Menu
Zaufani bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie Trustly | Rekomendacje [2022]

Szukasz stron bukmacherskich, które pobierają płatności przez Trustly? To jesteś na właściwej stronie! Wybieramy najlepszych bukmacherów Trustly i wyjaśniamy, jak bezpiecznie wpłacać środki. Przeprowadzimy Cię również przez kroki wymagane do zarejestrowania konta Trustly na koncie bukmacherskim i uzyskania bonusu powitalnego. W tym przewodniku znajdziesz listę stron bukmacherskich z Trustly i dowiesz się, jak z nich korzystać. Przeanalizowaliśmy również bezpieczeństwo, szybkość i wszystkie inne szczegóły, które musisz znać.

Najlepsi bukmacherzy Trustly 2022:

Bukmacher trustly
Bonus powitalny
1
1500 zł na start
Obstawiaj z trustly
2
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Obstawiaj z trustly
3
600 zł cashback + gra bez podatku
Obstawiaj z trustly
4
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Obstawiaj z trustly
5
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Obstawiaj z trustly

Wszystko co musisz wiedzieć na stronach zakładów Trustly

Ta strona zawiera wszystkie potrzebne informacje na temat najlepszych stron bukmacherskich, które akceptują Trustly.

Trustly to portfel płatności online, który jest używany na całym świecie do płacenia za szeroką gamę towarów. Jest popularny wśród graczy online, którzy używają Trustly do wpłacania środków i obstawiania zakładów sportowych. Możesz również użyć Trustly, aby szybko i bezpiecznie wypłacać wygrane. Ta opcja płatności działa wyjątkowo dobrze w przypadku zakładów online. Wielu graczy używa Trustly jako głównej metody płatności, podczas gdy inni dodają Trustly jako opcję obok innych opcji, w tym VISA, PayPal i Skrill.

Wiodący bukmacherzy umożliwiają dodanie wielu różnych opcji płatności do tego samego konta.

Wiele stron z zakładami sportowymi akceptuje opcję płatności Trustly. To świetna wiadomość, ponieważ pozwala jednym kliknięciem dodawać środki do zakładów sportowych i równie szybko wypłacać wygrane. Korzystanie z Trustly jest popularne wśród graczy obstawiających zakłady sportowe online, ponieważ umożliwia im zdobywanie wygranej szybciej niż w przypadku innych opcji.

Co musisz wiedzieć o zakładach Trustly?

Trustly to portfel online, za pomocą którego można wpłacać środki na konto zakładów online i wypłacać wygrane z powrotem na konto bankowe. Jest to popularna opcja ze względu na szybkość transferu.

Wpłać środki na swoje konto bukmacherskie za pomocą Trustly, a uzyskasz natychmiastowy dostęp. Idealnie, jeśli się spieszysz i chcesz uzyskać najlepsze kursy.

  1. Tysiące zakładów stawianych jest co miesiąc za pomocą Trustly do wpłaty
  2. Transakcje Trustly są chronione najnowszymi środkami bezpieczeństwa online
  3. Wpłaty dokonywane za pomocą Trustly są natychmiastowe, co pozwala na dodanie gotówki i postawienie zakładu
  4. Wypłaty zwykle pojawią się na Twoim koncie w mniej niż 24 godziny.

Większość kart debetowych ma reklamowany czas oczekiwania do pięciu dni roboczych, zanim wypłaty pojawią się na Twoim koncie. Niestety nie jest to idealna opcja. W przypadku, w którym obstawisz zwycięzcę, chcesz jak najszybciej dostać gotówkę. Czas transferu dla zwycięzców to jedna z wad zakładów online. Trustly to rozumie.

Zaufani bukmacherzy

Zaufani bukmacherzy

Dodanie Trustly do listy opcji płatności jest proste. Może to być Twoje źródło płatności numer jeden lub możesz dodać je razem z kartami debetowymi i innymi e-portfelami.

Podczas procesu rejestracji zostaniesz zapytany, które konta płatnicze chcesz dodać, i wtedy możesz zdecydować się na jedno lub więcej. Świetna rzeczą jest to, że w każdej chwili możesz dodawać lub usuwać karty płatnicze. Daje to wiele opcji, a także pozwala zachować pełną kontrolę nad zakładami, wydatkami i kontami, z których środki są pobierane. Możesz również poprosić o przesłanie wygranych na określone konto.

Wszystkie możliwe opcje płatności u bukmachera online mają swoje określone warunki. Z zakładami sportowymi Trustly nie jest inaczej.

Zalecamy zapoznać się z regulaminem dołączonym do każdej opcji płatności, którą rozważasz, aby upewnić się, że rozumiesz, jak działają transakcje, a także czego oczekuje się od Ciebie jako zarejestrowanego członka. Znajdziesz tam szczegóły dotyczące czasu transferu, limitów, bonusów i nie tylko. Zakłady bukmacherskie Trustly są dostępne na większości witrynach.

W przypadku obstawiania zakładów online z Trustly możliwa jest zmiana i ustawienie waluty, w której obstawiasz. Jest to idealne rozwiązanie, jeśli grasz za granicą lub wolisz posługiwać się gotówką w walucie innej niż ta najczęściej używana w twoim regionie. Wszystkie strony bukmacherskie Trustly pozwalają Ci na to.

Podsumowując

Trustly to świetna opcja płatności dla Ciebie, jeśli przebywasz w krajach, w których działa. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że Twój bank obsługuje Trustly i gotowe!

Jest to bezpieczne, szybkie i wydajne. Nie musisz się martwić o swoje płatności, ponieważ w większości są one przetwarzane natychmiast lub w ciągu kilku minut. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się korzystać z urządzenia mobilnego czy z komputera, metoda płatności działa idealnie.

Kolejną dość sporą zaletą tej metody płatności jest to, że zawsze możesz otrzymać bonusy powitalne i inne oferty promocyjne, gdy z niej skorzystasz. Daje to przewagę nad metodami płatności, takimi jak Skrill i Neteller, które dyskwalifikują Cię za bonusy powitalne u niektórych bukmacherów.

Dlaczego nie zacząć od razu dokonywać łatwych płatności za pomocą platformy? Aby pomóc Ci zacząć, przygotowaliśmy listę bezpiecznych bukmacherów akceptujących Trustly.

Dodaj komentarz