STS Kod Promocyjny – Rejestracja 2024

Specjalnie dla czytelników strony-bukmacherskie.pl udostępniony został specjalny STS kod promocyjny BUKMACHERSKIE , dzięki któremu w czasie zakładania konta u bukmachera STS otrzymasz darmowy zakład na 29 PLN!

Z naszym kodem promocyjnym otrzymujesz również dostęp do innych atrakcyjnych bonusów na start takich jak – podwojenie pierwszego depozytu, zakład bez ryzyka i dodatkowe środki na inne sekcje dostępne u bukmachera STS. Nie ma żadnych ukrytych haczyków, wpłaty i wypłaty są realizowane błyskawicznie. STS to jeden z najdłużej działających bukmacherów na polskim rynku, solidna i sprawdzona przez wielu użytkowników firma. Zakładając tam konto masz gwarancję bezpieczeństwa i profesjonalnej obsługi.

Kod promocyjny STS na zakład bez ryzyka

W czasie rejestrowania nowego konta z użyciem kodu promocyjnego STS BUKMACHERSKIE , otrzymujemy od bukmachera STS bardzo lubiany przez typerów bonus – tzw. freebet.

Zakład bez ryzyka to kolejny bonus, który jest ogromnie popularny wśród obstawiających zakłady sportowe. Gwarancja zwrotu stawki to ogromny komfort, który pozwala zaryzykować i obstawić zdarzenie o wyższym kursie, kiedy nie musimy martwić się o swoje pieniądze, a zwiększyć potencjalną wygraną. To idealna okazja żeby poszukać jakiejś niespodzianki i zagrać zakład, który w normalnych okolicznościach budziłby nasze wątpliwości i nie kusił do obstawienia go za wysoką stawkę. Warto podejśc do tego z głową.

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

STS ma świetne warunki jeżeli chodzi właśnie o ten bonus, nie jest wymagany żaden kurs minimalny. Możemy zagrać na dowolny zakład, a jeżeli kupon okaże się przegrany otrzymamy zwrot do 235 złotych i co więcej nie musimy tymi środkami bonusowymi obracać. Od razu znajdą się na e-koncie z którego będą możliwe do wypłacenia.

STS kod promocyjny na bonus od depozytu

STS kod promocyjnyZakładając nowe konto gracza na stronie bukmacherskiej STS otrzymujemy dostęp do skorzystania z wysokiego bonusu, który może podwoić pierwszy wpłacony depozyt aż do kwoty 1200 złotych!

STS kod promocyjny dla przykładu, przy wpłacie 800 złotych można liczyć na kolejne 800 złotych w postaci środków bonusowych, a to daje 1600 złotych na grę u bukmachera STS.

Należy jednak pamiętać, że środków bonusowych nie można od razu wypłacić. Warunkiem przeniesienia ich na e-konto gracza jest 3-krotny obrót przy minimalnym kursie na kuponie 1.91. Tak więc, jeżeli dostaniemy bonusowych 500 złotych, to musimy zagrać kupony za łączną kwotę 1500 złotych. Wtedy środki bonusowe zostają odblokowane i możliwe do wypłacenia.

Jest to jeden z wyższych bonusów od depozytu na polskim rynku bukmacherskim i w dodatku warunki obrotu nie są wcale bardzo wygórowane. Jeżeli liczymy na długofalową grę i chcemy często obstawiać kupony, to oferowana kwota podwojenia pierwszego depozytu do 1200 złotych powinna każdemu na początek wystarczyć.

Bonus możemy przeznaczać na wszelkie wydarzenia udostępniane w sekcji zakładów sportowych na zdarzenia przedmeczowe, jak i te na żywo. Należy jednak pamiętać, że gdy korzystamy z opcji CASH-OUT, to kupon nie będzie zaliczał się do obrotu. Muszą być rozliczone na nim wszystkie zdarzenia.

Jak użyć kodu?

To nic trudnego! W czasie rejestrowania nowego konta należy w miejscu „kod promocyjny STS” wpisać kod “BUKMACHERSKIE” i zaznaczyć zgodę na otrzymanie bonusu startowego. To upoważni do otrzymania 29 zł na konto bonusowe, które można przeznaczyć na darmowy zakład.

kod promocyjny STS

Jedyne co trzeba zrobić to kliknąć w odpowiedni przycisk lub baner na naszej stronie. Kliknij powyżej „AKTYWUJ BONUS”,  a wtedy nastąpi automatyczne przeniesienie na stronę bukmachera STS. To upoważni do otrzymania do 1200 złotych podwojenia od pierwszego depozytu, zakładu bez ryzyka na kwotę 235 zł., freebetu 29 zł. i dodatkowych 20 zł. na BetGames oraz Sporty Wirtualne.

Nie możesz przegapić takiej okazji na znacznie lepsze rozpoczęcie przygody z bukmacherką u bukmachera STS. Z naszym kodem promocyjnym zwiększysz swoje środki na koncie gracza w kilka sekund. Oczywiście przed wypłatą pieniędzy bonusowych trzeba najczęściej spełnić dodatkowe warunki obrotu, ale zdarzają się bonusy takie jak zakład bez ryzyka w STS, w którym zwrócone środki za przegrany kupon od razu możemy wypłacić. Jest to jednak rzadkość na polskim rynku bukmacherskim, dlatego warto tym bardziej wykorzystać taki bonus po zarejestrowaniu naszego konta gracza.

Zasady obrotu

Wystarczy użyć kod promocyjny STS w trakcie rejestracji swojego konta gracza u bukmachera STS, a będziemy mogli skorzystać z najwyższych możliwych bonusów powitalnych. To naprawdę nic nie kosztuje i nie potrzeba żadnej dodatkowej umowy do korzystania z dodatkowych środków. Po prostu wpłacając pieniądze, będziemy mogli otrzymać specjalne promocje, które nawet mogą je podwoić.

Na jaki bonus powitalny możemy liczyć po skorzystaniu z kodu promocyjnego?

 • bonus od depozytu do 1200 zł
 • zakład bez ryzyka do 235 zł
 • freebet o wartości 29 zł
 • 20 zł na sporty wirtualne
 • 20 zł na BetGames

Co należy zrobić, żeby skorzystać z powyższych bonusów i jakie są warunki ich obrotu?

Bonus od depozytu przysługuje nowym użytkownikom, którzy wpłacą swoje pierwsze pieniądze. Dzięki temu będą mogli odebrać od bukmachera nawet 1200 zł więcej. Aby wypłacić bonusowe pieniądze, musimy obrócić nimi 3-krotnie po minimalnym kursie ogólnym kuponu 1.91.

Zakład bez ryzyka to idealne rozwiązanie dla typerów lubiących ryzyko i większe wygrane. Jedyne co musimy zrobić, to obstawić kupon po dowolnym kursie ogólnym i dowolną liczbą zdarzeń. W przypadku gdy okaże się przegrany, otrzymamy zwrot na konto główne. Stawka zostanie pomniejszona o podatek, czyli stawiając kupon za 100 zł, otrzymamy 88 zł. STS nie wymaga żadnych dodatkowych warunków obrotu, w przypadku wygranej, jak i przegranej od razu możemy wypłacić pieniądze.

Freebet to tzw. bonus bez depozytu. Nie jest on uzależniony od żadnej wpłaty pieniędzy, a bukmacher daje nam go w formie prezentu i przetestowania jego usług. Aby wypłacić środki z konta bonusowego, będziemy musieli obrócić całą kwotę 3-krotnie i obstawiać kupony z minimalnym kursem ogólnym 1.91.

20 zł na sporty wirtualne to bonus na start związany tylko z tą sekcją u tego bukmachera. Dotyczy ona wszystkich zakładów zagranych w ciągu jednej doby, których minimalny kurs ogólny wynosił 1.91. Wtedy bukmacher zwróci do 20 zł w postaci bonusu, który musimy obrócić 3-krotnie po minimalnym kursie 1.91.

20 zł na BetGames to również promocja przeznaczona tylko dla sekcji, w której możemy obstawiać gry karciane takie jak poker, blackjack czy baccarat. W ciągu jednej doby musimy zagrać kupony z minimalnym kursem 1.91, w zamian za to bukmacher zwróci nam równowartość przegranych zakładów do 20 zł. Aby wypłacić te pieniądze, musimy obrócić tą kwotą 3-krotnie po kursie 1.91.

Czy możemy skorzystać ze wszystkich bonusów, czy musimy wybrać tylko niektóre z nich?

Użycie kodu promocyjnego u bukmachera STS pozwala na skorzystanie ze wszystkich dostępnych bonusów, które zostały wyżej wymienione. Nie trzeba decydować o tym, czy wolimy podwoić nasz depozyt, czy może skorzystać z zakładu bez ryzyka. Wszystko jest dostępne i możemy wykorzystać każdą opcję bez rezygnowania z żadnych innych.

Jak wypłacić pieniądze, które zgromadzimy na koncie bonusowym?

Po zalogowaniu się do naszego konta gracza w zakładce bonusy widzimy zawsze, ile pieniędzy jeszcze musimy obrócić, aby spełnić wszystkie warunki danego obrotu. Po spełnieniu wszystkich wymagać pieniądze automatycznie przeniosą się na nasze saldo główne i będą gotowe do wypłaty na nasze osobiste konto bankowe. Nie musimy niczego zatwierdzać i robić nic więcej ponad to, co znajdziemy w regulaminie obrotu bonusem.

STS – korzyści z użycia kodu promocyjnego

Każdy nowy użytkownik powinien skorzystać z kodu promocyjnego, bo jest on zupełnie bezpłatny. Dzięki niemu zawsze można dostać więcej niż po standardowej rejestracji u danego bukmachera. Otrzymując dodatkowe środki bonusowe, a przy tym nie inwestując ani jednej złotówki – to brzmi jak świetny układ. Taki też w zasadzie jest, bo bukmacher tak naprawdę wynagradza nam wcześniejsze zainteresowanie jego firmą. Czytelnicy naszego serwisu strony bukmacherskie zapoznają się ze wszystkimi plusami i minusami każdego bukmachera, wybierają odpowiednią firmę i korzystają z kodu promocyjnego, który można u nas znaleźć. Osoby, które wcześniej nie zainteresują się tematem zakładów bukmacherskich, nie znajdą nigdzie odpowiednich kodów promocyjnych.

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

Wpisując nasz kod promocyjny BUKMACHERSKIE, możemy skorzystać ze wszystkich bonusów i mamy cały wachlarz różnych rozwiązań. Możemy przetestować stronę bukmacherką bonusem bez depozytu, podwoić nasz wkład pieniężny aż do 1200 zł albo postawić zakład bez ryzyka, w którym nawet w przypadku przegranej nic nie stracimy. Dodatkowo możemy wykorzystać dodatkowe środki w sekcji obstawiania sportów wirtualnych albo BetGames. To wszystko daje nam naprawdę szerokie spektrum na początek przygody u bukmachera STS. Nie musimy decydować się na jeden bonus, rejestrujemy się z kodem promocyjnym i korzystamy, z jakiego tylko chcemy. Pełna swoboda i maksimum możliwości, nie wszyscy nowi użytkownicy stron bukmacherskich mogą liczyć na takie przywileje.

Co najlepiej obstawiać z kodem promocyjnym STS?

Kod promocyjny STS pozwala nam skorzystać praktycznie ze wszystkich sekcji bukmachera, a przy tym odebrać interesujący nas bonus.

Zdarzenia objęte bonusami:

 • sportowe przedmeczowe i na żywo
 • sporty wirtualne
 • BetGames

Jeżeli lubimy obstawiać sport w każdej postaci, to z pewnością warto wykorzystać bonus podwojenia depozytu i zakład bez ryzyka. W pierwszym przypadku dostaniemy równowartość wpłaty do 1200 zł, więc maksymalnie możemy mieć 2400 zł na obstawianie kuponów na wszystkie zdarzenia sportowe dostępne w ofercie bukmachera. W drugim przypadku możemy obstawić dowolny kurs i dowolną liczbę zdarzeń, a w przypadku przegranej otrzymamy zwrot stawki. W tym przypadku warto zaryzykować, bo kompletnie nie mamy nic do stracenia. Można zagrać kupon, którego za nasze prywatne pieniądze byśmy nie zagrali w normalnych okolicznościach.

Alternatywą dla zdarzeń sportowych są sporty wirtualne, które możemy typować 24 godziny na dobę co kilka minut. Dodatkowe emocje, kiedy tylko mamy na to ochotę i forma odskoczni od prawdziwego realnego sportu. STS również był pionierem w Polsce, jeżeli chodzi o sekcję BetGames. Kasyna online w naszym państwie są nielegalne, więc możemy obstawiać symulowane gry karciane m.in. poker, baccarat i blackjack. W obu sekcjach możemy liczyć na przypisane do nich bonusy dzięki użyciu kodu promocyjnego STS.

Warto jednak zawsze pamiętać, że bonusy są ściśle przypisane do konkretnych sektorów u bukmachera. Jeżeli odbieramy bonus w Betgames, to nie możemy wliczać do obrotu zakładów na tradycyjne dyscypliny sportowe i na odwrót. Tak samo nie możemy zamykać kuponu wcześniej za pomocą opcji cachout, bo wtedy też nie będzie się taki kupon wliczał w nasz obrót. Wszystkie zdarzenia muszą być zawsze rozliczone.

Aktualne promocje dla graczy w STS

Aktualne promocje dla graczy w STS

STS jako bukmacher z tak bogatą historią i wieloletnim doświadczeniem dobrze wie, że aby zatrzymać klientów należy udostępniać im wiele promocji, które skierowane będą nie tylko dla nowych, ale głównie dla lojalnych użytkowników. Poza STS kdo promocyjny obecnie dostępne są takie promocje jak:

 • Emocje rządzą w STS – taka nazwa oznacza konkurs w którym należy wytypować poprawnie mecze w różnych rozgrywek piłkarskich. Pula nagród do podziału dla najlepszych to około 50 tysięcy złotych.
 • 150zł co miesiąc – promocja dla obstawiających w punktach stacjonarnych, jeżeli każdego dnia obstawi się kupon za minimum 30 złotych, to można liczyć na bonus po 10, 20 i 25 dniu. Bonus to 5% ze wszystkich stawek z danego okresu, maksymalnie 150 złotych.
 • Codzienne 20zł – w odpowiedniej zakładce na koncie gracza trzeba zaznaczyć opcję „weź udział”. W ciągu jednego dnia trzeba zagrać kupony za minimum 100zł i kursem nie mniejszym niż 1.85. Rozliczenie musi być tego samego dnia. Można otrzymać 20zł dziennie, czyli 140zł tygodniowo.
 • Zaproś przyjaciela i zgarnij 50 złotych – w zakładce „zaproś kumpla” wysyła się zaproszenie do znajomego. Jeżeli założy konto z polecenia, wpłaci minimum 50zł i obróci je 3x po kursie 1.5, Ty i Twój przyjaciel otrzymacie po 50 złotych bonusu.
 • E-sportowe 25zł – w odpowiedniej zakładce na koncie gracza trzeba zaznaczyć opcję „weź udział”. Należy postawić przed meczem pojedynczy zakład z kursem minimum 1.85. Jeżeli kupon okaże się przegrany STS doda w postaci bonusu 10% wartości sumy przegranych kuponów.
 • 20 złotych codziennie – również należy zaznaczyć w zakładce bonusowej „WEŹ UDZIAŁ”. Wtedy gdy zagramy kupon za minimum 100 złotych i minimalnym kursem ogólnym 1.85, a wszystkie spotkania zakończą się tego samego dnia, to zakwalifikujemy się do odebrania bonusu. Za spełnienie tych warunków otrzymujemy 20 złotych na konto bonusowe, można ponawiać promocję każdego dnia, więc w ciągu 14 dni, możemy zgarnąć nawet 140 złotych.
 • Ranking Betgames – po wyrażeniu chęci udziału w promocji, możemy obstawiać zakłady na Betgames, za co zbieramy punkty. Każdy zagrany kupon to punkty do klasyfikacji generalnej. Między graczy zostanie rozdzielonych aż 40 tysięcy złotych, a na najlepszą dziesiątkę czeka dodatkowe 10 tysięcy złotych.

Strefa VIP w STS

Strefa VIP jak sama nazwa wskazuje, jest stworzona dla wybranych użytkowników i nie jest dostępna dla każdego. Nie ma też żadnej instrukcji, jak można zostać jej członkiem i co konkretnie należy zrobić, żeby liczyć na dodatkowe profity u bukmachera STS kod promocyjny . Obsługa firmy sama wysyła do użytkowników zaproszenia.

Wytyczne są bardzo ogólne, ale każdy może samodzielnie domyślić się, że musi się czymś wyróżniać z grona zwykłych użytkowników, którzy grają raz na tydzień kupon na cały weekend za stawkę 10 złotych. Użytkownik idealnie pasujący do strefy VIP musi grać regularnie i być bardzo aktywny we wszystkich rankingach turniejowych organizowanych przez STS. Logowanie się raz na miesiąc nie zapewni zainteresowania naszą osobą przez obsługę bukmachera. Przyszły użytkownik strefy VIP musi też grać za wysokie stawki, wygrywać dużo pieniędzy, a przynajmniej wykręcać bardzo duży miesięczny obrót środkami pieniężnymi na koncie gracza. W strefie najlepszych użytkowników znajdą się osoby, które według bukmachera są bardzo zaangażowane w grę i nie jest to jedynie hobby, ale prawdziwa pasja, która polega na długich analizach i przeglądaniu codziennej oferty.

BONUS NA START
1200 zł na start + 20 zł zwrotu na sporty wirtualne
Odbierz Bonus

Gdy już trafimy do strefy VIP, możemy liczyć na specjalne przywileje dla najlepszych użytkowników. Czeka na nas specjalnie przypisany do naszego konta gracza konsultant. Otrzymujemy zezwolenie na coraz większe miesięczne obroty środków, większe stawki na kuponach i większe limity na wszystko. Dodatkowo dla członków strefy VIP czekają zaproszenia na różne wydarzenia sportowe w Polsce, jak i na arenie międzynarodowej. Bukmacher stara się o swoich najlepszych klientów szczególnie zadbać dając im kod promocyjny STS.

STS – najważniejsze informacje

STS, czyli Star-Typ Sport to obecnie największy bukmacher w Polsce. Warto podkreślić, że jest to przedsiębiorstwo wyłącznie z polskim kapitałem z siedzibą główną zlokalizowaną w Katowicach. Od 2019 roku STS próbuje swoich sił na arenie międzynarodowej, usługi są dostępne w takich państwach jak: Wielka Brytania, Niemcy, Islandia, Luksemburg, Słowenia, Andora, San Marino, Słowacja, Gibraltar, Malta i Łotwa.

kod promocyjny STS

STS na rynku zakładów wzajemnych działa już od 1997 roku, czyli prawie od początku rozwijania się rynku bukmacherskiego w Polsce. Po wejściu nowej ustawy hazardowej Ministerstwo Finansów wydało 21 lutego 2012 roku bukmacherowi STS  zezwolenie numer SC/12/7251/11-6/KLE/2011/5540/12 na prowadzenie legalnej działalności do zawierania zakładów wzajemnych online, jak i w punktach naziemnych. To świadczy o pełnej legalności działalności tego bukmachera w Polsce.

STS ma największy wpływ na rynek zakładów wzajemnych w Polsce,  posiada w nim około 50% udziałów. To doskonale obrazuje jaką pozycję bukmacher wyrobił sobie przez te ponad 20 lat działalności. Obecnie możemy skorzystać z ponad 440 punktów naziemnych, które znajdują się we wszystkich większych miastach w Polsce. Firma zatrudnia również około 1500 pracowników, co stawia ją w pozycji absolutnego lidera na rynku polskich firm bukmacherskich.

Gdzie na STS jest kod promocyjny?

Jeżeli chcesz znaleźć kod promocyjny na stronie STS, należy zalogować się na swoje konto i przejść do sekcji “Promocje” na stronie głównej. Można tam znaleźć wszystkie dostępne kody promocyjne.

Aby skorzystać z kodu promocyjnego na STS, należy zalogować się na swoje konto, wybrać produkt, na który chcesz przyznać zniżkę, wprowadzić kod promocyjny i kliknąć “Zatwierdź”. Po wykonaniu tej czynności zostanie naliczona zniżka na wybrany produkt. Kod promocyjny może być użyty tylko raz.

FAQ

Jak skorzystać z kodu promocyjnego w STS?

Aby skorzystać z kodu promocyjnego należy w czasie rejestracji nowego konta użytkownika wpisać go w pole „STS kod promocyjny” i zaznaczyć, że wyraża się zgodę na otrzymanie bonusu startowego. Dzięki temu otrzymamy możliwość skorzystania ze wszystkich dostępnych bonusów na start.

Czym jest zakład bez ryzyka?

Zakład bez ryzyka tzw. cashback to bardzo atrakcyjny bonus, który polega na tym, że w przypadku jeżeli nasz kupon okaże się nietrafiony to otrzymamy zwrot całej stawki na konto gracza, najczęściej w postaci bonusu. Natomiast jeżeli nasz kupon okaże się wygrany to otrzymujemy całą wygraną w postaci środków gotowych do wypłacenia.

Czy mogę skorzystać dwa razy z jednego kodu bonusowego?

Nie, nie można skorzystać dwa razy z jednego kodu bonusowego. Przysługuje on tylko i wyłącznie dla nowych użytkowników, w momencie gdy rejestrujemy konto po raz pierwszy. Każdy klient może posiadać tylko jedno konto u bukmachera rejestrując się na swoje dane osobowe.

Gdzie szukać kodów promocyjnych do STS?

Kody promocyjne możemy znaleźć na naszej stronie. Często również na oficjalnej stronie bukmacherskiej STS zostają podane specjalne kody promocyjne dla stałych użytkowników na freebety, czy zakłady bez ryzyka na określone wydarzenia.

4.6/5 – (7 votes)