Menu
Płatności Neteller – jak wpłacić środki?

Zakłady bukmacherskie Neteller | Rekomendacje [2022]

Bez wątpienia można zauważyć, że zakłady bukmacherskie Neteller stają się coraz popularniejsze. Nic więcej dziwnego, że wśród graczy znacznie wzrasta zainteresowanie tym e-portfelem, stąd pytania: czy to bezpieczne? W jaki sposób dokonać płatności? Który legalny bukmacher posiada Neteller w swojej ofercie? Jeśli Ty też choć raz zadałeś sobie któreś z tych pytań, to przychodzimy z pomocą.

Najlepsi bukmacherzy Neteller na 2022:

Bukmacher neteller
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z neteller

W tym artykule dowiesz się wszystkiego o systemie płatności jakim jest Neteller. Przede wszystkim wyjaśnimy Ci na czym on polega, opowiemy o jego bezpieczeństwie, wygodzie, a także niesamowicie szybkim dokonywaniu transakcji.

Zakłady bukmacherskie Neteller – bezpieczeństwo płatności

Zanim przejdziemy do omawiania dlaczego Neteller jest bezpieczny, odpowiemy na pytanie: czym jest? Neteller to nic innego jak portfel elektroniczny, za pomocą którego możesz wpłacać oraz wypłacać środki do bukmachera. Założony został w 1999 roku, a obecnie dostępny jest w ponad 200 krajach.

Z usług tego e-portfela korzysta tysiące użytkowników. Możemy śmiało stwierdzić, że zarówno zawodowi typerzy, jak również gracze obstawiający tylko okazjonalnie będą zadowoleni z możliwości jakie oferuje ten system płatności. Zakłady bukmacherskie Neteller to gwarancja bezpieczeństwa. Przede wszystkim dlatego, że portfele elektroniczne są całkowicie anonimowe, co sprawia, że nie musisz bać się o wyciek jakichkolwiek Twoich danych osobowych. Dodatkowo Neteller pozwala na dokonanie jednego, konkretnego depozytu, a następnie rozdysponowanie pieniędzy w wybrany przez Ciebie sposób. Dzięki temu, aby postawić zakład, nie musisz za każdym razem logować się do bankowości elektronicznej.

Bukmacherzy Neteller 2022

Zakłady bukmacherskie Neteller zyskują na popularności, jednakże niestety nie wiąże z dostępnością tego systemu u bukmacherów. Na chwilę obecną tylko dwóch legalnych bukmacherów posiada w swojej ofercie Neteller, Na szczęście są to dwaj topowi polscy bukmacherzy, którzy mają świetną ofertę kursów oraz bonusów.

Bukmacherzy oferujący płatności za pomocą Neteller:

 • STS
 • Superbet

Niegdyś tę formę płatności akceptowało czterech bukmacherów: STS, Superbet, ETOTO oraz Betfan. Niestety ostatnia dwójka jakiś czas temu tę opcję zablokowała. Liczymy jednak na to, że niedługo będzie ona znowu dostępna.

Płatności Neteller – jak wpłacić środki?

Płatności Neteller – jak wpłacić środki?

Dokonywanie wpłat na konto bukmacherskie nie jest niczym skomplikowanym i przebiega podobnie jak w przypadku innych e-portfeli. Najważniejszą kwestią, o której musisz pamiętać to wpłata środków na konto Neteller. Dokonasz tego za pomocą karty kredytowej (VISA, MasterCard), przelewu bankowego, Trustly, Paysafecard, Giropay, POLi, VISA Electron bądź Maestro. Po wpłacie środków na konto Neteller możesz dokonać wpłaty na konto bukmacherskie.

 1. Zaloguj się na konto gracza
 2. Wejdź w zakładkę „Wpłata” lub „Depozyt”
 3. Spośród dostępnych metod płatności wybierz Neteller
 4. Podaj kwotę depozytu
 5. Zaloguj się do e-portfela
 6. Potwierdź płatność
 7. Gotowe! Pieniądze są już na Twoim koncie

Opłaty i limity

Wpłata środków na konto bukmacherskie jest całkowicie darmowa. Jednakże o ile bukmacher nie pobiera prowizji, tak niestety już Neteller tak. Opłata za zasilenie swojego konta Neteller wynosi 2,5%. Dodatkowo jeśli nie będziesz z niego korzystał przez 12 miesięcy, zostaniesz obciążony opłatą administracyjną w kwocie 5 USD.

Limity ustalane są przez bukmacherów, stąd nie ma jednoznacznej odpowiedzi jaką najniższą lub najwyższą stawkę można wpłacić. Dlatego zanim zdecydujesz się na dokonanie przelewu, zweryfikuj limity transakcyjne dla tego buka.

Wady i zalety płatności za pomocą Neteller

Na pewno wiele osób nieco zniechęciło się do Neteller ze względu na opłatę za zasilenie konta. Jednakże gwarantujemy, że pomimo tego, zakłady bukmacherskie Neteller mają wiele zalet, które rehabilitują ten dodatkowy koszt.

Zalety:

 • Anonimowość płatności
 • Brak prowizji przy wpłacie na konto gracza
 • Szybkość wpłaty
 • Łatwa obsługa
 • Wiele metod wpłaty
 • Bezpieczeństwo płatności

Wady:

 • Mała popularność wśród bukmacherów
 • Prowizje
 • Brak wypłat

Jak widać, zakłady bukmacherskie Neteller to tak naprawdę więcej korzyści, niż wad. Warto zatem rozważyć ten system płatności.

FAQ

U jakiego bukmachera dokonam płatności za pomocą Neteller?

Zakłady bukmacherskie Neteller dopiero zyskują na popularności, dlatego na chwilę obecną ten system płatności oferuje jedynie STS oraz Superbet.

Czy poniosę dodatkowe opłaty za wpłatę środków na moje konto gracza?

Nie, bukmacherzy nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Jedyny dodatkowy koszt to prowizja jaką pobiera Neteller przy wpłacie środków na konto. Stawka ta wynosi 2,5%.

Jak wpłacić środki na konto gracza przy pomocy Neteller?

Jeśli masz już konto Neteller, to należy je doładować. Dopiero wtedy będziesz mógł wpłacić depozyt u bukmachera.

4.7/5 - (3 votes)