Menu
Bukmacherzy Dotpay na 2022

Zakłady bukmacherskie Dotpay – Najlepsi Bukmacherzy Dotpay

Jeżeli szukasz legalnego operatora u którego zakłady bukmacherskie dotpay są możliwe to dobrze trafiłeś! Poniżej przedstawiamy wszystkich legalnych bukmacherów dotpay, którzy mają aktualna licencję MF oraz szybkie i bezpieczne płatności:

Najlepsi bukmacherzy Dotpay 2022:

Bukmacher dotpay
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z dotpay
2
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z dotpay
3
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny
3333 zł
Obstawiaj z dotpay
4
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z dotpay
5
Bonus od wpłaty do 2000 zł
i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z dotpay
6
Zakład bez ryzyka do 500 zł
Obstawiaj z dotpay

Każdy z nas oczekuje jak najszybszych transakcji bezgotówkowych, które w kilka chwil znajdą się na koncie odbiorcy i gwarantują to zakłady bukmacherskie Dotpay. Mówimy tutaj o pośredniku płatności online, który zadba o bezpieczeństwo i przeprowadzi nas intuicyjnie przez cały proces. Firma istnieje na rynku od 2001 roku i przez ponad 20 lat dba o jak najlepszą komunikację pomiędzy odbiorcą i nadawcą płatności. Wpłacając pieniądze do bukmachera, możemy skorzystać zarówno z szybkiego przelewu bankowego, jak i z karty płatniczej lub płatności mobilnej. To wszystko za pośrednictwem Dotpay, który przekieruje nas, gdzie potrzebujemy i załatwi wszelkie formalności. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zasilimy konto gracza w kilka minut – nie ma znaczenia czy to dzień powszedni, weekend czy święto.

Bukmacherzy Dotpay na 2022

W obecnym czasie możemy płacić przez Dotpay u ośmiu legalnych polskich bukmacherów. Realna liczba jest zdecydowanie większa, bo tak naprawdę istnieje wielkie połączenie największych graczy na rynku pośredników płatności, jakimi są Dotpay, Przelewy24 i eCard. Także aktualnie możemy liczyć na jedną główną markę i dwie wspierające, ale wszystkie będą działały pod jedną grupą Nets. Jest to stworzone, aby uzyskać zaawansowane rozwiązania technologiczne i dzięki temu oferować swoim użytkownikom najszerszą ofertę usług płatniczych. Daje to ogromną konkurencyjność i przewagę na rynku, która znacząco wpływa na rozwój i przyczynia się do polepszenia warunków dla korzystających użytkowników. Zakłady bukmacherskie Dotpay to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który ma ochotę wpłacić pieniądze na konto gracza u bukmachera i chce mieć pewność, że po chwili będzie mógł za nie postawić kupon. Bukmacher wplata dotpay to cos coś co warto sprawdzić.

Lista bukmacherów obsługujących płatności Dotpay:

  • STS
  • Totolotek
  • TOTALbet
  • forBET
  • BestBet
  • PZBUK
  • BetX
  • Fuksiarz

Wpłata Dotpay – czy to bezpieczne?

Bukmacherzy Dotpay na 2022

Firma działa prężnie od kilkunastu lat na bardzo wymagającym rynku i specjalizuje się w płatnościach online. Zakłady bukmacherskie Dotpay cechuje stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie we współpracy z wieloma podmiotami i obsłudze miliardów transakcji bezgotówkowych. Używane są najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, a przy tym pośrednik ten przestrzega ściśle europejskich zasad bezpieczeństwa w pełnej zgodności z polskim prawem.

Podstawą do najwyższych standardów jest posiadanie następujących certyfikatów:

  • Payment Card Industry Data Security Standard – dotyczy on dwunastu najważniejszych kwestii związanych ściśle z kodeksem postępowania, procedurami, tworzeniem programowania, architekturą całej sieci i ogólnym zarządzaniem bezpieczeństwem. Opracowane dla płatności kartą MasterCard i VISA.
  • Thawte Certyfikat SSL – zabezpieczenie te pozwala na zachowanie poufności danych przekazywanych drogą elektroniczną przez strony internetowe. Uniemożliwia przechwycenie tych danych w niepowołane ręce. Mamy też pewność, że łączymy się z właściwym serwisem.

Oczywiście podstawą jest przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa. Zawsze korzystaj z usług tylko legalnych polskich bukmacherów, którzy mają licencję wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Przyjrzyj się adresowi strony, który musi zaczynać się od https:// i mieć znak kłódki w przeglądarce. Zabezpieczaj zawsze swoje dane, nie podawaj nikomu numeru PIN, danych karty płatniczej i wszystkich innych poufnych informacji, które mogą zostać wykorzystane przez osoby trzecie. Dla swojego bezpieczeństwa najlepiej po każdej transakcji wyloguj się ze strony banku lub bukmachera, u którego obstawiasz.

Dodatkowe opłaty i prowizje Dotpay

Użytkownik, który chce wpłacić pieniądze na konto gracza u bukmachera, nie musi ponosić żadnych dodatkowych opłat. Każda płatność, którą wykonamy, zostanie zaksięgowana w całości i nie będziemy musieli nic dopłacać do tej transakcji. To samo dotyczy prowizji procentowych, które wynoszą zero. Od żadnej kwoty ani bukmacher, ani tym bardziej serwis Dotpay nie będzie potrącał żadnych pieniędzy.

Zakłady bukmacherskie Dotpay są dostępne dla każdego. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i przejść do złożenia odpowiedniego depozytu. W spisie wszystkich metod płatności wybieramy Dotpay. Teraz zależy od nas czy skorzystamy z przelewu bankowego (zalogowanie w swoim banku), karty płatniczej (wprowadzenie jej danych) czy innej płatności mobilnej. Gdy nasza transakcja zostanie autoryzowana i potwierdzona, to w kilka minut pieniądze będą dostępne na koncie gracza.

FAQ

Które metody płatności mogą wykonać przez Dotpay?

Lista jest bardzo długa, bo dotyczy ponad 250 różnych sposobów płatności. Do najważniejszych grup należą: szybki przelew bankowy, karta płatnicza i płatności mobilne.

Jak długo trwa księgowanie płatności Dotpay?

Najczęściej po kilku minutach odbiorca otrzymuje naszą wpłatę na swoje konto. W razie problemów technicznych możemy skorzystać z dostępnej pomocy.

Czy mogę wypłacić pieniądze od bukmachera za pomocą Dotpay?

Nie ma takiej opcji. Wszystkie wypłaty realizowane przez bukmachera odbywają się bezpośrednio na nasze konto bankowe bez pośredników.