Menu
Jak dokonać wpłaty za pomocą przelewu bankowego  na konto bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie przelew bankowy | Rekomendacje [2022]

Zakłady bukmacherskie przelew bankowy to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych i sprawdzonych metod płatności. Jest to nic innego jak rozliczenie bezgotówkowe opierające się na przekazywaniu środków z jednego konta na drugie. Z racji tego, że przelew bankowy jest prosty do zrealizowania oraz łatwo dostępny, znaczna większość legalnych bukmacherów posiada tę metodę płatności w swojej ofercie.

Najlepsi bukmacherzy na przelew bankowy 2022:

Bukmacher przelew bankowy
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z przelew bankowy
2
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z przelew bankowy
3
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z przelew bankowy
4
Zakład bez ryzyka do 500 zł
Obstawiaj z przelew bankowy
5
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z przelew bankowy
6
Darmowy zakład 20 zł
+ pakiet powitalny 3333 zł
Obstawiaj z przelew bankowy
7
Bonus od wpłaty do 2000 zł
i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z przelew bankowy
8
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z przelew bankowy

Zakłady bukmacherskie przelew bankowy – dokonywanie płatności

Aby móc dokonać przelewu bankowego nie będzie od Ciebie wymagane wyrobienie karty, pobranie aplikacji, czy zarejestrowanie się na dodatkowych stronach internetowych. Jedyne co będzie Ci potrzebne do wykonania całej operacji to konto w banku. Przelew będziesz mógł bez problemu zlecić korzystając z aplikacji mobilnej na swoim telefonie bądź tablecie lub za pomocą strony internetowej na swoim komputerze.

Jak dokonać wpłaty za pomocą przelewu bankowego  na konto bukmacherskie?

Jak dokonać wpłaty za pomocą przelewu bankowego  na konto bukmacherskie?

Realizacja wpłaty za pomocą przelewu bankowego bez dwóch zdań jest bardzo prosta i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dodatkowo jedyne co jest Ci potrzebne podczas dokonywania przelewu to dane umożliwiające zalogowanie się na swoje konto. Bukmacher z przelew bankowy to ciekawa opcja wpłaty.

Proces wpłacania środków składa się z kilku kroków i u większości bukmacherów przebiega w podobny sposób, który zajmie Ci zaledwie kilka chwil.

  1. Wejdź na stronę internetową bukmachera (lub otwórz aplikację) i zaloguj się na swoje konto
  2. Kliknij w zakładkę „wpłata” i wybierz opcję „przelew bankowy”
  3. Podaj kwotę na jaką chcesz zlecić przelew
  4. Automatycznie zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz zobowiązany do podania danych tj.: numer rachunku bukmachera, tytuł i kwota przelewu
  5. Gotowe! Upewnij się jeszcze czy aby na pewno wszystkie informacje podałeś prawidłowo

Przelew bankowy – bezpieczna metoda płatności?

Nie da się ukryć, że zakłady bukmacherskie przelew bankowy to jedna z najbardziej bezpiecznych metod płatności. Dlaczego? Otóż dokonując przelewu bankowego nie korzystasz z żadnych innych stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz żadni inni operatorzy nie pośredniczą w transakcji. Używasz tylko i wyłącznie strony swojego banku, na której nie jesteś nawet zobowiązany do podania danych swojej karty płatniczej. Można pokusić się o stwierdzenie, że przelew bankowy to gwarancja i wysokie bezpieczeństwo każdej transakcji.

Przelew bankowy – opłaty i limity

Decydując się na zakłady bukmacherskie przelew bankowy musisz wziąć pod uwagę fakt, że transakcje są dokonywane za pośrednictwem banku – czyli wpłata podlega standardom zwykłego przelewu. Oznacza to, że wpłata w 100% jest darmowa, jeśli wykonujesz ją poprzez stronę internetową lub aplikację. Dodatkowo czas realizacji przelewu uzależniony jest tak naprawdę od dnia i godziny jego zlecenia. Jeśli zlecisz przelew w dni powszednie w godzinach porannych, środki na Twoim koncie pojawią się w ciągu kilku godzin tego samego dnia. Jeśli natomiast przelew zostanie zlecony po południu lub wieczorem, pieniądze na Twoim rachunku dostępne będą dopiero następnego dnia. Dodatkowo, w weekendy oraz wszelkiego rodzaju święta, banki nie obsługują przelewów. Zatem jeśli zlecisz przelew w piątek i nie będą to godziny poranne, to środki dostępne będą dopiero w poniedziałek.

W przypadku limitów warto pamiętać, że najczęściej najmniejsza kwota jaką można wpłacić to 1 złotych. Natomiast nie przez wszystkich bukmacherów wyznaczana jest górna granica. Jeśli jednak dany bukmacher zdecyduje się na górny limit jest to zwykle od 50 000 do 100 000 złotych.

FAQ

Czy przelew bankowy to bezpieczna forma płatności?

Zdecydowanie tak. Dzięki temu, że transakcja odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem banku, gwarantuje to jej wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo nawet nie musisz podawać danych swojej karty.

Ile minimalnie mogę wpłacić pieniędzy za pomocą przelewu bankowego?

U większości bukmacherów minimalna kwota wpłaty to 1 złotych.

Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty za dokonywanie przelewu bankowego?

Nie, bukmacherzy nie pobierają żadnych dodatkowych prowizji. Jedna opcja dodatkowej opłaty może pojawić się po stronie twojego banku.