Najlepsze strony bukmacherskie w Polsce

Jakie są najlepsze strony bukmacherskie w Polsce? Jesteśmy tu właśnie po to, aby na to pytanie odpowiedzieć! Aktualnie w naszym kraju legalnie działają aż 23 podmioty, więc wybór tylko jednego może okazać się niemałym problemem. Każdy operator posiada w swojej ofercie nieco inne promocje i bonusy, a także kursy czy dyscypliny sportowe.

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 300 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

Dzięki temu artykułowi dowiesz się jakie bonusy na start oferują bukmacherzy w naszym kraju. Oczywiście nie pominiemy także aktualnych promocji dla stałych graczy. Co więcej, wyróżnimy kilka najważniejszych cech, jakie powinny mieć najlepsze strony bukmacherskie. Opowiemy o aplikacjach bukmacherskich, a także wielu innych ważnych kwestiach.

Najlepsze strony bukmacherskie w Polsce – najważniejsze informacje

Zanim w życie weszła nowelizacja ustawy hazardowej podpisanej w 2016 roku, na polskim rynku działało wówczas wiele zagranicznych operatorów, które gromadziły znacznie więcej graczy niż polskie zakłady. Głównie wynikało to z faktu dużo szerszej oferty u tych operatorów. Jednak sytuacja ta uległa zmianie dnia 1 kwietnia 2017 roku, kiedy to Ministerstwo Finansów poinformowało o nowych warunkach prowadzenia działalności na terenie naszego kraju.

Od tego momentu, aby firma mogła działać w pełni legalnie w Polsce, musi stosować się do kilku najważniejszych zasad:

 • Posiadać licencję Ministerstwa Finansów,
 • Mieć siedzibę na terenie Polski,
 • Płacić podatki w naszym kraju,
 • Zapewnić bezpieczeństwo danych oraz płatności graczy.

Każdy bukmacher spełniający powyższe warunki, działa w Polsce legalnie, a Ty masz pewność, że wpłacone przez Ciebie środki nie dostaną się w niepowołane ręce, lub wygrane pieniądze zostają Ci wypłacone.

Jeśli nie masz pewności jacy bukmacherzy działają zgodnie z prawem, możesz to sprawdzić na oficjalnej stronie Ministerstwa Finansów. Jeśli poszukiwanego przez Ciebie bukmachera nie ma na liście, oznacza to, że gra u niego jest nielegalna.

Na co zwracać uwagę podczas wyboru najlepszej strony bukmacherskiej?

Na co zwracać uwagę podczas wyboru najlepszej strony bukmacherskiej?

Aby wybrać najlepsze strony bukmacherskie w Polsce każdy gracz, niezależnie od tego czy jest doświadczonym czy dopiero początkującym typerem, powinien zwrócić uwagę na kilka kluczowych czynników. Oczywiście należy wziąć pod uwagę fakt, że dla każdego gracza może liczyć się coś innego, jednak warto pamiętać o kilku poniższych kwestiach:

 • Szeroka oferta – to jeden z najistotniejszych czynników, na które powinieneś zwrócić uwagę. Dobrze rozbudowana oferta bukmacherska zawiera w sobie wszystkie dyscypliny wraz z ich zdarzeniami. Jeśli jesteś fanem najpopularniejszych sportów tj.: piłka nożna, koszykówka czy tenis nie będziesz miał problemu z wyborem bukmachera, gdyż każdy je posiada w swojej ofercie. Natomiast jeśli lubisz nieco rzadziej obstawianie sporty, to koniecznie musisz zapoznać się z pełną ofertą operatora.
 • Zakłady na żywo – czyli tzw.: livebetting. Umożliwia on typowanie oraz reagowanie na wydarzenia podczas trwania meczu. Dzięki temu masz większe szanse na prawidłowe wytypowanie i zgarnięcie wygranej.
 • Oferta promocyjna – oczywiście bonusy i promocje to podstawa każdego bukmachera, który chce zostać okrzyknięty mianem najlepszego. Podstawą oferty promocyjnej są oczywiście bonusy powitalne, które mają za zadanie nieco ułatwić graczowi stawianie pierwszych zakładów.
 • Wysokie kursy – choć na pierwszy rzut oka może Ci się wydawać, że kursy u każdego buka są niemalże identyczne, to po bliższej obserwacji zauważysz, że są firmy, które oferują je znacznie wyższe. Dlatego tak ważne jest, aby najlepsze strony bukmacherskie w Polsce posiadały wysokie, ale rzetelne kursy.
 • Aplikacja mobilna – dla wielu graczy codziennością stało się typowanie za pomocą aplikacji bukmacherskich. To dzięki nim masz dostęp do swoich kuponów 24 godziny na dobę. Co więcej, bardzo często bukmacherzy nagradzają graczy za pobranie appki różnego typu bonusami, np. darmowy zakładami.
 • Szybkie wpłaty i wypłaty – ważne jest, aby operator w swojej ofercie uwzględnił wiele różnych metod płatność. Dzięki temu każdy użytkownik znajdzie tą jedną, dla niego najlepszą. Pamiętaj, aby sprawdzić limity transakcji oraz obsługujące tę metodę banki.

I tak  naprawdę to by było tyle z najważniejszych czynników dotyczących kwestii wybrania najlepszej strony bukmacherskiej. Oczywiście, nie zapomnij o tym, aby kierować się także swoimi preferencjami. Weź jednak pod uwagę wszystkie powyższe czynniki, gdyż dzięki nim obstawienie stanie się łatwiejsze, szybsze i wygodniejsze.

Bonusy powitalne u bukmacherów

Tak jak wspomnieliśmy, aby wybrać najlepsze strony bukmacherskie w Polsce, należy kierować się kilkoma ważnymi kwestiami. Jednym z nich jest oferta promocyjna bukmacherów, w której istotną rolę odgrywają bonusy powitalne – czyli bonusy, dzięki którym rozpoczęcie typerskiej przygody będzie nieco ułatwione. Najczęściej bukmacherzy zawierają w swoich ofertach od jednego do aż trzech bonusów na start.

Do 3 podstawowych bonusów powitalnych zalicza się:

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka inaczej nazywany jest cashbackiem. Dzięki niemu możesz liczyć na naprawdę dużą wygraną w dość krótkim czasie. Zapytasz pewnie jak to możliwe? Otóż bukmacher w pełni ubezpiecza Twój pierwszy zakład, który zawrzesz od razu po założeniu konta. Oznacza to, że w przypadku niepowodzenia, operator zwróci na Twoje konto stawkę przegranego zakładu pomniejszoną o stawkę 12% podatku. To, jaka to będzie finalna kwota zależy oczywiście od promocji oferowanej przez bukmachera. Należy pamiętać także o tym, że zwrócone środki trzeba obrócić określoną ilość razy i po określonym kursie. Choć zdarzają się wyjątki, że bukmacher umożliwia natychmiastową wypłatę przyznanego bonusu.

Bonus od depozytu

Drugim podstawowym bonusem, który oferują najlepsze strony bukmacherskie w Polsce jako bonus powitalny, jest właśnie bonus od depozytu. Na czym on polega? Najczęściej wiąże się on z podwojeniem lub potrojeniem pierwszego depozytu do określonej kwoty pieniężnej. Czyli np. wpłacając 200 zł, otrzymasz od bukmachera kolejne 200 zł, dzięki czemu będziesz miał łącznie 400 zł do wykorzystania na grę. Przed wypłaceniem środków, trzeba będzie jeszcze dokonać obrotu bonusem (jeśli takie są warunki promocji).

Darmowy zakład

Darmowy zakład, czyli innymi słowy freebet, który jest rodzajem prezentu od bukmachera. Co to oznacza? Otóż nic innego jak to, że najlepsze strony bukmacherskie przyznają Ci darmowe środki na grę. Najczęściej jest to kwota z przedziału między 20 a 80 złotych. Tak jak w przypadku wyżej wymienionych bonusów, zdarza się, że przyznanymi środki należy obrócić. Choć oczywiście są wyjątki i wówczas jeśli wygrasz, pieniądze są Twoje.

Jak dokonać rejestracji u najlepszych bukmacherów?

Proces rejestracji na większości polskich stronach bukmacherskich wygląda identycznie. Każdy gracz, który chce założyć konto na stronie buka, musi mieć ukończone 18 lat oraz mieszkać na terenie Polski.

Najczęściej proces rejestracji konta składa się z 3 podstawowych etapów:

I etap: należy wejść na stronę buka, a następnie kliknąć w przycisk „REJESTRACJA/ZAREJESTRUJ SIĘ”, wówczas zostaniesz przeniesiony do formularza rejestracyjnego.

II etap: wiąże się z uzupełnieniem wszystkich wymaganych przez bukmachera danych osobowych, a także wpisaniu w odpowiednim polu kodu promocyjnego. Oczywiście nie można zapomnieć o zaznaczeniu pola typu „Chcę otrzymać bonus powitalny” oraz wyrażeniu zgody na otrzymywanie materiałów marketingowych, a także akceptacji regulaminu.

III etap: to weryfikacja konta, która wiąże się z wysłaniem do bukmachera zdjęć lub skanów obu zdjęć dowodu tożsamości. Dzięki temu buk może sprawdzić prawdziwość podanych przez Ciebie wcześniej danych.

Obsługa klienta

Decydując się na konkretnego bukmachera, warto także zwrócić uwagę na jego zakładkę z obsługą klienta. Na chwilę obecną wydawać Ci się może, że nie jest to istotny czynnik, jednak gwarantujemy, że po dość krótkim czasie każdy użytkownik przekonuje się, że jest inaczej.

Aktualnie gracze mogą korzystać z takich form pomocy jak:

 • Czat na żywo z konsultantem,
 • Telefon do obsługi klienta,
 • Zakładka FAQ,
 • E-mail,
 • Formularz zgłoszeniowy.

Oczywiście najbardziej cenieni są Ci bukmacherzy, którzy oferują obsługę klienta 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu. Niestety nie ma takich firm wiele. Standardowo bowiem bukmacherzy pracują w godzinach 8:00-24:00 i to właśnie wtedy możesz liczyć na pomoc. Oczywiście 24 godziny na dobę dostępna jest zakładka FAQ, którą każdy operator ma na tyle dobrze rozbudowaną, że znajdziesz w niej odpowiedzi na wszystkie najczęściej pojawiające się pytania i problemy.

Aplikacja mobilna

Nie da się ukryć, że obecnie znaczna większość typerów preferuje obstawienie z poziomu swojego smartfona aniżeli komputera. Przede wszystkim jest to duża oszczędność czasu, a także wysoki komfort, bowiem możesz obstawiać z dowolnego miejsca i o dowolnej porze. Dlatego właśnie aplikacje bukmacherskie tak szybko zyskują na popularności. Aktualnie niemalże wszystkie najlepsze strony bukmacherskie takowe appki posiadają.

Jakie są zalety posiadania aplikacji bukmacherskiej? Poniżej przedstawiamy Wam kilka najistotniejszych:

 • Logowanie jednym kliknięciem/odciskiem palca/skanem twarzy – dzięki temu, nie musisz za każdym razem podawać swoich danych do logowania.
 • Powiadomienia PUSH – dzięki nim jesteś cały czas na bieżąco ze wszystkimi swoimi zakładami, bonusami czy promocjami.
 • Dostęp 24/7 – zakładów możesz dokonywać przez 24 godziny 7 dni w tygodniu, a do tego z dowolnego miejsca.
 • Szybkość postawienia kuponu – już za pomocą kilku kliknięć jesteś w stanie stworzyć kupon. Wystarczy wybrać typ, wpisać stawkę i gotowe.
 • Match Tracker – jest to opcja, dzięki której wszystkie statystki z konkretnego wydarzenia sportowego są na bieżąco aktualizowane oraz prowadzona jest wizualizacja jego przebiegu.

Metody płatności na stronach bukmacherskich

Każdy bukmacher dokłada wszelkich starań, aby ułatwić, usprawnić i jak najbardziej uprzyjemnić cały proces stawania zakładu. Wszystko zaczyna się już od momentu rejestracji, poprzez szeroko rozbudowaną ofertę, a kończy na dostępnych metodach płatności, których jest naprawdę sporo.

Niektóre metody płatności – tj.: karty kredytowe, przelew bankowy, czy BLIK – dostępne są u wszystkich bukmacherów. Natomiast część z nich znajdziesz jedynie u niektórych operatorów –  są to takie formy płatności jak np. portfele elektroniczne Skrill czy Paysafecard.

Z jakich metod płatności możesz zatem wybierać? Poniżej przedstawiamy wszystkie możliwości:

 • Karty kredytowe i debetowe Visa i MasterCard,
 • Tradycyjny przelew bankowy,
 • BLIK,
 • Paysafecard,
 • Portfele elektroniczne takie jak Skrill i Neteller,
 • Błyskawiczne przelewy bankowe,
 • PayPal,
 • PayU,
 • Tpay.

To jakie formy płatności dostępne są u poszczególnych buków, zależy oczywiście od samych bukmacherów. Jeśli jesteś zainteresowany dokonywaniem płatności inną metodą niż standardowy przelew czy karta kredytowa, nie zapomnij o sprawdzeniu możliwości operatora. Choć już teraz możemy śmiało powiedzieć, że najlepsze strony bukmacherskie w Polsce mają naprawdę szeroki wybór metod płatności, dzięki czemu nie powinieneś mieć żadnego problemu z wyborem odpowiedniego dla siebie buka.

FAQ

Ile jest legalnych stron bukmacherskich w Polsce?

Aktualnie w naszym kraju legalnie działają aż 23 podmioty. Każda firma spełnia wszystkie wymagania oraz posiadania licencję Ministerstwa Finansów.

W jaki sposób mogę skontaktować się z obsługą klienta u bukmachera?

Oczywiście wszystko zależy od tego jaki rodzaju kontaktu umożliwia dany bukmacher. Jednak najczęściej możesz wybrać spośród: czatu na żywo z konsultantem, telefonu do obsługi klienta, zakładki FAQ, wysłania wiadomości e-mail bądź poprzez formularz zgłoszeniowy.

Jakie bonusy na start oferują najlepsze strony bukmacherskie w Polsce?

Najczęściej w ofercie powitalnej bukmachera znajdziesz od jednego do trzech bonusów. Do tych trzech podstawowych bonusów należą: zakład bez ryzyka, bonus od depozytu oraz freebet.