Menu
Zakłady bukmacherskie BLIK – rewolucja na rynku?

Zakłady bukmacherskie BLIK | Rekomendacje [2022]

Jeżeli szukasz szybkich płatności to zakłady bukmacherskie BLIK mogą okazać się dobrą opcją. Ponizej przedstawiamy wszystkich legalnych bukmacherów posiadających ta opcję w swojej ofercie.

Najlepsi bukmacherzy BLIK na 2022:

Bukmacher blik
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z blik
2
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z blik
3
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Obstawiaj z blik
5
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z blik
6
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z blik
7
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z blik

Wszystkie statystyki wskazują, że jeżeli szukamy najpopularniejszej metody płatności w Polsce, to powinniśmy skierować naszą uwagę na zakłady bukmacherskie BLIK. Dzięki niemu możemy błyskawicznie zrobić zakupy przez internet, jak i w stacjonarnym sklepie. Nie ma też problemu, żeby wpłacić i wypłacić gotówkę w bankomacie. Możesz też rozliczyć się w parę chwil ze swoim znajomym, używając zaledwie jego numeru telefonu. Do płatności BLIKIEM nie musimy mieć przy sobie karty płatniczej ani portfela. Wystarczy, że masz zainstalowaną aplikację swojego banku i telefon z dostępem do internetu. BLIK to tak naprawdę 6-cyfrowy kod, który uzyskasz, logując się przez aplikację do swojego banku. Ważny jest zaledwie 2 minuty, ale po upływie tego czasu możesz wygenerować kolejny. Gwarantuje to unikalność transakcji np. gdy wpłacamy pieniądze do bukmachera i chcemy mieć pewność, że opłata będzie pobrana z naszego konta bankowego.

Bukmacherzy BLIK na 2022

BLIK jest uniwersalny, zapłacimy nim prawie wszędzie, jeżeli chodzi o płatności bezgotówkowe. Jest też bardzo prosty w obsłudze, a wykonanie całej procedury przelania pieniędzy może trwać kilkanaście sekund. To dlatego tak świetnie przyjął się w Polsce i tak wielu użytkowników kont bankowych chce z niego korzystać. Zakłady bukmacherskie BLIK to alternatywa dla tradycyjnych kart płatniczych i szybkich przelewów. Pieniądze przemieszczają się błyskawicznie i jedyne co musimy zrobić to wpisać 6-cyfrowy kod w odpowiednim miejscu. Potem wystarczy tylko potwierdzić przelew w aplikacji mobilnej swojego banku i gotowe, pieniądze są zaksięgowane w docelowej lokalizacji. Sukces płatności BLIK to nie tylko świetna akcja marketingowa, ale też powszechność i prostota jego używania na co dzień.

Lista bukmacherów obsługujących płatności BLIK:

 • ETOTO
 • Fortuna
 • STS
 • Totolotek
 • LVBET
 • Superbet
 • TOTALbet
 • forBET
 • BestBet
 • PZBUK
 • Betclic
 • Betfan
 • eWinner
 • BetX
 • NobleBET
 • Betcris
 • Fuksiarz
 • Betters

Czy BLIK jest bezpieczny?

Czy BLIK jest bezpieczny?Tak się składa, że BLIK jest powiązany ściśle z osobistym rachunkiem bankowym, który posiadamy. Możliwość korzystania z tej metody oferuje aż 18 banków w Polsce. Posiada szereg niezbędnych zabezpieczeń i jest przystosowany do chronienia naszych transakcji.

Pierwszym jest oczywiście weryfikacja, bo pobierając aplikację z BLIKIEM, to bank musi upewnić się, że zainstalowała ją odpowiednia osoba. Sposób może być różny, od połączenia z Call Center, przez bankowość elektroniczną aż po kod wysłany SMS-em na nasz numer telefonu.

Drugim podstawowym zabezpieczeniem jest mechanizm dostępu do aplikacji, który wymaga od nas do logowania hasła, numeru PIN lub odcisku palca. To od nas zależy jaką formę wybierzemy, aby móc dostać się do aplikacji bankowej.

Trzecim zabezpieczeniem jest unikalny 6-cyfrowy kod BLIK, który możemy otrzymać w naszej aplikacji bankowej. Jest on aktywny zaledwie 2 minuty i jest dostępny tylko dla nas. Jeżeli zostanie przez nas użyty, to będziemy musieli potwierdzić płatność na swoim telefonie. Otrzymamy informacje, czego konkretnie dotyczy i jaka jest to kwota.

Ostatni detal bezpieczeństwa to fakt, że zakłady bukmacherskie BLIK nie przechowują żadnych danych użytkownika, które mogłyby zostać wykradzione, przechwycone i wykorzystane w inny sposób.

Wpłata pieniędzy do bukmachera BLIKIEM

Przejdźmy zatem do jednej z najłatwiejszych czynności, które pozwolą nam wpłacić nasze pieniądze na konto gracza i obstawiać kupony lub skorzystać z bonusów powitalnych. Jak już wiemy, wszyscy legalni bukmacherzy w Polsce oferują płatności BLIKIEM.

Jedyne co musimy zrobić to na stronie bukmacherskiej zalogować się na konto użytkownika. Wejść w zakładkę dotyczącą wpłat i wybrać spośród wszystkich metod płatności – BLIK. Teraz nie pozostaje nam nic innego jak zalogowanie się do aplikacji mobilnej swojego banku. Należy z niej pobrać 6-cyfrowy kod BLIK i wpisać go w odpowiednim miejscu. Następnie dostaniemy na telefon powiadomienie o transakcji i prośbę o jej zaakceptowanie. Po paru chwilach pieniądze są już do naszej dyspozycji. Zakłady bukmacherskie BLIK pozwalają na błyskawiczne wpłaty 24 godziny na dobę przez 7 dni w tygodniu.

FAQ

Czy można płacić BLIKIEM bez posiadania konta bankowego?

Nie, BLIK jest ściśle powiązany z osobistym rachunkiem bankowym. Dostępny jest jedynie w aplikacji Twojego banku.

Jaka jest minimalna kwota, którą mogę wpłacić?

Każdy bukmacher indywidualnie ustawia minimalne i maksymalne kwoty wpłat. Większość bukmacherów w Polsce pozwala na wpłaty już od symbolicznej złotówki.

Czy wpisywanie 6-cyfrowego kodu jest bezpieczne?

Zakłady bukmacherskie BLIK nie przechowują Twoich danych i spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa. Każdy kod jest unikalny tylko dla jednego użytkownika na czas 2 minut. Każdą transakcję musisz dodatkowo potwierdzić, nie ma więc mowy o przypadkowym użyciu kodu.

Dodaj komentarz