Menu
Czy moje dane są bezpieczne w serwisie Przelewy24?

Zakłady bukmacherskie Przelewy24 | Rekomendacje [2022]

Gdy myślimy o solidnym i sprawdzonym pośredniku płatności, to z pewnością trafimy na zakłady bukmacherskie Przelewy24. Jeżeli szukasz legalnych operatorów posiadających polską licencję to dobrze trafiłeś. Poniżej przedstawiamy polskich legalnych bukmacherów którzy akceptuja płatości przez Przelewy24.

Najlepsi bukmacherzy Przelewy24 na 2022:

Bukmacher przelewy24
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z przelewy24
2
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z przelewy24
3
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Obstawiaj z przelewy24
4
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Obstawiaj z przelewy24
5
Zakład bez ryzyka do 500 zł
Obstawiaj z przelewy24
6
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z przelewy24
7
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z przelewy24
8
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Obstawiaj z przelewy24

Jest to największy operator płatności online w Polsce. Jego funkcją jest przeprowadzenie użytkownika przez transakcję bezgotówkową i zapewnienie mu przy tym najwyższych standardów bezpieczeństwa. Przelewy24 pozwalają na przeprowadzanie transakcji tak naprawdę na wszystkich urządzeniach i za pomocą ogromnej ilości metod płatności, do których zaliczymy karty płatnicze, BLIK, Apple Pay, Google Pay, portfele elektroniczne i raty. Na rynku dostępni są już 17 lat i w tym czasie starają się wypromować płatności bezgotówkowe, żeby stały się coraz bardziej dostępne i jak najłatwiejsze w obsłudze, aby każdy mógł sobie z tym poradzić bez żadnego problemu.

Bukmacherzy Przelewy24 na 2022

Zdecydowana większość legalnych bukmacherów w Polsce w swojej ofercie pozwala na dokonywanie wpłat za pomocą Przelewy24. To nic dziwnego, bo jak się już dowiedzieliście, jest to największy pośrednik w naszym kraju i kompletnie niezrozumiałe byłoby omijanie go w oferowanych metodach płatności. Wielu użytkowników wykorzystuje ten sposób przy płatnościach za zakupy, jedzenie, usługi, rachunki, więc tym bardziej wypadałoby, żeby mogli również u bukmachera przelewać w ten sposób swoje środki na grę. Zakłady bukmacherskie Przelewy24 to ogromne ułatwienie dla każdego użytkownika, który chce szybko i sprawnie przelać swoje środki finansowe np. na konto bukmachera. Cała procedura trwa zaledwie kilka minut i nie ponosimy przy tym żadnych dodatkowych opłat.

Lista bukmacherów obsługujących płatności Przelewy24:

 • ETOTO
 • LVBET
 • Superbet
 • TOTALbet
 • BestBet
 • PZBUK
 • Betclic
 • Betfan
 • eWinner
 • BetX
 • NobleBET
 • Betcris
 • Fuksiarz
 • Betters

Jeżeli nie chcemy korzystać z tradycyjnego przelewu bankowego, który może trwać nawet parę dni (w weekend są zwykle zawieszone) lub nie chcemy dodawać karty płatniczej, to świetnym rozwiązaniem będzie właśnie usługa świadczona przez Przelewy24.

Czy moje dane są bezpieczne w serwisie Przelewy24?

Czy moje dane są bezpieczne w serwisie Przelewy24?W przeprowadzonym badaniu świadomości marki w 2021 aż 89% użytkowników bardzo wysoko oceniło bezpieczeństwo związane z korzystaniem z oferty tego pośrednika.

Każdej płatności, która zostanie zainicjowana w serwisie Przelewy24, zostaje przypisany unikalny numer transakcji oraz hasło nadawane przez tego pośrednika. Najlepiej zachować te dane w przypadku jakichkolwiek reklamacji, gdy nasz przelew nie zostanie zaksięgowany lub będą jakieś problemy techniczne.

Przelewy24 posiada oczywiście certyfikaty, które potwierdzają przestrzeganie wysokich standardów bezpieczeństwa. Należą do nich:

 • Payment Card Industry (PCI) Data Security Standard (DSS)
 • Thawte – Certyfikat SSL
 • McAfee Secure

Zakłady bukmacherskie Przelewy24 świadczą usługi już od kilkunastu lat i na przestrzeni tego czasu, można wskazać, że klienci mogą liczyć na:

 • Zachowanie poufności podstawowych danych osobowych, a także numeru telefonu, adresu e-mail czy numeru karty płatniczej.
 • Poprawną i efektywną identyfikację autoryzacji mającą służyć ustaleniu tożsamości odbiorcy i nadawcy zleconej płatności.
 • Pełnego bezpieczeństwa dotyczącego danych logowania, czyli PIN, hasło i login.

Przelewy24 współpracuje ściśle z Komisją Nadzoru Finansowego w Polsce, a jest to instytucja, która dba o przestrzeganie wszystkich norm bezpieczeństwa płatności online. Klienci nie boją korzystać się z usług tego serwisu, bo posiada on pełną rekomendację KNF i nie unika żadnych kontroli.

Korzystanie z Przelewy24 na stronie bukmachera

Biorąc pod uwagę listę legalnych bukmacherów w Polsce, którzy udostępniają płatności przez serwis Przelewy24, nie będzie to problem, żeby skorzystać z ich usług. Aż 9 na 10 osób stwierdziło, że cała procedura jest bardzo łatwa, więc tym bardziej jest to oferta dla każdego.

W kilku krokach dowiesz się jak wpłacić pieniądze:

 1. Logujesz się na stronę bukmachera, który udostępnia tę metodę płatności.
 2. Wchodzisz w zakładkę, gdzie możesz doładować depozyt.
 3. Wybierasz sposób płatności – Przelewy24.
 4. Zaznaczasz czy chcesz wykonać przelew ze swojego banku, użyć karty płatniczej czy może płatności mobilnej.
 5. Logujesz się do wybranego miejsca lub wpisujesz dane z karty.
 6. Potwierdzasz całą procedurę, zapisujesz numer i hasło transakcji.
 7. Po kilku minutach pieniądze są zaksięgowane.

FAQ

Czy za wpłatę przez Przelewy24 pobierane są opłaty i prowizje?

Nie, wpłacając pieniądze do bukmachera, nie są nam doliczane żadne dodatkowe opłaty. Na konto gracza trafia cała zlecona suma.

Na czym polegają zakłady bukmacherskie Przelewy24?

Nie jest to żaden e-portfel ani konto bankowe. To największy w Polsce operator płatności online. Pośrednik, którego celem jest wspomaganie transakcji na wszystkich urządzeniach.

Czy muszę mieć ukończone 18 lat, żeby wpłacić pieniądze do bukmachera?

Tak. Bukmacher w Polsce ma obowiązek zweryfikowania Twoich danych osobowych poprzez odpowiedni dokument tożsamości. A korzystać z hazardu może wyłącznie osoba pełnoletnia.