Menu
Na jakiej zasadzie działają płatności w PayU?

Zakłady bukmacherskie PayU | Rekomendacje [2022]

Chcesz dowiedzieć się na czym konkretnie polegają zakłady bukmacherskie PayU, co je wyróżnia od innych e-portfeli, czy są bezpieczną i wygodną metodą płatności? Odpowiemy na wszystkie powyższe kwestie, a dodatkowo przybliżmy Ci cały proces dokonywania transakcji za pomocą tej metody płatności.

Najlepsi bukmacherzy PayU na 2022:

Bukmacher Payu
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z payu
2
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z payu
3
Bonus od wpłaty do 2000 zł
i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z payu
4
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z payu
5
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z payu
6
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny
3333 zł
Obstawiaj z payu
7
Zakład bez ryzyka do 500 zł
Obstawiaj z payu

Oczywiście, każda firma, która działa na rynku europejskim, musi spełniać odpowiednie regulacje bezpieczeństwa, tak samo zakłady bukmacherskie PayU. Jest to operator płatności, który dla polskich użytkowników jest dostępny od 2006 roku. Jego głównym celem jest skrócenie czasu płatności i wsparcie przy wszystkich transakcjach finansowych. Zwykły przelew bankowy może trwać nawet kilka dni, a dzięki skorzystaniu z pośrednika, jakim jest PayU, można skrócić ten czas do kilku minut, nie ponosząc przy tym żadnych dodatkowych opłat. Możemy doładować stan konta u bukmachera w krótkim czasie i nie musimy przy tym wypełniać ogromnej ilości pozycji jak w przypadku podstawowego przelewu. Prowizja wynosi 0%, więc nie musimy się martwić, że pośrednik zabierze jakąś kwotę z tej, którą przeznaczymy na wpłatę do bukmachera.

Bukmacherzy PayU na 2022

Istnieje na rynku bukmacherskim w Polsce kilku pośredników płatności, jednym z nich jest PayU. Można powiedzieć, że będziemy mogli z niego skorzystać w ogromnej ilości sklepów internetowych i przy opłacaniu wielu usług. Jeżeli chodzi o bukmacherów, to jedynie kilka firm zdecydowało się wprowadzić tę metodę płatności do swojej oferty. Nie jest to związane z jego negatywnymi ocenami, czy kiepskim działaniem, ale z mniejszym zainteresowaniem przez użytkowników, którzy obstawiają kupony sportowe. Zakłady bukmacherskie PayU to świetne rozwiązanie dla każdego, kto chce w błyskawiczny sposób dokonać wpłaty, a całą robotę wykona za niego tak naprawdę pośrednik. Ta usługa nic nie kosztuje, więc tym bardziej jest warta polecenia.

Który bukmacher oferuje płatności za pomocą PayU?

  • Fortuna
  • STS
  • TOTALbet
  • forBET
  • BestBet
  • Fuksiarz

Lista może nie jest zbyt długa, ale zawiera bukmacherów z czołówki polskiego rynku, więc widać na tym przykładzie, że płatności PayU są zaufane i można z nich korzystać.

Na jakiej zasadzie działają płatności w PayU?

Na jakiej zasadzie działają płatności w PayU?

Rolą pośrednika jak sama nazwa wskazuje, jest pośredniczenie w transakcjach finansowych. Krótko mówiąc, pomaga on, żeby pieniądze znalazły się na koncie odbiorcy zdecydowanie szybciej i sprawniej, niż w przypadku standardowych płatności. Jego celem jest ułatwienie całej procedury i zadbanie o to, żeby wszystko było rozliczone bezpiecznie dla użytkownika.

Zakłady bukmacherskie PayU są dostępne w kilku polskich firmach, w których możemy za pomocą tego pośrednika wpłacić swoje pieniądze. Na stronie bukmachera, gdy zalogujemy się na nasze konto gracza, musimy przejść do wpłat i wybrać odpowiednią metodę, czyli w tym przypadku – PayU. Przechodząc na stronę tego usługodawcy, możemy zaznaczyć, w jaki sposób chcemy wpłacić pieniądze – przelew bankowy, karta płatnicza, BLIK lub Google Pay.

Wybierając dla przykładu przelew, przeniesiemy się na stronę swojego banku, którą wybierzemy z listy i po zalogowaniu, będziemy mogli zlecić odpowiednią kwotę. Wszystko trwa dosłownie chwilę i w tym czasie PayU potwierdza wpłatę, wysyłając maila do nadawcy i odbiorcy pieniędzy. Odbiorca musi być zarejestrowany w systemie, żeby móc odebrać wpłatę, dlatego możemy skorzystać z tej opcji tylko u bukmacherów oferujących taką usługę. Pieniądze w kilka minut znajdują się na koncie gracza, a my mamy wszystko udokumentowane odpowiednim e-mailem, który odebraliśmy.

Jak bezpiecznie korzystać z PayU?

PayU to pośrednik, dlatego musimy być przygotowani na to, że będziemy musieli w przypadku płatności kartą płatniczą podawać dane na jego stronie internetowej. Jest to oczywiście spory minus, bo dochodzi kolejny podmiot na drodze naszej transakcji, ale PayU spełnia wszystkie europejskie standardy, połączenia są szyfrowane i na ciągu wielu lat można stwierdzić, że dane, które podajemy, są bezpiecznie. W przypadku płatności przelewem podajemy dane wyłącznie na stronie swojego banku, do którego przekierowują nas zakłady bukmacherskie PayU.

Pamiętajmy jednak, że największym gwarantem bezpieczeństwa jesteśmy sami dla siebie. Nie podawajmy nikomu naszych haseł, numerów PIN, danych karty i logowania do banku. Korzystajmy z usług jedynie legalnych polskich bukmacherów, którzy dokładają wszelkich starań, żeby nasze dane poufne były bezpieczne. Nie wpłacajmy pieniędzy, łącząc się przez publiczne sieci WIFI. Niebezpieczeństwo może być wszędzie, trzeba o tym pamiętać.

FAQ

Czy pośrednik PayU pobiera jakieś prowizje lub opłaty przy płatnościach?

Nie, PayU nie pobiera żadnych dodatkowych opłat za wpłatę pieniędzy na konto bukmachera. Pełna suma trafia na konto gracza.

U których bukmacherów możemy liczyć na płatności PayU?

W 2022 roku zakłady bukmacherskie PayU to STS, Fortuna, TOTALbet, forBET, BestBet i Fuksiarz.

Czy są jakieś limity dotyczące wpłat przez PayU?

Minimalna kwota wpłaty to najczęściej 1 złoty. Maksymalne progi dopuszczalnych wpłat bukmacherzy ustalają indywidualnie.