Betclic kod promocyjny

Betclic kod promocyjny – Rejestracja 2024

Mając konto na stronie bukmacherskie, zawsze warto korzystać z kodów promocyjnych – możemy wtedy liczyć na najlepsze oferty takie jak betclic kod promocyjny. W przypadku Betclic, korzystając z kodu promocyjnego, już na starcie możesz zgarnąć do 550 złotych jako zakład bez ryzyka, czyli wpłacając 550 złotych i obstawiając pierwszy kupon, możesz liczyć na zwrot stawki pomniejszonej o podatek w postaci bonusu. Kod promocyjny betclic to świetna okazja żeby zacząć.

BONUS NA START
Cashback do 200 zł
Odbierz Bonus

Jest to jeden z najbardziej popularnych bonusów na rynku bukmacherskim z prostego względu – w momencie, gdy nasz kupon okaże się przegrany, to otrzymujemy zwrot środków. Pełne zabezpieczenie gwarantowane przez bukmachera sprawia, że możemy zaryzykować i nie bać się o własne wpłacone przed chwilą pieniądze. Daje to pełen komfort na rozpoczęcie obstawiania u bukmachera Betclic.

Betclic kod promocyjny na bonus od depozytu

Mając konto gracza u bukmachera Betclic, jesteśmy również w gronie osób mogących korzystać z freebetów, czyli darmowych zakładów o różnych kwotach pieniężnych, które otrzymujemy od bukmachera w ramach cyklicznych promocji lub udostępnionych w ramach różnych wydarzeń sportowych.

Mogą być również powiązane z częstotliwością gry, a także podarunkiem na urodziny lub imieniny. Dlatego rejestracja z betclic przy pomocą kodu promocyjnego jest tak dobra.

Przykładowo przy wpłacie 100 złotych możemy aktywować freebet o wartości 30 złotych. Trzeba na bieżąco śledzić promocje, bo bukmacher Betclic często rozdaje freebety zwykle między 10, a 25 złotych. Zdarzają się również wyższe np. 40 lub 50 złotych.

Betclic kod promocyjnyObecnie wpłacając swój pierwszy depozyt, możemy liczyć na odebranie zakładu bez ryzyka do 550 złotych, które zostaną nam zwrócone, jeżeli kupon okaże się przegrany. Jest to świetny bonus, który pozwala na większe ryzyko i spróbowanie obstawienia kuponu, który może dać nam bardzo dużą wygraną. Nic nie tracimy, a możemy jedynie zyskać.  Wpisując kod promocyjny betclic i wpłacając pierwsze pieniądze, będziemy mogli odebrać najlepszy bonus na start w Betclic.

Kod bonusowy Betclic na zakład bez ryzyka

Podstawowym i najbardziej popularnym bonusem powitalnym u bukmachera Betclic jest zakład bez ryzyka tzw. cashback. Wpisując betclic kod promocyjny możesz odebrać aż do 550 złotych, które zostaną zwrócone na twoje konto gracza, jeżeli zakład okaże się nietrafiony. Oczywiście przed tym musisz złożyć swój pierwszy depozyt, aby móc aktywować bonus i skorzystać z tej oferty.

BONUS NA START
Cashback do 200 zł
Odbierz Bonus

Betclic nie stawia wygórowanych warunków, jeżeli chodzi o pierwszy kupon kwalifikujący się do skorzystania z bonusu. Jedynie kurs minimalny musi być wyższy niż 1.14. Pamiętaj, że grając w Polsce, musimy liczyć się z potrąceniem od każdej stawki 12 procent. Dlatego, aby otrzymać maksymalny zakład bez ryzyka, musimy zagrać za kwotę 625 złotych (655 x0.88 = 550). Wtedy w przypadku przegranej dostaniemy maksymalny do zdobycia cashback, czyli 550 złotych. Gdy kupon okaże się wygrany, to środki trafiają na nasze konto gracza.

Zakłady kwalifikujące się do otrzymania bonusu cashback to: zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, łącznie z zakładami na żywo, tzw. zakłady live oraz zakłady obstawione przed rozpoczęciem zdarzenia, tzw. zakłady pre-live.

W przypadku, jeżeli nasz kupon okaże się przegrany, Betclic zwraca nam stawkę na konto bonusowe. Jeżeli chcemy przenieść środki na konto gracza, aby móc je wypłacić, musimy spełnić określone w regulaminie promocji warunki.

Przykład:

Kwota stawki pierwszego obstawionego zakładu = 625 złotych
Bonus = 625 x 0.88 współczynnik
Obrót = 8 x 550 złotych (maksymalny bonus)

Betclic kod promocyjnyOznacza to, że musimy zagrać kupony za łączną kwotę 4400 złotych. Kurs zagranych zdarzeń  minimalnie musi wynosić 2.0 na kuponie, a na spełnienie warunków mamy całe 30 dni od momentu wpłynięcia bonusowych środków na konto. Gdy uda nam się w tym określonym czasie spełnić wszystkie warunki, to pieniądze zostaną przesłane na nasze konto gracza i będziemy mogli zlecić wypłatę. Jeżeli nie uda nam się to w ciągu założonych 30 dni, to wtedy wszystkie środki bonusowe przepadają i nie będziemy mogli już ich odzyskać. Dlatego odbierając bonus, warto mieć na uwadze, że będziemy musieli sporo kuponów obstawić w czasie najbliższego miesiąca.

Zasady korzystania z kodu promocyjnego w Betclic

Użycie kodu promocyjnego w Betclic nie stanowi żadnego problemu. Procedura nie różni się niczym od innych bukmacherów i polega na tym, że posiadany betclic kod promocyjny betclic musimy wpisać w odpowiednim miejscu w trakcie zakładania konta gracza.

Jak użyć kodu promocyjnego w prostych krokach:

 1. Wchodzimy na stronę internetową bukmachera Betclic.
 2. Znajdujemy w prawym górnym rogu przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ”.
 3. Otwiera się formularz rejestracyjny złożony z 3 etapów.
 4. W 1 etapie wpisujemy imię, nazwisko, datę urodzenia, adres mailowy.
 5. Musimy też zaakceptować następującą zgodę: „Oświadczam, że chce otrzymać bonus powitalny oraz akceptuję postanowienia regulaminu bonusu”.
 6. W 2 etapie wpisujemy nasz PESEL, adres i numer telefonu komórkowego.
 7. W 3 etapie ustalamy naszą nazwę użytkownika, hasło, dodatkowe pytanie bezpieczeństwa w przypadku, gdybyśmy zgubili hasło oraz kod promocyjny.
 8. Po wpisaniu prawidłowego kodu promocyjnego podświetli się on na zielono i będzie to oznaczało, że możemy już zakończyć proces rejestracji.
 9. Klikamy przycisk „ZAPISZ SIĘ” i aktywujemy już nasze konto.
 10. Potwierdzamy nasze dane osobowe i weryfikujemy profil odpowiednim dokumentem tożsamości.
 11. Wpłacamy depozyt i wykorzystujemy promocję opartą na użytym kodzie promocyjnym.

Co otrzymujemy w zamian za użycie kodu promocyjnego?

Betclic przygotował dla nowych użytkowników, którzy wpiszą kod promocyjny w czasie rejestracji świetny bonus na start, jakim jest zakład bez ryzyka do 550 zł. Jest to największy jednorazowy cashback w Polsce, a bonus ten jest pożądany przez użytkowników. Wszystko dlatego, że w przypadku gdy przegramy, to bukmacher gwarantuje nam zwrócić stawkę naszego kuponu w postaci odpowiedniego bonusu.

BONUS NA START
Cashback do 200 zł
Odbierz Bonus

Warunki korzystania z zakładu bez ryzyka:

 • Promocja dotyczy pierwszego postawionego kuponu, którego minimalny kurs wynosi 1.14.
 • Gdy wygramy, możemy od razu wypłacić nasze pieniądze lub grać dalej.
 • W przypadku gdy kupon okaże się przegrany, możemy otrzymać zwrot do 550 zł.
 • Zwrot dotyczy stawki przeznaczonej na kupon i zostaje pomniejszony o 12% podatek. Przykładowo, jeżeli zagraliśmy za 100 zł, to otrzymamy 88 zł zwrotu.
 • Aby wypłacić bonusowe pieniądze musimy obrócić nimi 8-krotnie. Przykładowo przy zwrocie 88 zł, należy zagrać za kwotę 8 x 88, czyli za 704 zł.
 • Minimalny kurs ogólny kuponu zakwalifikowanego do obrotu to 2.00.
 • Czas na spełnienie warunków obrotu wynosi 30 dni od daty otrzymania bonusu.

Betclic kod promocyjny – korzyści

Główne korzyści wynikające z użycia kodu promocyjnego w Betclic:

 • jest darmowy
 • dostajemy zwrot, jeżeli pierwszy kupon okaże się przegrany
 • otrzymujemy najwyższy bonus powitalny u bukmachera
 • możemy korzystać również z innych promocji w Betclic kod promocyjny np. gra bez podatku

Rejestrując się u bukmachera Betclic i wpisując odpowiedni kod promocyjny w czasie rejestracji, możemy liczyć na najwyższy bonus powitalny, który przysługuje nowemu użytkownikowi. W tym przypadku będzie to zakład bez ryzyka aż do 550 zł. Rzadko kiedy cashback jest dostępny do tak wysokiej kwoty, więc tym bardziej warto skorzystać z takiej promocji, która jest w stu procentach darmowa. Zagraniczni bukmacherzy tacy jak Betclic potrafią zadowolić swoich użytkowników.

Jak skorzystać z zakładu bez ryzyka?

Betclic kod promocyjny upoważnia nas do odebrania zakładu bez ryzyka do 550 zł. Dotyczy on pierwszego postawionego zakładu po wpłacie depozytu. Minimalny kurs na takim kuponie musi wynosić 1.14. Możemy więc obstawić zakłady pojedyncze, zakłady wielokrotne, łącznie z zakładami na żywo i zakładami przedmeczowymi. Jak widać, warunki są bardzo dobre dla każdego gracza. Istnieje pełna swoboda tego, co możemy zagrać w ramach promocji powitalnej.

Należy jednak zawsze pamiętać, że w przypadku przegranego kuponu otrzymamy zwrot stawki pomniejszonej o 12% podatek. Aby odebrać maksymalny zwrot 550 zł, należy zagrać swój pierwszy kupon za kwotę 625 zł.

Cashback to jeden z lepszych bonusów według użytkowników, a jest to spowodowane głównie tym, że w przypadku gdy pierwszy kupon po wpłacie depozytu okaże się wygrany, to możemy śmiało wypłacić wszystkie pieniądze i bukmacher nie zmusza nas do dalszej gry. Jedynie w przypadku porażki i zwrotu, musimy liczyć się z dodatkowymi warunkami obrotu.

BONUS NA START
Cashback do 200 zł
Odbierz Bonus

Nie należy jednak zapominać, że w trakcie korzystania z zakładu bez ryzyka, jak i w momencie spełniania warunków obrotu, nie możemy uruchamiać opcji cash-out u bukmachera Betclic. Zamknięcie kuponu przed czasem nie kwalifikuje się do bonusu ani nie spełnia warunków obrotu.

Betclic kod promocyjny – co obstawiać?

Kod promocyjny daje u bukmachera Betclic zakład bez ryzyka do 550 zł. To sprawia, że mamy bardzo wiele możliwości i praktycznie żadnych warunków, jeżeli chodzi o skorzystanie z tego bonusu. Minimalny kurs zagranego zakładu to 1.14, więc nie musimy zbytnio się wysilać, aby znaleźć odpowiednie zdarzenie do obstawienia.

Czy warto grać najniższy kurs 1.14 w zakładzie bez ryzyka?

Oczywiście, że nie. Najlepiej obstawić kupon, w którym umieścimy dużo wyższe kursy bukmacherskie. Mogą one wtedy zagwarantować nam satysfakcjonującą wygraną. Nie zapominajmy o tym, że jeżeli kupon okaże się przegrany, to otrzymamy zwrot prawie całej stawki na konto bonusowe i nadal możemy obstawiać u danego bukmachera. Warto też pamiętać, że z bonusu na start możemy skorzystać tylko JEDEN RAZ. Betclic posiada różne opcje kodu promocyjnego:

 • na start
 • fame mma
 • freebet
 • przy rejestracji
 • bez depozytu

Tak więc obstawianie kuponu dla wygrania 10 zł nie ma większego sensu, lepiej przeanalizować zdarzenia z wyższymi kursami, zrobić odpowiednią selekcję i stworzyć kupon, który może nam dać realny zysk. Jeżeli popełnimy błąd, to będzie on zupełnie bez konsekwencji w tym przypadku.

Aktualne promocje dla użytkowników

Bukmacher Betclic poza ofertą powitalną dla swoich użytkowników przygotowuje bardzo dużo promocji czasowych, jak i stałych. Obecnie możemy skorzystać z takich opcji jak:

 • Świąteczny Król Typerów – należy obstawiać zakłady z oferty Multi+ na różne zdarzenia. Codziennie osoba, która trafi najwyższy kurs łączny, otrzyma bonusowe 1000 złotych. W klasyfikacji tygodniowej, która sumuje wszystkie zakłady, za pierwsze miejsce można zgarnąć 4000 złotych, za drugie 2000 złotych, za trzecie 1000 złotych i tak aż do 25 miejsca. Za pierwsze miejsce w klasyfikacji generalnej gracze mogą liczyć na 10000 złotych bonusu za pierwsze miejsce.
 • MULTI+ – im więcej zdarzeń zostanie wrzuconych do kuponu, tym więcej można dodatkowo wygrać. Minimum należy obstawić 5 zdarzeń, wtedy wygrana wzrasta o 7 procent. W przypadku 9 zdarzeń będzie to już 25%, a przy 14 i więcej, wygrana wzrasta aż o 50%.
 • SUPER KURSY – jest to specjalna zakładka, w której znajdziemy wyższe kursy niż w standardowej ofercie na wybrane zdarzenia z wybranych dyscyplin sportowych.
 • BOOST – jest to dodatkowa zakładka, w której znajdziemy najwyższy na rynku kurs na najciekawsze wydarzenie odbywające się danego dnia.

Betclic – najważniejsze informacje

Betlic to jeden z zagranicznych bukmacherów, który zdecydował się spróbować swoich sił w Polsce. Jest to tak naprawdę marka stworzona przez francuską spółkę BEM Operations Limited, która jest zarejestrowana na Malcie. W Polsce reprezentuje ją przedstawiciel Gaming In Poland z siedzibą we Wrocławiu. 

Ministerstwo Finansów wydało 26 września 2018 roku bukmacherowi Betclic zezwolenie numer PS4.6831.26.2017 na prowadzenie legalnej działalności do zawierania zakładów wzajemnych online. 

Betclic to jedna z czołowych bukmacherskich marek, od wielu lat jest liderem na rynku francuskim i portugalskim. Ogromną zaletą jest bardzo duża różnorodność dyscyplin sportowych i rynków na każde zdarzenie. Poza tym bukmacher stara się być bardzo konkurencyjny, jeżeli chodzi o wystawiane kursy na najpopularniejsze spotkania, a co więcej często udostępnia specjalne promocje.

BONUS NA START
Cashback do 200 zł
Odbierz Bonus

Bukmacher wyróżnia się swoją telewizją BetclicTV. Posiadając tam konto gracza, możemy oglądać na żywo topowe ligi europejskie, takie jak La Liga, Serie A czy Bundesliga. Dodatkowo masa turniejów tenisowych, mecze koszykówki oraz siatkówki, a co więcej wiele innych niszowych sportów. To wszystko dostępne zaledwie jednym kliknięciem. Betclic to również oficjalny sponsor reprezentacji Polski w siatkówce i klubu piłkarskiego Piast Gliwice. Jeżeli zainteresował Cie artykuł zachecamy też do sprawdzenia opinii na temat bukmachera.

FAQ

Tak, nie ma żadnych ograniczeń dla klientów Betclic. Jedyne co musimy zrobić to założyć konto gracza u tego bukmachera i w pełni je aktywować potwierdzając naszą tożsamość. Betclic kod promocyjny wpisujemy w czasie rejestracji.

Jeżeli skorzystamy z kodu promocyjnego, możemy liczyć na bardzo wysoki zakład bez ryzyka, który umożliwia zwrot stawki aż do 550 złotych. Jest to jeden z wyższych cashbacków na polskim rynku bukmacherskim.

Wszystkie aktualne promocje znajdziemy w zakładce u góry strony o tej samej nazwie „PROMOCJE”. Dodatkowo każdego dnia  w dyscyplinach sportowych można znaleźć sekcję „SUPER KURSY”, w której zawsze znajdziemy wyższe kursy na wybrane przez bukmachera zdarzenia.

Tak, Betclic jest stworzony przez francuską spółkę, ale posiada zezwolenie wydane przez polskie Ministerstwo Finansów, które zezwala na prowadzenie działalności na terenie naszego państwa. Możemy więc założyć konto, obstawiać i wypłacać legalnie pieniądze.

4.6/5 – (7 votes)