PZBuk Kod Promocyjny – Rejestracja 2024

PZBuk - kod promocyjnyPZBuk to jeden z zagranicznych bukmacherów, który zdecydował się na rozpoczęcie działalności również na polskim rynku bukmacherskim. Kod promocyjny, który wpiszemy przy rejestracji uprawni nas do skorzystania z zakładu bez ryzyka do 200 złotych i dodatkowo do otrzymania 20 tysięcy punktów lojalnościowych, które będziemy mogli wymienić na atrakcyjne bonusy.

Bukmacher zasłynął już z bardzo dobrego programu lojalnościowego, za wszystkie nawet drobne operacje na naszym koncie gracza, zdobywamy kolejne punkty. Możemy je wymieniać na atrakcyjne bonusy i promocje, które z pewnością  ułatwią nam obstawianie.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego w PZBuk?

Każdy może skorzystać z kodu promocyjnego w PZBuk, bo użycie go należy do naprawdę prostych rzeczy. Nie musimy pisać żadnych wiadomości, czekać na potwierdzenia mailowe czy dzwonić do konsultanta. Jedyne co musimy zrobić to wprowadzić kod promocyjny w odpowiednim miejscu.

Aby skorzystać z kodu promocyjnego w PZBuk, należy najpierw zarejestrować się na stronie internetowej PZBuk. Następnie należy wybrać interesujący Cię produkt, a następnie przejść do strony z podsumowaniem zamówienia. Na tej stronie znajdziesz pole do wpisania kodu promocyjnego. Wpisz kod i kliknij przyciskzastosuj, aby skorzystać z kodu promocyjnego.

Po zastosowaniu kodu promocyjnego PZBuk, zostanie automatycznie obliczona kwota do zapłaty. Jeśli Twoja transakcja jest zgodna z warunkami korzystania z kodu promocyjnego, zostanie on zastosowany do Twojego zamówienia. Możesz wtedy wybrać jedną z dostępnych metod płatności, aby dokończyć proces zamówienia.

Wszystko rozpoczynamy od przeniesienia się na stronę internetową bukmachera PZBuk, tam znajdziemy w prawym górnym rogu przycisk „ZAREJESTRUJ SIĘ”. Po jego kliknięciu wyskakuje nam formularz rejestracyjny składający się z trzech kroków. Pierwszy z nich to nazwa użytkownika, mail, hasło i telefon. Po wprowadzeniu tych podstawowych danych przeniesiemy się do drugiego etapu, tam wpisujemy nasze dane osobowe i znajdujemy również pole „KOD BONUSOWY”. To właśnie tam wpisujemy nasz kod promocyjny.

Po wpisaniu wszystkich danych i zakończeniu rejestracji należy również potwierdzić nasze dane przez wysłanie skanu lub zdjęcia odpowiedniego dokumentu tożsamości. Potem pozostaje tylko wpłacić pierwszy depozyt i odebrać aż do 200 złotych na zakład bez ryzyka. Aby go aktywować, należy zagrać kupon z minimum dwoma zdarzeniami i kursem 1.4 każdego z nich. Gdy okaże się przegrany, to dostaniemy zwrot na konto gracza w postaci środków bonusowych.

Kod promocyjny PZBuk – oferta bonusów

Kod promocyjny PZBuk - oferta bonusów

Bonus na start to podstawowa oferta każdego bukmachera, która zachęca nowych użytkowników do założenia konta. Wpisując odpowiedni kod promocyjny, możemy liczyć na zakład bez ryzyka aż do 200 złotych. Jest to tak zwany cashback, który gwarantuje nam zwrot środków finansowych w postaci bonusu w sytuacji, jeżeli nasz kupon okaże się przegrany. Dodatkowo za pomocą kodu promocyjnego na nasze konto gracza trafia dodatkowo 20 tysięcy punktów w programie lojalnościowym, które możemy wymienić na dodatkowe bonusy o wartości nawet 200 złotych. Dodatkowo za samo założenie konta bukmacher daje nam 600 punktów, za jego weryfikację kolejne 500 punków i za pierwszą wpłatę 100 punktów. Dlatego warto korzystać z kodu promocyjnego i odebrać najlepsze z możliwych bonusów.

W sklepie PZBuk możemy znaleźć takie bonusy jak: 

  • 5 złotych freebet na e-sport
  • 20% bonus od depozytu
  • 50% bonus od depozytu
  • do 500 złotych podwojenie depozytu

To wszystko w zamian za punkty, które dodatkowy otrzymujemy za:

  • rejestrację konta gracza 
  • codzienne logowanie
  • każde wpłacone 50 złotych
  • każde wydane 5 złotych na kupon
  • weryfikacja tożsamości
  • pierwsza wpłata

Zakład bez ryzyka w PZBuk

PZBuk oferuje na start zwrot za nietrafiony kupon nawet do 200 złotych, jest to tzw. Cashback. To jeden z najbardziej popularnych bonusów powitalnych i zarazem najbardziej lubiany wśród typerów. Zakład bez ryzyka w PZBuk wyróżnia jedna podstawowa rzecz – bukmacher zapewnia zwrot nie od pierwszego zagranego kuponu, a od pierwszego nietrafionego kuponu. Mała różnica słowna, ale jednak bardzo znacząca dla typera, bo okres obowiązywania bonusu nie kończy się w momencie, gdy zagramy swój pierwszy kupon.

Co musimy zrobić, żeby nasz kupon kwalifikował się do cashbacku? Pierwszym etapem jest dokonanie depozytu i zagranie kuponu z minimum dwoma zdarzeniami, w których kurs każdego z nich jest wyższy niż 1.40. Jeżeli nie uda się wygrać to nic straconego, bo na konto gracza trafi zwrot w postaci środków bonusowych w kwocie stawki za kupon aż do 200 złotych.

Środki bonusowe przed wypłaceniem musimy oczywiście obrócić, aby to zrobić, należy zagrać kupon z minimum dwoma zdarzeniami i kursem każdego pojedynczego zdarzenia minimum 1.40.  Jeżeli spełnimy wymagania, to w miejscu stawki ukaże nam się w rozwijanym menu opcja „WYBIERZ AKTYWNĄ PROMOCJĘ” i tam klikamy, że chcemy zagrać darmowy zakład.

PZBuk – najważniejsze informacje

Pełna nazwa firmy to Polskie Zakłady Bukmacherskie (PZBuk). Jest to jeden z zagranicznych bukmacherów, który oferuje swoje usługi na terenie Polski. Tak naprawdę to szwedzka spółka Cherry AB otworzyła swoją filię Cherry Online Polska i stąd powstała marka PZBuk, która od pewnego czasu zdobywa uznanie wśród użytkowników korzystających ze stron bukmacherskich. 

28 czerwca 2018 roku PZBuk otrzymał wydane przez Ministerstwo Finansów zezwolenie o numerze PS4.6831.26.2017 na prowadzenie legalnej działalności do zawierania zakładów online, bukmacher nie posiada żadnych punktów stacjonarnych.

Bukmacher PZBuk działa na rynku zaledwie dwa lata, ale już zasłynął z najlepszych transmisji na żywo, jeżeli chodzi o NBA. Poza tym oferuje ponad 30 różnych dyscyplin sportowych, e-sport i sporty wirtualne. Możemy również liczyć na sprawną aplikację mobilną i łatwą w nawigacji stronę internetową. Poza bonusami na start bukmacher przygotował wiele świetnych promocji dla stałych użytkowników, między innymi możemy obstawiać bez podatku lub dokładać do kuponu zdecydowanie wyższe kursy na konkretnie zdarzenia. Świetnie działa również program lojalnościowy, w którym zbieramy punkty i możemy je wymieniać w sklepie np. na wyjątkowe bonusy.

PZBuk kod bonusowy bez depozytu

PZBuk kod bonusowy bez depozytu to specjalny kod, który możesz użyć na stronie PZBuk, aby uzyskać bonus bez depozytu. Bonusy te obejmują darmowe bonusy gotówkowe lub bonusowe punkty, które możesz wymienić na bonusy lub inne przedmioty. Aby skorzystać z kodu bonusowego bez depozytu, musisz zarejestrować się na stronie PZBuk, a następnie wprowadzić kod bonusowy podczas składania depozytu.

Jest dostępny tylko dla nowych graczy, którzy zarejestrują się na stronie PZBuk. Należy pamiętać, że kody bonusowe bez depozytu są dostępne tylko przez określony czas i należy je wykorzystać w ciągu 30 dni od momentu ich otrzymania. Po upływie tego okresu kod bonusowy traci ważność. Możesz wybrać różne bonusy, w zależności od tego, co Ci odpowiada. Większość bonusów wymaga wpłaty minimalnego depozytu, aby móc z nich skorzystać.

FAQ

Tak, od 28 czerwca 2018 roku bukmacher PZBUK może legalnie oferować możliwość zawierania zakładów wzajemnych w internecie dzięki otrzymaniu licencji wydanej przez MF.

Według opinii wielu użytkowników jest to jeden z lepszych programów lojalnościowych w Polsce i dzięki niemu możemy zgarniać dodatkowe promocje oraz bonusy. Punkty dostajemy za podstawowe operacje na koncie gracza, wpłaty, zagrane kupony, a możemy wymieniać je w sklepie gracza na nagrody związane z bukmacherem i obstawianiem.

Tak, aktualnie korzystając z kodu promocyjnego bukmachera PZBUK, możemy skorzystać z bonusu powitalnego, którym jest zakład bez ryzyka do kwoty 500 złotych. Jest to jeden z wyższych cashbacków w Polsce i bardzo atrakcyjny dla użytkowników.

To nic prostszego! Wystarczy w czasie zakładania konta gracza, w momencie uzupełniania formularza rejestracyjnego, znaleźć odpowiednie pole o nazwie „KOD PROMOCYJNY”. To właśnie tam wpisujemy posiadany kod i dzięki temu możemy odebrać najlepszy bonus na start.

5/5 – (4 votes)