Menu
Na jakiej zasadzie działają płatności w PayU?

Zakłady bukmacherskie PayU | Rekomendacje [2022]

Chcesz dowiedzieć się na czym konkretnie polegają zakłady bukmacherskie PayU, co je wyróżnia od innych e-portfeli, czy są bezpieczną i wygodną metodą płatności? Odpowiemy na wszystkie powyższe kwestie, a dodatkowo przybliżmy Ci cały proces dokonywania transakcji za pomocą tej metody płatności.

Najlepsi bukmacherzy PayU na 2022:

Bukmacher Payu
Bonus powitalny
1500 zł na start
Obstawiaj z payu
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z payu
Bonus od wpłaty do 2000 zł
i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z payu
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z payu
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z payu
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny
3333 zł
Obstawiaj z payu
Zakład bez ryzyka do 500 zł
Obstawiaj z payu

Oczywiście, każda firma, która działa na rynku europejskim, musi spełniać odpowiednie regulacje bezpieczeństwa, tak samo zakłady bukmacherskie PayU. Jest to operator płatności, który dla polskich użytkowników jest dostępny od 2006 roku. Jego głównym celem jest skrócenie czasu płatności i wsparcie przy wszystkich transakcjach finansowych. Zwykły przelew bankowy może trwać nawet kilka dni, a dzięki skorzystaniu z pośrednika, jakim jest PayU, można skrócić ten czas do kilku minut, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat. Możemy doładować stan konta u bukmachera w krótkim czasie i nie musimy przy tym wypełniać ogromnej ilości pozycji jak w przypadku podstawowego przelewu. Prowizja wynosi 0%, więc nie musimy się martwić, że pośrednik zabierze jakąś kwotę z tej, którą przeznaczymy na wpłatę do bukmachera.

Bukmacherzy PayU na 2022

Istnieje na rynku bukmacherskim w Polsce kilku pośredników płatności, jednym z nich jest PayU. Można powiedzieć, że będziemy mogli z niego skorzystać w ogromnej ilości sklepów internetowych i przy opłacaniu wielu usług. Jeżeli chodzi o bukmacherów, to jedynie kilka firm zdecydowało się wprowadzić tę metodę płatności do swojej oferty. Nie jest to związane z jego negatywnymi ocenami, czy kiepskim działaniem, ale z mniejszym zainteresowaniem przez użytkowników, którzy obstawiają kupony sportowe. Zakłady bukmacherskie PayU to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce w błyskawiczny sposób dokonać wpłaty, a całą robotę wykona za niego tak naprawdę pośrednik. Ta usługa nic nie kosztuje, więc tym bardziej jest warta polecenia.

Który bukmacher oferuje płatności za pomocą PayU?

 • Fortuna
 • STS
 • TOTALbet
 • forBET
 • BestBet
 • Fuksiarz

Lista może nie jest zbyt długa, ale zawiera bukmacherów z czołówki polskiego rynku, więc widać na tym przykładzie, że płatności PayU są zaufane i można z nich korzystać.

Na jakiej zasadzie działają płatności w PayU?

Na jakiej zasadzie działają płatności w PayU?

Rolą pośrednika jak sama nazwa wskazuje, jest pośredniczenie w transakcjach finansowych. Krótko mówiąc, pomaga on, żeby pieniądze znalazły się na koncie odbiorcy zdecydowanie szybciej i sprawniej, niż w przypadku standardowych płatności. Jego celem jest ułatwienie całej procedury i zadbanie o to, żeby wszystko było rozliczone bezpiecznie dla użytkownika.

Zakłady bukmacherskie PayU są dostępne w kilku polskich firmach, w których możemy za pomocą tego pośrednika wpłacić swoje pieniądze. Na stronie bukmachera, gdy zalogujemy się na nasze konto gracza, musimy przejść do wpłat i wybrać odpowiednią metodę, czyli w tym przypadku – PayU. Przechodząc na stronę tego usługodawcy, możemy zaznaczyć, w jaki sposób chcemy wpłacić pieniądze – przelew bankowy, karta płatnicza, BLIK lub Google Pay.

Wybierając dla przykładu przelew, przeniesiemy się na stronę swojego banku, którą wybierzemy z listy i po zalogowaniu, będziemy mogli zlecić odpowiednią kwotę. Wszystko trwa dosłownie chwilę i w tym czasie PayU potwierdza wpłatę, wysyłając maila do nadawcy i odbiorcy pieniędzy. Odbiorca musi być zarejestrowany w systemie, żeby móc odebrać wpłatę, dlatego możemy skorzystać z tej opcji tylko u bukmacherów oferujących taką usługę. Pieniądze w kilka minut znajdują się na koncie gracza, a my mamy wszystko udokumentowane odpowiednim e-mailem, który odebraliśmy.

Aplikacja mobilna

Już prawie każdy bukmacher posiada swoją aplikację mobilną, której głównym zadaniem jest zapewnienie swoim graczom wygody oraz szybkości typowania. Co więcej, umożliwia ona wpłatę depozytu oraz dokonywanie przelewów z konta gracza na Twoje konto bankowe za pomocą zarówno PayU oraz innych metod płatności.

Bukmacherzy PayU – czy możliwe jest dokonywanie wypłat?

Znaczna większość bukmacherów umożliwia dokonywanie wypłat jedynie za pomocą przelewów bankowych. Sprawia to, że niestety za pośrednictwem dość sporej ilości systemów płatniczych nie możesz wypłacić swoich wygranych. Inaczej jest jednak w przypadku zakładów bukmacherskich PayU, dzięki którym bez problemu wypłacisz swoje środki.

Jedyne co będziesz musiał zrobić to przejść do zakładki wypłata, następnie wybrać PayU z listy dostępnych metod płatności i postępować zgodnie z poleceniami.

Jak bezpiecznie korzystać z PayU?

PayU to pośrednik, dlatego musimy być przygotowani na to, że będziemy musieli w przypadku płatności kartą płatniczą podawać dane na jego stronie internetowej. Jest to oczywiście spory minus, bo dochodzi kolejny podmiot na drodze naszej transakcji, ale PayU spełnia wszystkie europejskie standardy, połączenia są szyfrowane i na ciągu wielu lat można stwierdzić, że dane, które podajemy, są bezpiecznie. W przypadku płatności przelewem podajemy dane wyłącznie na stronie swojego banku, do którego przekierowują nas zakłady bukmacherskie PayU.

Pamiętajmy jednak, że największym gwarantem bezpieczeństwa jesteśmy sami dla siebie. Nie podawajmy nikomu naszych haseł, numerów PIN, danych karty i logowania do banku. Korzystajmy z usług jedynie legalnych polskich bukmacherów, którzy dokładają wszelkich starań, żeby nasze dane poufne były bezpieczne. Nie wpłacajmy pieniędzy, łącząc się przez publiczne sieci WIFI. Niebezpieczeństwo może być wszędzie, trzeba o tym pamiętać.

Opłaty i limity

Dla wielu graczy jednym z najważniejszych czynników wyboru metody płatności jest to, czy wiąże się ona z ewentualnymi dodatkowymi opłatami. W przypadku zakładów bukmacherskich PayU gracz nie ponosi żadnych opłat. Wszystkie zawierane przez Ciebie transakcje będą całkowicie darmowe. Na Twoim koncie gracza pojawi się dokładnie taka kwota jaką wpłacisz.

Niestety limity bardzo rzadko są jasno określone. Wynika to z faktu, że za pomocą PayU możesz dokonać wpłaty na wiele różnych sposobów – m.in.: BLIKiem, kartą płatniczą, czy przelewem. Z tego powodu limity są różne i zależą one od rodzaju płatności jaką wybierzesz. Najczęściej dolne limity to kilka złotych, od 1 zł do 20 zł, natomiast górne to kilkadziesiąt tysięcy.

Zalety i wady korzystania z PayU

Możemy śmiało stwierdzić, że zakłady bukmacherskie PayU to jeden z bardziej popularnych systemów płatności w Polsce. Gracze bardzo chętnie wybierają go nie tylko ze względu na różnorodność form płatności, ale także na bezpieczeństwo oraz szybkość transakcji. Zanim jednak podejmiesz decyzję, zachęcamy do zapoznania się z mocnymi oraz słabymi stronami tej metody.

Zalety:

 • Szybkość transakcji
 • Brak dodatkowych opłat
 • Szeroki wybór form płatności
 • Bezpieczeństwo płatności
 • Dostęp przez 7 dni w tygodniu 24 godziny na dobę

Wady:

 • Jeszcze niewiele bukmacherów posiada tę metodę płatności w swojej ofercie
 • Niejasno określone limity

Zakłady bukmacherskie PayU – jak bezpiecznie obstawiać?

Chociaż zakłady bukmacherskie PayU mogą być świetną zabawą, należy pamiętać, że trzeba grać z głową. W związku z tym zawsze powinieneś obstawiać odpowiedzialnie i nigdy nie stawiać więcej, niż możesz stracić.

Biorąc to pod uwagę, jeśli zastosujesz się do kilku prostych wskazówek, możesz zminimalizować ryzyko utraty pieniędzy podczas obstawiania zakładów sportowych. Na przykład, zawsze przeprowadzaj badania przed postawieniem zakładu i nigdy nie stawiaj na wydarzenie, którego nie rozumiesz lub o którym nie masz zielonego pojęcia. Ponadto ważne jest, aby ustalić budżet na swoje działania związane z zakładami i surowo się go trzymać. W ten sposób będziesz miał pewność, że nigdy nie postawisz więcej pieniędzy, niż możesz sobie na to pozwolić.

Bukmacherzy PayU – jak wybrać najlepszego bukmachera?

Wybór jednego, tego najlepszego bukmachera może okazać się być dość ciężkim zadaniem. Owszem, może jeżeli nie wiesz na co zwracać uwagę. Poniżej przedstawiamy listę kilku najważniejszych czynników, dzięki którym podjęcie decyzji będzie nieco łatwiejsze.

 • Oferta – najważniejszą część oferty stanowią oczywiście dyscypliny, które możesz obstawiać. Jeśli jesteś fanem nieco mniej popularnych sportów, upewnij się, że zawiera się ona w ofercie buka. Co więcej, zwróć także uwagę na ofertę sportów wirtualnych, eSport i zakładów live.
 • Bonusy i promocje – oferta powitalna jest czymś, czym bukmacherzy PayU będą chcieli przyciągnąć Cię do siebie. Z tego powodu bardzo ważne jest, abyś dobrze zapoznał się z tymi bonusami. Nie bierz pod uwagę jedynie wysokości bonusu, ale skup się także na warunkach obrotu. Często wysokie naprawdę wysokie kwoty nie idą w parze z łatwymi warunkami. Nie zapomnij także o promocjach dla stałych użytkowników.
 • Aplikacja mobilna – jeśli jesteś fanem obstawiania meczy z dowolnego miejsca na ziemi i o każdej porze dnia i nocy, to aplikacja mobilna bukmachera powinna być dla Ciebie priorytetem. Nie tylko ułatwi Ci typowanie, ale także dzięki powiadomieniom zawsze będziesz miał wszystkie informacje pod ręką.
 • Bezpieczeństwo – każde zakłady bukmacherskie PayU muszą mieć zezwolenie Ministerstwa Finansów, aby móc legalnie działać w naszym kraju. Sprawdź zatem, czy dany bukmacher ją posiada czy też nie. Dodatkowo możesz upewnić się, że buk korzysta z najwyższej jakości technologii chroniącej Twoje dane.
 • Obsługa klienta – każdy bukmacher PayU stara się, abyś łatwo i szybko mógł dostać odpowiedź na nurtujące Cię pytanie lub uzyskać pomoc. Sprawdź jednak jakie dokładnie opcje kontaktu proponuje każdy buk. Standardowo powinny to być: czat z konsultantem, e-mail, rozbudowana sekcja FAQ.

I tyle! Są to najważniejsze czynniki, które zdecydowanie pomogą Ci wybrać najlepsze zakłady bukmacherskie PayU. Pamiętaj jednak, że przede wszystkim liczą się Twoje preferencje. Niezależnie od tego czy jest to wysoki bonus powitalny, szybko działająca aplikacja mobilna, czy bardzo szeroka i świetnie rozbudowana oferta. Kieruj się tym, co dla Ciebie najważniejsze i wybierz tego bukmachera, który spełni wszystkie Twoje wymagania.

FAQ

Czy pośrednik PayU pobiera jakieś prowizje lub opłaty przy płatnościach?

Nie, PayU nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wpłatę pieniędzy na konto bukmachera. Pełna suma trafia na konto gracza.

U których bukmacherów możemy liczyć na płatności PayU?

W 2022 roku zakłady bukmacherskie PayU to STS, Fortuna, TOTALbet, forBET, BestBet i Fuksiarz.

Czy są jakieś limity dotyczące wpłat przez PayU?

Minimalna kwota wpłaty to najczęściej 1 złoty. Maksymalne progi dopuszczalnych wpłat bukmacherzy ustalają indywidualnie.

4.8/5 - (6 votes)