Jak dokonać wpłaty za pomocą przelewu bankowego  na konto bukmacherskie?

Zakłady bukmacherskie Przelew Bankowy | Rekomendacje [2024]

Zakłady bukmacherskie przelew bankowy to zdecydowanie jedna z najbardziej znanych i sprawdzonych metod płatności. Jest to nic innego jak rozliczenie bezgotówkowe opierające się na przekazywaniu środków z jednego konta na drugie. Z racji tego, że przelew bankowy jest prosty do zrealizowania oraz łatwo dostępny, znaczna większość legalnych bukmacherów posiada tę metodę płatności w swojej ofercie.

W tym artykule dowiesz się, jak dokonać płatności za pomocą przelewu bankowego, jacy bukmacherzy akceptują tę formę płatności oraz powiemy Ci o limitach, opłatach i czasie transakcji.

Najlepsi bukmacherzy na przelew bankowy 2024:

Bukmacher przelew bankowy
Bonus powitalny
1500 zł na start
Sprawdź
600 zł cashback + gra bez podatku
Sprawdź
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Sprawdź
Zakład bez ryzyka do 500 zł
Sprawdź
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Sprawdź
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Sprawdź
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Sprawdź
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Sprawdź

Zakłady bukmacherskie Przelew bankowy – dokonywanie płatności

Aby móc dokonać przelewu bankowego nie będzie od Ciebie wymagane wyrobienie karty, pobranie aplikacji, czy zarejestrowanie się na dodatkowych stronach internetowych. Jedyne co będzie Ci potrzebne do wykonania całej operacji to konto w banku. Przelew będziesz mógł bez problemu zlecić korzystając z aplikacji mobilnej na swoim telefonie bądź tablecie lub za pomocą strony internetowej na swoim komputerze.

Jak dokonać wpłaty za pomocą przelewu bankowego  na konto bukmacherskie?

Jak dokonać wpłaty za pomocą przelewu bankowego  na konto bukmacherskie?

Realizacja wpłaty za pomocą przelewu bankowego bez dwóch zdań jest bardzo prosta i nie zajmuje zbyt wiele czasu. Dodatkowo jedyne co jest Ci potrzebne podczas dokonywania przelewu to dane umożliwiające zalogowanie się na swoje konto. Bukmacher z przelew bankowy to ciekawa opcja wpłaty.

Proces wpłacania środków składa się z kilku kroków i u większości bukmacherów przebiega w podobny sposób, który zajmie Ci zaledwie kilka chwil.

 1. Wejdź na stronę internetową bukmachera (lub otwórz aplikację) i zaloguj się na swoje konto
 2. Kliknij w zakładkę „wpłata” i wybierz opcję „przelew bankowy”
 3. Podaj kwotę na jaką chcesz zlecić przelew
 4. Automatycznie zostaniesz przeniesiony na stronę, na której będziesz zobowiązany do podania danych tj.: numer rachunku bukmachera, tytuł i kwota przelewu
 5. Gotowe! Upewnij się jeszcze czy aby na pewno wszystkie informacje podałeś prawidłowo

Zakłady bukmacherskie online stały się w ostatnich latach bardzo popularne. Wzrost popularności zakładów bukmacherskich online sprawił, że coraz więcej osób szukało sposobów na szybkie i bezpieczne dokonywanie wpłat i wypłat. W odpowiedzi na to potrzeby, wiele bukmacherów oferuje możliwość wpłat i wypłat za pośrednictwem przelewów bankowych.

Przelew bankowy to bezpieczny i wygodny sposób dokonywania wpłat i wypłat z zakładów bukmacherskich online. Przelewy bankowe są bardzo bezpieczne, ponieważ wszystkie dane są trzymane w bezpiecznych bazach danych i szyfrowane, aby zapobiec przypadkowym lub celowym wyciekom danych. Wszystkie transakcje są również monitorowane przez banki, aby zapewnić dodatkową ochronę przed oszustwami lub wyłudzeniami.

Przelew bankowy – bezpieczna metoda płatności u bukmacherów?

Nie da się ukryć, że zakłady bukmacherskie przelew bankowy to jedna z najbardziej bezpiecznych metod płatności. Dlaczego? Otóż dokonując przelewu bankowego nie korzystasz z żadnych innych stron internetowych, aplikacji mobilnych oraz żadni inni operatorzy nie pośredniczą w transakcji. Używasz tylko i wyłącznie strony swojego banku, na której nie jesteś nawet zobowiązany do podania danych swojej karty płatniczej. Można pokusić się o stwierdzenie, że przelew bankowy to gwarancja i wysokie bezpieczeństwo każdej transakcji.

Prościej rzecz ujmując, wykonanie przelewu bankowego nie wiąże się z niczym, co mogłoby zagrażać bezpieczeństwu Twoich danych lub środków na koncie. Tak naprawdę nie różni się to zbyt wiele od przesłania komuś pieniędzy czy opłacania rachunków. Weź pod uwagę także fakt, że korzystasz jedynie ze strony swojego banku, a one muszą posiadać wszystkie możliwie zabezpieczenia.

Zatem jeśli bezpieczeństwo płatności jest dla Ciebie jednym z najważniejszych czynników przy wyborze konkretnej metody płatności, definitywnie powinieneś rozważyć zakłady bukmacherskie przelew bankowy.

Przelew bankowy – opłaty i limity

Decydując się na zakłady bukmacherskie przelew bankowy musisz wziąć pod uwagę fakt, że transakcje są dokonywane za pośrednictwem banku – czyli wpłata podlega standardom zwykłego przelewu. Oznacza to, że wpłata w 100% jest darmowa, jeśli wykonujesz ją poprzez stronę internetową lub aplikację. Dodatkowo czas realizacji przelewu uzależniony jest tak naprawdę od dnia i godziny jego zlecenia. Jeśli zlecisz przelew w dni powszednie w godzinach porannych, środki na Twoim koncie pojawią się w ciągu kilku godzin tego samego dnia. Jeśli natomiast przelew zostanie zlecony po południu lub wieczorem, pieniądze na Twoim rachunku dostępne będą dopiero następnego dnia.

W przypadku limitów warto pamiętać, że najczęściej najmniejsza kwota jaką można wpłacić to 1 złotych. Natomiast nie przez wszystkich bukmacherów wyznaczana jest górna granica. Jeśli jednak dany bukmacher zdecyduje się na górny limit jest to zwykle od 50 000 do 100 000 złotych.

Czas transakcji

Niestety dokonując transakcji za pomocą przelewu bankowego, nie możesz liczyć na szybkie pojawienie się środków na Twoim koncie gracza. Oczywiście wszystko zależy od dnia i godziny, w której przelew zostanie zlecony. Jednakże najczęściej trwa to od kilkunastu minut, do nawet kilku dni. Najkrótszy czas oczekiwania będzie w przypadku kiedy przelew zostanie zlecony z samego rana w dzień powszedni. Najczęściej na środki czeka się wtedy do kilkunastu minut. Jeśli natomiast przelew zostanie zlecony w piątek wieczorem, pieniądze na koncie bukmacherskim pojawią się dopiero w poniedziałek rano. Oznacza to, że przez cały weekend nie będziesz w stanie dokonać żadnego zakładu. Warto mieć to na uwadze jeśli dokonujesz płatności za pomocą przelewu bankowego. Szczególnie kiedy w weekend odbywają się jakieś ważne wydarzenia sportowe, na których Ci zależy. Jeśli nie zlecisz przelewu na czas, niestety środki mogą nie zdążyć pojawić się na Twoim koncie.

Przelew bankowy – bukmacherzy 2023

Pomimo tego, że zakłady bukmacherskie przelew bankowy to jeden z najwolniejszych sposobów na przetransferowanie swoich środków, to wciąż najczęściej wybierany przez graczy. W głównej mierze może to wnikać z faktu, że przelew bankowy to najstarsza forma bezgotówkowego rozliczenia. Z tego powodu jest ona ogólnodostępna i łatwa w zasileniu swojego konta. To wszystko sprawia, że żaden bukmacher nie mógłby sobie pozwolić na brak przelewu bankowego jako jednej z kilku dostępnych metod płatności.

Lista bukmacherów z przelewem bankowym:

 • STS
 • Fuksiarz
 • PZBuk
 • Etoto
 • Fortuna
 • Betclic
 • Totolotek
 • LVBet
 • Betters
 • Ewinner
 • BetX
 • Betcris
 • SuperBet
 • TotalBet
 • BestBet
 • NobleBet
 • Betfan
 • forBet

Lista jest dość długa, prawda? Niemalże prawie żadna inna metoda płatności nie jest akceptowana przez tylu operatorów. Jeśli zatem zdecydujesz się na dokonywanie płatności za pomocą przelewu bankowego, będziesz miał naprawdę z czego wybierać. Każdy bukmacher ma jednak oferty dość mocno różniące się do siebie, zatem pamiętaj, aby kierować się swoimi preferencjami. Dzięki temu gwarantujemy, że będziesz zadowolony, a zakłady bukmacherskie przelew bankowy dołożą wszelkich starań, aby Twoje środki były bezpiecznie i możliwie jak najszybciej trafiły na Twoje konto gracza.

Wady i zalety korzystania z Przelewu Bankowego

Przelew bankowy to jedna z najstarszych i najpopularniejszych form rozliczeń bezgotówkowych. To właśnie ona jest najchętniej wybieraną metodą płatności jeśli chodzi o wpłatę środków do bukmachera. Zanim jednak i Ty się na nią zdecydujesz, warto abyś przyjrzał się bliżej jej słabym i mocnym stronom.

Zalety:

 • Jeśli nie masz zbyt dużego doświadczenia z bezgotówkowymi płatnościami, aplikacjami mobilnymi i całą masą innych dodatkowych stron internetowych, to zakłady bukmacherskie przelew bankowy będą dla Ciebie idealną opcją. Dlaczego? Otóż chcąc wpłacić środki na swoje konto bukmacherskie za pomocą przelewu bankowego nie musisz korzystać z żadnych dodatkowych aplikacji i stron. A co za tym idzie, nie musisz także nigdzie się logować. Dzięki temu już na początku masz bardzo ułatwiony cały proces.
 • Kolejną ważną zaletą przelewu bankowego jest wysoki poziom bezpieczeństwa transakcji. Z racji tego, że nie musisz nigdzie podawać żadnych danych, możesz mieć pewność, że one nigdzie nie wyciekną, a Twoje pieniądze nie trafią w nieodpowiednie miejsce. Co więcej, środki są przesyłane bezpośrednio z Twojego konta w banku na rachunek bukmachera.
 • Zważywszy na fakt, że jest to najpopularniejsza metoda płatności, jest ona dostępna u każdego bukmachera. Nie musisz się zatem stresować, że u któregokolwiek będzie ona niedostępna.
 • Poza kontem w banku nie potrzebujesz nic więcej, aby dokonać przelewu. Dzięki temu masz pełną niezależność transakcji.
 • Proces wpłaty środków jest banalnie prosty, ponieważ jest to najzwyklejszy przelew bankowy. Nie musisz zatem obawiać się, że sobie z czymś nie poradzisz.

Wady:

 • Najistotniejszą wadą, która dla wielu graczy może być nieco uciążliwa, jest długi czas realizacji przelewu. Jeżeli zlecisz przelew z samego rana, pieniądze na koncie pojawią się jeszcze tego samego dnia, po kilku godzinach. Natomiast jest przelew zostanie zlecony późnym popołudniem, pieniądze dostępne będą dopiero w kolejnym dniu roboczym. Co więcej, środki przelane w piątek wieczorem, u bukmachera pojawią się dopiero w poniedziałek. Bardzo często wiele najważniejszych wydarzeń sportowych odbywa się w weekend. Trzeba to zatem wziąć pod uwagę przy wpłacie środków i przemyśleć opcję wcześniejszego przelewu, aby na weekend pieniądze znajdowały się już na koncie gracza.

Przelew bankowy to jeden z najpopularniejszych sposobów dokonywania płatności. Umożliwia on szybkie i bezpieczne przesyłanie środków finansowych z jednego konta na inne. Ten rodzaj transakcji stał się jeszcze bardziej wygodny w obecnych czasach, ponieważ można go łatwo załatwić za pomocą komputera lub smartfona. Chociaż przelew bankowy ma wiele zalet, istnieją również pewne wady tego systemu. Przyjrzyjmy się bliżej wadom i zaletom korzystania z przelewu bankowego.

Zakłady bukmacherskie Przelew Bankowy – jak wybrać najlepszego bukmachera?

Jeżeli bardziej zależy Ci na wygodzie płatności, niż na czasie jej realizacji to zakłady bukmacherskie przelew bankowy będą dla Ciebie idealne. W celu wpłacenia depozytu, nie będziesz musiał korzystać z żadnych dodatkowych stron ani aplikacji mobilnych. Co więcej zakłady bukmacherskie przelew bankowy gwarantują Ci najwyższy stopień bezpieczeństwa, a do tego naprawdę świetną ofertę. Jak jednak spośród tak szerokiego grona bukmacherów wybrać tego najlepszego, który spełni Twoje wszystkie wymagania? Poniżej znajduje się kilka czynników, na które warto zwrócić uwagę, aby ułatwić sobie wybór odpowiedniego dla siebie buka.

 • Bonusy powitalne i promocje – jedną z ważniejszy rzeczy, na którą gracze zwracają uwagę podczas wyboru bukmachera jest bonus powitalny. Najczęściej zwraca się uwagę na jego wysokość. Oczywiście, jest to istotne, jednak ważne są także warunki obrotu. Zatem zanim podejmiesz ostateczną decyzję, zapoznaj się z regulaminem promocji. Nie zapomnij także o sprawdzeniu bonusów i promocji dla stałych graczy.
 • Oferta – przede wszystkim powinieneś zwrócić uwagę na dyscypliny sportowe, jakie zawiera oferta bukmachera. Sprawdzić czy zawiera ona te, które Cię najbardziej interesują. Dodatkowo sprawdź także ofertę na sporty wirtualne, eSport, ofertę live, a także kursy.
 • Aplikacja mobilna – jeśli rzadko korzystasz z laptopa, a telefon masz zawsze pod ręką, to warto upewnić się, że bukmacherzy przelew bankowy posiadają swoją aplikację. Przede wszystkim ułatwi Ci ona typowanie, a także będziesz mógł włączyć powiadomienia, aby być na bieżąco.
 • Bezpieczeństwo – to priorytet. Ważne jest aby Twoje dane oraz środki były bezpieczne. Dlatego upewnij się, że bukmacher posiada licencję Ministerstwa Finansów oraz odpowiednie technologie/certyfikaty, które tylko bardziej zapewnią Cię i potwierdzą bezpieczeństwo bukmachera.
 • Wypłaty oraz wpłaty – znaczna większość bukmacherów umożliwia wypłatę środków właśnie jedynie za pomocą przelewu bankowego. Co jest ogromnie przeważa nad innymi metodami płatności.
 • Obsługa klienta – zakłady bukmacherskie przelew bankowy starają, aby obsługa klienta była na naprawdę wysokim poziomie i aby każdy klient możliwe jak najszybciej otrzymał pomoc. Sprawdź w jaki sposób możesz skontaktować się z konsultantem oraz w jakich dniach i godzinach. Ważne jest, aby możliwość kontaktu była także w weekendy oraz święta.

Wszystkie powyższe czynniki powinny Ci znacznie ułatwić wybór odpowiedniego bukmachera. Pamiętaj jednak, że obstawiasz dla siebie. Nie tylko dla wygranych, ale także dla przyjemności. Zatem przy wyborze kieruj się głównie swoimi preferencjami. Nie ma dwóch takich samych bukmacherów, więc jeśli jeden nie spełnia wszystkich kryteriów, szukaj dalej. Wybierz te zakłady bukmacherskie przelew bankowy, które nie tylko ułatwią Ci obstawianie, ale które także zapewnią Ci bezpieczeństwo oraz wygodę.

Korzystanie z przelewów bankowych jest bardzo proste. Wystarczy zalogować się na swoje konto bukmacherskie i wybrać opcję przelewu bankowego. Następnie będziesz musiał podać swoje dane bankowe, aby bukmacher mógł dokonać przelewu. Przelew może trwać od kilku minut do kilku dni, w zależności od banku.

Istnieją pewne ograniczenia dotyczące korzystania z przelewów bankowych w zakładach bukmacherskich. Niektóre bukmacherzy ograniczają maksymalną kwotę, którą można wpłacić lub wypłacić za pośrednictwem przelewu bankowego. W przypadku wypłat niektóre firmy bukmacherskie mogą wymagać, abyś zweryfikował swoje konto przez przesłanie dokumentów tożsamości lub bankowe potwierdzenie adresu zamieszkania.

Podsumowanie

Zakłady bukmacherskie Przelew Bankowy to jeden z najpopularniejszych rodzajów zakładów wśród graczy w Polsce. Umożliwiają one szybkie i bezpieczne dokonywanie wpłat i wypłat środków z kont bankowych, co znacznie ułatwia zawieranie zakładów. Wiele firm bukmacherskich w Polsce oferuje dostęp do przelewów bankowych, ale wybór najlepszego może być trudny.

FAQ

Czy przelew bankowy to bezpieczna forma płatności?

Zdecydowanie tak. Dzięki temu, że transakcja odbywa się tylko i wyłącznie za pośrednictwem banku, gwarantuje to jej wysoki poziom bezpieczeństwa. Dodatkowo nawet nie musisz podawać danych swojej karty.

Ile minimalnie mogę wpłacić pieniędzy za pomocą przelewu bankowego?

U większości bukmacherów minimalna kwota wpłaty to 1 złotych.

Czy pobierane są jakieś dodatkowe opłaty za dokonywanie przelewu bankowego?

Nie, bukmacherzy nie pobierają żadnych dodatkowych prowizji. Jedna opcja dodatkowej opłaty może pojawić się po stronie twojego banku.

Czy przelew bankowy dostępny jest u każdego bukmachera?

Z racji tego, że przelew bankowy to najpopularniejsza, a zarazem najstarsza forma płatności bezgotówkowej, żaden bukmacher nie może sobie pozwolić na jej brak w swojej ofercie. Oznacza to zatem, że każdy polski  bukmacher umożliwia wpłaty za pomocą przelewu bankowego.

4.7/5 - (8 votes)