Menu
PayPal a bezpieczeństwo płatności

Zakłady bukmacherskie PayPal | Rekomendacje [2022]

Jeżeli interesują Cię zakłady bukmacherskie Paypal to dobrze trafiłeś. Przedstawiamy najlepszych legalnych bukmacherów za pomocą których będziesz mógł dokonać transakcji przez Paypal. Wszyscy operatorzy posiadają aktualną, polską licencję MF i mają bezpieczne oraz szybkie płatności.

Bukmacher Paypal
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z paypal
2
Cashback do 550 zł
Obstawiaj z paypal
3
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny
3333 zł
Obstawiaj z paypal
4
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z paypal

Odpowiedź na pytanie jest bardzo prosta, zakłady bukmacherskie PayPal to świetna opcja dla każdego typera, który chce zasilać swoje konto gracza. Jest to klasyczny portfel internetowy, na którym możemy przechowywać swoje pieniądze i co więcej, możemy je również transferować, w jaki sposób tylko chcemy. PayPal istnieje na rynku już od 1998 roku, ale dopiero od niedawna, możemy za jego pomocą płacić u bukmachera. W ostatnich latach w Polsce należy do czołówki, jeżeli chodzi o płatności cyfrowe. Na początku XXI wieku był prawdziwą rewolucją na rynku i to na nim w dużej mierze wzbogacił się wszystkim znany Elon Musk, który obecnie odpowiada za projekt Tesli. PayPal umożliwił płatności na całym świecie w różnych walutach i stał się alternatywą dla kont bankowych.

Bukmacherzy PayPal na 2022

PayPal i jego popularność w naszym państwie nie maleje, ale bukmacherzy cały czas podchodzą do tej metody płatności z dystansem. A nawet ci, którzy zdecydowali się oferować tę opcję, to często mają dodatkowe wymagania w postaci zgodności danych konta PayPal z danymi na koncie bukmachera. Jak dobrze wiemy, elektroniczny portfel pozwala zachować dużą dawkę anonimowości, bo przy płatnościach nie musimy wprowadzać za każdym razem swoich poufnych danych. Wystarczy zarejestrować konto i korzystać z możliwości transferu swoich środków. Zakłady bukmacherskie PayPal umożliwiają szybkie wpłaty, które potwierdzimy bez konieczności logowania się na stronie banku czy wprowadzania danych z karty płatniczej. Pieniądze gromadzimy na portfelu i możemy nimi swobodnie dysponować.

Lista bukmacherów, u których wpłacimy pieniądze za pomocą PayPal:

  • STS
  • LVBet
  • NobleBet

Obecnie możemy korzystać jedynie z trzech bukmacherów, ale można się spodziewać, że w najbliższym czasie ta lista może się wydłużyć o nowe firmy.

PayPal a bezpieczeństwo płatności

PayPal a bezpieczeństwo płatności

Firma, która utrzymała się prawie 25 lat na światowym rynku i w którą inwestowały osoby oraz organizacje biznesowe musi podchodzić do świadczenia swoich usług w 100% profesjonalnie. Tutaj nie ma mowy o błędach i dziurach w systemie ochrony danych. Świetne oceny użytkowników oraz wysoka pozycja na świecie wśród e-portfeli oferujących płatności cyfrowe nie wzięła się z przypadku.

Zakłady bukmacherskie PayPal są przez całą dobę monitorowane, a wszystkie transakcje są oczywiście odpowiednio szyfrowane. Zakładając konto na tym e-portfelu, wystarczy nam adres mailowy i numer telefonu. Należy jednak pamiętać, że nie jest to tradycyjne konto, dlatego i tak musimy powiązać z nim swoją kartę płatniczą lub numer rachunku. Możliwe są również wpłaty pieniędzy ze swojego konta bankowego. E-portfel nie powinien służyć do gromadzenia dużych środków finansowych, a raczej do ich płynnego transferu. Zaletą jest oczywiście anonimowość i szybkość zawieranych transakcji.

PayPal od dawna wprowadził również usługę Ochrony Kupujących, która pomaga klientom w egzekwowaniu swoich praw u nieuczciwych sprzedających. Jeżeli towar będzie się znacząco różnił z opisem, przyjdzie uszkodzony lub nie zostanie wysłany, możemy starać się o zwrot pełnych kosztów.

Wpłata pieniędzy do bukmachera za pomocą PayPal

Ogromnym plusem jest oczywiście możliwość szybkiej wpłaty, która w kilka minut zostanie zaksięgowana na koncie bukmachera, a my będziemy mieli do dyspozycji kwotę, którą wpłacimy. Należy jednak pamiętać, że PayPal nie jest pośrednikiem płatności, a e-portfelem, na którym musimy się wcześniej zarejestrować i wpłacić na niego pieniądze.

Wpłatę można opisać w kilku etapach:

  1. Logujemy się na swoim koncie gracza u bukmachera.
  2. Wybieramy opcję złożenia depozytu i szukamy metody płatności PayPal.
  3. W przypadku bukmachera STS minimalna wpłata to 20 złotych.
  4. Następnie należy wybrać kwotę i przenieść się na stronę PayPal.
  5. Po kliknięciu akceptacji zakłady bukmacherskie PayPal same przekierują Cię dalej.
  6. Logujemy się na stronie e-portfela i potwierdzamy wpłatę.
  7. Po kilku minutach masz pieniądze gotowe na koncie gracza.

FAQ

Który z e-portfeli powinienem wybrać – Skrill, Neteller czy PayPal?

Tutaj to zdecydowanie sprawa indywidualna, bo każdy z nich spełnia podstawową funkcję, czyli wspiera płatności cyfrowe. Różnica dotyczy jedynie prowizji za niektóre transakcje i usługi, które nie dotyczą wpłat do bukmacherów.

Czy muszę podawać numer konta bankowego bukmacherowi, jeżeli wpłacam za pomocą PayPal?

Tak, zgodnie z polskim prawem hazardowym każda wypłata od bukmachera musi być realizowana na osobiste konto bankowe. Nie możemy wypłacić pieniędzy na PayPal, dlatego niezbędne jest podanie numeru konta.

Czy zakłady bukmacherskie PayPal są legalne?

Tak, w tym artykule można dowiedzieć się, którzy legalni bukmacherzy w Polsce udostępniają płatności PayPal w swojej ofercie.