bardzo dobra opcja na start i z pewnością pozwoli na zarobienie większych pieniędzy, tym bardziej że warunki obrotu nie są zbyt skomplikowane.

Jak otrzymać 210 zł na bonus bez depozytu w Fortunie z naszym kodem promocyjnym?

Przygotowaliśmy specjalną ofertę dla wszystkich naszych czytelników, teraz możecie skorzystać z unikalnego kodu promocyjnego, aby aktywować wyjątkowe bonusy w Fortunie na start.

Po założeniu po raz pierwszy konta w Fortunie z naszym kodem TOPBONUS otrzymasz wyższą kwotę na zakład bez ryzyka, zamiast standardowych 200 złotych dostaniesz ubezpieczenie pierwszego kuponu do kwoty 210 złotych!

Co więcej, po rejestracji z naszym kodem na Twoim koncie użytkownika Fortuny pojawia się dodatkowo 2800 punktów FKP, które możesz automatycznie wymienić na freebet o wartości 20 złotych! A dla grających odważniej aktywowany zostaje dostęp do bonusu powitalnego 100% do 2000 złotych od pierwszego depozytu. Sprawdz tez oferty na bonus bez depozytu.

 

 

 

fortuna kod promocyjny

 

 

Gdzie wpisać nasz fortuna kod promocyjny?

Jest to bardzo proste – w formularzu rejestracyjnym w trakcie uzupełniania danych osobowych. Pod polami, gdzie wpisujemy PESEL i numer telefonu komórkowego znajduje się pole – Fortuna kod promocyjny. Właśnie tam należy wpisać nasz unikalny kod: TOPBONUS.

Wtedy będziemy mogli otrzymać na start świetny zakład bez ryzyka, który nie ma praktycznie żadnych wymagań do spełnienia. Obstawić możemy, cokolwiek chcemy z oferty na sporty i jeżeli kupon okaże się nietrafiony, to otrzymamy zwrot stawki pomniejszony o podatek. Zanim będziemy mogli go wypłacić, to musimy zagrać nim jednokrotnie na dowolny kurs i zdarzenia. Gdy kupon okaże się trafiony, to będziemy mogli już wypłacić środki na konto bankowe.

Kod Fortuny na zakład bez ryzyka

Fortuna umożliwia skorzystanie z uwielbianego przez większość obstawiających bonusu, jakim jest zakład bez ryzyka tzw. cashback. W swojej podstawowej formie bukmacher oferuje nam taki zakład aż do 200zł, a jeżeli posiadamy specjalny kod bonusowy możemy powiększyć go jeszcze o 5-10%. Warto także sprawdzać aktualne promocyjne ponieważ oferty cały czas ulegają zmianie i mogą mieć inne warunku.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Bonus dotyczy pierwszego obstawionego przez nas zakładu na ofertę przedmeczową lub LIVE. Ogromnym plusem jest to, że Fortuna zezwala na obstawienie dowolnego sportu, czyli mamy do dyspozycji ponad 30 różnych dyscyplin, a to z pewnością ułatwia nam zadanie. Jeżeli kupon okaże się nietrafiony, Fortuna zwróci wszystkie pieniądze ze stawki na nasze konto. W przypadku kiedy nasz kupon okaże się wygrany, bonus nie zostanie aktywowany, ale my zgarniamy wygraną u bukmachera. Dobrym pomysłem jest większe ryzyko przy wyborze zdarzenia na pierwszy zakład bez ryzyka. Mamy gwarancję, że nic nie stracimy, ale można wiele zyskać.

Trzeba za to pamiętać, że Fortuna nie zwraca całej stawki, a całą kwotę wkładu. Dla przykładu, jeżeli zagramy za kwotę 100 złotych, to na nasze konto gracza wróci 88 złotych, czyli stawka pomniejszona o podatek 12%, który obowiązuje w naszym państwie. Kwota jaką bukmacher Fortuna przeznaczył na zakład bez ryzyka jest jedną z wyższych dostępnych na rynku. Wpisując kod promocyjny „TOPBONUS” otrzymamy aż do 210 złotych na opcję Cashback!

Fortuna zakład bez ryzyka to nieprawdopodobna okazja do postawienia kuponu, którego w normalnych okolicznościach byśmy nie postawili. Bukmacher daje nam pełne zabezpieczenie stawki, więc możemy pokusić się o spróbowanie szans na wygranie naprawdę dużych pieniędzy, a jeżeli coś pójdzie nie tak, to zawsze możemy liczyć, że Fortuna zwróci nam prawie całą stawkę na nasze konto gracza.

Jedyne wymagania, jakie stawia przed nami bukmacher, to ukończone 18 lat, pierwsza rejestracja na stronie internetowej, ważny dokument tożsamości i konto bankowe, z którego możemy wpłacić swój pierwszy depozyt  i skorzystać z bonusu na zakład bez ryzyka. Kupon nie może zawierać zdarzeń z sekcji sportów wirtualnych i bet on games, dotyczy on tylko i wyłącznie sekcji sportowej i wszystkich związanych z nią dyscyplin.

Co możemy zrobić z zakładem bez ryzyka?

Przykład 1

Możemy obstawić niespodziankę i przykładowo za 210 złotych obstawić pojedyncze zdarzenie: GKS Katowice wygra wyjazdowe spotkanie w Pucharze Polski z Legią Warszawa po kursie 11.00. Do wygrania będziemy mieli około 2 tysięcy złotych, a w przypadku porażki niecałe 200 złotych wróci na nasze konto gracza (stawka – 12%podatek).

Przykład 2

Można zagrać również kupon akumulowany, który składa się z wielu zdarzeń. Jeżeli chcemy, obstawiamy zdarzenia np. na cały weekend: Real Madryt, Pogoń Szczecin, AC Milan, Rafael Nadal i Hubert Hurkacz. Uzbieraliśmy z tych 5 zdarzeń kurs ogólny 15.00 i obstawiamy za 100 złotych. Jeżeli wygramy, to od razu możemy wypłacić na nasze konto bankowe ponad tysiąc złotych. A jeżeli przegramy, to 88 złotych ląduje na naszym koncie gracza do dalszej gry. 

Przykład 3

Nie musimy wcale bardzo ryzykować i wystarczy, że zagramy pojedyncze zdarzenie na faworyta. Przykładowo obstawimy FC Barcelonę po kursie 1.40 za 200 złotych. Jeżeli wygramy, to będziemy na czysto około 50 złotych i możemy te pieniądze od razu wypłacić, bukmacher nie wymaga od nas dalszej gry. A jeżeli przegramy, to możemy spróbować swoich sił raz jeszcze i drugi raz mamy nadal szansę na wygranie pieniędzy.

Jak widać, możliwości jest naprawdę wiele, a brak uciążliwych warunków do spełnienia tylko pomaga typerowi w stworzeniu kuponu, na który ma ochotę. Warto jednak pamiętać, że nie możemy korzystać z opcji early cash out, gdy mamy obstawiony kupon kwalifikujący się jako zakład bez ryzyka. Wszystkie zdarzenia z kuponu muszą być rozstrzygnięte, inaczej trafi on swoją ważność i będzie rozliczony jako normalny kupon, a my stracimy szansę na skorzystanie z bonusu.

Fortuna kod promocyjny rejestracja

To naprawdę nic skomplikowanego! Po pierwsze możemy to zrobić od razu, klikając odpowiedni baner na naszej stronie, który przeniesie nas od razu do formularza rejestracyjnego. Możemy też to zrobić bezpośrednio ze strony bukmacherskiej Fortuna, klikając w prawym górnym rogu przycisk REJESTRACJA.

Teraz krok po kroku przeprowadzimy Cię przez krótki i szybki proces rejestracji.

 1. Na samym początku będziesz musiał podać swoje dane personalne – pseudonim, hasło, adres e-mail, PIN, imię , nazwisko, PESEL i numer telefonu. W tym kroku konieczne będzie także potwierdzenie Twojej pełnoletności.
 2. Otrzymasz potwierdzenie rejestracji na podany wcześniej adres e-mail. Następnie będziesz musiał podać jeszcze kilka danych osobowych – numer konta bankowego, numer dowodu osobistego, województwo, kod pocztowy, miasto, ulicę i numer domu bądź mieszkania.
 3. Ostatni krok to ustalenie limitów dziennych na grę oraz jej czas.

Dla nas najważniejsze jest pole KOD PROMOCYJNY, w którym wpisujemy nasz kod TOPBONUS. Po jego wpisaniu pojawi nam się na samym dole formularza rejestracyjnego następujące pole do zaznaczenia: „Zasady i regulamin bonusu Zakład bez ryzyka do 210 PLN + bonus 100% od depozytu do 2000 PLN + 20 PLN Freebet” – koniecznie musimy to potwierdzić, bo bez tej zgody Fortuna nie przyzna nam swojego bonusu powitalnego.

Wszystkie bonusy musimy potwierdzić samodzielnie na naszym koncie gracza w zakładce MOJE BONUSY. Tam w ciągu 3 dni należy aktywować bonus od depozytu, również przed zagraniem zakładu bez ryzyka należy to potwierdzić, o czym warto pamiętać. Jeżeli o tym zapomnimy, to nasz kupon nie będzie zaliczony do danej promocji.

Bonus powitalny w Fortunie należy do jednego z najbardziej różnorodnych na polskim rynku bukmacherskim. Odbierając cały pakiet startowy, możemy przecież skorzystać zarówno z podwojenia depozytu, zakładu bez ryzyka, jak i darmowego kuponu. Dodatkowo jako użytkownik Fortuny można grać kompletnie bez podatku przez 24 godziny 7 dni w tygodniu. Wystarczy tylko spełnić odpowiednie warunki i bukmacher płaci za nas podatek.  Dlatego tak ważne jest, żeby rozpocząć przygodę z kodem promocyjnym fortuna, który zapewnia nam najwyższy możliwy bonus, który różni się od standardowej oferty bukmachera. To nic nie kosztuje, a wprowadzenie takiego kodu w formularzu rejestracyjnym da nam większe pieniądze na start.

Kod promocyjny – warunki obrotu

Bukmacher Fortuna przygotował naprawdę świetną ofertę powitalną, którą możemy odebrać po użyciu naszego kodu promocyjnego TOPBONUS. Upoważnia on do odebrania większych bonusów niż w standardowej ofercie bukmachera. Nic nie tracisz, a możesz jedynie zyskać. Czy to nie jest najlepsza rekomendacja użycia kodu promocyjnego w czasie rejestracji?

Co daje nam fortuna kod promocyjny?

Pakiet powitalny, który składa się z:

 • podwojenia pierwszego depozytu do 2000 złotych
 • zakładu bez ryzyka do 210 złotych
 • freebetu o wartości 20 złotych

Czemu w Fortunie są bardzo atrakcyjne warunki obrotu?

Odpowiedź jest bardzo prosta. Bukmacher chce zachęcić nowych klientów do spróbowania swoich sił w obstawianiu i nie wymaga 10-krotnego obrotu po minimalnym kursie 3.00. Bonus na start został stworzony z myślą o graczach i widać to bardzo wyraźnie w ofercie bez żadnych ukrytych punktów w regulaminie. Bardzo przejrzyste warunki i akceptowalne dla każdego.

Przykłady:

Bonus podwojenia pierwszego depozytu – gdy chcemy skorzystać z maksymalnego bonusu, musimy wpłacić 2000 złotych, wtedy otrzymamy 2000 złotych w bonusie. Aby móc wypłacić te pieniądze, musimy obrócić nimi 4-krotnie, stawiając kupony z minimum 3 zdarzeniami i kursem ogólnym co najmniej 1.60. Łącznie należy obrócić kwotą 8000 złotych w maksymalnym wymiarze. Czas na obrót wynosi 30 dni.

Zakład bez ryzyka – możemy skorzystać w tym przypadku z maksymalnego zwrotu do 210 złotych. Pamiętajmy, że zwrot obejmuje 12% podatek od stawki. W przypadku 100 złotych, na nasze konto wróci 88 złotych. Stawiamy kupon po dowolnym kursie, jeżeli nie wejdzie, otrzymujemy zwrot stawki w postaci bonusu. Wymagany obrót to zagranie tylko jeden raz całą kwotą po dowolnym kursie.

Freebet – wymieniamy otrzymane 2800 punktów FKP na bonus bez depozytu o wartości 20 złotych. Tutaj też nie mamy żadnych wymagań, po prostu gramy za te pieniądze dowolny kupon po dowolnym kursie. Jeżeli wygramy, to pieniądze są nasze.

Ogromną zaletą bukmachera Fortuna jest fakt, że możemy skorzystać na start z trzech świetnych bonusów. Nie musimy dokonywać wyboru, który chcemy aktywować, a z którego chcemy zrezygnować. Wszystkie wyżej wymienione są dostępne po wpisaniu dedykowanego kodu promocyjnego w trakcie rejestracji.

Jak wypłacić wygraną w Fortunie?

Fortuna niestety nie udostępniła jeszcze szybkich płatności odnośnie do wypłat na nasze konto bankowe. Możemy skorzystać z karty płatniczej czy kodu BLIK w przypadku składania depozytu, ale gdy chcemy wypłacić zgromadzone pieniądze na koncie głównym, to możemy to zrobić tylko za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego.

Wszelkie wypłaty wygranych są realizowane o godzinie 12:00 każdego dnia roboczego, jeżeli chodzi o weekendy i święta to Fortuna nie realizuje wtedy wypłat. Jeżeli zlecimy wypłatę po godzinie 12 albo w dzień wolny od pracy, to musimy czekać na realizację przelewu do następnego dnia roboczego.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Fortuna nie pobiera żadnych prowizji odnośnie do realizowanych wypłat. Nie istnieją również limity co do ilości i wysokości zleconych wypłat z konta gracza.

Standardowo czas realizacji wypłaty wynosi 1-2 dni robocze w zależności od czasu księgowania w naszym banku.

W przypadku korzystania z różnych bonusów sytuacja jest taka, że zwykle nie możemy ich od razu wypłacić na nasze konto bankowe. Przed tym musimy spełnić określone w regulaminie promocji warunki obrotu. Na ich wypełnienie mamy też określony termin. Gdy nam się nie uda, to środki dodatkowe przepadają, a jeżeli spełnimy warunki, to są gotowe do wypłaty.

Warto pamiętać, że bonus od wpłaty nie jest możliwy od razu do wypłacenia. Dopiero spełnienie wszystkich warunków gwarantuje przeniesienie pieniędzy na konto główne gracza i możliwość zlecenia wypłaty. Na tę chwilę przy bonusie bez depozytu trzeba 4-krotnie obrócić kwotą, którą dostaniemy od bukmachera, czyli wpłacając 1 tysiąc złotych i dostając takie podwojenie, musimy obrócić kwotą 4 tysięcy złotych. Przy zakładzie bez ryzyka, aby móc wypłacić zwrot stawki należy obrócić nim tylko jeden raz. Warunki zawsze są wyszczególnione w regulaminach promocji i nigdy nie są ukrywane przed użytkownikiem. Najlepiej zarejestrować swoje konto gracza wykorzystując przy rejestracji kod promocyjny fortuna, który upoważni nas do odebrania pakietu bonusów na najlepszych możliwych warunkach od bukmachera.

Aktualne promocje w Fortunie – jakie korzyści daje promocyjny kod

Bukmacher Fortuna przez wiele lat na rynku nauczył się współpracować z typerami i oferować specjalne promocje utrzymujące społeczność. Obecnie dostępne są promocje takie jak:

 • Happy Hours – podwyższenie wygranej o 14%, jest to rekompensata pobieranego podatku przez bukmachera i wtedy gramy bez niego. Jest to możliwe w wyznaczonych przez bukmachera „szczęśliwych godzinach” przed ważnymi wydarzeniami sportowymi np. Liga Mistrzów, Formuła 1, Ekstraklasa, Premier League. Wtedy przykładowo między 17, a 18 możemy obstawić nasz kupon korzystając z promocji.
 • Fortuna Klub Plus – po rejestracji w FKP za każdy obstawiony kupon otrzymujemy klubowe punkty, które mogą być wykorzystywane do aktywacji różnego rodzaju bonusów kursowych, darmowych zakładów i bonusów dostępnych w specjalnym katalogu.
 • Mistrzostwa Typerów – całoroczna promocja, co miesiąc możemy wygrać wyjątkowe nagrody grając regularnie w Fortunie i trafiając obstawione kupiony.
 • Fortuna bonus AKO – im więcej zdarzeń na kuponie obstawimy, tym więcej bukmacher dodaje nam do wygranej. Przy kilkunastu zdarzeniach możliwe podwyższenie aż do 50 procent.
 • Turniej najwyższych kursów – w trakcie zawodów Pucharu Świata w skokach narciarskich i innych wydarzeń związanych z tą dyscypliną, najlepsza 30tka typerów trafiająca najwyższe kursy otrzymuje punkty. Na koniec sezonu najlepsi otrzymają nagrody.
 • AKO BOOST – każdego dnia można znaleźć propozycje zakładów będących kombinacją kilku zdarzeń z najpopularniejszych rozgrywek w danym dniu. Kurs tych zdarzeń będzie znacząco wyższy niż ich wersja w standardowej ofercie przedmeczowej.
 • Przyprowadź kumpla – jest to promocja dla osób, które mają wielu znajomych interesujących się bukmacherką. W odpowiedniej zakładce wpisujemy imię i adres mailowy do znajomego. Jeżeli zarejestruje się on z naszą pomocą to gdy wpłaci 50 złotych, na nasze konto wpada 10 złotych. W przypadku 150 złotych to będzie 30 złotych dla nas. A gdy wpłaci w ciągu 30 dni aż 600 złotych, to otrzymamy 100 złotych.
 • Godziny Mistrzów Live – przez cały wrzesień w każdy poniedziałek w godz. 18:00 – 20:00 możesz zrobić depozyt za min. 30 zł, zagrać kupon na dowolne zdarzenie z oferty live. Jeśli wygrasz, cała kasa jest Twoja, jeśli przegrasz bukmacher Fortuna zwróci na Twoje konto do 30 zł postawionej stawki.
 • Godziny Mistrzów – w każdy piątek w godz. 18:00 – 20:00 dokonaj depozytu za nie mniej niż 100 zł, zagraj kupon za taką stawkę na dowolne zdarzenie z oferty prematch lub live. W przypadku wygranej, środki są twoje, natomiast jeśli Ci się nie powiedzie otrzymasz bonus o wartości 50 zł, który będziesz mógł wykorzystać na dalszą grę.

Fortuna utwórz kupon bonusowy

Utworzenie kuponu nie jest czynnością bardzo skomplikowaną, ale nie możemy tego zrobić wchodząc jedynie na stronę Fortuny. Aby zawrzeć jakikolwiek zakład wzajemny u bukmachera musimy założyć swoje konto gracza, czyli się zarejestrować. Bez tego nie będziemy mogli ani wpłacić swoich pieniędzy, ani skorzystać z bonusów. Oczywiście przed założeniem konta należy sprawdzić jak grać odpowiedzialnie i zgodnie z wytycznymi ministerstwa finansów.

Fortuna utwórz kupon bonusowy

Fortuna obecnie umożliwia założenie konta tymczasowego, które jest procedurą przyspieszoną, nie musimy wysyłać skanu dowodu tożsamości w celu weryfikacji naszych danych i naszej pełnoletności. Jednak nie jest to żadna luka w regulaminie i grać można jedynie mając ukończone 18 lat, wszystko wraca do normy gdy chcemy wypłacić pieniądze – wtedy musimy już potwierdzić nasze dane osobowe. Konto tymczasowe umożliwia jedynie sprawdzenie serwisu.

W obu przypadkach aby utworzyć kupon musimy kliknąć na dany kurs przy interesującym nas zdarzeniu, wtedy dostępne są dwie opcje:

 • jedno zdarzenie na kuponie – zakład pojedynczy
 • kilka zdarzeń na kuponie – zakład akumulacyjny

Istnieje również możliwość grania systemem 3 z 5, 7 z 8 i zawieranie tego typu zakładów. Im więcej zdarzeń na kuponie tym większy kurs ogólny i nasza wygrana.

Granie systemami jest bardzo przydatne dla osób, które lubią obstawiać bardzo wysokie kursy. Wtedy przy 1 czy 2 pudłach nadal możemy być znacząco na plus. Do systemów można dokładać też tzw. pewniaki, które mają bardzo niskie kursy i nie są objęte danym systemem. W przypadku gdy „pewniak” okaże się nietrafiony, to od razu cały kupon przegrywa. Zaletą obstawiania przez Internet jest ogromna łatwość tworzenia kuponu, przemieszczamy się od najpopularniejszych zdarzeń danego dnia, przez wszystkie możliwe dyscypliny sportowe za pomocą jednego kliknięcia myszką lub w przypadku telefonu jednego kliknięcia palcem. To ogromna oszczędność czasu i komfort.

Oczywiście standardowy kupon różni się od bonusowego tym, że w bonusowym należy spełnić określone warunki, które udostępnią jego aktywację lub będą liczyć się do ogólnego obrotu. W przypadku bonusu od depozytu każdy kupon musi składać się z minimum 3 zdarzeń i kursem łącznym kuponu co najmniej 1.60. Tylko kupony spełniające takie wytyczne będą brane pod uwagę przez bukmachera do obrotu bonusem. Wszystko jest zawsze podane w regulaminie promocji.

Pierwsza rejestracja i założenie konta daje nam 2800 punktów w klubie FKP, które możemy wymienić na freebet o wartości 20 złotych – możemy je obstawić na dowolne kursy i zdarzenia. Idealna propozycja na pierwszy kupon.

Gdzie znajde kod promocyjny Fortuna

Aby uzyskać kod promocyjny Fortuna, należy zalogować się na stronie internetowej Fortuna lub zarejestrować się jako nowy użytkownik. Po zalogowaniu lub rejestracji zostanie wyświetlony kod promocyjny.

Kod promocyjny Fortuna można również znaleźć na stronie internetowej Fortuna, w zakładce „Promocje”. Można tam znaleźć różne rodzaje akcji promocyjnych, a także specjalne kody promocyjne, które można wykorzystać do uzyskania dodatkowych korzyści. Należy również pamiętać, że niektóre kody promocyjne mogą być ważne tylko przez określoną liczbę dni lub godzin, dlatego należy je wykorzystać jak najszybciej.

Fortuna kod promocyjny przy wpłacie

Fortuna kod promocyjny to specjalny kod, który można wykorzystać przy wpłacie środków do Fortuny, aby uzyskać dodatkowe bonusy lub inne korzyści. Kod promocyjny można znaleźć na stronie internetowej Fortuny lub w aplikacji mobilnej.

 Aby skorzystać z kodu promocyjnego Fortuny, należy upewnić się, że wszystkie wymagane informacje są poprawne, a następnie wprowadzić kod w odpowiednim miejscu podczas wpłacania środków. Następnie należy postępować zgodnie z instrukcjami, aby potwierdzić transakcję i skorzystać z bonusu lub innego rodzaju korzyści.

Jak wypłacić wygraną w Fortunie?

Fortuna niestety nie udostępniła jeszcze szybkich płatności odnośnie do wypłat na nasze konto bankowe. Możemy skorzystać z karty płatniczej czy kodu BLIK w przypadku składania depozytu, ale gdy chcemy wypłacić zgromadzone pieniądze na koncie głównym, to możemy to zrobić tylko za pośrednictwem tradycyjnego przelewu bankowego.

BONUS NA START
Zakład bez ryzyka do 600 zł

Odbierz Bonus

Wszelkie wypłaty wygranych są realizowane o godzinie 12:00 każdego dnia roboczego, jeżeli chodzi o weekendy i święta to Fortuna nie realizuje wtedy wypłat. Jeżeli zlecimy wypłatę po godzinie 12 albo w dzień wolny od pracy, to musimy czekać na realizację przelewu do następnego dnia roboczego.

Fortuna nie pobiera żadnych prowizji odnośnie do realizowanych wypłat. Nie istnieją również limity co do ilości i wysokości zleconych wypłat z konta gracza.

Standardowo czas realizacji wypłaty wynosi 1-2 dni robocze w zależności od czasu księgowania w naszym banku.

Musisz zatem pamiętać o tym, kiedy następnym razem będziesz chciał wypłacić swoje wygrane środki. Najlepiej dokonywać tego od poniedziałku do czwartku. Wtedy jest szansa, że dostaniesz pieniądze jeszcze w tym samym dniu lub w następnym. Dokonując wypłaty w weekend, środki na Twoim koncie pojawią się dopiero w poniedziałek.

Fortuna kod promocyjny – najważniejsze informacje

Najważniejszym i najbardziej istotnym punktem opisu czeskiego bukmachera Fortuna jest wskazanie, że działa on w pełni legalnie na terenie Polski, a my możemy bez obaw obracać naszymi pieniędzmi zawierając zakłady. Na naszym rynku działa od 1996 roku, chociaż wcześniej pod inną nazwą – Profesjonał. Obecnie Fortuna jest drugim w Polsce bukmacherem posiadającym największe zaplecze kadrowe i kapitałowe. To bardzo wyraźnie wskazuje, że jest to solidna firma, która przez wiele lat stara się zapewnić graczom najlepsze rozwiązania.

Ministerstwo Finansów wydało Fortunie zezwolenie SC/12/7251/10/WKC/11-12/5565 na prowadzenie zakładów online już 23 stycznia 2012 roku, przy tej okazji warto wspomnieć, że bukmacher otrzymał licencje na zawieranie zakładów wzajemnych online jako pierwszy w Polsce.

Fortuna może się również pochwalić jedną z najlepszych aplikacji bukmacherskich na rynku. Według użytkowników korzystających na co dzień z aplikacji mobilnych zbiera same pochlebne opinie. Dwa kliknięcia palcem pozwalają obstawić kupon, dodatkowo dostępne są szybkie płatności, które pozwalają na błyskawiczne wpłaty na konto gracza. Fortuna kod promocyjny charakteryzuje się różnorodną ofertą zakładów na żywo i dużą ilością transmisji video. Dodatkowo mamy dostęp do funkcji cash-out, czyli rozliczenia kuponu z mniejszą wygraną w momencie gdy jeszcze nie zostały rozegrane wszystkie mecze. 

Jednak poza internetem Fortuna rozwija się równie prężnie na rynku punktów stacjonarnych, na tę chwilę posiada aż 573 obiekty naziemne, a to daje jej pozycję lidera w Polsce. Co więcej w 2018 i 2019 roku Fortuna otrzymała nagrodę dla najlepszego legalnego bukmachera w naszym kraju, a to tylko obrazuje jak na przestrzeni lat bukmacher zaskarbił sobie sympatię środowiska typerów. Należy też pamiętać że kod promocyjny fortuna może działać różnie w zależności od aktualnych bonusów u bukmachera. Poniżej przedstawiamy unikalny kod dzięki któremu będziesz mógł skorzystać z unikalnej oferty.

 

 

 

fortuna kod promocyjny

 

 

 

FAQ

Jak aktywować kod promocyjny w Fortunie?

Podczas rejestracji nowego konta gracza w Fortunie należy wprowadzić kod TOPBONUS w odpowiednim polu – „KOD PROMOCYJNY”. Następnie aby aktywować bonus musimy wyrazić na to zgodę w zakładce „Moje bonusy” i w ciągu 3 dni od rejestracji wpłacić pieniądze na swoje konto.

Jakie rodzaje bonusów są dostępne oferuje Fortuna?

Fortuna na dobry początek oferuje aż trzy rodzaje bonusów i wszystkie dostępne są od razu po rejestracji nowego konta. Możemy skorzystać z podwojenia depozytu aż do kwoty 2000zł, zakładu bez ryzyka o wartości 210zł i freebetu 20zł, który otrzymujemy za wymianę 2800 punktów FKP za rejestrację w Fortunie.

Czy jest dostępna aplikacja Fortuna?

Tak, jest dostępna aplikacja mobilna bukmachera Fortuna. Można logować się za pomocą odcisku palca, przeglądać zaawansowane statystyki sportowe, korzystać z pełnej oferty zakładów LIVE, oglądać transmisje video z meczów i otrzymywać powiadomienia push push w telefonie.

Jak wypłacić pieniądze na stronie Fortuny?

Wypłacenie pieniędzy, które znajdują się na koncie Fortuny możliwe jest wyłącznie na podane konto bankowe przy rejestracji  i cała operacja trwa 1-2 dni robocze – inne opcje nie są dostępne. Fortuna nie pobiera żadnych opłat za wypłaty wygranych na konto bankowe. Nie istnieją również żadne limity co do ilości dokonywanych wypłat jak i wysokości zlecanych przelewów.

4.9/5 – (7 votes)