Zakłady bukmacherskie Betcris – oferta i opinie

Zakłady bukmacherskie Betcris – oferta i opinie

Do grona nowych legalnych bukmacherów w Polsce dołączył Betcris, który wykupił licencję przyznaną przez Ministerstwo Finansów od innego podmiotu – Mr BET Zakłady Bukmacherskie. Pozwoliło to uniknąć szeregu procedur i czasu, w którym rozpatrywane są wnioski o prowadzenie działalności związanej z zakładami wzajemnymi. Jest to zagraniczna firma, która powstała w 1985 roku na Dominikanie, a jej obecna główna siedziba znajduje się w Kostaryce. To jeden z największych bukmacherów na terenie Ameryki Południowej i Środkowej, który działa skutecznie w takich państwach jak Wenezueli, Peru, Meksyku, Ekwadorze i Panamie.

BONUS NA START
Freebet 200 zł
Odbierz Bonus

Oczywiście zgodnie z polskim prawem będzie płacił podatki w naszym kraju i posiadał tutaj też kolejną ze swoich siedzib. Czy doświadczony bukmacher z prawie 40. letnią historią będzie w stanie zaskoczyć polskich graczy i wprowadzić coś innowacyjnego na nasz rynek?

Rejestracja nowego użytkownika w Betcris

Bukmacher jeszcze nie wystartował ze swoją stroną internetową w Polsce, ale dzięki temu, że działa prężnie na innych rynkach, można było bez problemu podejrzeć, jak wygląda w Betcris rejestracja konta nowych użytkowników. 

Co więcej, nie wątpimy, że Betcris aplikacja mobilna również umożliwi nam dokonanie rejestracji konta. 

 

Zakłady bukmacherskie Betcris – oferta i opinieNa ten moment wiadomo, że proces rejestracyjny będzie składał się standardowo z kilku etapów, w których będziemy proszeni o pozostawianie swoich danych osobowych. Nie ominie nas podanie takich informacji jak płeć ,imię i nazwisko, data urodzenia, email, hasło, kraj zamieszkania, numer telefonu, adres oraz PESEL.

Oczywiście możemy spodziewać się, że bukmacher udostępni dla swoich użytkowników specjalny kod promocyjny dzięki, któremu będą mogli uzyskać znacznie wyższe bonusy powitalne i wtedy będziemy musieli go wpisać w trakcie rejestrowania konta w odpowiednim polu „KOD PROMOCYJNY”.

Oferta na zakłady sportowe

W Betcris oferta obejmuje około 25 dyscyplin sportowych, w tym oczywiście najpopularniejsze, jak piłka nożna, tenis ziemny, siatkówka, koszykówka, piłka ręczna, hokej na lodzie czy MMA.

Betcris dużą uwagę poświęca również bardziej niszowym dyscyplinom, bo jak wiemy w dzisiejszych czasach i dużej konkurencji bez tego nie da się podbić żadnego rynku bukmacherskiego. Dlatego będzie można obstawiać tak mało popularne w Polsce sporty, jak krykiet, rugby, darty czy baseball.

BONUS NA START
Freebet 200 zł
Odbierz Bonus

Na zagranicznej stronie bukmachera możemy korzystać również z obstawiania sportów wirtualnych, czyli szybkich symulowanych rozgrywek w kilku dyscyplinach sportowych. Zwykle zdarzenie trwa około 2 minut, a możemy obstawiać do 3-4 minuty. Na polskim rynku bukmacherskim nowością, która bardzo szybko się rozwija, jest możliwość typowania gier karcianych i tutaj również bukmacher Betcris powinien rozważyć taką możliwość, żeby wyjść na pozycję silnego konkurenta w gronie znanych i lubianych firm na naszym rynku. Wszyscy fani e-sportu będą mogli liczyć oczywiście na specjalną sekcję dedykowaną właśnie tej formie rozgrywek w wirtualnej rzeczywistości.

Bonus powitalny w Betcris

Bonus powitalny w BetcrisNie ma co ukrywać, wszyscy gracze z Polski najbardziej wyczekują informacji na ten temat, bo bukmacherzy już przyzwyczaili typerów, że w zamian za założenie konta gracza potrafią się odpowiednio odwdzięczyć poprzez zaproponowanie interesujących bonusów powitalnych. A jak będzie wyglądać w Betcris bonus na start? Ciężko jest na to pytanie jednoznacznie odpowiedzieć, lecz wiemy jakie bonusy na chwilę obecną oferują swoim graczom inni bukmacherzy.

Najpopularniejszym bonusem do tej pory na naszym rynku bukmacherskim był bonus od depozytu wynoszący zwykle 100% pierwszej wpłaty do określonej kwoty pieniędzy. Przykładowo wpłacając 2 tysiące złotych, możemy otrzymać drugie tyle zupełnie za darmo i łącznie mieć na grę 4 tysięcy złotych. Oczywiście przed wypłaceniem takich pieniędzy, musimy je odpowiednią ilość razy obrócić, grając kupony o sprecyzowanych w regulaminie kursach ogólnych.

Kolejnym bonusem, który pojawia się coraz częściej u bukmacherów, jest Betcris zakład bez ryzyka, czyli tzw. cashback. Polega on na tym, że możemy zagrać kupon do określonej kwoty np. 500 złotych i jeżeli okaże się on przegrany, to bukmacher zwraca nam pieniądze z naszej stawki, które albo możemy od razu wypłacić nawet na nasze konto bankowe, albo przed tym musimy spełnić dodatkowy warunek, np. grając ponownie za otrzymaną kwotę.

Trzecim bonusem jest freebet, to darmowy zakład, który można otrzymać od bukmachera w podziękowaniu za założenie konta gracza. Wynosi zwykle między 20 a 50 złotych i możemy przeznaczyć go na dowolne zakłady sportowe.

Obsługa klienta

Dobrze wiadomo, że obecnie takim minimum, jeżeli chodzi o kontakt z bukmacherem, jest czat na żywo z konsultantem, pomoc mailowa oraz rozbudowany dział FAQ dla początkujących. Wszystkie te opcje są dostępne w zagranicznej wersji strony internetowej bukmachera Betcris, więc z dużym prawdopodobieństwem możemy na nie liczyć również w Polsce. Tym bardziej że bukmacher jest nowy i będzie bardzo wiele pytań do suportu.

Metody płatności

Metody wpłat i wypłat, z których możemy skorzystać przy transakcjach finansowych, opierają się głównie na płatnościach kartami VISA i MasterCard, szybkich przelewach oraz Netellerze. W Polsce można spodziewać się dodatkowych opcji np. użycia bardzo popularnego kodu BLIK do płatności ekspresowych.  Wykorzystanie również szybkich transakcji przy wsparciu Przelewy24 lub innych również wydaje się niezbędne w tym przypadku.

Opinie o nowym bukmacherze Betcris

Ciężko wydać w tej chwili jednoznaczny werdykt w sprawie bukmachera Betcris, bo wszelkie informacje bierzemy jedynie z zapowiedzi osób odpowiedzialnych za działania marketingowe w Polsce i z zagranicznej strony, która działa skutecznie od wielu lat, chociaż sam jej design nie powala na kolana i nie wyróżnia niczym od bukmacherów świadczących usługi w naszym kraju. Ogromny wpływ na zainteresowanie będzie miała oczywiście wysokość bonusów powitalnych, jak i warunki ich obrotu. Szeroka oferta obejmująca najpopularniejsze wśród polskich typerów sporty i atrakcyjne kursy, które będą w stanie przekonać nowego gracza.  Nie można zapominać też o jak najszybszym uruchomieniu aplikacji mobilnej, bo to podstawa w dobie ogólnodostępnych smartfonów.

BONUS NA START
Freebet 200 zł
Odbierz Bonus

FAQ

Oczywiście! Betcris, żeby mieć możliwość świadczenia usług związanych z zakładami wzajemnymi, musiał otrzymać zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów w Polsce. Dodatkowo obowiązkiem jest posiadanie jednej z siedzib firmy na terytorium naszego państwa.

Obecnie nie ma żadnego potwierdzenia co do wysokości i rodzajów bonusów, które będziemy mogli zgarnąć u bukmachera na start. Można jednak przypuszczać, że firma będzie chciała marketingowo pokazać się z bardzo dobrej strony i zaproponuje bardzo atrakcyjne bonusy powitalne.

Bukmacher daje możliwość tzw. bezpiecznego zakładu, czyli w momencie, w których kupon okazuje się przegrany, możemy liczyć na zwrot stawki na nasze konto gracza. Jest to jeden z najbardziej popularnych bonusów w Polsce i najbardziej pożądany wśród typerów.

Tak, jest to zagraniczny bukmacher, ale musi przestrzegać polskiego prawa. Zgodnie z zasadami obowiązującymi w Polsce, udział w grach hazardowych, do których wliczają się zakłady bukmacherskie, może brać tylko i wyłącznie pełnoletnia osoba.

4.7/5 – (6 votes)