Menu
Bukmacherzy Dotpay na 2022

Zakłady bukmacherskie Dotpay – Najlepsi Bukmacherzy Dotpay

Jeżeli szukasz legalnego operatora u którego zakłady bukmacherskie dotpay są możliwe to dobrze trafiłeś! Poniżej przedstawiamy wszystkich legalnych bukmacherów dotpay, którzy mają aktualna licencję MF oraz szybkie i bezpieczne płatności:

Najlepsi bukmacherzy Dotpay 2022:

Bukmacher dotpay
Bonus powitalny
1500 zł na start
Obstawiaj z dotpay
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z dotpay
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny
3333 zł
Obstawiaj z dotpay
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z dotpay
Bonus od wpłaty do 2000 zł
i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z dotpay
Zakład bez ryzyka do 500 zł
Obstawiaj z dotpay

Każdy z nas oczekuje jak najszybszych transakcji bezgotówkowych, które w kilka chwil znajdą się na koncie odbiorcy i gwarantują to zakłady bukmacherskie Dotpay. Mówimy tutaj o pośredniku płatności online, który zadba o bezpieczeństwo i przeprowadzi nas intuicyjnie przez cały proces. Firma istnieje na rynku od 2001 roku i przez ponad 20 lat dba o jak najlepszą komunikację pomiędzy odbiorcą i nadawcą płatności. Wpłacając pieniądze do bukmachera, możemy skorzystać zarówno z szybkiego przelewu bankowego, jak i z karty płatniczej lub płatności mobilnej. To wszystko za pośrednictwem Dotpay, który przekieruje nas, gdzie potrzebujemy i załatwi wszelkie formalności. Dzięki temu możemy mieć pewność, że zasilimy konto gracza w kilka minut – nie ma znaczenia czy to dzień powszedni, weekend czy święto.

Bukmacherzy Dotpay na 2022

W obecnym czasie możemy płacić przez Dotpay u ośmiu legalnych polskich bukmacherów. Realna liczba jest zdecydowanie większa, bo tak naprawdę istnieje wielkie połączenie największych graczy na rynku pośredników płatności, jakimi są Dotpay, Przelewy24 i eCard. Także aktualnie możemy liczyć na jedną główną markę i dwie wspierające, ale wszystkie będą działały pod jedną grupą Nets. Jest to stworzone, aby uzyskać zaawansowane rozwiązania technologiczne i dzięki temu oferować swoim użytkownikom najszerszą ofertę usług płatniczych. Daje to ogromną konkurencyjność i przewagę na rynku, która znacząco wpływa na rozwój i przyczynia się do polepszenia warunków dla korzystających użytkowników. Zakłady bukmacherskie Dotpay to idealne rozwiązanie dla każdego użytkownika, który ma ochotę wpłacić pieniądze na konto gracza u bukmachera i chce mieć pewność, że po chwili będzie mógł za nie postawić kupon. Bukmacher wplata dotpay to cos coś co warto sprawdzić.

Lista bukmacherów obsługujących płatności Dotpay:

 • STS
 • Totolotek
 • TOTALbet
 • forBET
 • BestBet
 • PZBUK
 • BetX
 • Fuksiarz

Wpłata Dotpay – czy to bezpieczne?

Bukmacherzy Dotpay na 2022

Firma działa prężnie od kilkunastu lat na bardzo wymagającym rynku i specjalizuje się w płatnościach online. Zakłady bukmacherskie Dotpay cechuje stabilna sytuacja finansowa, ogromne doświadczenie we współpracy z wieloma podmiotami i obsłudze miliardów transakcji bezgotówkowych. Używane są najnowocześniejsze rozwiązania techniczne, a przy tym pośrednik ten przestrzega ściśle europejskich zasad bezpieczeństwa w pełnej zgodności z polskim prawem.

Podstawą do najwyższych standardów jest posiadanie następujących certyfikatów:

 • Payment Card Industry Data Security Standard – dotyczy on dwunastu najważniejszych kwestii związanych ściśle z kodeksem postępowania, procedurami, tworzeniem programowania, architekturą całej sieci i ogólnym zarządzaniem bezpieczeństwem. Opracowane dla płatności kartą MasterCard i VISA.
 • Thawte Certyfikat SSL – zabezpieczenie te pozwala na zachowanie poufności danych przekazywanych drogą elektroniczną przez strony internetowe. Uniemożliwia przechwycenie tych danych w niepowołane ręce. Mamy też pewność, że łączymy się z właściwym serwisem.

Oczywiście podstawą jest przestrzeganie ogólnych zasad bezpieczeństwa. Zawsze korzystaj z usług tylko legalnych polskich bukmacherów, którzy mają licencję wydaną przez polskie Ministerstwo Finansów. Przyjrzyj się adresowi strony, który musi zaczynać się od https:// i mieć znak kłódki w przeglądarce. Zabezpieczaj zawsze swoje dane, nie podawaj nikomu numeru PIN, danych karty płatniczej i wszystkich innych poufnych informacji, które mogą zostać wykorzystane przez osoby trzecie. Dla swojego bezpieczeństwa najlepiej po każdej transakcji wyloguj się ze strony banku lub bukmachera, u którego obstawiasz.

Jak dokonać wpłaty za pomocą systemu Dotpay?

Cały proces wpłaty środków jest naprawdę bardzo prosty i szybki. W ciągu zaledwie kilku chwil, środki pojawią się na Twoim koncie gracza, a Ty będziesz mógł zacząć typować. Jak zatem dokonać wpłaty? Już tłumaczymy.

 1. Oczywiście na samym początku musisz zalogować się na swoje konto bukmacherskie.
 2. Wybierz opcję „wpłata”, a następnie podaj kwotę jaką chcesz wpłacić.
 3. Jako metodę płatności wybierz „Dotpay”.
 4. Spośród dostępnych metod płatności oferowanych przez Dotpay, wybierz tę najbardziej Ci odpowiadającą.
 5. Sfinalizuj transakcję i gotowe!

Środki od razu powinny pojawić się na Twoim koncie.

Dotpay – banki

Poza tym, że zakłady bukmacherskie Dotpay oferują szeroki wachlarz różnych metod płatności, to także obsługują wiele banków. Znaczna część graczy jednak nadal decyduje się na standardowy przelew bankowy. Dlatego tak istotną kwestią jest dla nich to, aby ich bank znalazł się na liście tych obsługiwanych przez Dotpay.

Lista banków:

 • Bank PKO BP
 • ING Bank Śląski
 • City Handlowy
 • Credyt Agricol
 • Santander Bank
 • Bank Pekao
 • GetIn Bank
 • Millennium Bank
 • Alior Bank
 • mBank

Wartym zaznaczenia jest także fakt, że znaczna większość powyższych banków umożliwia wpłatę środków przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. Zakładu możesz zatem dokonać o dowolnej porze dnia i nocy, nie zważając na to czy jest to zwykły dzień czy święto.

Dodatkowe opłaty i prowizje Dotpay

Użytkownik, który chce wpłacić pieniądze na konto gracza u bukmachera, nie musi ponosić żadnych dodatkowych opłat. Każda płatność, którą wykonamy, zostanie zaksięgowana w całości i nie będziemy musieli nic dopłacać do tej transakcji. To samo dotyczy prowizji procentowych, które wynoszą zero. Od żadnej kwoty ani bukmacher, ani tym bardziej serwis Dotpay nie będzie potrącał żadnych pieniędzy.

Zakłady bukmacherskie Dotpay są dostępne dla każdego. Wystarczy zalogować się na swoje konto gracza i przejść do złożenia odpowiedniego depozytu. W spisie wszystkich metod płatności wybieramy Dotpay. Teraz zależy od nas czy skorzystamy z przelewu bankowego (zalogowanie w swoim banku), karty płatniczej (wprowadzenie jej danych) czy innej płatności mobilnej. Gdy nasza transakcja zostanie autoryzowana i potwierdzona, to w kilka minut pieniądze będą dostępne na koncie gracza.

Czas przetwarzania płatności

Bez wątpienia czas przetwarzania płatności jest jednym z najistotniejszych czynników u bukmacherów. Jeśli mamy tylko kilka chwil na obstawienie ważnego meczu lub kilka godzin na skorzystanie z promocji, musimy skorzystać z metody płatności, która w ekspresowym tempie pozwoli nam na doładowanie konta. Dzięki temu, że Dotpay jest jedynie pośrednikiem w transakcji, oferuje wiele różnych form płatności. Co to oznacza? Dokładnie to, że będziesz mógł wybrać wygodną dla Ciebie formę, która pozwoli Ci na wpłatę środków w zaledwie kilka sekund.

Zalety i wady korzystania z Dotpay

Nie do końca jesteś przekonany czy zakłady bukmacherskie Dotpay to najlepszy możliwy wybór? Chcemy rozwiać wszystkie Twoje wątpliwości, dlatego poniżej znajdziesz szczegółowy opis mocnych oraz słabych stron tej metody płatności. Dzięki temu, będziesz w stanie podjąć właściwą decyzję, która pomoże Ci w lepszy, szybszy i przyjemniejszy sposób dokonywać zakładów.

Zalety:

 • Zdecydowanie jedną z najmocniejszych zalet Dotpay jest szeroki wybór obsługiwanych metod płatności. Bukmacherzy Dotpay naprawdę postarali się, aby każdy gracz znalazł coś dla siebie. Dzięki temu wpłaty na konto możesz dokonać m.in.: za pomocą karty kredytowej bądź debetowej, e-portfeli, BLIK, czy szybkiego przelewu.
 • Wpłacając pieniądze na swoje konto gracza, oczekuje się, że środki natychmiast się na nim pojawią. Dotpay to system błyskawicznych przelewów. Oznacza to, że wpłacone za jego pomocą pieniądze, już po kilku sekundach dostępne będą na Twoim koncie.
 • System płatności Dotpay cieszy się coraz większą popularnością wśród graczy, a co za tym idzie, są one dostępne już niemalże u każdego bukmachera. Nie musisz się zatem obawiać, że nie będziesz w stanie dokonać płatności.
 • Zakłady bukmacherskie Dotpay dołożyły wszelkich starań, aby Twoje środki były bezpieczne. Dzięki licznym certyfikatom oraz najnowocześniejszym rozwiązaniom technologicznym, możesz być pewien, że zarówno Twoje pieniądze jak i dane osobowe są w pełni strzeżone.

Wady:

 • Dla wielu graczy dość sporym utrudnieniem może być fakt, że za pomocą Dotpay niemożliwa jest wypłata środków. Większość bukmacherów akceptuje wyłącznie przelewy bankowe.
 • Pomimo tego, iż wcześniej napisaliśmy, że Dotpay staje się coraz bardziej popularny i dostępny jest u coraz większej ilości bukmacherów, to wciąż jednak nie jest on dostępny u wszystkich. Dlatego zanim zdecydujesz się na wpłatę środków za jego pośrednictwem, sprawdź czy jest on akceptowany przez konkretnego bukmachera.

Zakłady bukmacherskie Dotpay – jak bezpiecznie obstawiać?

Niezależnie od tego czy jesteś doświadczonym graczem, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę z obstawieniem, ważne, abyś robił to z głową i przede wszystkim bezpiecznie. Często bardzo łatwo można zapomnieć o podstawowych czynnikach, na które należy zwracać uwagę lub po prostu o nich pamiętać. Dlatego poniżej przedstawiamy listę wskazówek, które pomogą zachować Ci bezpieczeństwo podczas obstawiania zakładów sportowych.

 • Na samym początku musisz pamiętać o tym, aby obstawiać tylko i wyłącznie dyscypliny sportowe, na których się znasz. Nie musisz być ekspertem, ale powinieneś dobrze znać zasady, a także drużyny oraz ich zawodników.
 • Nigdy nie obstawiaj za większą kwotę, niż możesz sobie na to pozwolić. Co więcej, po przegranym zakładzie nie próbuj za wszelką cenę się „odkuć”.
 • Korzystaj z bonusów powitalnych oraz innych promocji. Jednak zanim podejmiesz decyzję o wzięciu udziału, przeczytaj regulamin i zapoznaj się ze wszystkimi wymogami, szczególnie z warunkami obrotu.
 • Uważaj na strony, które gwarantują wysokie wygrane i łatwe pieniądze.
 • Pomimo tego, że zakłady bukmacherskie Dotpay gwarantują bezpieczeństwo zarówno Twoich danych jak i Twoich pieniędzy, to Ty sam także musisz być ostrożny. Pamiętaj, aby nikomu nie podawać swoich danych.
 • W razie jakichkolwiek wątpliwości do Twojej dyspozycji zawsze jest obsługa klienta, która chętnie Ci udzieli pomocy i odpowie na wszystkie Twoje pytania.

Jeśli podczas obstawiania weźmiesz te wszystkie czynniki pod uwagę, możesz być pewny, że zrobisz to w bezpieczny sposób. Bukmacherzy Dotpay dodatkowo Ci w tym pomogą i ułatwią cały proces wpłacania środków na konto gracza.

FAQ

Które metody płatności mogą wykonać przez Dotpay?

Lista jest bardzo długa, bo dotyczy ponad 250 różnych sposobów płatności. Do najważniejszych grup należą: szybki przelew bankowy, karta płatnicza i płatności mobilne.

Jak długo trwa księgowanie płatności Dotpay?

Najczęściej po kilku minutach odbiorca otrzymuje naszą wpłatę na swoje konto. W razie problemów technicznych możemy skorzystać z dostępnej pomocy.

Czy mogę wypłacić pieniądze od bukmachera za pomocą Dotpay?

Nie ma takiej opcji. Wszystkie wypłaty realizowane przez bukmachera odbywają się bezpośrednio na nasze konto bankowe bez pośredników.

4.8/5 - (9 votes)