Menu
Zakłady bukmacherskie Skrill – dla kogo?

Zakłady bukmacherskie Skrill | Rekomendacje [2022]

Tak naprawdę dla każdego, wystarczy mieć ukończone 18 lat, żeby zakłady bukmacherskie Skrill były dla Ciebie dostępne. Wszystko opiera się na szybkiej realizacji płatności cyfrowych i przechowywaniu swoich pieniędzy, które będziemy chcieli w jakiejś części przeznaczać na wpłaty do bukmacherów. Skrill to przodujący gracz na rynku, który utrzymuje wysoką pozycję od 2001 roku.

Najlepsi bukmacherzy Skrill na 2022:

Bukmacher skrill
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z skrill
2
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z skrill
3
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Obstawiaj z skrill
4
100% bonus do 500 zł
Obstawiaj z skrill
5
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z skrill
6
Cashback do 550 zł
Obstawiaj z skrill

Ten e-portfel pozwala w zarabianiu, wysyłaniu i również wydawaniu pieniędzy milionom swoich klientów. Nie ma znaczenia, w którym miejscu na świecie jesteśmy, bo możemy korzystać aż z 40 różnych walut w ramach Skrill. Dlatego, jeżeli masz zarejestrowane tam swoje konto i używasz tego e-portfela, to będziesz mógł również doładować swoje konto gracza u niektórych bukmacherów.

Bukmacherzy Skrill na 2022

Portfel elektroniczny Skrill nie należy do metod płatności, które chętnie są oferowane przez legalnych bukmacherów w Polsce. Na tę chwilę można liczyć jedynie na kilka firm, które zdecydowały się wprowadzić takie udogodnienie. Zakłady bukmacherskie Skrill to oczywiście możliwość błyskawicznej wpłaty swoich pieniędzy na konto gracza. Często są jednak wprowadzone dodatkowe ograniczenia, które przykładowo pozwalają na minimalną wpłatę w kwocie 50 złotych. Dla wielu użytkowników może to być odstraszające, bo przelanie niższej kwoty na obstawianie kuponów jest po prostu niemożliwe. Trzeba mieć to na uwadze, jeżeli chcemy korzystać tylko z tego e-portfela.

Lista bukmacherów obsługujących płatności Skrill:

  • STS
  • Totolotek
  • Superbet
  • BestBet
  • Betclic

Nie jest to, może imponująca liczba firm w Polsce, ale z pewnością każdy gracz chcący przelewać pieniądze za pomocą portfela elektronicznego Skrill może w niej znaleźć paru czołowych bukmacherów.

Bezpieczeństwo transakcji Skrill

Portfel elektroniczny Skrill dba o to, żeby użytkownicy nie bali się o swoje pieniądze i mogli w pełni bezpiecznie korzystać z wpłat, wypłat i wielu innych operacji finansowych. Zakłady bukmacherskie Skrill korzystają z silnego uwierzytelniania klienta (Strong Customer Authentication), które jest jednym z europejskich wymogów regulacyjnych. Polega to na tym, że w pewnych sytuacjach możemy być proszeni o potwierdzenie naszej tożsamości poprzez dodatkowe uwierzytelnienie np. wprowadzenie 6-cyfrowego kodu SMS wysłanego na podany przy rejestracji numer telefonu lub adres mailowy. Zwykle ma to miejsce podczas logowania lub finalizowania transakcji finansowej. To dodatkowe zabezpieczenie przed niepowołanym działaniem na naszym e-portfelu Skrill.

Firma zachowuje wszystkie europejskie standardy i dba o dane osobowe swoich użytkowników. Ponad 20 lat na rynku płatności elektronicznych jedynie wskazuje, że Skrill to bardzo solidny i doświadczony podmiot w zagwarantowaniu wysokiego bezpieczeństwa wszystkich transakcji. Dostępny mamy oczywiście support, który zawsze jest chętny rozwiać nasze wątpliwości i udzielić odpowiedniego wsparcia w każdym segmencie korzystania z e-portfela. Gdy wpłacamy pieniądze do bukmachera, też możemy zaczerpnąć odpowiedniej porady, jak zrobić to bezpiecznie. Zakłady online ze skrill to zdecydowanie coś co warto sprawdzić.

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przy użyciu e-portfela Skrill?

Jak wpłacić pieniądze do bukmachera przy użyciu e-portfela Skrill?

Korzystanie z e-portfela jest bardzo proste i nie wymaga podawania na każdej kolejnej stronie swoich danych osobowych. Płatności dokonujemy tak naprawdę anonimowo, bo jedynie przy logowaniu wpisujemy adres e-mail i hasło. Nie musimy na stronie bukmacherskiej zostawiać danych swojej karty płatniczej i innych poufnych, żeby sfinalizować transakcje. Zakłady bukmacherskie Skrill charakteryzują się tym, że pieniądze przelejemy dosłownie w kilka sekund, a korzystając z aplikacji mobilnej, zrobimy to przez kilka dotknięć palcem ekranu swojego smartfona. Bukmacher ze Skrill to bardzo ciekawy wybór ze wszystkich metod płatności.

Co musimy zrobić na stronie bukmacherskiej? To nic skomplikowanego. Logujemy się oczywiście na swoje konto gracza, bo w inny sposób nie będziemy mogli wpłacić naszych pieniędzy. Szukamy zakładki z napisem depozyt lub inną oznaczającą wpłatę i następnie wybieramy z listy dostępnych metod płatności opcję – Skrill. Zostaje już tylko zalogować się na swój e-portfel, wybrać kwotę zasilenia i potwierdzić. Warto też sprawdzić warunki, bo wielu bukmacherów w tym przypadku ustawia minimalną kwotę wpłaty np. 50 złotych. Po chwili pieniądze znajdują się już na koncie gracza.

FAQ

Czy za pomocą portfela elektronicznego Skrill można wpłacić pieniądze do bukmachera?

Oczywiście. Wśród legalnych polskich bukmacherów aż pięciu z nich pozwala na tę metodę płatności, jest to STS, Totolotek, Superbet, BestBet i Betclic.

Jakie muszę spełnić warunki, żeby skorzystać z zakłady bukmacherskie Skrill?

Po pierwsze trzeba mieć założone konto w e-portfelu Skrill, po drugie trzeba mieć konto gracza u bukmachera, który obsługuje taką płatność. Po trzecie trzeba mieć ukończone 18 lat, bo tylko taka osoba może korzystać z hazardu w Polsce.

Czy korzystanie z e-portfela Skrill jest bezpieczne?

Tak, jest to legalna firma działająca na rynku ponad 20 lat i oferuje duży pakiet zabezpieczeń.