Bukmacherzy oferujący cash-out

Bukmacherzy cash-out – najlepsza oferta bonusów

Pozytywną informacją jest fakt, że już ponad 50 procent bukmacherów w Polsce oferuje opcję cash-out. Nie ma co się dziwić, bo jest to bardzo popularna funkcja wśród użytkowników, która umożliwia zamknięcie kuponu jeszcze przed zakończeniem wszystkich spotkań znajdujących się na nim. Bardzo przydaje się to przy kuponach akumulowanych złożonych z wielu zdarzeń, ale również na singlach, które oglądamy w transmisji na żywo.

Bukmacherzy ofertujący cash-out:

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 300 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

Rynek bukmacherski w Polsce ciągle się rozwija, a firmy chcą dorównać tym najlepszym w Europie i na Świecie. Każdy bukmacher poważnie myślący o pozyskaniu dużej liczny nowych użytkowników musi wprowadzać do swojej oferty nowoczesne udogodnienia. A z pewnością do takich należy opcja cash-out, która umożliwia realną kontrolę nad zagranym kuponem. Tutaj możesz sprawdzić jak działa cash out. Jak mamy już teorię możemy sprawdzić praktykę.

Którzy bukmacherzy cashout mają w ofercie zamknięcie zakładu?

W dzisiejszych czasach trudno wyobrazić sobie popularnego bukmachera, które nie udostępnia swoim użytkownikom opcji cash-out. Z racji tego, że cieszy się ona ogromnym zainteresowaniem i ułatwia zdecydowanie grę, to warto mieć ją w swojej ofercie. Bukmacherzy cash out ofertują dość często.

Lista bukmacherów oferujących cash-out:

 • Fortuna
 • STS
 • Totolotek
 • LVBet
 • forBET
 • PZBuk
 • Betclic
 • eWinner
 • Superbet
 • Noblebet 
 • Totalbet
 • Etoto

Warto śledzić na bieżąco oferty swoich ulubionych bukmacherów, bo często taka dodatkowa usługa jak cash-out zostaje dodawana bez wcześniejszego informowania. Kolejnym bukmacherem, który dołączył do powyższego grona, jest Fuksiarz. Działa dopiero od marca 2021 roku, a już możemy wcześniej zamknąć kupon, jeżeli czujemy taką potrzebę i dostaniemy możliwość od bukmachera. Ciekawe czy kolejnych dwóch nowych bukmacherów Bet4fun i Betters również od razu zaoferuje cash-out dla swoich użytkowników.

Cash-out STS

Cash-out STSSTS jako jeden z pierwszych bukmacherów w Polsce ciągle próbuje udoskonalać swoją stronę bukmacherską, jak i aplikację. Od dłuższego czasu już umożliwia opcję cash-out, dzięki, której możesz wygrać pieniądze jeszcze przed rozliczeniem całego kuponu czy nawet early cash out.

Można korzystać z tej opcji w kuponach solo i akumulowanych zawartych na zdarzenia przedmeczowe i na żywo. Funkcja natomiast nie jest dostępna w kuponach Maxikombi oraz z opcją Bezpieczny Zakład.

Jeśli na Twoim kuponie nie ma opcji cash-out to:

 • Jedno ze zdarzeń zostało już rozliczone jako przegrane.
 • STS nie oferuje go dla wybranych przez Ciebie zdarzeń.

Opcję cash-out możemy znaleźć na stronie bukmacherskiej STS i w aplikacji mobilnej w zakładce „MOJE KUPONY” i następnie w zakładce „W GRZE”. Tam przy każdym kuponie jest kolumna z opcją cash-out i kwotą, jaka jest nam oferowana. 

Gdy chcemy wypłacić pieniądze, wystarczy kliknąć przycisk „WYPŁAĆ TERAZ”, następnie potwierdzić chęć wypłacenia danej kwoty i zamknąć bezpiecznie kupon. Po chwili kwota zasili Twoje konto gracza i będziesz mógł obstawiać dalej.

Fortuna cash-out

Fortuna to jedna z solidniejszych firm bukmacherskich na polskim rynku i działa od ponad 20 lat. Zaczynała od punktów stacjonarnych, potem strona internetowa i aplikacja mobilna. Niedawno mamy też opcję cash-out, która pozwala na większą kontrolę swoich finansów.

Fortuna umożliwia skorzystanie z opcji cash-out zarówno w kuponach solo, jak i tych akumulowanych. Możemy zawierać zakłady na zdarzenia przedmeczowe i na żywo. Mamy pełną swobodę.

Informację o tym, czy dany kupon możesz wcześniej zamknąć, czy nie, znajdziesz w zakładce “MOJE KUPONY” oraz na podglądzie kuponu i bezpośrednio na kuponie.

Gdy klikniemy przycisk „WYPŁAĆ TERAZ”, do którego będzie przypisana dana kwota pieniędzy, a następnie potwierdzimy chęć skorzystania z tej opcji, to w tym samym momencie zamkniemy swój kupon. Wszystkie pieniądze, na które wyraziliśmy zgodę, zostaną po chwili dopisane do konta gracza.

W przeglądzie kuponów przy tym zakładzie pojawi się informacja o skorzystaniu z Early Cash-out i wypłaceniu kuponu w zatwierdzonej kwocie.

Forbet cash-out

Forbet to stosunkowo nowy bukmacher, bo działa jedynie 4 lata, ale już zdążył znaleźć się w pierwszej piątce najbardziej wpływowych firm na polskim rynku bukmacherskim.

Opcja cash-out jest niedostępna na komputerowej wersji strony, jedynie na:

 • aplikacji mobilnej
 • mobilnej wersji strony bukmacherskiej

Jeżeli chcemy z niej skorzystać, możemy znaleźć ją w zakładce „MOJE KUPONY”,  a następnie w sekcji „AKTYWNE KUPONY”. Tam może pojawić się przycisk „WYPŁAĆ [dana kwota]”, po jego kliknięciu i potwierdzeniu możemy zamknąć kupon. Opcja dotyczy wszystkich zakładów na różne dyscypliny sportowe.

Ważne informacje:

 • Jeżeli opcja cash-out jest niedostępna na kuponie, to warto sprawdzić za kilka minut – po aktualizacji kursów może się pojawić.
 • Cash-out jest generowany systemowo.
 • Cash-out nie jest obligatoryjny i nie ma obowiązku jego występowania przy każdym kuponie.

Cash-out w Betfan

Znowu nie wszedł Ci ostatni mecz? Zacznij mieć pełną kontrolę nad swoim kuponem, dzięki możliwości wypłacania na żądanie w Betfan. Los często płata figle, ale opcja Cash-out pozwala graczom wziąć los w swoje ręce. I to dosłownie! Zamknięcie zakładów przed zakończeniem wszystkich spotkań pozwala graczom zgarnąć pieniądze bez konieczności czekania na wynik rozstrzygającego meczu.

Betfan pozwala na korzystanie z funkcji Cash-out o każdej porze dnia i nocy. Zanim jednak zdecydujesz się przedwcześnie zamknąć swój kupon, pomyśl dwa razy czy dobrze na tym wyjdziesz. Z drugiej strony to bukmacher decyduje o tym, ile jest Ci w stanie zaproponować. Firma ty perska nie jest instytucją charytatywną, dlatego przeanalizuj czy taki krok zawsze Ci się opłaci.

Aby skorzystać z funkcji Cash-out w Betfan stwórz swój kupon. Nie ograniczaj się. Na kuponie możesz umieścić zarówno zakłady przedmeczowe jak i spotkania LIVE. Następnie śledź przebieg wydarzeń, trzymając rękę na pulsie. Jeśli w pewnym momencie stwierdzisz, że dane spotkanie zepsuje Ci kupon, natychmiast sprawdź propozycję Cash-out. Klikając WYPŁAĆ, będziesz cieszył się wygraną zanim wszystkie spotkania na Twoim kuponie się zakończą. Warto zaznaczyć, że przedwczesne zakończenie zakładu jest możliwe tylko wtedy, gdy proponowana kwota jest większa od podstawowej stawki. Także wyklucza to niestety szybką anulację przypadkowo obstawionego kuponu z niechcianym zdarzeniem. W takiej sytuacji należy poczekać na pozytywne zakończenie przynajmniej jednego spotkania.

Betclic Cash-out

Jeśli drżysz o wynik jednego ze spotkań na kuponie lub chcesz natychmiast zgarnąć proponowaną część wygranej wówczas możesz wykorzystać świetny produkt, jakim jest Cash-out oferowany przez Betclic. To świetne rozwiązanie szczególnie dla tych graczy, którzy dobrze wiedzą, co oznacza „pewniak” czy „ostatni mecz na kuponie”. Bukmacher Betclic wyklucza zamykanie kuponów konkursowych oraz takich, w których zostały wykorzystane specjalne kursy.

Cash-out dostępny jest zarówno dla kuponów pojedynczych oraz AKO. Betclic oferuje Cash-out nawet wtedy, gdy proponowana kwota jest mniejsza od stawki kuponu. Aby przekonać się jak działa funkcja zamykania kuponu przejdź do sekcji MOJE KUPONY, a następnie do zakładki CASHOUT. Jeśli chcesz wypłacić proponowane środki kliknij w przycisk CASHOUT i zatwierdź kwotę wypłaty. Gotowe!

Kupon oczywiście nie może zawierać przegranego spotkania. Betclic pozwoli Ci skorzystać z wcześniejszego zamknięcia kuponu nawet wtedy, gdy na kuponie pozostał Ci więcej niż jeden nierozstrzygnięty mecz.

Cash-out w SuperBet

Cash-out w SuperBetW ofercie polskiego bukmachera SuperBet można znaleźć wiele ciekawych zakładów specjalnych, które pozwalają osiągnąć jeszcze większe wygrane. Cash-out w SuperBet dostępny jest dla zakładów prostych oraz mieszanych. Oznacza to, że możesz wcześniej zamknąć swój kupon, zawierający zarówno ofertę przedmeczową, jak i spotkania LIVE. Pamiętaj, że kupony zagrane ze środków bonusowych nie podlegają ofercie Cash-out. Działa to także w drugą stronę. Środki wypłacone jako Cash-out nie zaliczają się do potrzebnego obrotu bonusu.

Informację o możliwym wcześniejszym zamknięciu kuponu można dostrzec w zielonym okienku „Cash-out” w zakładce „Kupony”. Jeśli zdecydujesz się na wcześniejszą wypłatę, musisz ją potwierdzić przyciskiem w ciągu 3 sekund. Bukmacher SuperBet nie może zaoferować opcji wcześniejszego zamknięcia zakładu w sytuacji gdy:

 • Zdarzenie zostało wycofane z oferty,
 • Mecz został przerwany,
 • Kupon został obstawiony za środki bonusowe,
 • Stawka kuponu przewyższałaby proponowany Cash-out,
 • Spotkanie nie jest objęte funkcją Cash-out.

Cash-out w LVBet

Bukmacher oferuje dla swoich nowych użytkowników możliwość skorzystania ze wszystkich bonusów dostępnych na polskim rynku, a przy okazji, kiedy obstawiamy kupony, możemy korzystać z opcji cashout. Dzięki niej możemy zamknąć kupon przed zakończeniem wszystkim zdarzeń. Cash out zakłady sportowe to przede wszystkim możliwość ograniczenia ryzyka.

Możemy użyć tej opcji w momencie, gdy obstawimy singiel lub zakład kombi na zakłady przedmeczowe i „na żywo”. Kupon oczywiście nie może zawierać żadnego przegranego zakładu. Nie może być to również kupon zagrany za środki bonusowe.

Aktywność opcji cash-out zależy od wielu czynników i jest generowana automatycznie przez bukmachera. Ogromne znaczenie ma wysokość kursów, które znajdują się na kuponie i które nie zostały jeszcze rozliczone. Opcja może nie być dostępna, a za kilka minut np. gdy jedna z drużyn strzeli bramkę, może się nagle pojawić. Ikonka powiadomienia zawsze znajdzie się przy sekcji „MOJE ZAKŁADY”.

W przypadku, gdy jedno ze zdarzeń zakończy się zwrotem po kursie 1.00, to opcja cash-out nadal może wystąpić, nie blokuje to jej. Kwota tej opcji jest ściśle zależna od zmieniających się kursów, dlatego z minuty na minutę może spadać lub się powiększać. Nie jest za to zależna od stawki, możemy zagrać nawet za 50 groszy, a i tak możemy mieć ją dostępną.

Bukmacherzy cash out – jak działają

Jeśli mecz, który obstawiłeś nie układa się po Twojej myśli, masz dwa rozwiązania. Możesz liczyć na odwrócenie się złej karty i pozytywne zakończenie Twojego zakładu lub skorzystać z drugiej opcji, jaką jest coraz bardziej popularny u bukmacherów Cash-out. 

Spośród największych legalnych bukmacherów na polskim rynku wszyscy operatorzy zakładów wzajemnych posiadają w ofercie opcję wcześniejszego zamknięcia kuponu. Jedynie oferta forBET różni się od pozostałych, ponieważ ten bukmacher przewiduje Cash-out jedynie z pozycji aplikacji oraz mobilnej strony internetowej. Jeśli chodzi o zakłady, to wszyscy poza BetX przewidują zdarzenia proste oraz złożone (solo, AKO, oferta przedmeczowa, LIVE). BetX nie akceptuje zakładów pojedynczych.

Oto jak przedstawiają się wymagania Cash-out u wybranych polskich bukmacherów:

STS:

 • na kuponie nie może być przegranego spotkania,
 • wszystkie otwarte mecze z kuponu dostępne są w ofercie,
 • opcji Cash-out nie dotyczą zakłady Maxikombi oraz Bezpieczny zakład.

Fortuna:

 • kupon nie zawiera przegranego zdarzenia,
 • kupon ma min. 1 trafione spotkanie,
 • wszystkie pozostałe zdarzenia są zawarte w ofercie.

LV BET:

 • wszystkie nierozstrzygnięte zdarzenia muszą znajdować się w ofercie,
 • kupon nie może zawierać przegranego zakładu.

TOTALbet:

 • proponowana wygrana z Cash-out musi przekraczać wysokość stawki za zakład,
 • funkcja zamknięcia kuponu jest możliwa, kiedy wyniki spotkań znajdują się w systemie,
 • wszystkie nierozstrzygnięte mecze muszą znajdować się w ofercie.

eWinner:

 • wygrana z cas-out musi przekraczać wielkość stawki,
 • zakład musi być dokonany ze środków salda głównego.

Dla lepszego zrozumienia mechanizmu działania funkcji Cash-out, warto posłużyć się przykładem:

Obstawiłeś kupon za 10 PLN zawierający 7 spotkań z całego tygodnia. Do soboty trafiłeś 6 typów, a na rozstrzygnięcie ostatniego meczu i tym samym całego kuponu musisz poczekać do niedzieli. Jeśli obawiasz się, ze niedzielny mecz może zepsuć cały Twój kupon lub nie chcesz czekać do niedzieli na wypłatę środków, sprawdź czy Twój bukmacher nie zaproponował Ci Cash-outu. Gdy proponowana kwota Cię zadowala możesz skorzystać z opcji wcześniejszego zamknięcia kuponu, dzięki czemu otrzymujesz pewną wygraną. Tym samym omijasz ryzyko porażki i nie musisz czekać na wynik. Pamiętaj, że odbierając wcześniejszą wygraną nie masz już prawa do dopłaty przy pozytywnie zakończonym ostatnim spotkaniu.

Jaka jest różnica między Cash-out a cashback?

Jaka jest różnica między Cash-out a cashback?Warto podkreślić, że zwłaszcza początkujący gracze często mylą pojęcia Cash-out i cashback. Krótko mówiąc, Cash-out jest realną wypłatą wygranej, ustaloną przez bukmachera. Jest to opcja, która pozwala wcześniej zakończyć zakład. Dzięki temu gracz może odzyskać część postawionej kwoty, a często zainkasować także większy bądź mniejszy profit.

Natomiast cashback to bonus, który jest wypłacany w formie promocji zakładu bez ryzyka. Cashback jest zwrotem stawki pomniejszonym o podatek. Gracz musi najpierw zainwestować kwotę u bukmachera, by móc później skorzystać z tej opcji. Zwykle cashback podlega warunkom obrotu. Z kolei Cash-out to Twoje wygrane pieniądze, które możesz w każdej chwili wypłacić.

O ile cashback najczęściej jest albo formą bonusu powitalnego, albo tymczasową promocją na konkretne wydarzenia sportowe, tak cash-out jest dostępny dla użytkowników przez 24 godziny na dobę 7 dni w tygodniu. Jeżeli algorytm bukmachera proponuje nam wcześniejsze zamknięcie, to możemy zrobić, to kiedy tylko chcemy.

Jak wybrać najlepszego bukmachera z cash out’em?

Wybranie najlepszego bukmachera z opcją cash-out nie powinno stanowić żadnego problemu. Wszystkie renomowane firmy udostępniają to w swojej ofercie. Jak było widać we wcześniejszej tabeli, możemy korzystać z opcji cash-out zarówno przy kuponach SOLO, AKO zawieranych na zakłady przedmeczowe, jak i na żywo.

Warto zastanowić się które dyscypliny sportowe będziemy najczęściej obstawiać i porównać bukmacherów pod względem wystawianych kursów. Im wyższe kursy na dane zdarzenia, tym większa propozycja w trakcie udostępniania opcji cash-out. 

U wszystkich wymienionych wcześniej bukmacherów za skorzystanie z opcji cash-out nie jest pobierana żadna opłata ani żadna prowizja. Kwota, którą zaakceptujemy w trakcie skorzystania z tej opcji, w pełni trafia na nasze konto gracza. Nie jest to forma bonusu, tylko pieniądze od razu gotowe do wypłacenia.

Czy warto korzystać z tej opcji?

Tak naprawdę odpowiedź na tak postawione pytanie nie może być twierdząca. Nie możemy napisać, że warto, ale też nie możemy stwierdzić, że trzeba omijać tę opcję szerokim łukiem. Prawda jest taka, że zawsze możliwy jest każdy scenariusz. Czasem zamkniemy kupon przed jego zakończeniem, zgarniając 50% wygranej, a okaże się, że wszystkie zdarzenia by weszły i wygralibyśmy drugie tyle. Czasem nie zamkniemy kuponu, licząc na ogromne pieniądze, a okaże się, że drużyna A straci bramkę w 90 minucie i nie dosyć, że nic nie wygramy, to stracimy również naszą stawkę. Ostatnią opcją jest oczywiście ten pozytywny aspekt, czyli zamkniemy kupon, zgarniając odpowiednią kwotę, a po odebraniu pieniędzy okaże się, że kolejne 3 zdarzenia na zagranym kuponie okazały się błędne.

Wszędzie istnieje ryzyko, a opcja cash-out służy do tego, żeby je minimalizować. Jeżeli nie jesteśmy zachłanni i zadowoli nas nawet najmniejszy zysk, to bez obaw możemy z niej korzystać i mieć pewne pieniądze w kieszeni. Wszystko zależy od tego, jakim typem gracza jesteśmy i jak układa się przebieg zdarzeń na kuponie. Typer ma taką przewagę, że może oglądać konkretny mecz i wiedzieć, czy warto zamknąć kupon, czy może czekać do końca i liczyć na korzystne rozstrzygnięcie.

Jak obliczyć kwotę cash out’u?

Niestety nie możemy posłużyć się żadnym wzorem matematycznym, aby wiedzieć, jaki cash-out może nam przysługiwać w i którym momencie będzie on dostępny. To bukmacher ustala swoje wewnętrzne zasady jego przyznawania i na podstawie odpowiednich algorytmów decyduje o jego wartości. Tak samo, jeżeli chodzi o moment, w którym się pojawia. Czasami mając 5 zdarzeń, które nie były rozstrzygnięte na kuponie, możemy już zamknąć nasz kupon z zyskiem. W innym przypadku mając dwa zdarzenia do końca, możemy nie doczekać się dostępnej opcji do zamknięcia kuponu z zyskiem. Należy pamiętać, że główną składową są wyłącznie kursy na kuponie, które weszły i które zostały w grze, a nie stawka, za którą zagraliśmy dany kupon.

FAQ

Opcja cash-out jest bardzo popularna wśród użytkowników stron bukmacherskich. Polega ona na możliwości zamknięcia kuponu, jeszcze przed zakończeniem zdarzeń na kuponie. Oczywiście warunkiem jest, że żadne już z rozliczonych zdarzeń nie może być przegrane.

W Polsce wiele stron bukmacherskich oferuje już opcję cash-out. Do grona bukmacherów, w których jest ona dostępna, należą: Fortuna, STS, Totolotek, LVBet, forBET, PZBuk, Betclic, eWinner, Superbet, Noblebet, Totalbet i ETOTO.

Warto skorzystać z opcji cash-out w sytuacjach, kiedy nie jesteśmy pewni ostatecznego rezultatu. Przykładowo został nam ostatni mecz na kuponie, nasza drużyna prowadzi 1-0 i możemy zamknąć kupon, mając zaledwie 10% mniejszą wygraną. Wtedy warto skorzystać, bo wiadomo, że sport jest nieprzewidywalny. Tak samo, jeżeli mamy kupon złożony z wielu zdarzeń o wysokich kursach, do wygrania jest 5 tysięcy złotych. Zostały nam jednak dwa bardzo ryzykowne mecze, a możemy zamknąć kupon, mając 2 tysiące złotych zysku. Decyzja należy do nas.

Nie, nie jest dostępna przy każdym zakładzie. Bukmacher w dowolnym momencie może ją uaktywnić, jak i dezaktywować. Wszystko zależy od wyników, aktualnych kursów i reszty czynników warunkujących dane mecze. Dlatego warto sprawdzać na bieżąco czy możemy z niej skorzystać.

4.7/5 – (6 votes)