Forbet kod promocyjny – Rejestracja 2024

ForBET przygotował dla wszystkich nowych użytkowników świetne bonusy powitalne, które przydadzą się do rozpoczęcia przygody z obstawianiem. Co więcej, jeżeli użyjemy dedykowanego kodu promocyjnego, będziemy mogli odebrać najlepsze możliwe bonusy. Przy okazji dostaniemy coś ekstra od bukmachera ForBET, czego zabraknie przy standardowej rejestracji bez wpisania kodu promocyjnego Forbet. 

Forbet kod promocyjny:

BONUS NA START
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Odbierz Bonus

ForBET to nowoczesny bukmacher, który oferuje bardzo dużo dyscyplin sportowych do obstawiania, znajdziemy w nim nawet niszowe ligi piłkarskie z 80 państw na świecie. Do dyspozycji użytkowników online jest strona bukmacherska, jak również aplikacja mobilna.

Forbet kod promocyjny jak zrealizować

Realizacja kodu promocyjnego w ForBET to naprawdę nic trudnego! Wystarczy wpisać kod w odpowiednim miejscu podczas rejestracji naszego konta gracza. Szczegóły znajdują się poniżej.

W czasie wizyty na stronie bukmacherskiej ForBET musimy kliknąć przycisk „REJESTRACJA”, znajdujący się w prawym górnym rogu. Wtedy przeniesiemy się do formularza rejestracyjnego, który składa się z trzech etapów. Już w pierwszym z nich, kiedy wpisujemy mail, hasło i nazwę użytkownika, musimy na samym dole zaznaczyć opcję „CHCĘ SKORZYSTAĆ Z BONUSU POWITALNEGO”. Dopiero w trzecim etapie, w którym weryfikujemy naszą tożsamość, znajdziemy pole „KOD PROMOCYJNY Forbet”. Wpisujemy tam właśnie posiadany kod i wszystko gotowe. Wystarczy tylko dokończyć weryfikację konta dokumentem tożsamości i wpłacić pieniądze.

Oferta promocyjna

Oferta promocyjna dotyczy osób, które w odpowiednim miejscu formularza rejestracyjnego wpiszą kod promocyjny Forbet. Dzięki niemu będzie można odebrać maksymalnie powiększony pakiet startowy, który przyda się każdemu typerowi chcącemu korzystać regularnie z bukmachera forBET.

Forbet - kod promocyjnyCo proponuje forBET w swojej ofercie promocyjnej? Możemy liczyć na ogromne podwojenie pierwszego depozytu aż do kwoty 2000 złotych, dodatkowo przy drugiej wpłacie możemy zagrać kupon do 200 złotych i pomnożyć naszą wygraną 2-krotnie, a na koniec bukmacher przygotował dla nas 14 dni grania bez podatku od dnia zarejestrowania konta gracza (kupon musi składać się minimum z 3 zdarzeń i każde z nich musi mieć minimalny kurs 1.30). W strefie VIP można też liczyć na pierwszy zakład bez ryzyka do określonej kwoty pieniężnej. Niewielu operatorów ma taka ofertę na polskim rynku.

To wszystko, jeżeli skorzysta się ze specjalnego kodu promocyjnego, który otwiera możliwości do zgarnięcia najbardziej atrakcyjnych bonusów. Lepiej z niego skorzystać i mieć więcej niż standardowy użytkownik rejestrujący się bez niego.

Bonus od depozytu w Forbet

Wpłacając swoje pierwsze pieniądze na konto gracza w ForBET, możemy liczyć na bardzo atrakcyjny bonus. Sprawi on, że na starcie będziemy mogli korzystać ze znacznie większej ilości środków. Oczywiście jest to powiązane z możliwością grania wyższych stawek przy kuponach i tym samym wyższych wygranych, jeżeli będziemy poprawnie typować zdarzenia.

 • Przy pierwszej wpłacie możemy odebrać aż do 2000 złotych.
 • Przy drugiej wpłacie możemy skorzystać z mnożnika MaxiZysk do 200 złotych.

Pierwszy bonus polega na tym, że wpłacamy minimalnie 20 złotych na konto gracza, a maksymalnie 2 tysiące złotych. W zamian za to dostajemy równowartość swojej wpłaty zupełnie za darmo jako środki bonusowe. Przy maksymalnym bonusie będziemy mieli łącznie 4000 złotych na grę.

BONUS NA START
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Odbierz Bonus

 Aby wypłacić bonus, musimy spełnić określone w regulaminie warunki:

 • kurs ogólny kuponu min. 2.5
 • min. 3 zdarzenia na kuponie – wszystkie zdarzenia z kursem 1.30 lub wyższym
 • czas na obrót to 14 dni

Drugi bonus to pomnożenie naszej wygranej 2-krotnie. Przykładowo gramy kupon za 100 złotych i do wygrania mamy 500 złotych, czyli 400 złotych czystego zysku. Gdy obstawiamy kupon, wystarczy użyć salda MaxiZysk i wtedy nasza wygrana będzie 2x większa, czyli czysty zysk to 800 złotych.

Aby skorzystać z tego bonusu, należy spełnić poniższe warunki:

 • Maksymalna wygrana na kuponie z mnożnikiem MaxiZysk to 2270 złotych
 • Za całą kwotę wpłaconego depozytu i wybrania salda MaxiZysk musimy obstawić jeden kupon złożony z minimum 3 zdarzeń z oferty przedmeczowej lub na żywo, a kurs pojedynczego zdarzenia musi wynosić minimum 1.40.
 • Termin ważności MaxiZysk to 48 godzin, dlatego zakłady nie mogą być długoterminowe.
 • Zakłady na sporty wirtualne i karciane oraz zakład Draw-No-Bet nie są wliczane w obrót bonusem.

Zasady obrotu

Bonus od depozytu w ForbetUżywając kodu promocyjnego w czasie rejestrowania nowego konta gracza w ForBET kod promocyjny, możemy skorzystać z bonusu powitalnego, który będzie nam w zamian za to przysługiwał. Pamiętajmy, że kody promocyjne pozwalają na otrzymanie najwyższych dodatkowych środków, jakie możemy uzyskać u danego bukmachera i warto z nich zawsze korzystać.

Bonusy w ForBET po użyciu kodu promocyjnego to:

 • podwojenie pierwszego depozytu do 2000 zł
 • MAXI ZYSK do 200 zł od drugiego depozytu
 • 14-dniowa gra bez podatku

Wpłacając swój pierwszy depozyt, możemy jako bonus na start  zgarnąć do 2000 zł dodatkowych pieniędzy. Wystarczy, że tyle samo wpłacimy, a na naszym koncie gracza znajdzie się aż 4000 zł na dalszą grę. Aby odblokować tę bonusową kwotę, musimy na początek jednokrotnie obrócić wpłaconym depozytem – dowolna liczba kuponów i zdarzeń, minimalny kurs ogólny na każdym kuponie to 2.00. Gdy spełnimy ten warunek, to do naszego konta zostaną dopisane bonusowe pieniądze, które są podwojeniem depozytu.

Aby wypłacić bonus, musimy spełnić następujące warunki:

 • dwukrotny obrót kwotą przyznanego bonusu
 • minimalny kurs łączny kuponu 2.50
 • minimalnie 3 zdarzenia na jednym kuponie
 • kurs każdego zdarzenia to co najmniej 1.30

Przy wpłacie drugiego depozytu, możemy skorzystać z opcji MAXI ZYSK do 200 zł, która ma na celu pomnożyć dwukrotnie nasz zysk z zagranego kuponu. Maksymalna kwota, jaką możemy wygrać z mnożnikiem to 2279 zł. Przykładowo wpłacając 200 zł, możemy dzięki tej opcji zagrać za 400 zł – będzie to maksymalne podwojenie stawki. Dzięki temu ryzyko jakie podejmuje gracz jest niższe.

Co zrobić, aby uaktywnić bonus MAXI ZYSK?

Musimy zagrać jednokrotnie za całą kwotę depozytu do 200 zł na kupon z minimum 3 zdarzeniami i kursem każdego z nich co najmniej 1.40.

Wypłata środków z bonusu

Najważniejszą rzeczą, o jakiej myślimy, gdy odbieramy nasz bonus powitalny, jest to, czy uda nam się te pieniądze później wypłacić na nasze konto bankowe. W ogromnej większości ze środków, które dostajemy za darmo od bukmachera, musimy zrobić odpowiedni obrót przed tym, jak pieniądze przeniosą się na konto główne i będą możliwe do wypłacenia.

Gdy obrócimy jednokrotnie naszym pierwszym depozytem i uaktywnimy środki bonusowe do 2000 zł, to mamy 14 dni na spełnienie warunków jego obrotu. Po przekroczeniu tego terminu konto bonusowe wyzeruje się i wszystkie środki na nim zgromadzone przepadną. Trzeba pamiętać, że do obrotu bonusem nie zaliczają się zakłady systemowe oraz zakłady z oferty WIRTUALNE I i II, oraz Gry Karciane. Po spełnieniu wszystkich pozostałych warunków obrotu pieniądze trafią na konto główne i będziemy mogli zrealizować przelew na konto bankowe.

Przy drugim depozycie sprawa jest prostsza. Wystarczy zagrać za całość wpłaty do 200 zł i podwoić swoją wygraną do maksymalnej kwoty 2279 zł. Jeżeli wygramy, to od razu możemy wypłacić nasze pieniądze. Żadne dodatkowe warunki obrotu nie są wymagane. Do promocji nie zaliczają się zakłady: WIRTUALNE l, WIRTUALNE ll, Gry Karciane, długoterminowe, specjalne Combo Expert, draw no bet, drużyna gospodarzy/drużyna gości wygra, nie ma zakładu oraz zdarzenia, które zostaną rozliczone po kursie 1.00.

Forbet kod promocyjny co najlepiej obstawiać?

Kod promocyjny Forbet pozwala na maksymalny bonus powitalny dla nowego użytkownika i tym samym sprawia, że możemy skorzystać z większych pieniędzy na początek.  Bonusy w ForBET mogą być wykorzystane na zakłady sportowe przedmeczowe i na żywo. Musimy tylko pilnować minimalnego kursu każdego kuponu i zdarzenia, które będzie kwalifikować dany kupon do obrotu.

W przypadku pierwszego bonusu od depozytu, gdy musimy obrócić jednokrotnie wpłaconą kwotą, to najlepiej zrobić to bardzo rozważnie i nie ryzykować. Lepiej, żeby coś z niej zostało i dodatkowo został aktywowany bonus do 2000 zł, w którym możemy już podjąć większe ryzyko w obstawianiu.

Przy skorzystaniu z bonusu MAXI ZYSK warto stworzyć kupon, który może dać nam wygraną maksymalną dla tej promocji, czyli 2279 zł. Pamiętajmy, że to bukmacher podwaja naszą stawkę, więc warto to wykorzystać i spróbować wygrać jak najwięcej się da. Z promocji korzystamy tylko JEDEN RAZ.

Najważniejsze informacje

Forbet prowadzi swoją działalność w Polsce zaledwie od 4 lat, a już awansował na podium, jeżeli chodzi o udziały na polskim rynku bukmacherskim. Ustępując tylko firmom, które są obecne od ponad 20 lat w naszym państwie, pokazuje, na jak solidnych fundamentach jest budowany i jak bardzo zarząd dba o wizerunek, marketing czy podejście do klienta. Dobra reklama zawsze jest krokiem do skutecznej promocji, dlatego bukmacher sponsoruje kluby piłkarskie takie jak Raków Częstochowa, ŁKS Łódź i Arka Gdynia. Dodatkowo wspiera Polską Reprezentację AMP Futbolu, współtworzy wiele wydarzeń sportowych i angażuje się w różnego rodzaju przedsięwzięcia. 

BONUS NA START
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Odbierz Bonus

4 maja 2016 roku ForBET otrzymał wydane przez Ministerstwo Finansów zezwolenie o numerze PS4.6831.10.2016 na prowadzenie legalnej działalności do zawierania zakładów online. Natomiast w kwietniu 2018 roku otrzymał kolejne zezwolenie na prowadzenie działalności również w punktach naziemnych. 

ForBET to w skrócie ponad 30 dyscyplin sportowych do obstawiania, trochę gier e-sportowych, dodatkowo kilka popularnych sportów wirtualnych oraz obstawianie gier karcianych. Możemy to robić za pośrednictwem bardzo intuicyjnej i przyjemnej strony internetowej, szybkiej aplikacji mobilnej lub standardowo w punkcie stacjonarnym. ForBET kod promocyjny ma już ich 88 w całej Polsce, a prawdopodobnie ich liczba będzie ciągle się powiększała.

FAQ

Tak, ze specjalnego kodu promocyjnego może skorzystać każdy NOWY UŻYTKOWNIK, który po raz pierwszy zakłada konto na stronie bukmacherskiej Forbet. Jest to kod do jednorazowego wykorzystania przez konkretnego użytkownika.

W Forbet możemy założyć tylko i wyłącznie jedno konto użytkownika na stronie bukmacherskiej. Nie możemy na te same dane osobowe i ten sam dokument tożsamości założyć kilku kont i za każdym razem korzystać z kodu promocyjnego. Jest to zabronione.

To nic trudnego, wystarczy, że skorzystamy z kodu promocyjnego przy zakładaniu konta gracza, a bukmacher udostępni nam przez 14 dni możliwość grania bez podatku.

Pieniądze, które otrzymamy w ramach bonusu powitalnego podwojenia depozytu do 2000 złotych, nie są możliwe do wypłaty. Najpierw musimy spełnić warunki obrotu, które określa w regulaminie bukmacher, a potem dopiero możemy zlecić ich wypłatę.

4.6/5 – (7 votes)