Menu
Bezpieczeństwo transakcji Tpay

Zakłady bukmacherskie Tpay | Rekomendacje [2022]

Dowiedz się jak bezproblemowo, szybko i bezpiecznie zakłady bukmacherskie Tpay umożliwiają dokonywanie płatności online. Każda transakcja jest natychmiastowa, więc nie będziesz musiał czekać na zaksięgowanie środków. Brzmi świetnie, prawda? W tym artykule opowiemy znacznie więcej.  Przybliżymy Ci czym tak naprawdę jest Tpay, jak dokonać wpłaty oraz przedstawimy listę legalnych bukmacherów oferujących tę metodę płatności.

Najlepsi bukmacherzy Tpay 2022:

Bukmacher tpay
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z tpay
2
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Obstawiaj z tpay
3
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z tpay
4
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z tpay
5
Bonus od wpłaty do 2000 zł
i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z tpay
6
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z tpay

Płatności cyfrowe w Polsce od wielu lat rozwijają się w bardzo szybkim tempie, dlatego dostępne są obecnie zakłady bukmacherskie Tpay. Jest to firma Krajowego Integratora Płatności, która działa na naszym rynku z sukcesami od ponad 10 lat. Głównym celem jest ułatwianie użytkownikom płatności bezgotówkowych, które w obecnych czasach są normą i coraz więcej usługodawców decyduje się na korzystanie z Tpay. Oferowanie tej metody płatności przez bukmacherów czy sklepy internetowe gwarantuje im, że pośrednik wykona wszystkie procedury za nich. O ile właściciel firmy musi płacić prowizje za takie działania, to zwykły użytkownik, który wpłaca w ten sposób pieniądze, kupuje przedmioty czy opłaca rachunki, nie ponosi żadnych kosztów. Jest to bezpłatne i zdecydowanie przyspiesza księgowanie pieniędzy na koncie.

Bukmacherzy Tpay na 2022

Pozytywne jest to, że coraz więcej bukmacherów chce oferować swoim użytkownikom płatności przez Tpay. Jest to firma z Polski, a system został wymyślony przez studentów z Poznania. Wszystko, co jest w stanie poprawić efektywność i czas transferu środków finansowych, jest zawsze mile widziane wśród typerów na całym świecie. Zakłady bukmacherskie Tpay obecnie udostępniają takie metody płatności jak e-transfery, karty płatnicze, mobilne za pomocą kodów QR, system BLIK i SMS premium. Możemy przy tym liczyć na pełną automatyzację tego procesu tzn. że będziemy przeprowadzeni przez tę usługę krok po kroku. W prosty sposób sfinalizujemy naszą transakcję przez zalogowanie się do naszego banku czy wpisanie danych o karcie płatniczej.

Lista bukmacherów, u których jednym ze sposobów płatności jest Tpay:

 • Fortuna
 • Totolotek
 • Superbet
 • forBET
 • Fuksiarz

Bezpieczeństwo transakcji Tpay

Bezpieczeństwo transakcji TpayTpay zapewnia pełne bezpieczeństwo transakcji wykonanych za jego pośrednictwem. Te najwyższe standardy są potwierdzone uznanymi europejskimi certyfikatami:

 • Dyrektywa PSD2 – jest to zasada silnego uwierzytelnienia, którego celem jest zapewnienie odporności na wszelkiego rodzaju fraudy i wyższy poziom wiarygodności.
 • Szyfrowane połączenia – wszystkie transakcje przekazywane są szyfrowanym połączeniem protokołem TLS, który dodatkowo zabezpiecza certyfikat Extended Validation. W teorii ma to gwarantować najwyższe standardy bezpieczeństwa i zaufania.
 • Certyfikacja PCI DSS Level 1 – jest to forma potwierdzenia przestrzegania rygorystycznych norm wymaganych przez instytucje płatnicze MasterCard i VISA przy płatnościach kartami.
 • Status Krajowej Instytucji Płatniczej – uzyskanie tego statusu w Polsce przez zakłady bukmacherskie Tpay wiąże się oczywiście z przestrzeganiem wszystkich wytycznych dotyczących zapewnienia bezpieczeństwa transakcji.
 • Coroczne badania biegłego rewidenta – co roku spółka jest badana przez niezależne organy czy nie dochodzi do żadnych zaniedbań w księgowości i finansach.
 • Nagroda w kategorii QI Services – wyróżnienie Tpay za najwyższą dbałość o transakcje płatnicze wykonywane za ich pośrednictwem.
 • Pełna zgodność działań z ustawą RODO – jest to zabezpieczenie naszych danych osobowych w sposób gwarantujący ich poufność.

Prowizje, opłaty i jak korzystać z Tpay

Dobrą informacją jest to, że jako użytkownik korzystający z płatności Tpay przy wpłacie środków do bukmachera nie ponosimy żadnych opłat i prowizji. Jeżeli zdecydujemy się przelać na konto gracza 100 złotych, to taką samą kwotę będziemy mieli po kilku minutach do dyspozycji. Pośrednictwo jest zupełnie darmowe i wspiera ten proces, żebyśmy nie musieli zbyt długo czekać na zaksięgowanie naszych pieniędzy. Zakłady bukmacherskie Tpay niestety nie pośredniczą już przy wypłatach, bo wtedy bukmacher przelewa pieniądze bezpośrednio na nasze konto bankowe. Także możemy korzystać z tego usługodawcy jedynie przy wpłatach – zwykle minimalna kwota wpłaty to 1 złoty, a maksymalnie nawet 100 tysięcy złotych i więcej. Bukmacher z tpay to swoistego nowość w Polsce.

Korzystanie z Tpay jest bardzo proste. Logujemy się na stronie bukmachera, który obsługuje taką płatność. Szukamy zakładki, w której możemy przejść do wpłaty naszego depozytu. Z dostępnej listy różnych metod wybieramy – Tpay. Możemy być też proszeni od razu o podanie kwoty. Wtedy pośrednik przeniesie nas na stronę naszego banku lub będziemy mogli wprowadzić dane karty płatniczej czy zapłacić BLIK-iem. Po prawidłowo wykonanym procesie pieniądze powinny być zaksięgowane na koncie gracza w ciągu kilku minut. Dostaniemy też potwierdzenie mailowe o dokonanej płatności.

FAQ

Czy muszę rejestrować się w Tpay, żeby korzystać z ich usług?

Nie, Tpay to pośrednik przy płatnościach bezgotówkowych. Wspomaga proces i wpływa na czas księgowania przelewu.

Czy mogę wypłacić pieniądze za pośrednictwem Tpay?

Nie, bukmacher przelewa wypłatę pieniędzy z konta gracza zawsze bezpośrednio na nasze konto bankowe. Musi być zgodne z naszymi danymi osobowymi.

Jak sprawdzić, czy bukmacher obsługuje płatność Tpay?

To bardzo proste. Zakłady bukmacherskie Tpay znajdziemy w dziale FAQ. Tam w zakładce płatności i wpłaty dostępne są obsługiwane metody płatności.