Zakłady bukmacherskie BestBet24 – oferta i opinie

BestBet24 zakłady bukmacherskie – oferta, opinie i bonusy

Zakłady bukmacherskie BestBet24 – oferta i opinie

Na mapie Polski pojawił się nowy bukmacher, który jakiś czas temu wystartował ze swoją stroną internetową i udostępnił możliwość rejestracji wszystkim zainteresowanym użytkownikom. BestBet24 to w pełni legalny bukmacher, który otrzymał zezwolenie na prowadzenie działalności związanej z oferowaniem zakładów sportowych o numerze PS4.6831.5.2018 wydane przez Ministerstwo Finansów.

Siedziba bukmachera mieści się w Warszawie przy ulicy Solec. Będzie on oferował swoje usługi przez internet, jak i w punktach stacjonarnych. Firma stawia na nową jakość i chce być konkurencyjna dla pozostałych. Proste logo, strona w ciemnych barwach i bardzo przejrzysta nawigacja ma zachęcić potencjalnych typerów do skorzystania z ich oferty.

Bestbet24 zakłady bukmacherskie 2024

Obecnie bukmacher BestBet24 ma w swojej ofercie około 25 dyscyplin sportowych. Znajdziemy tutaj te najpopularniejsze jak piłka nożna, koszykówka, siatkówka, tenis ziemny, ale także te bardziej niszowe jak rzutki, narciarstwo alpejskie czy rugby. Jakościowo prezentuje się to bardzo korzystnie, bo liczba rynków na większość popularnych zdarzeń jest bardzo imponująca, bo znajdziemy ich nawet kilkaset. Możemy liczyć też na bardzo niskie szczeble rozgrywkowe w ligach piłkarskich np. 2 liga w Polsce czy nawet 7 liga angielska.

Do oferty zakładów LIVE też nie można mieć większych zastrzeżeń. Mamy do dyspozycji sporą ilość dyscyplin sportowych, jak i rynków na większość dostępnych zdarzeń. Jedynym minusem jest brak oferty transmisji video z wydarzeń sportowych, ale w przyszłości będzie taka opcja.

Na ofertę e-sportową jeszcze musimy poczekać, ale BestBet24 reklamuje ją nową jakością wśród bukmacherów, więc każdy jest ciekaw efektu finalnego.

Fani sportów wirtualnych nie mogą narzekać, bo aż dwie zakładki na stronie głównej tego dotyczą – WIRTUALE i EGRY. Różnią się jedynie dostawcą danych, a zakłady zawieramy na symulowane zdarzenia z różnych sportów jak piłka nożna, tenis stołowy, wyścigi psów, samochodów, motocykli i wyścigi konne.

Ostatnią sekcją są gry karciane, które oferują zakłady LIVE na rozgrywki pomiędzy krupierem a wirtualnym graczem w takich grach jak: poker, blackjack i wojna.

Bestbet24 bonus powitalny

Bonus powitalny dla nowych użytkowników

Trzeba by było wyraźnie skłamać, żeby napisać o tym, że bukmacher BestBet24 ma kiepską ofertę powitalną dla typerów. Na tę chwilę jest to jedna z lepszych ofert bonusowych, która z pewnością będzie bardzo konkurencyjna dla pozostałych bukmacherów i skusi wielu graczy do jej wykorzystania. Nie dosyć, że jest to zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback uwielbiany przez typerów to jeszcze jest najwyższy w Polsce.

Bonus powitalny w BestBet24:

  • zakład bez ryzyka do 1000 złotych

Jakie warunki należy spełnić, żeby skorzystać z tego bonusu?

Praktycznie żadnych! Tak, to nie jest żart. Bukmacher nie narzuca ŻADNYCH minimalnych kursów, jedynie na kuponie muszą być dodane co najmniej dwa zdarzenia. Nie ma znaczenia czy będą to dwa kursy 1.1, czy dziesięć kursów z łącznym AKO 350, to zależy już tylko od nas, jak bardzo będziemy chcieli zaryzykować.

Trzeba pamiętać, że bonus dotyczy pierwszego zagranego kuponu po wpłacie depozytu. Maksymalna kwota zwrotu to 1000 złotych i żeby otrzymać taki zwrot w przypadku przegranego kuponu, należy zagrać za 1136 złotych (trzeba pamiętać o odliczonym podatku od stawki).

Po przegranym kuponie mamy 30 dni na skontaktowanie się z konsultantem i poinformowanie go o chęci otrzymania środków na konto gracza – ten z kolei ma 48h na transfer środków w miejsce docelowe.

Czy są jakieś warunki obrotu otrzymanego zwrotu stawki?

Warunki oczywiście są, ale należą również do jednych z lepszych na całym rynku bukmacherskim. Musimy obrócić przyznaną kwotą bonusu dwukrotnie – przy otrzymaniu maksymalnego zwrotu będzie to 2000 złotych. Nie ma żadnego kursu minimalnego, jedynie trzeba mieć na kuponie co najmniej dwa zdarzenia z oferty zakładów sportowych lub LIVE. Brzmi nieźle?

Promocje dla użytkowników BestBet24

Kalendarz adwentowy – od 1 grudnia aż do wigilii, każdego dnia bukmacher będzie przedstawiał nową promocję, która obowiązuje tylko przez 24 godziny. Możemy spodziewać się zwiększonych wygranych na kuponach, dodatkowych cashbacków, freebetów i konkursów z dodatkowymi pieniędzmi. Pierwszą promocją był dodatkowy cashback o wartości 1000 złotych, czyli powielenie promocji powitalnej!

Gra bez podatku – przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu możemy korzystać z zakładki EGRY i obstawiać kupony nie płacąc żadnego podatku. Jest to sekcja ściśle związana ze sportami wirtualnymi.

Najlepsze ligi bez marży – codziennie bukmacher oferuje zakłady w ramach jednej wybranej ligi, nie biorąc żadnej marży dla siebie, czyli dzięki temu możemy korzystać ze znacznie wyższych kursów na dane zdarzenia.

Najlepszy kupon – jeżeli trafisz wysoki kurs, dobry kupon z wysokim AKO, to możesz się pochwalić na Twitterze, oznaczając bukmachera, a ten każdego dnia wybierze zwycięzcę i przyzna mu 50 złotych dodatkowych środków.

Bestbet24 oferta – Obsługa klienta i metody płatności

Możemy skorzystać z pomocy bukmachera BestBet24 w następujący sposób:

  • chat na żywo z konsultantem
  • napisanie maila do suportu
  • odwiedzenie działu FAQ

Obsługa pracuje codziennie w godzinach 9-22, a czasem w przypadku szczególnych wydarzeń jak np. piłkarska Liga Mistrzów godziny pracy są wydłużone.

Wpłat możemy dokonywać za pomocą:

  • Karta płatnicza VISA/MasterCard
  • Skrill
  • BLIK
  • Przelewy24
  • Dotpay
  • PayU

Wypłaty na tę chwilę realizowane są tradycyjnymi przelewami bankowymi, bo bukmacher jest dopiero w trakcie implementacji szybkich płatności na swojej stronie internetowej. Dlatego na pieniądze możemy oczekiwać średnio 1-2 dni robocze, ale w najbliższym czasie będzie można już korzystać z ekspresowych wypłat.

4.4/5 – (5 votes)

Dodaj komentarz