Menu
Zakłady bukmacherskie Skrill – dla kogo?

Zakłady bukmacherskie Skrill | Rekomendacje [2022]

Tak naprawdę dla każdego, wystarczy mieć ukończone 18 lat, żeby zakłady bukmacherskie Skrill były dla Ciebie dostępne. Wszystko opiera się na szybkiej realizacji płatności cyfrowych i przechowywaniu swoich pieniędzy, które będziemy chcieli w jakiejś części przeznaczać na wpłaty do bukmacherów. Skrill to przodujący gracz na rynku, który utrzymuje wysoką pozycję od 2001 roku.

Najlepsi bukmacherzy Skrill na 2022:

Bukmacher skrill
Bonus powitalny
1500 zł na start
Obstawiaj z skrill
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z skrill
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Obstawiaj z skrill
100% bonus do 500 zł
Obstawiaj z skrill
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z skrill
Cashback do 550 zł
Obstawiaj z skrill

Ten e-portfel pozwala w zarabianiu, wysyłaniu i również wydawaniu pieniędzy milionom swoich klientów. Nie ma znaczenia, w którym miejscu na świecie jesteśmy, bo możemy korzystać aż z 40 różnych walut w ramach Skrill. Dlatego, jeżeli masz zarejestrowane tam swoje konto i używasz tego e-portfela, to będziesz mógł również doładować swoje konto gracza u niektórych bukmacherów.

Bukmacherzy Skrill na 2022

Portfel elektroniczny Skrill nie należy do metod płatności, które chętnie są oferowane przez legalnych bukmacherów w Polsce. Na tę chwilę można liczyć jedynie na kilka firm, które zdecydowały się wprowadzić takie udogodnienie. Zakłady bukmacherskie Skrill to oczywiście możliwość błyskawicznej wpłaty swoich pieniędzy na konto gracza. Często są jednak wprowadzone dodatkowe ograniczenia, które przykładowo pozwalają na minimalną wpłatę w kwocie 50 złotych. Dla wielu użytkowników może to być odstraszające, bo przelanie niższej kwoty na obstawianie kuponów jest po prostu niemożliwe. Trzeba mieć to na uwadze, jeżeli chcemy korzystać tylko z tego e-portfela.

Lista bukmacherów obsługujących płatności Skrill:

 • STS
 • Totolotek
 • Superbet
 • BestBet
 • Betclic

Nie jest to, może imponująca liczba firm w Polsce, ale z pewnością każdy gracz chcący przelewać pieniądze za pomocą portfela elektronicznego Skrill może w niej znaleźć paru czołowych bukmacherów.

Bezpieczeństwo transakcji Skrill

Portfel elektroniczny Skrill dba o to, żeby użytkownicy nie bali się o swoje pieniądze i mogli w pełni bezpiecznie korzystać z wpłat, wypłat i wielu innych operacji finansowych. Zakłady bukmacherskie Skrill korzystają z silnego uwierzytelniania klienta (Strong Customer Authentication), które jest jednym z europejskich wymogów regulacyjnych. Polega to na tym, że w pewnych sytuacjach możemy być proszeni o potwierdzenie naszej tożsamości poprzez dodatkowe uwierzytelnienie np. wprowadzenie 6-cyfrowego kodu SMS wysłanego na podany przy rejestracji numer telefonu lub adres mailowy. Zwykle ma to miejsce podczas logowania lub finalizowania transakcji finansowej. To dodatkowe zabezpieczenie przed niepowołanym działaniem na naszym e-portfelu Skrill.

Firma zachowuje wszystkie europejskie standardy i dba o dane osobowe swoich użytkowników. Ponad 20 lat na rynku płatności elektronicznych jedynie wskazuje, że Skrill to bardzo solidny i doświadczony podmiot w zagwarantowaniu wysokiego bezpieczeństwa wszystkich transakcji. Dostępny mamy oczywiście support, który zawsze jest chętny rozwiać nasze wątpliwości i udzielić odpowiedniego wsparcia w każdym segmencie korzystania z e-portfela. Gdy wpłacamy pieniądze do bukmachera, też możemy zaczerpnąć odpowiedniej porady, jak zrobić to bezpiecznie. Zakłady online ze skrill to zdecydowanie coś co warto sprawdzić.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przy użyciu e-portfela Skrill?

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przy użyciu e-portfela Skrill?

Korzystanie z e-portfela jest bardzo proste i nie wymaga podawania na każdej kolejnej stronie swoich danych osobowych. Płatności dokonujemy tak naprawdę anonimowo, bo jedynie przy logowaniu wpisujemy adres e-mail i hasło. Nie musimy na stronie bukmacherskiej zostawiać danych swojej karty płatniczej i innych poufnych, żeby sfinalizować transakcje. Zakłady bukmacherskie Skrill charakteryzują się tym, że pieniądze przelejemy dosłownie w kilka sekund, a korzystając z aplikacji mobilnej, zrobimy to przez kilka dotknięć palcem ekranu swojego smartfona. Bukmacher ze Skrill to bardzo ciekawy wybór ze wszystkich metod płatności.

Co musimy zrobić na stronie bukmacherskiej? To nic skomplikowanego. Logujemy się oczywiście na swoje konto gracza, bo w inny sposób nie będziemy mogli wpłacić naszych pieniędzy. Szukamy zakładki z napisem depozyt lub inną oznaczającą wpłatę i następnie wybieramy z listy dostępnych metod płatności opcję – Skrill. Zostaje już tylko zalogować się na swój e-portfel, wybrać kwotę zasilenia i potwierdzić. Warto też sprawdzić warunki, bo wielu bukmacherów w tym przypadku ustawia minimalną kwotę wpłaty np. 50 złotych. Po chwili pieniądze znajdują się już na koncie gracza.

Aplikacja mobilna

Już prawie każdy bukmacher działający na polskim rynku oferuje aplikację mobilną, którą możesz pobrać zarówno na system Android oraz iOS. Appka umożliwia dostęp do wszystkich tych samych funkcjonalności co strona internetowa. Dzięki temu możesz także dokonać wpłaty za pomocą Skrill oraz innych metod płatności.

Opłaty i limity

Chcąc wpłacić lub wypłacić pieniądze na konto bukmacherskie nie poniesiesz żadnych dodatkowych opłat. Założenie konta oraz jego prowadzenie również są całkowicie bezpłatne. Ogromnym plusem tego e-portfela jest fakt, że możesz utworzyć konto w wybranej przez siebie walucie. Jeśli jednak będzie różnica pomiędzy walutą Twoja konta, a walutą bukmachera, Skrill przewalutuje wpłacaną kwotę po określonym kursie, który niestety nie zawsze jest najbardziej opłacalny.

Jeśli chodzi o limity, to są one zależne od witryny bukmacherskiej, z której korzystasz. Najczęściej dolne granice wpłat to przedział od 1 zł do nawet 200 zł, natomiast górne limity to kilkadziesiąt tysięcy, od 20 000 zł do 100 000 zł.

Skrill ma również ograniczenia dotyczące ilości pieniędzy, które możesz wysyłać i odbierać za pośrednictwem swojego konta każdego miesiąca. Limity te zależą od rodzaju posiadanego konta, ale zaczynają się od kilku tysięcy miesięcznie dla zweryfikowanych kont.

Jeśli chcesz wysłać lub otrzymać więcej pieniędzy niż pozwalają na to te limity, możesz ubiegać się o wyższy limit, kontaktując się ze Skrill.

Wady i zalety korzystania ze Skrill

Każda metoda płatności ma swoje mocne i słabe strony. Oczywiście nie inaczej wygląda to w przypadku Skrill. Jeśli zatem nie jesteś jeszcze pewny czy zakłady bukmacherskie Skrill to dla Ciebie odpowiednia metoda płatności, przyjrzyj się jej wadom i zaletom.

Zalety:

 • Brak dodatkowych opłat
 • Szybka realizacja transakcji
 • Bezpieczeństwo transakcji
 • Dostęp 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu (łącznie ze świętami)
 • Obsługa wielu walut
 • Pełna anonimowość

Wady:

 • Bardzo często dolne limity są dość wysokie
 • Brak możliwości wypłaty środków
 • Mała liczba bukmacherów akceptujących Skrill

Zakłady bukmacherskie Skrill – jak bezpiecznie obstawiać?

Bez względu na rodzaj zakładu, który chcesz postawić, ważne jest, aby przeprowadzić rozeznanie przed złożeniem jakichkolwiek pieniędzy. Oznacza to dokładne zapoznanie się z  drużynami i graczami, a także z ich ostatnimi występami. Powinieneś także zwracać uwagę na wszelkie wiadomości lub plotki, które mogą wpłynąć na wyniki zespołu. Przeprowadzając swoje badania, będziesz w lepszej pozycji do zawierania świadomych zakładów, które mają większą szansę na wygraną.

W przypadku zakładów bukmacherskich Skrill kluczowe znaczenie ma zarządzanie pieniędzmi. Oznacza to ustalenie budżetu i określenie, ile chcesz stracić i trzymanie się go. Ważne jest również, aby pamiętać, że nie powinieneś stawiać więcej, niż możesz stracić. Efektywnie zarządzając swoimi środkami, będziesz mógł dłużej pozostać w grze i bawić się lepiej.

Jest kilka rzeczy, które możesz zrobić, aby zwiększyć swoje szanse na wygraną w zakładach sportowych.

 1. Po pierwsze, upewnij się, że obstawiasz tylko te gry, o których coś wiesz.
 2. Ważne jest również, aby rozejrzeć się za najlepszymi liniami i kursami.
 3. I wreszcie, nie bój się korzystać z jakichkolwiek promocji lub bonusów, które oferują bukmacherzy.

Postępując zgodnie z tymi wskazówkami, będziesz w lepszej pozycji, aby wygrać więcej zakładów i sprawić, że obstawianie zakładów sportowych będzie jeszcze przyjemniejsze.

Bukmacherzy Skrill – jak wybrać najlepszego bukmachera?

Wybór najlepszego dla siebie bukmachera może okazać się nie być wcale taki łatwy. Dlaczego? Otóż na rynku bukmacherskim nie ma dwóch podobnych do siebie zakładów bukmacherskich. Zawsze znajdzie się kilka elementów, które u każdego buka będą inne. Co więcej, każdy gracz ma swoje własne preferencje, na których najmocniej skupia swoją uwagę.

Przy wyborze bukmachera Skrill powinieneś rozważyć kilka kluczowych czynników. Wszystkie przedstawiamy Ci poniżej:

 • Bonusy – pamiętaj, że nie liczy się tylko bonus dla nowych graczy. Ważne są także promocje i bonusy dla stałych graczy, w końcu Ty też się nim z czasem staniesz.
 • Oferta – ważne jest, aby oferta bukmachera była szeroka i zróżnicowana, a przede wszystkim zawierała sporty, które Cię najbardziej interesują. Co więcej, jeśli lubisz obstawiać zakłady na żywo, sporty wirtualne, czy eSport, to koniecznie upewnij się, że zakłady bukmacherskie Skrill posiadają je w swojej ofercie.
 • Bezpieczeństwo – upewnij się, że bukmacher Skrill działa w pełni legalnie w naszym kraju. Aby tak było, buk musi posiadać licencję Ministerstwa Finansów.
 • Opłaty, limity, depozyty – nie zapominaj o wysokościach górnych i dolnych limitów wpłat oraz wypłat.
 • Aplikacja mobilna – jeśli wolisz obstawiać za pomocą smartfona lub tabletu to koniecznie sprawdź, czy bukmacher Skrill posiada swoją aplikację mobilną.
 • Obsługa klienta – jeśli uważasz, że to nieistotny czynnik, to pora abyś zmienił zdanie. Nigdy nie wiesz, kiedy strona przestanie działać, kiedy Twoje pieniądze nie pojawią się na Twoim koncie gracza lub kiedy będziesz miał jakieś ważne pytanie. Wystarczy, że sprawdzisz w jaki sposób będziesz mógł się skontaktować z konsultantem, w jakich godzinach i w jakie dni.

Jeśli podczas wybierania bukmachera Skrill, będziesz kierować się powyższymi czynnikami, możesz mieć pewność, że wybierzesz najlepszą dla siebie opcję. Ważne jest, abyś kierował się swoimi preferencjami, ale sprawdził także opinie innych graczy na temat tego konkretnego buka.

FAQ

Czy za pomocą portfela elektronicznego Skrill można wpłacić pieniądze do bukmachera?

Oczywiście. Wśród legalnych polskich bukmacherów aż pięciu z nich pozwala na tę metodę płatności, jest to STS, Totolotek, Superbet, BestBet i Betclic.

Jakie muszę spełnić warunki, żeby skorzystać z zakłady bukmacherskie Skrill?

Po pierwsze trzeba mieć założone konto w e-portfelu Skrill, po drugie trzeba mieć konto gracza u bukmachera, który obsługuje taką płatność. Po trzecie trzeba mieć ukończone 18 lat, bo tylko taka osoba może korzystać z hazardu w Polsce.

Czy korzystanie z e-portfela Skrill jest bezpieczne?

Tak, jest to legalna firma działająca na rynku ponad 20 lat i oferuje duży pakiet zabezpieczeń.

4.9/5 - (7 votes)