Kody promocyjne

Najlepsze bonusy bukmacherskie na 2023

Strony bukmacherskie od wielu lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem, a co za tym idzie rośnie również konkurencja w tej branży. Żadna firma nie ma monopolu na rynku i bukmacherzy często prześcigają się w promocjach i bonusach, które mogą zachęcić potencjalnego klienta do obstawiania właśnie u nich.

Najlepsze bonusy bukmacherskie 2024:

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
20 zł + 3333 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 300 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus
BONUS NA START
200% od pierwszego depozytu
Odbierz Bonus

BONUS NA START
550 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
1200 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł zł + 50 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus
BONUS NA START
Freebet 200 zł
Odbierz Bonus

Bukmacherzy z każdym rokiem powiększają zakres oferowanych zakładów, zdrowa konkurencja zawsze prowadzi do rozwoju i ulepszenia tego co już jest. Nikogo już nie dziwi bonus do kilku tysięcy złotych od pierwszej wpłaty, premia za rejestrację czy darmowy zakład bez ryzyka na kilkaset złotych. Poniżej znajdą się wskazówki na co zwrócić szczególną uwagę przy wybieraniu bonusu dla siebie.

Darmowe bonusy i promocje za rejestrację

Jeżeli  jeszcze nie masz założonego swojego konta gracza na żadnej stronie bukmacherskiej to mamy dla Ciebie dobre informacje – możesz przebierać w ofertach. To bukmacherzy walczą o Twoje zainteresowanie, a nie na odwrót, więc jako nowy użytkownik znajdujesz się na bardzo dobrej pozycji. Promocje bukmacherskie to doskonała opcja żeby zacząć.

Co bukmacher w Polsce jest w stanie Tobie zaproponować za rejestrację właśnie u niego? Bez wątpienia podstawowym bonusem, który posiada każdy jest bonus od depozytu. Wpłacasz swoje pierwsze pieniądze i w zamian otrzymujesz najczęściej podwojenie środków na koncie gracza do kwoty nawet 5000zł.

bonus za rejestację

Dodatkowo możesz otrzymać pierwszy zakład bez ryzyka do kilkuset złotych, który charakteryzuje się tym, że jeżeli kupon okaże się przegrany to otrzymujemy zwrot stawki. U niektórych bukmacherów możemy też spotkać bonus bez wymaganego depozytu, dostajemy np. 25zł w postaci darmowego vouchera i możemy rozdysponować tę kwotę na zakłady. Wyłącznie od nas samych zależy na jaką opcję się skusimy. Wyłącznie od nas samych zależy jaką opcję wybierzemy. Jeżeli posiadamy duży budżet na grę, to bardziej będzie się opłacać wpłacić 2 tysiące złotych i dostać za darmo podwojenie depozytu od bukmachera. Jeżeli natomiast mamy małą kwotę do rozdysponowania to często bardziej korzystna będzie promocja z zakładem bez ryzyka, która nie wymaga dużych nakładów finansowych.

Wszystkie promocje i bonusy bukmacherskie mają oczywiście swoje regulaminy i warunki obrotu. Warto o tym pamiętać.

Coraz częstszą praktyką u bukmacherów w Polsce poza bonusami są dodatkowe promocje, które otrzymujemy za rejestrację. Mogą to być dodatkowe zwroty przy zakładach na wybrane sekcje u bukmachera np. sporty wirtualne. Dodatkowo możemy spotkać również możliwość gry bez podatku, kiedy to bukmacher dokłada do naszych wygranych 14%. Zwykle obowiązuje to po rejestracji przez dany okres np. 14 dni.

Jak uzyskać bonus powitalny?

Uzyskanie bonusu powitalnego jest jedną z najprostszych czynności, która czeka na Ciebie w świecie bukmacherki i nie wymaga niczego specjalnego poza poświęceniem kilku minut.

Pierwsze co musisz zrobić to wypełnić formularz rejestracyjny na wybranej przez siebie stronie bukmacherskiej. Często dostępna jest szybka rejestracja po której możesz od razu stawiać zakłady online, ale warto wykonać od razu ją w całości potwierdzając swoją tożsamość skanem dowodu lub paszportu oraz podaniem numeru konta. Dzięki temu dostaniesz automatycznie dostęp do lepszych bonusów startowych.

Warto w formularzu rejestracyjnym w polu „KOD PROMOCYJNY” wpisać odpowiedni dla danego bukmachera kod, dzięki któremu dostaniemy znacznie więcej środków bonusowych na start. Kody promocyjne znajdziesz oczywiście na naszej stronie i bezpłatnie możesz z nich skorzystać. Cała procedura trwa zaledwie chwilę, a przecież warto otrzymać więcej niż inni użytkownicy.

Drugim krokiem będzie aktywacja otrzymanego bonusu lub wpłata pierwszego depozytu, który uruchomi też najbardziej popularny bonus od pierwszej wpłaty. Zwykle wpłacając określoną sumę pieniędzy, otrzymamy podwojenie w postaci bonusowych środków lub zakład bez ryzyka, który w przypadku przegranej zwróci nam całą stawkę na konto gracza.

Trzecim i zarazem ostatnim krokiem będzie obstawienie kuponu zgodnie z wytycznymi dotyczącymi konkretnych bonusów zawartych w ich regulaminach. Pamiętajmy, że w 90 procentach każdy bonus należy obrócić określoną ilość razy i stawiać kupony po określonym minimalnym kursie, inaczej nie będą one kwalifikowały się do ogólnego obrotu. Warto mieć to na uwadze wybierając odpowiedni bonus dla siebie i zawsze zainteresować się warunkami, które pozwolą na wypłatę tych środków.

Bonusy bukmacherskie w Polsce

Użytkownicy stron bukmacherskich w naszym państwie naprawdę mogą mieć powody do zadowolenia. Można powiedzieć, że u nas bonusy bukmacherskie należą do jednych z wyższych, jeżeli chodzi o porównanie możliwości skorzystania z dodatkowych środków bonusowych, a średnie wynagrodzenie w Polsce. Okazuje się, że bukmacherzy czasem proponują „na rękę”, więcej pieniędzy dodatkowych niż wynosi minimalna pensja brutto. Oczywiście, żeby je wypłacić, musimy spełnić szereg warunków, na które zgadzamy się w momencie aktywowania danego bonusu, ale nie zmienia to faktu, że bonusy bukmacherskie są naprawdę bardzo wysokie.

Dla porównania w Wielkiej Brytanii najczęstszym bonusem jest po prostu podwojenie pierwszego depozytu do kwoty 100 euro, co daje w przeliczeniu około 400 złotych, a w Polsce nie trzeba się wyjątkowo postarać ,żeby zgarnąć podwojenie depozytu odbierane w tysiącach złotych. Co najważniejsze dla każdego obstawiającego wszystkie bonusy bukmacherskie proponują w pełni legalni bukmacherzy, którzy posiadają licencje wydane przez polskie Ministerstwo Finansów. Nie ma tu żadnych haczyków i dodatkowych zobowiązań. Jeżeli mówimy o bonusie, którym jest podwojenie depozytu, to po prostu tyle ile wpłacamy, tyle otrzymujemy gratis od bukmachera do odkreślonej przez niego kwoty.

W Polce bardzo często możemy skorzystać również z zakładu bez ryzyka, który jest jednym z najczęściej wybieranych bonusów przez użytkowników. Polega on na tym, że możemy do określonej kwoty pieniędzy, zagrać kupon, na co chcemy lub o określonych warunkach np. minimum 3 zdarzenia i kurs ogólny 1.80, a w momencie, jeżeli okaże się on przegrany, to bukmacher zwraca nam stawkę na konto gracza, którą możemy od razu wypłacić albo musimy spełnić jakieś drobne warunki przed zleceniem wypłaty. Czy może istnieć lepszy układ między bukmacherem, a jego użytkownikiem? Raczej nie, bo korzystając z bonusu cashback, nie ryzykujemy kompletnie niczym, możemy jedynie wygrać lub otrzymać zwrot.

Bonus bez depozytu – obstawianie meczów za darmo

Bonus bez depozytu

Niektóre strony bukmacherskie oferują osobom, które się właśnie u nich zarejestrują darmowe freebety, które można wykorzystać na obstawianie kuponów bez żadnej wpłaty własnej. Warto sprawdzić przed rejestracja najnowszą ofertę na bonusy bez depozytu.

Oczywiście nie można tych pieniędzy od razu wypłacić. Zwykle też bukmacherzy stawiają warunki ile razy należy obrócić otrzymaną kwotą lub na jaki kurs łączny musi być zawarty kupon. Przed przystapieniem do bonusu warto sprawdzić najlepsze strony bukmacherskie żeby mieć porównanie.

Przykład:

Fortuna oferuje 20zł za darmo, po zarejestrowaniu otrzymujemy punkty, które możemy od razu wymienić na freebet. Kwotą bonusu musimy obrócić tylko 1 raz, kurs zdarzeń bez znaczenia.

LVbet również oferuje 20zł, wystarczy w trakcie rejestracji potwierdzić chęć otrzymania bonusu. Jednak kupon musi się składać minimum z 3 zdarzeń i kursu łącznego 2.0, a kwotą należy obrócić 2x.

Widzimy, że obie oferty dotyczą tej samej kwoty, jednak warunki zdecydowanie się różnią.Darmowe bonusy bukmacherskie coraz częściej występują jako prezent dla nowych użytkowników i zwykle ich wartość wynosi między 20 a 50 złotych. Nie są to duże kwoty, ale warto podkreślić raz jeszcze, że są w pełni darmowe, ale nie są jedynie wirtualne i możemy wygrać za nie prawdziwe pieniądze.

Darmowy bonus – zakład bez ryzyka

Nie ponosimy żadnego ryzyka, a możemy wnieść zakład i wygrać pieniądze. Brzmi bardzo zachęcająco, prawda? O co tak naprawdę w tym chodzi? Bukmacherzy promocje ofertują różne dlatego warto sie przyjrzec temu tematowi.

Gdy wpłacamy swój pierwszy depozyt bukmacherzy umożliwiają nam zagranie pewnej sumy pieniędzy na jeden kupon. Jeżeli okaże się on przegrany, mamy gwarancję zwrotu stawki zwykle w postaci bonusu na swoje konto. Gdy wygramy otrzymujemy oczywiście całą wygraną, ale nie zawsze możemy ją od razu wypłacić. Zwykle należy spełnić określone warunki obrotu i dopiero wtedy jest opcja przeniesienia środków na nasze konto bankowe. Jest to jeden z najczęściej wybieranych bonusów, bo umożliwia on zaryzykowanie w celu uzyskania większej wygranej. W końcu bukmacher ubezpiecza nasz kupon i zwraca stawkę, więc nic nie tracimy.

Przykład:

Fortuna oferuje do 100zł na zakład bez ryzyka. Aby dokonać wypłaty musimy kwotą obrócić zaledwie 1x, dlatego nawet jeżeli przegramy to zwrot, który otrzymamy możemy wypłacić.

Betclic oferuje do 550zł na zakład bez ryzyka. Jednak nawet w przypadku wygranego kuponu środki, które zyskamy musimy obrócić 6x po kursie minimum 2.0.

Dlatego więcej nie zawsze oznacza lepiej dla obstawiającego i warto mieć to na uwadze.

Kody promocyjne na zakłady online

Kody promocyjne

Wydawać by się mogło, że do tej pory opisaliśmy już wszystkie bonusy dostępne u bukmacherów. Nic bardziej mylnego, istnieją specjalne promocje zawarte w kodach, które musimy wpisać podczas rejestracji. 

Na polskim rynku istnieje wiele stron, które współpracują z legalnymi bukmacherami i w zamian za to mogą oferować specjalne kody promocyjne, które wpisane w formularzu rejestracyjnym są w stanie dać nam czasem bardzo znaczące profity od razu na start. Są one dostępne oczywiście zupełnie za darmo. Głównie polega to na powiększeniu standardowego bonusu od pierwszego depozytu, większego limitu na zakład bez ryzyka czy darmowego freebetu. 

Bonusy bukmacherskie od zawsze przyciągają nowych użytkowników, bo dzięki nim można dostać dodatkowe środki pieniężne w zamian za złożony depozyt albo nawet zdarza się, że bez depozytu będziemy mieli opcję obstawienia darmowego zakładu. Warto zawsze skorzystać z kodu promocyjnego i wpisać go podczas rejestracji nowego konta gracza, dzięki temu będziemy mogli skorzystać z najlepszego pakietu na start, który oferuje dany bukmacher. Warto sprawdzić legalny ranking bukmacherów.

Legalni bukmacherzy bardzo często starają się wprowadzać bardzo różnorodne bonusy do swojej oferty, tak żeby każdy użytkownik był usatysfakcjonowany. Dlatego możemy liczyć na podwojenie pierwszej wpłaty, ale równie popularny jest zakład bez ryzyka. Coraz więcej firm oferuje też darmowy zakład za kilkadziesiąt złotych, który możemy wykorzystać na zagranie pierwszego kuponu na danej stronie bukmacherskiej i przetestowanie oferty, zanim złożymy swój pierwszy depozyt.

Kod promocyjny daje możliwość odbioru lepszego bonusu, niż jest dostępny w standardowej ofercie, więc jeżeli go posiadamy, to warto z niego skorzystać. Jeżeli coś jest zupełnie za darmo i dzięki temu możemy otrzymać więcej, to jak przejść obok takiej okazji obojętnie.

Przykład:

Fortuna daje do 100zł na zakład bez ryzyka. Po wpisaniu kodu otrzymujemy 130zł. 

Bonusy bukmacherskie a program lojalnościowy?

Wielu bukmacherów oferuje również programy lojalnościowe, które są ich wizytówką i dzięki nim potrafią utrzymać użytkowników przez długie lata. Pełną listę takich operatorów można znaleźć u polskich bukmacherów.

Fortuna:

 • gromadzenie punktów na karcie Fortuna Klub Plus, które możemy wymieniać na różne bonusy
 • 100zł za poleconego użytkownika

STS:

 • najbardziej aktywnym i wartościowym graczom STS wysyła zaproszenie do VIP Club, w którym czeka masa przywilejów dla typera i prywatny opiekun klienta
 • 50zł za poleconego użytkownika

Totolotek:

 • dostęp do VIP Club dla wartościowych graczy z długim stażem, a tam możliwa gra bez podatku, freebety, prywatny opiekun i wiele innych 
 • 70zł za poleconego użytkownika

LVBet:

 • zbieranie punktów za zawierane zakłady, za każde obstawione 25zł otrzymujemy 1 punkt. Freebet 5zł dostajemy w zamian za 100 uzbieranych punktów

forBET:

 • najbardziej aktywni gracze otrzymują dostęp do VIP Clubu i w pełni zindywidualizowanej oferty tylko dla nich, która jest nagrodą za lojalność 

Milenium:

 • Liga Mistrzów Milenium to również zbieranie punktów, które otrzymujemy za zawierane zakłady. Możemy je wymieniać na bonusy, bilety na mecze i inne ciekawe rzeczy

Najlepsze bonusy i oferty promocyjne u legalnych bukmacherów 2023

Najlepsze bonusy i oferty promocyjne u legalnych bukmacherów 2021Program lojalnościowy zawsze jest świetnym uzupełnieniem do bonusów bukmacherskich. Tylko jeden raz można być nowym użytkownikiem, ale gdy już odbierzemy wszystkie bonusy na start i będziemy chcieli zostać na danej stronie bukmacherskiej dłużej, to jest pożądane, żeby firma doceniała lojalność. Dzięki różnemu rodzaju program lojalnościowym jest to możliwe, bo gromadzimy punkt za zagrane kupony lub inne czynności, możemy brać udział w różnych rankingach typerów i zdobywać nagrody. Dodatkowo zdobywane punkty można też wymieniać na różnego rodzaju bonusy i inne promocje bukmacherskie.

Podsumowując wszystkie informacje o bonusach wspomnianych powyżej możemy wymienić najlepsze oferty promocyjne dla nowych użytkowników. Pamiętajmy o sprawdzaniu regulaminów promocji i zasadach obrotu otrzymanymi bonusami.

Często jest tak, że wyższa kwota bonusu nie musi oznaczać lepszej promocji. Zwykle pod naprawdę dużymi pieniędzmi rozdawanymi za darmo, kryją się bardzo wygórowane warunki obrotu daną sumą, wręcz często niemożliwe do zrealizowania. Nikt nam nie da 7 tysięcy złotych jako podwojenie depozytu bez żadnych warunków lub jedynie zagraniu za tę kwotę jednego kuponu z minimalnym kursem 1.1, więc warto mieć to na uwadze.

Najczęściej trzeba daną kwotą obrócić kilkukrotnie i to po znacznie wyższym kursie minimalnym na kuponie. Oczywiście to do nas należy ostateczna decyzja, pamiętajmy jednak żeby obiektywnie ocenić nasze oczekiwania względem bukmachera i naszej gry u niego. To ważne czy chcemy tylko raz zaszaleć i obstawić zakład bez ryzyka, czy interesuje nas stała regularna gra. Dobierajmy pod to odpowiedni bonus.

Fortuna:

 • Fortuna bonus 20zł freebet
 • 100zł zakład bez ryzyka
 • bonus od depozytu do 1000zł (1x, kurs dowolny) – wiecej szczegółów zobaczysz w artykule fortuna kod promocyjny

STS:

 • STS bonus na start 25zł freebet
 • 35zł zakład bez ryzyka
 • bonus od depozytu do 1200zł (1x, kurs dowolny) – tutaj możesz odebrać bonus – sts kod promocyjny

Betclic:

eWinner:

 • eWinner bonus 25zł freebet
 • 210zł zakład bez ryzyka
 • bonus od depozytu do 1000zł (6x, kurs min. 2.5)

forBET:

 • 100zł freebet
 • forBET bonus powitalny 100zł zakład bez ryzyka
 • bonus od depozytu do 2000zł (4x, kurs min. 2.0) 
 • forbet kod promocyjny

LVBet:

 • LVBet bonus na start 25zł freebet 
 • bonus od depozytu do 1500zł (2x, kurs min. 2.0) (sprawdź także kod promocyjny lvbet

Totolotek:

 • Totolotek bonus powitalny 25zł freebet
 • bonus do 49zł przy wpłacie z aplikacji mobilnej
 • bonus od depozytu do 1000zł (2x, kurs min. 2.0)
 • wygrana większa nawet o 66% w kuponach z dużą ilością zdarzeń

TOTALbet:

 • 40zł freebet
 • bonus od depozytu do 5000zł (4x, 4 zdarzenia na kuponie – kurs min. 1.25 każdego z nich) 

Polska jest nadal dość nowym rynkiem i ciągle dynamicznie się rozwija. Stąd też oferta bonusów ulega zmianie z miesiąca na miesiąc. Jeżeli zależy Ci na aktualnych ofertach z rynku warto co jakiś czas zobaczyć, który legalny bukmacher ma aktualnie najlepszą oferte.

Warto pamiętać, żeby sprawdzać to regularnie, bo dosyć często bonusy bukmacherskie się zmieniają i jeżeli pół roku mogliśmy skorzystać w jakiejś firmie z podwojenia depozytu do 5 tysięcy złotych, to nie oznacza to, że obecnie rejestrując konto gracza po raz pierwszy, będziemy mieli do dyspozycji ten sam bonus.

Zwrot całości lub części podatku za zakłady

Bukmacherzy coraz częściej starają się zachęcić do grania właśnie u nich specjalnymi promocjami, które mają na celu zrekompensować stratę spowodowaną opłacaniem podatku przy każdym zawartym kuponie. Jak wiadomo od momentu wejścia w życie nowelizacji ustawy hazardowej skończyła się też możliwość obstawiania u zagranicznych bukmacherów i grania bez podatku dzięki wykorzystaniu luki prawnej. Teraz każdy bukmacher działający legalnie w Polsce musi posiadać zezwolenie wydane przez Ministerstwo Finansów, a to skutkuje również tym, że nałożony na grających został 12 procentowy podatek na stawkę za którą zawieramy kupon. Dodatkowo jeżeli wygramy ponad 2280 złotych na jednym kuponie musimy opłacić kolejny 10 procentowy podatek od całej wygranej.

Bukmacherzy często wprowadzają bonusy i promocje bukmacherksie związane ze zwrotem podatku, są to m.in: 

 • Happy Hours – podwyższenie wygranej o 14%, jest to rekompensata pobieranego podatku przez bukmachera. Jest to możliwe w wyznaczonych „szczęśliwych godzinach” przed ważnymi meczami lub wydarzeniami sportowymi np. Liga Mistrzów, Mistrzostwa Świata. Wtedy przykładowo w godzinach 12-14, możemy obstawić nasz kupon korzystając z promocji. Fortuna bardzo często proponuje to swoim użytkownikom.
 • Kupony zawarte w ramach jednej dyscypliny – dla przykładu LVBET oferuje swoim użytkownikom zakłady na tenis ziemny w ramach większych turniejów podwyższając wygrane o 14 procent. Dotyczy kuponów zawartych przez ich aplikację mobilną.
 • Promocje bukmacherskie na konkretne wydarzenia sportowe – bardzo często bukmacherzy w trakcie trwania największych imprez w różnych dyscyplinach sportowych oferują promocje, które podwyższają wygrane od 7 do 14 procent.
 • VIP strefa u bukmacherów – stali użytkownicy, którzy lojalnie obstawiają u danego bukmachera często otrzymują możliwość wejścia do strefy VIP, w której mogą grać bez podatku wiele różnych rynków meczowych.

FAQ

Jak otrzymać bonus na start?

Bonus na start możemy otrzymać w zamian za założenie konta u wybranego przez nas bukmachera. Przeważnie aby go dostać musimy złożyć pierwszy depozyt, czyli dokonać wpłaty na swoje konto gracza.

Jakie są rodzaje bonusów za rejestrację?

Bukmacherzy w Polsce oferują za rejestrację trzy podstawowe bonusy, które najczęściej możemy zgarnąć łącznie w pakiecie za założenie konta. Jest to 100% od pierwszego depozytu, zakład bez ryzyka i freebet.

Jacy bukmacherzy oferują najlepsze promocje dla graczy?

Warto korzystać z kodów promocyjnych dostępnych na stronie aby otrzymać najlepsze oferty. Promocje w postaci aż trzech bonusów na start tj. podwojenie depozytu, zakład bez ryzyka i freebet, oferuje LVBet( łącznie 3353zł ), Fortuna( łącznie 2230zł ) i STS( łącznie 1260zł ).

Jak wypłacić pieniądze z bonusu?

Otrzymane pieniądze możemy wypłacić dopiero po spełnieniu warunków obrotu danej oferty. Warunki są zawsze opisane w regulaminie promocji( przykład: 1500zł bonusu musimy obrócić 3x, czyli zagrać kupony za 4500zł i każdy kupon musi mieć minimalny kurs 1.75 ). Gdy już spełnimy warunki możemy skorzystać zwykle z następujących metod wypłat:

 • karty kredytowe – Visa/Mastercard
 • szybkie przelewy – PayU, dotpay, Przelewy24, PayPal i BLIK
 • e-portfel  – Skrill, Neteller
 • zwykły przelew bankowy

4.7/5 – (6 votes)