Betfan Kod Promocyjny – Rejestracja 2024

Betfan to bukmacher działający dopiero od 2019 roku, ale dla swoich nowych użytkowników przygotował świetną ofertę powitalną czyli betfan kod promocyjny w której można zgarnąć do 2931 złotych. To wszystko jest możliwe dzięki zastosowaniu kodu promocyjnego, który pozwala na aktywowanie najwyższych bonusów, które nie są dostępne dla użytkowników niekorzystających z danego kodu. Warto rozpocząć przygodę z Betfanem mając na koncie gracza dodatkowe środki.

BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

Betfan kod promocyjny to świetna okazja, żeby zarejestrować pierwszy raz konto gracza u tego bukmachera i skorzystać z wyjątkowych bonusów na start. Nic za to nie płacimy, a wpisując odpowiedni kod, możemy zgarnąć dodatkowe środki, które ułatwią zdecydowanie początek przygody.

Betfan kod promocyjny dla nowych użytkowników

Przy zakładaniu konta gracza w Betfan polecamy skorzystać z unikalnego kodu promocyjnego przygotowanego dla czytelników strony-bukmacherskie.pl. Wystarczy wpisać kod w formularzu rejestracyjnym w polu „betfan kod promocyjny”.

Kod promocyjny betfan upoważnia do odebrania bonusu od depozytu do kwoty 2331 złotych, bonusu na zakład bez ryzyka do kwoty 600 złotych i 15 darmowych zakładów na gry, e-sport i sport. Łącznie korzystając z kodu promocyjnego, można zgarnąć 2931 złotych, a to jeszcze nie wszystko.

Nowi użytkownicy w Betfan mogą również grać bez podatku. Na stronie bukmachera dostępna jest specjalna zakładka „BEZ PODATKU OD GIER”, należy umieścić zdarzenie na kuponie z tej oferty. Dodatkowo, aby kupon był zakwalifikowany do gry bez podatku, to kursy minimum 3 zdarzeń na kuponie muszą być na poziomie 1.35 lub wyższym. Wtedy bukmacher dokłada nam 14%!

Warto używać zawsze kodu promocyjnego, bo dzięki niemu możemy skorzystać z najlepszej oferty u bukmachera. Użycie takiego kodu zupełnie nic nas nie kosztuje, a może dać naprawdę bardzo interesujące profity. Nie należy o tym zapominać, zakładając konto u bukmachera Betfan i w odpowiednim miejscu wpisać posiadany kod promocyjny. Więcej pieniędzy na start, to więcej możliwości na wygranie pieniędzy. Betfan prmocja trwa cały rok zmieniają się tylko zasady.

Kod na zakład bez ryzyka w Betfan

Kod na zakład bez ryzyka w Betfan

Mega Pakiet dla nowych użytkowników to również możliwość skorzystania z zakładu bez ryzyka. Korzystając z kodu promocyjnego możesz odebrać łącznie aż do 600 złotych i obstawiać je bez strachu o stratę swoich pieniędzy, bo zostaną one zwrócone na konto gracza w przypadku gdy kupon okaże się przegrany.

Betfan podzielił bonus na zakład bez ryzyka na trzy etapy:

 • Pierwsza wpłata to cashback do 100 złotych (min. wpłata 20 PLN)
 • Druga wpłata to cashback do 200 złotych (min. wpłata 40 PLN)
 • Trzecia wpłata to cashback do 300 złotych (min. wpłata 100 PLN)

Zakład bez ryzyka to najprościej mówiąc możliwość obstawienia dowolnego kuponu do określonej kwoty bez żadnych konsekwencji. Jeżeli kupon okaże się wygrany, możesz od razu wypłacić pieniądze. Z kolei, jeżeli okaże się przegrany, to dostajesz zwrot stawki w postaci środków bonusowych.

Oczywiście nie możemy od razu wypłacić zwróconych środków, bo są one na koncie bonusowym. Aby były możliwe do wypłaty i znalazły na podstawowym koncie głównym, to należy nimi obrócić. Według regulaminu bukmachera należy obrócić bonusem trzykrotnie, grając kupon AKO z minimum 3 zdarzeniami – kurs ogólny kuponu musi być równy co najmniej 2.0. Gdy spełnimy ten warunek, to możemy wypłacić pieniądze na swoje konto bankowe lub grać dalej.

Bonus powitalny betfan pozwala na otrzymanie jednego z większych cashbacków w Polsce i naprawdę warto skorzystać z tej okazji. Jedyne co musimy zrobić to w trakcie rejestracji wpisać odpowiedni kod promocyjny betfan i wtedy jako nowy użytkownik jesteśmy zobligowani do wykorzystania aż 600 złotych dodatkowych pieniędzy na start, które zgarniemy, jeżeli nasz kupon okaże się przegrany. Warto zapoznać się z ryzykiem przed obstawieniem zakładu.

Jakie korzyści daje kod promo?

Betfan kod promocyjnyBetfan w swojej ofercie powitalnej udostępnia świetny bonus od depozytu, który możemy aktywować w najwyższej możliwej formie, wpisując kod bonusowy w czasie rejestracji swojego konta gracza. Możemy wtedy skorzystać aż z trzech możliwości na dodatkowe pieniądze, bo bonus dotyczy pierwszych trzech wpłaconych depozytów. Łącznie może wynieść aż 2331 złotych!

Bonus od depozytu został podzielony na następujące opcje:

 • Bonusowe środki to 10 procent od pierwszej wpłaty do kwoty 77,70 PLN(min. wpłata 20 PLN)
 • Bonusowe środki to 10 procent od drugiej wpłaty do kwoty 77,70 PLN(min. wpłata 40 PLN)
 • Bonusowe środki to 10 procent od trzeciej wpłaty do kwoty 77,70 PLN(min. wpłata 100 PLN)

Z bonusu może skorzystać każdy, kto dopiero rejestruje swoje konto u bukmachera Betfan z kodem bonusowym  i pierwszy raz wpłaca swoje pieniądze. Sprawdź też obstawianie meczy piłkarskich.

Aby aktywować bonus, gracz musi wpłaconym depozytem obrócić jeden raz po łącznym kursie kuponu SOLO lub AKO minimum 2.0 w ciągu 7 dni od dokonania wpłaty. Natomiast przyznane środki bonusowe należy obrócić trzykrotnie, grając kupon AKO z trzema zdarzeniami z ogólnym kursem kuponu minimum 2.0. Podsumowując, jeżeli gracz miał na koncie bonusowym 77 złotych, to przy przenosinach na konto gracza wygrana jest równa 770 złotych.

Warunki do spełnienia nie należą do najprzyjemniejszych, ale z racji tego, że wygrana zostaje powiększona 10x, to możemy zgarnąć aż 2331 złotych od bukmachera w tej ofercie powitalnej, a to już są konkretne pieniądze na rozpoczęcie przygody z obstawianiem.

Kod promocyjny w Betfan – zasady obrotu

Najważniejszą informacją na sam początek jest to, że korzystając z kodu promocyjnego w Betfan i otrzymując najwyższy możliwy bonus na start, nie musimy spełniać dodatkowych warunków obrotu przyznanymi środkami. Wszystko wygląda tak samo, jak w przypadku standardowej oferty. Dlatego zawsze warto skorzystać z kodu promocyjnego, który może nam dać same plusy, a żadnych minusów.

Bonusy powitalne, które przysługują po użyciu kodu promocyjnego:

 • Bonus od depozytu dla pierwszych trzech wpłat – łącznie 2331 zł.
 • Zakład bez ryzyka dla pierwszych trzech depozytów – łącznie 600 zł.
 • 15 darmowych zakładów na sporty wirtualne, e-sport i sporty – łącznie 30 zł.

Bonus od depozytu to tzw. MNOŻNIK PUDZIANA. Został on podzielony na trzy pierwsze depozyty i za każdym razem możemy skorzystać z maksymalnie 777 zł wpłaty, z których otrzymamy na konto bonusowe 10% – 77,7 zł. Aby aktywować kwotę bonusową, musimy obrócić jednokrotnie złożonym depozytem o kursie łącznym na kuponie co najmniej 2.00.

Czemu możemy mieć na koncie bonusowym tylko 77,7 zł?

Wszystko przez to, że bukmacher nie podwaja naszego wpłaconego depozytu, a za to mnoży 10-krotnie kwotę, która zostanie na naszym koncie bonusowym po spełnieniu warunków obrotu. Jeżeli z 77,7 zł na naszym koncie znajdzie się na koniec 300 zł, to bukmacher wypłaci nam na konto główne 3000 zł.

Warunki obrotu bonusem „MNOŻNIK PUDZIANA”:

 • przyznaną kwotą należy obrócić 3-krotnie
 • minimalny kurs łączny na kuponie to 2.00
 • minimum 3 zdarzenia na każdym kuponie
 • czas na realizację to 14 dni
 • maksymalna wygrana to 5000 zł

Zakład bez ryzyka również został podzielony na trzy pierwsze wpłaty:

 • pierwszy depozyt – 100 zł
 • drugi depozyt – 200 zł
 • trzeci depozyt – 300 zł

Podstawową informacją, którą warto wskazać, jest fakt, że w przypadku gdy nasz kupon okaże się wygrany, to pieniądze od razu trafiają na nasze konto główne i są możliwe do wypłacenia. Jedyny warunek postawiony przez bukmachera to kurs na kuponie minimum 1.14.

Jeżeli przegramy, to pieniądze są zwracane, ale musimy też spełnić warunki obrotu:

 • Zwrot stawki po odjęciu podatku, czyli grając za 100 zł, otrzymamy 88 zł od bukmachera.
 • Kwotą należy obrócić 3-krotnie.
 • Minimalny kurs łączny na kuponie to 2.00.
 • Minimalnie 3 zdarzenia umieszczone na kuponie.
 • Maksymalna kwota, którą możemy przenieść na konto główne to 3000 zł.

W przypadku darmowych zakładów to przy każdej wpłacie otrzymujemy 5 sztuk, każdy z nich ma wartość 2 zł. Pierwsza wpłata dotyczy obstawiania sportów wirtualnych, minimalny kurs ogólny to 2.50 i minimum 3 zdarzenia na kuponie. Druga wpłata to kupon na e-sport i tutaj wymagany jest już kurs łączny 3.50, a trzecia wpłata to typowanie zakładów sportowych i minimalny kurs już wynosi co najmniej 5.00.

Co najlepiej obstawiać z kodem promocyjnym Betfan?

Betfan przygotował dla swoich użytkowników naprawdę dużą różnorodność, jeżeli chodzi o bonus powitalny. Używając kodu promocyjnego i odbierając MNOŻNIK PUDZIANA, warto grać rozważnie, bo dostajemy mało środków bonusowych, ale za to potem są one mnożone 10 razy. Dlatego trzeba pamiętać o  tym, że mając na koncie zaledwie 77,7 zł, ryzykujemy tak naprawdę kwotą 777 zł. Warto odrzucić loteryjne zdarzenia, których prawdopodobieństwo trafienia jest bardzo niskie, a skupić się na efektywnym obstawianiu ulubionych dyscyplin sportowych, w których możemy wykorzystać naszą wiedzę.

Inaczej sprawa ma się w przypadku zakładów bez ryzyka. Jak doskonale wiemy, gdy przegramy, to kwota ze stawki ląduje na naszym koncie bonusowym. Nie ryzykujemy praktycznie niczym, jedynie podatkiem od stawki, który zostanie potrącony. Grając swój pierwszy kupon, który jest bezpiecznym kuponem i mamy gwarancję, że dostaniemy zwrot, warto zaryzykować i obstawić wyższe kursy. Pamiętajmy, że gdy wygramy, to możemy OD RAZU wypłacić te pieniądze, nie musimy martwić się o żadne dodatkowe wymagania. Zasada jest zwykle taka, że nie swoimi pieniędzmi można zagrać ryzykowniej, a za swoje własne już zachować cierpliwość i profesjonalizm. Oferty bardzo często się zmieniają dlatego warto być na bieżąco. 

BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

Zakład bez ryzyka to jeden z lepszych bonusów na polskim rynku bukmacherskim, czy może być coś lepszego niż zwrot pieniędzy w przypadku, gdy nasz kupon okaże się przegrany? Możemy obstawić kupon, którego w normalnych okolicznościach byśmy się obawiali typować, a w przypadku wygranej odbieramy pieniądze i sami podejmujemy decyzję czy grać dalej. Betfan kod promocyjny udostępni nam aż 600 złotych cashbacku!

Pamiętajmy jednak, że korzystając z bonusu, zgadzamy się na dodatkowe warunki, które bukmacher nam stawia. Korzystając z bonusów skierowanych na tradycyjne sporty, nie możemy tym samym obstawiać sportów wirtualnych czy innych dodatkowych form rozrywki jak gry karciane. Nie jest to żaden ukryty punkt z gwiazdką, wszystkie bonusy są zawsze bardzo wyraźnie opisane i po przeczytaniu regulaminu promocji wiadomo doskonale, co wlicza się do obrotu, a co nie.

Wypłata środków z bonusu

Po spełnieniu wszystkich warunków obrotu w bonusach możemy liczyć na szybkie płatności u bukmachera Betfan. Pieniądze są wypłacane średnio po 15 minutach, a wypłaty są realizowane przez 7 dni w tygodniu  (od 08:00 do 00:00) do ponad 97% kont bankowych w Polsce. Błyskawiczne i bezpieczne płatności to ogromny plus tego bukmachera.

Pamiętajmy, że na obrót każdym bonusem mamy z góry określony czas. Jeżeli go przekroczymy, to konto bonusowe zostanie wyzerowane i nie będziemy mogli już skorzystać z tych dodatkowych pieniędzy.

W przypadku bonusu od depozytu maksymalna kwota, którą możemy wypłacić to 5000 zł, a zakład ryzyka pozwala na 3000 zł, które możemy przenieść na konto główne i zlecić wypłatę na konto bankowe. Należy o tym pamiętać, bo każda nadwyżka również zostanie wyzerowana.

Należy też zauważyć, że w przypadku skorzystania z szybkich płatności minimalna kwota wypłaty wynosi 10 złotych, a maksymalna kwota wypłaty to 10 tysięcy złotych. Każdy użytkownik może zrealizować aż 5 wypłat dziennie. Bukmacher nie pobiera żadnych prowizji i opłat przy zleconych wypłatach, wszystkie pieniądze posiadane na koncie gracza trafią na nasze konto bankowe.

Bonus powitalny możemy wypłacić dopiero po spełnieniu wszystkich warunków jego obrotu, nie możemy od razu po otrzymaniu podwojenia naszego depozytu zlecić wypłaty na nasz rachunek bankowy. Zatem aby przenieść środki z konta gracza, na saldo główne trzeba dokonać jednokrotnego obrotu bonusem. Kupon ten musi zawierać minimum 3 zdarzenia, a jego minimalny ogólny kurs będzie na poziomie 3.80 lub wyższym.

Poza powyższymi wytycznymi odnośnie do wszelkich wypłat dodatkowe obowiązują w przypadku środków otrzymanych przez bukmachera i są one zablokowane, aż nie wypełnimy wszystkich założeń regulaminu.

Najważniejsze informacje

Betfan to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku. Prezesem spółki jest Piotr Sienkiewicz, a siedziba główna mieści się w Warszawie. Pomimo że dopiero od roku użytkownicy mogą obstawiać za pośrednictwem tego bukmachera, to już w tym czasie wypracował sobie naprawdę dobrą pozycję i pozytywne opinie.

Ministerstwo Finansów wydało 29 października 2018 roku bukmacherowi Betfan zezwolenie numer PS4.6831.3.2018 na prowadzenie legalnej działalności do zawierania zakładów wzajemnych online. Jednak dopiero w 2019 roku strona bukmacherska została udostępniona dla użytkowników.

W 2019 roku na gali Polish Gaming Aces bukmacher Betfan kod promocyjny otrzymał dwie statuetki: za „Debiut Roku” oraz za „Kampanię Marketingową Roku”. Również szef marketingu zdobył nagrodę indywidualną za dokonania w tym sektorze. Jest to ogromne wyróżnienie już w pierwszym roku działalności. Wszyscy z pewnością kojarzą reklamy ze słynnym byłym polskim strongmanem Mariuszem Pudzianowskim, który został twarzą bukmachera Betfan.

Betfan kod promocyjny udostępnia dla swoich użytkowników w każdym miesiącu około 2 milionów różnych zakładów, a to dzięki wielu dyscyplinom sportowym w ofercie i kursach na wszystkie najważniejsze wydarzenia sportowe na świecie.

Betfan zakłady bukmacherskie wprowadził dla swoich użytkowników możliwość oglądania transmisji na żywo z gry elektronicznej FIFA, która rzadko kiedy jest dostępna u innych bukmacherów. Oczywiście dostępne są również mecze z najpopularniejszych gier do obstawiania takich jak CS:GO, DOTA 2 czy LoL. Poza tym możemy liczyć na bardzo popularny ostatnio tenis stołowy, jak i inne dyscypliny sportowe.

Oczywiście oferta bukmachera Betfan jest znacznie szersza niż tylko gry na żywo. U buka można znaleźć także uwielbiane przez wielu graczy gry karciane, m.in.: blackjack, wojna czy poker. Co więcej dostępne są także sporty wirtualne na najpopularniejsze dyscypliny: piłkę nożną, tenis, koszykówkę, wyścigi konne, wyścigi psów, żużel oraz kolarstwo torowe. Warto zwrócić uwagę na fakt, że na polskim rynku bukmacherskim nie ma buka, który oferowałby tak wiele dyscyplin na sporty wirtualne jak Betfan.

Inne promocje

Betfan bardzo rozwinął swoje media społecznościowe i często proponowane są czasowe promocje, które dotyczą tylko jednego konkretnego dnia lub meczu. Bukmacher bardzo sobie ceni kontakt z użytkownikami, dlatego często wrzuca informacje o dodatkowych promocjach. Może być przykładowo do wygrania bonus bez depozytu tzw. freebet o wartości 20 zł za poprawnie wytypowany wynik meczu. Aby być na bieżąco, warto śledzić oficjalne profile bukmachera i zakładkę NEWSY na stronie internetowej.Znajdziemy w niej wszystkie aktualne promocje na trwające najbliższe lub trwające już wydarzenia sportowe. Ostatnio można było korzystać z mocno podbitych kursów na finał Ligi Europy oraz z freebetu, który można było otrzymać za dwa kupony zagrane na siatkarską Ligę Narodów. Podobne promocje będą prawdopodobnie na EURO2020.

Warto zawsze pamiętać, że bonus powitalny nie jest jedyną i ostatnią promocją, z której możemy skorzystać. Nawet będąc już stałym użytkownikiem, możemy nadal liczyć na wiele profitów, którymi bukmacher próbuje nas przekonać, abyśmy zostali i obstawiali u niego dłużej niż wypełnienie warunków pierwszego bonusu i zleconej pierwszej wypłaty.

BONUS NA START
200% do 300zł
Odbierz Bonus

Pozostałe stałe promocje takie jak betfan kod promocyjny:

SIMPLY THE BEST – jest to specjalny ranking dla graczy, który premiuje wszystkie zagrane kupony. Nie jest ważne czy wygramy, czy przegramy. Za każdy kupon dostajemy specjalne punkty. Co tydzień bukmacher Betfan rozdaje 10 tysięcy złotych 50 najlepszym graczom. Wystarczy się zapisać, regularnie grać i zdobywać punkty do klasyfikacji generalnej.

SIMPLY THE GAME – nowy ranking, który powstał dla wszystkich sympatyków dwóch sekcji – gier karcianych i sportów wirtualnych. Jest to alternatywny ranking, który jest dodatkiem do standardowych zakładów sportowych u bukmachera. Co tydzień dla najlepszych 30 graczy, Betfan przeznacza 2 tysiące złotych do podziału. Punkty do klasyfikacji zdobywamy przez granie kuponów – nie jest ważne czy są wygrane, czy przegrane.

MATCHDAY BOOST – znajdziemy promocję na głównej w stronie jako jedną z zakładek. Jest to najbardziej popularne zdarzenie z danego dnia, na które bukmacher oferuje znacznie wyższy kurs niż w standardowej ofercie.

„ZAGRANIE” BOOST – jest to kolejna zakładka, którą znajdziemy na stronie głównej. Jest to zakład specjalny stworzony przez bukmachera, który oferuje wysoki łączony kurs np. „Sevilla nie przegra z B. Dortmund + powyżej 4.5 kartek w meczu Porto vs Juventus”. Na takie zdarzenie bukmacher zaproponował kurs 2.70 i jest to specjalnie połączone zdarzenie na Ligę Mistrzów z danego dnia.

BET FRIENDS – należy zaprosić znajomego do gry. Musi on wpłacić minimum 100 zł i dokonać obrotu na kwotę 300 zł. Wtedy dwóch użytkowników zgarnie na głowę równowartość 100 zł.

WIĘCEJ GRASZ WIĘCEJ MASZ – stawiając zakład codziennie od czwartku do środy za 39 zł, po tygodniu (w każdy kolejny czwartek) będziesz mógł odebrać freebet w kwocie 79 zł! Co więcej, bukmacher nagradza graczy już po 3 dniach aktywności! Stawka ta wynosi wówczas 10 zł. Z każdym kolejnym dniem oczywiście wzrasta – po 4 dniach: 15 zł, po 5: 20 zł, po 6: 39 zł.

TNIEMY RYZYKO NA WIRTUALNE – możesz codziennie stawiać kupony na Sporty Wirtualne. Jeśli Twój pierwszy zagrany kupon, dokładnie za 29 zł, okaże się przegrany, otrzymasz zwrot 50% stawki na konto główne.

BETFAN kod promocyjny na start

BETFAN Kod promocyjny na start to specjalny kod, który można użyć przy dokonywaniu pierwszej wpłaty na konto gracza. Umożliwia on graczom zdobycie niektórych bonusów i zniżek, które są dostępne w ramach oferty startowej BETFAN.

Jest ważny tylko przy pierwszej wpłacie na konto gracza w BETFAN. Zastosowanie tego kodu może pomóc graczom w osiągnięciu większej ilości bonusów i zniżek, które są dostępne w ramach oferty startowej. Dodatkowo, korzystanie z tego kodu może oznaczać wyższe wygrane, które są oferowane przez BETFAN.

Jest jednym z wielu sposobów, w jakie gracze mogą skorzystać z atrakcyjnych ofert i promocji BETFAN. Aby skorzystać z tego kodu, gracz musi zarejestrować się i zalogować do swojego konta BETFAN, a następnie wprowadzić kod promocyjny podczas procedury dokonywania pierwszej wpłaty na konto.

FAQ

To naprawdę nic skomplikowanego wystarczy w formularzu rejestracyjnym wpisać go w odpowiednim polu zatytułowanym „Betfan kod promocyjny”. Gdy będzie wpisany prawidłowo, zostanie potwierdzony odpowiednim kolorem i będziemy mogli zakończyć rejestrację.

Oczywiście, możemy brać udział w specjalnych rankingach, w których co tydzień dla najlepszych przyznawane są nagrody w postaci środków na konto gracza. Dodatkowo każdego dnia możemy korzystać ze specjalnych zakładek np. MATCHDAY BOOST, w których znajdziemy podwyższone kursy na wybrane spotkania.

Użycie kodu promocyjnego pozwala na odebranie najwyższego bonusu powitalnego. Standardowy użytkownik nie może liczyć na dodatkowe środki bonusowe, które możemy uzyskać dzięki wykorzystaniu posiadanego kodu promocyjnego.

Pieniądze z bonusu zawsze możemy wypłacić dopiero po spełnieniu wszystkich warunków obrotu pieniędzmi, które znajdziemy w regulaminie promocji. Gdy skorzystamy z zakładu bez ryzyka do 600 złotych, to zwrócone pieniądze musimy obrócić tylko jeden raz.

5/5 – (5 votes)