Zakłady bukmacherskie Go+bet – oferta

Zakłady bukmacherskie Go+bet – oferta i opinie

W kwietniu 2022 roku w końcu ze swoją ofertą wystartowały zakłady bukmacherskie Go+bet! Jest to kolejny świetny bukmacher na naszym polskim rynku bukmacherskim, który posiada naprawdę atrakcyjną ofertę zarówno powitalną, jak i dla stałych graczy. Go+Bet mógł wystartować dzięki firmie z branży hazardowej – BetConstruct. To zapewniła bukmacherowi serwis zakładów oraz inne elementy umożliwiające użytkownikom obstawienie.

Bukmacher Go+bet działa na podstawienie zezwolenia wydanego 29 listopada 2021 roku przez Ministerstwo Finansów o nr PA11.6831.11.2021. Chociaż spółka GO BET Sp. z o. o. została założona 8 września 2016 roku, to jak wspomnieliśmy, bukmacher swój pierwszy serwis uruchomił dopiero w kwietniu rok później.

Zakłady bukmacherskie Go+bet – oferta

Zakłady bukmacherskie Go+bet – oferta

Jeśli, tak jak znaczna większość typerów, najbardziej lubisz obstawiać mecze piłki nożnej to zakłady bukmacherskie Go+bet Cię w tej kwestii na pewno nie zawiodą! Bukmacher posiada szeroko rozbudowaną ofertę na zakłady przedmeczowe z ilością ponad 200 rynków zdarzeń. Co więcej, piłkę nożną możesz także typować NA ŻYWO, co aktualnie jest jedną z najbardziej pożądanych elementów u bukmacherów.

Gwarantujemy, że nie rozczarujesz się także ofertą na inne dyscypliny sportowe. Naprawdę dobrze prezentują zakłady pre-match na koszykówkę, tenis, hokej na lodzie, czy piłkę ręczną. Każda dyscyplina daje Ci możliwość obstawiania nie tylko najlepszych lig świata czy Europy, ale także nieco bardziej niszowych lig. Jeśli jesteś fanem eSportu to śmiało możesz je obstawiać w Go+bet! Oferta bukmachera zawiera wszystkie najpopularniejsze gry, takie jak: CO:GO, Call of Duty, League of Legends czy King of Glory.

Do dyspozycji graczy jest także w Go+Bet oferta na, zdobywające coraz większą popularność, sporty wirtualne. U bukmachera Go+bet wirtualnie możesz obstawiać: tenis, piłkę nożną, rzuty karne, wirtualną ligę piłki nożnej, kolarstwo, wyścigi konne oraz wyścigi chartów. Nie zapominajmy także o dostępności gier karcianych takich jak poker czy wojna.

Jak zarejestrować się w Go+bet?

Już na wstępie należy pochwalić proces rejestracji u bukmachera Go+bet. Operator przygotował naprawdę prostą, szybką i wygodną formę zakładania konta. Dzięki temu, że buk pozwala graczom na założenie konta tymczasowego, całość zajmie Ci zaledwie kilka minut. Następnie od razu będziesz mógł wpłacić swój pierwszy depozyt i postawić swój pierwszy zakład.

 1. Na samym początku wejdź na stronę internetową buka www.goplusbet.pl i kliknij „ZREJESTRUJ”.
 2. Pojawi się pierwszy formularz, w którym do uzupełniania będą takie dane jak: e-mail, login, hasło i numer telefonu. W tym miejscu należy także podać kod weryfikacyjny, który zostanie wysłany na Twój numer telefonu oraz jeśli aktualnie jest dostępny, to kod promocyjny.
 3. W drugim etapie należy podać nieco danych osobowych, w tym: imię, nazwisko, PESEL i obywatelstwo.
 4. Na zakończenie zatwierdź wszystkie wymagane zgody oraz regulamin.

I gotowe! Twoje konto tymczasowe zostało utworzone. Dzięki niemu masz dostęp do wszystkich bonusów powitalnych Go+bet, możliwość zawierania zakładów oraz dokonywania wpłat. Jedynym ograniczeniem jest to, że niestety nie możesz wypłacić swoich wygranych środków. W tym celu musisz przekształcić konto tymczasowe w konto stałe. Aby tego dokonać należy przesłać do bukmachera skan dowodu potwierdzającego Twoją tożsamość i pełnoletniość. Po pozytywnej weryfikacji, natychmiast będziesz mógł wypłacić swoje pieniądze.

Pamiętaj, że Go+bet aplikacja mobilna także umożliwia Ci założenie konta. Proces rejestracji przebiega w identyczny sposób, co proces na stronie internetowej. Z tą jednak różnią, że appka buka jest nieco bardziej intuicyjna i będzie Ci podpowiadać, co robić.

Go+bet – bonusy powitalne

Aktualnie zakłady bukmacherskie Go+bet swoim nowo zarejestrowanym graczom oferują jeden z najlepszych i najbardziej pożądanych bonusów na start. Mianowicie jest nim zakład bez ryzyka do 1000 zł! Nie da się ukryć, że jest to naprawdę wysoki bonus na start. Dzięki niemu Twój pierwszy zakład jest ubezpieczony i w razie przegranej bukmacher zwróci na Twoje konto przegraną stawkę aż do 1000 zł. Co jeśli wygrasz? Zupełnie nic! Ciesz się, bo cała wygrana jest Twoja.

Jak zatem otrzymać w Go+bet bonus na start? Nie ma w tym nic skomplikowanego, jednak jest kilka warunków, które musisz spełnić.

 • Utwórz kupon SOLO lub AKO,
 • Minimalna stawka kuponu to 20 zł,
 • Kurs całkowity nie może być wyższy niż 10.0.

I tyle, jeśli Twój kupon okaże się nietrafiony, bukmacher zwróci na Twoje konto 100% przegranych środków. Oczywiście maksymalny zwrot to 1000 zł.

Jak obrócić cashback w Go+bet?

Poza tym, że bukmacher Go+bet ma jeden z wyższych bonusów na start to do tego ma także atrakcyjne i niezbyt wymagające warunki obrotu. Przyznane środki wystarczy obrócić jedynie dwukrotnie na kuponie AKO z minimum 3 zdarzeniami. Kurs pojedynczego zdarzenia nie może być niższy niż 1.30.

Nic skomplikowanego, prawda? Nawet jeśli jesteś dopiero poczatkującym typerem, nie powinieneś mieć żadnych problemów z obrotem bonusem. Gdyby jednak coś sprawiało Ci kłopot zawsze możesz skontaktować się z obsługą klienta, która pomoże Ci codziennie w godzinach 8:00 – 23:00.

Promocje dla stałych graczy w Go+bet

Oczywiście zakłady bukmacherskie Go+bet nie zapominają o swoich stałych użytkownikach. Dla nich również operator przygotował ciekawą ofertę. Standardowo w ofercie znajdziesz stałe promocje takie jak:

 • URODZINOWY FREEBET – Go+bet życzy wszystkiego najlepszego i z okazji urodzin daje Ci prezent w formie darmowego zakładu w kwocie 25 zł na grę!
 • PRZYJDŹ Z KOLEGAMI – jeśli przyprowadzisz kumpla oboje możecie zgarnąć dodatkowe środki na grę w postaci freebetu w kwocie 50 zł.
 • GRA BEZ PODATKU – twórz kupony AKO o min. Kursie 1.25 i graj bez podatku. Dzięki temu Twoje wygrane mogą być wyższe o 14%.

Poza stałymi promocjami wymienionymi wyżej, buk oferuje także promocje ograniczone czasowo:

 • SUPER GO BOOSTERS – Go+bet zwiększa kursy na specjalne wydarzenia nawet o 200%!
 • 500+ NA START MUNDIALU – im wyższa wpłata, tym wyższy bonus. Najmniejsza kwota jaką możesz wpłacić, aby otrzymać bonus to 50 zł.
 • 30% WYŻSZE KURSY – codziennie stawiając kupon za 100 zł, możesz wygrać ponad 30% więcej!
 • DŁUUUGOŚĆ MA ZNACZENIE – im więcej zdarzeń na kuponie, tym wyższa wygrana. Możesz zwiększyć swoje wygrane dodając do kuponu tylko 4 zdarzenia.

Obsługa klienta w Go+bet

Pomimo tego, że zakłady bukmacherskie Go+bet nie działają na polskim rynku długo, bo dopiero od kwietnia 2022 to nie możemy powiedzieć, że nie dbają o klienta. Buk podchodzi z pełnym profesjonalizmem do każdego swojego gracza. Póki co, wszyscy użytkownicy GO+bet chwalą sobie obsługę klienta i szybkość reagowania na zgłaszane problemy.

Do wyboru gracze mają trzy opcje:

 • Dział z najczęściej zadawanymi pytaniami FAQ
 • Formularz kontaktowy
 • Czat z konsultantem
 • Wysłać maila

FAQ to bardzo szeroko rozbudowany dział, w którym znajdziesz odpowiedź na wszystkie najczęściej pojawiąjące się pytania typerów odnośnie Go+bet. W zakładce FAQ znajdziesz sekcje takie jak: rejestracja, konto, zakłady, wpłaty oraz wypłaty.

Formularz kontaktowy możesz znaleźć w zakładce „POMOC” znajdującej się na samym dole strony. W formularzu musisz podać wszystkie najważniejsze dane, takie jak: temat wiadomości, imię i nazwisko, adres e-mail oraz wpisać swoją wiadomość.

Czat z konsultantem czynny jest codziennie w godzinach 8:00 – 23:00. Jest to najszybszy sposób komunikacji. Już po chwili powinieneś połączyć się z odpowiednia osobą, która pomoże Ci rozwiązać problem.

Ostatni sposób to wysłanie maila na adres [email protected]. Na odpowiedź nie powinieneś czekać dłużej niż kilka minut.

FAQ

Czy Go+bet oferuje zakłady na sporty wirtualne?

Oczywiście, bukmacher GO+bet umożliwia obstawianie zakładów na sporty wirtualne. Wirtualnie możesz obstawiać: tenis, piłkę nożną, rzuty karne, wirtualną ligę piłki nożnej, kolarstwo, wyścigi konne oraz wyścigi chartów.

Jakie bonusy powitalne oferuje Go+bet?

Aktualnie bukmacher w swojej ofercie posiada tylko jeden bonus powitalny. Jednak nie jest to byle jaki bonus, bowiem jest to zakład bez ryzyka 100% do 1000 zł! Dzięki niemu Twój pierwszy zakład jest ubezpieczony i nie musisz martwić się stratą środków już przy pierwszym postawionym kuponie.

W jakich godzinach mogę skontaktować się z obsługą klienta w Go+bet?

Biuro Obsługi Klienta w Go+bet czynne jest codziennie od 8:00 do 23:00.

4.7/5 - (7 votes)