Bukmacherzy VISA

Zakłady bukmacherskie VISA | Rekomendacje [2024]

Jeśli szukasz szybkiej i wygodnej opcji wpłaty środków to zakłady bukmacherskie VISA będą świetnym wyborem. To jedna z najbardziej sprawdzonych i przede wszystkim bezpiecznych metod płatności. Dostępna jest u większości legalnych bukmacherów, dzięki czemu będziesz mógł wybrać ofertę idealnie dopasowaną do swoich potrzeb.

Najlepsi bukmacherzy VISA na 2024:

Bukmacher visa
Bonus na start
1500 zł na start
Sprawdź
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Sprawdź
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Sprawdź
Zwrot cashback 500 zł + Freebet 20 zł
Sprawdź
600 zł cashback + gra bez podatku
Sprawdź
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Sprawdź
Bonus od wpłaty do 2000 zł i MAXIZYSK do 200 zł
Sprawdź
Cashback do 550 zł
Sprawdź
Zakład bez ryzyka do 500 zł
Sprawdź

Co konkretnie musisz wiedzieć o płatnościach kartą VISA? Z tego artykułu dowiesz się wszystkich najważniejszych kwestii. Przedstawimy Ci jej wady i zalety, przeprowadzimy krok po kroku przez proces wpłaty u bukmachera oraz opowiemy o opłatach i limitach.

Zakłady bukmacherskie VISA – czy to bezpieczne?

Czym w ogóle jest karta VISA? To produkt amerykańskiej spółki która zajmuje się wydawaniem kart płatniczych na całym świecie. Obsługiwana jest w ponad 200 krajach. Za jej pomocą dokonasz bezgotówkowych zakupów zarówno w punktach stacjonarnych, jak i w Internecie. Dodatkowo karta VISA dostępna jest w kilku wersjach:

 • Karta debetowa
 • Kredytowa
 • Przedpłatowa
 • Indywidualna
 • Firmowa

Po krótkim wstępnie pora odpowiedzieć na pytanie czy karta VISA jest bezpieczna? Przede wszystkim warto pamiętać o tym, ze VISA działa globalnie, a na polskim rynku dostępna jest już od kilku lat. To świadczy o tym, że ludzie darzą ją zaufaniem, a co za tym idzie – jest bezpieczna. Ale przejdźmy do bardziej szczegółowych informacji.

Zarówno VISA jak i banki korzystają z szeregu technologii, które chronią Twoją kartę i jej dane. Aby skorzystać z karty u bukmachera należy podać numer karty, datę ważności, imię i nazwisko posiadacza karty oraz numer CVV. Co więcej, wymagane będzie dodatkowe potwierdzenie, które najczęściej przychodzi wiadomością SMS w formie kodu autoryzacyjnego. Bez powyższych danych oraz potwierdzenia transakcji żadna osoba nie będzie miała możliwości użycia karty. Co więcej, strony, na których są dokonywane płatności, w tym przypadku są to strony bukmacherskie, są specjalnie szyfrowane. Potwierdzeniem jest ikonka kłódki znajdująca się w pasku adresu URL. To jeszcze bardziej powinno Cię utwierdzić w przekonaniu, że zakłady bukmacherskie VISA definitywnie są bezpieczne. Dzięki takiej ilości zabezpieczeń, nie ma szans, aby Twoje dane lub zgromadzone środki wyciekły lub co gorsza, zostały wykradzione.

Bukmacherzy VISA

Z racji tego, że dokonywanie płatności przy użyciu karty VISA są tak popularne, trudno sobie wyobrazić, aby zakłady bukmacherskie VISA z tej opcji nie korzystały. Można powiedzieć, że bukmacherzy VISA to standard na polskim rynku.

Bukmacherzy VISA:

 • STS
 • Betclic
 • Fortuna
 • ForBet
 • Totolotek
 • PZBuk
 • Fuksiarz
 • Etoto
 • LVBet
 • Betfan
 • eWinner
 • Betcris
 • Betters
 • Superbet
 • NobleBet
 • BetX

Powyższa lista jest dość długa, więc gwarantujemy, że będziesz miał z czego wybierać. Oferty bukmacherów różnią się od siebie, zatem na pewno znajdziesz taką, która sprosta wszystkim twoim wymaganiom. Podczas wyboru konkretnego bukmachera, w głównej mierze kieruj się swoimi preferencjami oraz wymogami. Tylko wtedy będziesz miał pewność, że dokonałeś właściwego wyboru.

Jak dokonać wpłaty u bukmachera z kartą VISA?

Bukmacherzy VISA

Proces wpłaty środków na konto gracza przebiega dość sprawnie i u większości bukmacherów wygląda bardzo podobnie. Postępuj zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Zaloguj się na swoje konto u bukmachera. Pamiętaj! Musisz mieć przy sobie kartę.
 2. Wybierz zakładkę „Wpłata”.
 3. Z dostępnych opcji płatności wybierz VISA.
 4. Wpisz potrzebne dane (numer karty, datę ważności, imię i nazwisko, kod CVV).
 5. Podaj kwotę jaką chcesz zasilić konto.
 6. Potwierdź transakcję poprzez kod otrzymany SMS (jeśli wcześniej tę opcję ustawiłeś).

Gotowe! Jak widzisz wpłata środków przy użyciu karty Visa to naprawdę nic skomplikowanego. Cały proces zajmie Ci zaledwie chwilkę, a pieniądze na Twoim koncie pojawią się niemalże natychmiast.

Aplikacja mobilna

Jeśli zastanawiasz się czy zakłady bukmacherskie PayPal umożliwiają dokonywanie płatności za pomocą aplikacji mobilnej, to odpowiedź jest jedna: oczywiście, że tak. Appki w głównej mierze mają zapewniać wygodę i możliwość dokonywania zakładów z każdego możliwego miejsca i o każdej porze. Dlatego możliwe jest także dokonywanie depozytów i wypłat. Wszystko przebiega w podobny sposób jak w przypadku korzystania ze strony internetowej. Więc jeśli będziesz chciał dokonać płatności przy użyciu swojego telefonu lub tabletu, postępuj zgodnie z powyższymi krokami.

Opłaty i limity

Wielu graczy decyduje się na płatności kartą VISA ze względu na fakt, że zakłady bukmacherskie VISA nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Wpłat i wypłat można dokonywać w nieograniczonej ilości, gdyż nie trzeba martwić się dodatkowymi kosztami. Bukmacher wplata visa to całkiem dobre rozwiazanie dla osób ceniących komfort.

W przypadku limitów dotyczących wpłat to najczęściej są ustanawiane dolne granice, które wahają się od 1 do 30 złotych. Górne limity natomiast podawane są bardzo rzadko. Jeśli chodzi o wypłaty to jest bardzo podobnie. Najmniejsza kwota jaką można wypłacić to 1 złotych, górna granica to z reguły kilkadziesiąt tysięcy. To wszystko w przypadku płatności do bukmachera. Pamiętaj jednak, że banki mają także swoje limity na korzystanie z karty. Zanim zatem zdecydujesz się na płatność kartą VISA sprawdź swoje limity na stronie banku. Tam będziesz mógł dokonać ewentualnych zmian.

Czas dokonywania płatności

Jeśli kiedykolwiek dokonywałeś płatności kartą Visa, to wiesz, że transakcja wykonywana jest niemalże natychmiast. Bez względu na to jaka jest godzina czy dzień tygodnia, zakłady bukmacherskie Visa realizują każdą transakcję w kilka minut. Wpłacone środki w ciągu kilku chwil pojawią się na Twoim koncie, dzięki czemu, nie będziesz musiał martwić się, że nie zdążysz obstawić ważnego dla Ciebie meczu.

Szybkość transakcji to jedna z najważniejszych zalet płatności kartą VISA. Jest to szczególnie ważne, kiedy chcemy szybko skorzystać z jakiejś oferty ograniczonej czasowo. Niezależnie czy chodzi o różnego rodzaju promocje, czy krótki okres czasu na postawienie zakładu. Liczy się to, aby środki szybko wpłynęły na konto i abyś zdążył wziąć udział w akcji.

Wypłata za pomocą karty Visa – czy to możliwe?

Jak już wspomnieliśmy wcześniej, karta Visa to świetna metoda płatności przede wszystkim dlatego, że jest ona akceptowana u znacznej większości legalnych bukmacherów. Jednak nie tylko to jest jej ogromnym plusem. Bukmacherzy Visa umożliwiają dokonywanie zarówno wpłat jak i wypłat. Cały proces jest naprawdę prosty, szybki i bardzo podobny do dokonywania depozytu. Co zatem należy zrobić? Poniżej znajdziesz poradnik krok po kroku jak tego dokonać:

 1. Spośród dostępnych metod płatności wybierz kartę Visa
 2. Wprowadź dane do logowania
 3. Podaj kwotę, którą chcesz wypłacić
 4. Potwierdź wypłatę
 5. Gotowe!

Wystarczy zaledwie kilka minut, aby środki pojawiły się na Twoim koncie gracza. Gdy tylko pieniądze wpłyną na Twoje konto, od razu będziesz mógł postawić zakład. Zanim jednak wpłacisz środki, pamiętaj, aby upewnić się, że w pasku adresu URL znajduje się ikonka kłódki, dzięki której Twoje dane są szyfrowane, a co za tym idzie bezpieczne.

Wady i zalety płatności kartą VISA

Nie da się ukryć, że zakłady bukmacherskie VISA to więcej zalet niż wad.

Zalety:

 • Szybkie dokonywanie transakcji
 • Gwarancja bezpieczeństwa
 • Prosty proces wpłaty środków
 • Duża ilość bukmacherów umożliwiająca dokonywanie płatności kartą VISA
 • Wygoda wpłaty środków
 • Łatwość otrzymania karty Visa

Wady:

 • Konieczność wpisywania wielu danych podczas płatności

Dodatkowo wpłat oraz wypłat można dokonywać w dowolnym miejscu i o każdej porze. Z racji tego, że karty VISA obsługiwane są w ponad 200 krajach, możesz mieć pewność, że bez problemu dokonasz płatności.

Jak otrzymać kartę VISA?

Jeśli nie jesteś jeszcze posiadaczem karty VISA, a chciałbyś nim zostać, to spokojnie,  nic straconego. Jedyna rzecz jaką musisz zrobić, to zamówić kartę w swoim banku, a następnie wypełnić i złożyć wniosek o jej wydanie. Dokonać tego możesz zarówno w placówce banku lub online. Jeśli bank pozytywnie rozpatrzy Twój wniosek, otrzymasz kartę, na którą będziesz mógł wpłacić środki, a następnie zasilić nimi swoje konto bukmacherskie.

Wskazówki dotyczące korzystania z karty VISA

Jako posiadacz karty Visa masz dostęp do jednych z najlepszych dostępnych opcji zakładów sportowych. Oto kilka wskazówek, które pomogą Ci w pełni wykorzystać możliwości zakładów sportowych Visa:

 1. Upewnij się, że znasz zasady i przepisy dotyczące zakładów sportowych, zanim zaczniesz obstawiać zakłady. Pomoże Ci to podejmować świadome decyzje i nie stracić więcej pieniędzy, niż możesz stracić.
 2. Rozejrzyj się po najlepszych kursach i liniach przed postawieniem zakładów. Istnieje wiele bukmacherów online, które oferują konkurencyjne stawki, więc opłaca się odrobić pracę domową przed podjęciem decyzji o jednym bukmacherze.
 3. Rozważ skorzystanie z systemu zakładów, który pomoże Ci dokonywać lepszych typów. Istnieje wiele różnych systemów, a niektóre mogą być bardziej skuteczne niż inne. Zrób rozeznanie, aby znaleźć system, który najlepiej pasuje do Twojego stylu obstawiania i celów.
 4. Śledź swoje zakłady i przegrane. Pomoże Ci to ocenić Twój sukces na przestrzeni czasu i w razie potrzeby dostosować strategię obstawiania.
 5. Wypłać swoje wygrane niezwłocznie. Wiele bukmacherów umożliwia wypłatę wygranych za pośrednictwem Visa, więc skorzystaj z tej funkcji, aby zapewnić sobie jak najszybsze otrzymanie pieniędzy.

Zakłady bukmacherskie Visa – jak bezpiecznie obstawiać?

Jeśli jesteś początkującym graczem, ważne jest, aby zachować ostrożność i unikać podejmowania pochopnych decyzji. Podobnie jak w przypadku każdej formy hazardu, ważne jest, aby pamiętać, że powinieneś obstawiać tylko tyle, ile możesz stracić. Ponadto dobrym pomysłem jest rozpoczęcie od obstawiania niewielkich kwot, aż poczujesz, jak działa proces obstawiania.

Gdy już lepiej zrozumiesz, jak działają zakłady bukmacherskie VISA, możesz zacząć zwiększać kwotę, którą obstawiasz. Jednak nawet jeśli nabierzesz pewności co do swojej zdolności do wybierania zwycięzców, nadal ważne jest, aby zachować ostrożność i nie obstawiać więcej, niż możesz sobie pozwolić na przegraną.

Bez względu na to, jak dobry jesteś w obstawianiu, zawsze istnieje ryzyko utraty pieniędzy, gdy obstawiasz zakłady sportowe. Dlatego ważne jest, aby o tym pamiętać i obstawiać tylko to, na co możesz sobie pozwolić.

Zastosowanie się do powyższych wskazówek i porad oraz przy odrobinie wiedzy i starannym planowaniu możesz być na dobrej drodze do czerpania zysków z zakładów bukmacherskich VISA!

Niedawno na rynku pojawił się nowy gracz, a mianowicie Zakłady Bukmacherskie VISA. Firma ta zapewnia użytkownikom możliwość zawierania zakładów na różne wydarzenia sportowe za pomocą karty VISA.

Zakłady Bukmacherskie VISA oferują szeroki wybór wydarzeń sportowych do obstawiania, w tym piłkę nożną, koszykówkę, tenis, a nawet inne sporty, takie jak rzutki, squash i piłka wodna. Firma zapewnia użytkownikom atrakcyjne stawki, które są znacznie wyższe niż te przy zakładach pozostałych firm bukmacherskich.

Korzystanie z usługi Zakładów Bukmacherskich VISA jest wyjątkowo łatwe i intuicyjne. Klienci mogą zawierać zakłady za pomocą karty VISA, a ich wypłaty są bezproblemowe i bezpieczne. Przed rozpoczęciem gry należy się zarejestrować i doładować swoje konto. Następnie można już przystąpić do zawierania zakładów.

Zakłady Bukmacherskie VISA gwarantują bezpieczne i niezawodne usługi oraz wysokie wypłaty. Firma zapewnia także wsparcie techniczne, które jest dostępne przez całą dobę. Dodatkowo Zakłady Bukmacherskie VISA oferują swoim klientom szeroki wybór bonusów.

Jeśli ktoś szuka niezawodnego i zaufanego bukmachera do obstawiania zakładów, to Zakłady Bukmacherskie VISA są idealnym wyborem. Firma gwarantuje wysokie wypłaty oraz bezpieczne i niezawodne usługi.

Podsumowanie

Nie da się ukryć, że karty Visa są jedną z najstarszych, najbardziej zaufanych i najchętniej wybieranych metod płatności. Bukmacherzy Visa zadbali o to, aby dokonywanie zarówno wpłat jak i wypłat przebiegało w bezpieczny, ale przy tym szybki i łatwy sposób.

Płatności kartą Visa bezpieczne są przede wszystkim ze względu na korzystanie przez nie z nowoczesnych technologii, które zapewniają najwyższy stopień szyfrowania Twoich transakcji. Co więcej, każda wpłata oraz wypłata realizowana jest natychmiast. Oznacza to, że o każdej porze dnia i nocy, bez względu na dzień tygodnia, będziesz mógł wpłacić środki na swoje konto gracza i obstawić swoją ulubioną drużynę. Nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi opłatami. Zatem dokładnie taka sama kwota jaką postanowisz wpłacić, pojawi się na Twoim koncie. Limity? Dolne granice to najczęściej przedział między 1 a 30 złotych, natomiast górne to kilkadziesiąt tysięcy. Jest to dobra wiadomość, ponieważ rzadko dochodzi do tak niskich wpłat lub tak wysokich wypłat, więc nie musisz się stresować, że próg jest zbyt wysoki bądź niski.

Pamiętaj także o tym, że karta Visa jest bardzo łatwo dostępna. Nawet jeśli nie jesteś jeszcze w jej posiadaniu, to bez problemu możesz to zmienić. Wystarczy, że wypełnisz wniosek w swoim banku, a po jego pozytywnym rozpatrzeniu, karta będzie należała do Ciebie.

FAQ

Czy zakłady bukmacherskie VISA są bezpieczne?

Oczywiście, że tak. Nie tylko ze względu na dużą popularność kart VISA, ale również dzięki korzystaniu z nowoczesnych technologii chroniących Twoje dane.

Jacy bukmacherzy akceptują kartę VISA?

Obecnie zdecydowana większość legalnych bukmacherów umożliwia dokonywanie płatności przy pomocy karty VISA. Należą do nich m.in.: STS, Fortuna, Betclic, Fuksiarz, Betcris, ForBet, PZBuk czy Totolotek.

Czy dokonanie wpłaty kartą VISA wiąże się z dodatkowymi opłatami?

Nie. Dokonując wpłaty kartą VISA nie będziesz obciążony żadnymi kosztami.

Jak dostać kartę VISA?

To bardzo proste. Jedyne co musisz zrobić to zamówić kartę w swoim banku poprzez złożenie odpowiedniego wniosku. Możesz to zrobić w stacjonarnym oddziale lub poprzez stronę internetową.

4.7/5 - (9 votes)