Zaufani bukmacherzy

Zakłady bukmacherskie Trustly | Rekomendacje [2024]

Szukasz stron bukmacherskich, które pobierają płatności przez Trustly? To jesteś na właściwej stronie! Wybieramy najlepszych bukmacherów Trustly i wyjaśniamy, jak bezpiecznie wpłacać środki. Przeprowadzimy Cię również przez kroki wymagane do zarejestrowania konta Trustly na koncie bukmacherskim i uzyskania bonusu powitalnego. W tym przewodniku znajdziesz listę stron bukmacherskich z Trustly i dowiesz się, jak z nich korzystać. Przeanalizowaliśmy również bezpieczeństwo, szybkość i wszystkie inne szczegóły, które musisz znać.

Najlepsi bukmacherzy Trustly 2024:

Bukmacher trustly
Bonus powitalny
1500 zł na start
Sprawdź
Bonus 200% od pierwszego depozytu
Sprawdź
600 zł cashback + gra bez podatku
Sprawdź
Darmowy zakład 20 zł + pakiet powitalny 3333 zł
Sprawdź
Zakład bez ryzyka do 600 zł
Sprawdź

Wszystko co musisz wiedzieć na stronach zakładów Trustly

Trustly to portfel płatności online, który jest używany na całym świecie do płacenia za szeroką gamę towarów. Jest popularny wśród graczy online, którzy używają Trustly do wpłacania środków i obstawiania zakładów sportowych. Możesz również użyć Trustly, aby szybko i bezpiecznie wypłacać wygrane. Ta opcja płatności działa wyjątkowo dobrze w przypadku zakładów online. Wielu graczy używa Trustly jako głównej metody płatności, podczas gdy inni dodają Trustly jako opcję obok innych opcji, w tym VISA, PayPal i Skrill.

Wiele stron z zakładami sportowymi akceptuje opcję płatności Trustly. To świetna wiadomość, ponieważ pozwala jednym kliknięciem dodawać środki do zakładów sportowych i równie szybko wypłacać wygrane. Korzystanie z Trustly jest popularne wśród graczy obstawiających zakłady sportowe online, ponieważ umożliwia im zdobywanie wygranej szybciej niż w przypadku innych opcji.

Ten elektroniczny e-portfel działa już od ponad 10 lat. Jest to więc firma, która ma duże doświadczenie i doskonale wie jak współpracować z bankami. Jak to? Otóż jeśli jako gracz chcesz dokonać wpłaty środków na swoje konto gracza za pomocą Trustly, najpierw musisz zalogować się do banku. Oznacza to konieczność podania loginów do konta bankowego, a w następnej kolejności potwierdzenia transakcji kodem SMS. Spokojnie, nie przerażaj się. Korzystanie z Trustly jest naprawdę proste i bezpieczne. Fima ma wiele zabezpieczeń, dzięki którym Twoje dane będą szyfrowane i nie dostaną się w niepowołane ręce.

Co musisz wiedzieć o zakładach Trustly?

Trustly to portfel online, za pomocą którego można wpłacać środki na konto zakładów online i wypłacać wygrane z powrotem na konto bankowe. Jest to popularna opcja ze względu na szybkość transferu.

Wpłać środki na swoje konto bukmacherskie za pomocą Trustly, a uzyskasz natychmiastowy dostęp. Idealnie, jeśli się spieszysz i chcesz uzyskać najlepsze kursy.

 1. Tysiące zakładów stawianych jest co miesiąc za pomocą Trustly do wpłaty
 2. Transakcje Trustly są chronione najnowszymi środkami bezpieczeństwa online
 3. Wpłaty dokonywane za pomocą Trustly są natychmiastowe, co pozwala na dodanie gotówki i postawienie zakładu
 4. Wypłaty zwykle pojawią się na Twoim koncie w mniej niż 24 godziny.

Większość kart debetowych ma reklamowany czas oczekiwania do pięciu dni roboczych, zanim wypłaty pojawią się na Twoim koncie. Niestety nie jest to idealna opcja. W przypadku, w którym obstawisz zwycięzcę, chcesz jak najszybciej dostać gotówkę. Czas transferu dla zwycięzców to jedna z wad zakładów online. Trustly to rozumie.

Zaufani bukmacherzy

Zaufani bukmacherzy

Dodanie Trustly do listy opcji płatności jest proste. Może to być Twoje źródło płatności numer jeden lub możesz dodać je razem z kartami debetowymi i innymi e-portfelami.

Podczas procesu rejestracji zostaniesz zapytany, które konta płatnicze chcesz dodać, i wtedy możesz zdecydować się na jedno lub więcej. Świetna rzeczą jest to, że w każdej chwili możesz dodawać lub usuwać karty płatnicze. Daje to wiele opcji, a także pozwala zachować pełną kontrolę nad zakładami, wydatkami i kontami, z których środki są pobierane. Możesz również poprosić o przesłanie wygranych na określone konto.

Wszystkie możliwe opcje płatności u bukmachera online mają swoje określone warunki. Z zakładami sportowymi Trustly nie jest inaczej.

Zalecamy zapoznać się z regulaminem dołączonym do każdej opcji płatności, którą rozważasz, aby upewnić się, że rozumiesz, jak działają transakcje, a także czego oczekuje się od Ciebie jako zarejestrowanego członka. Znajdziesz tam szczegóły dotyczące czasu transferu, limitów, bonusów i nie tylko. Zakłady bukmacherskie Trustly są dostępne na większości witrynach.

Bukmacherzy Trustly 2024

Ten szwedzki operator podbił już wiele państw na świecie, przede wszystkim ze względu na błyskawiczne przelewy, które są jego najmocniejszą stroną. Niestety na polskim rynku bukmacherskim nie przyjął się on tak dobrze jak myślano. Trustly przestało świadczyć swoje usługi związane z wpłatami do bukmacherów. Możliwie to było przez kilka lat, jednak na ten moment firma wycofała się polskiego rynku bukmacherskiego. Dlaczego? Niestety na to pytanie jesteśmy w stanie odpowiedzieć, gdyż nie wydano żadnego oficjalnego oświadczenia. Jednakże mamy pewność, że nie miało to związku z bezpieczeństwem dokonywania płatności. Zakłady bukmacherskie Trustly zawiesiły swoją działalność w 2021 roku i czy w najbliższym czasie ponownie dojdzie do zawarcia umowy pomiędzy bukmacherem a Trustly? Tego nie wiemy, czas pokaże.

Trustly – jak korzystać?

Dokonywanie płatności za pomocą metody płatności jaką jest Trustly, nie jest niczym skomplikowanym. Gwarantujemy, że nawet osoby, które wcześniej nie miały styczności z tego typu operatorami, bez problemu sobie poradzą. Wystarczy postępować zgodnie z poniższymi krokami:

 1. Jako metodę płatności wybierz Trustly.
 2. Następnie zostaniesz przekierowany na odpowiednią stronę, na której będziesz musiał wybrać język i kraj.
 3. Wybierz swój bank, gdyż będziesz musiał się zalogować.
 4. Serwis zweryfikuje Twoja tożsamość, a następnie przeleje środki na wybrane konto.
 5. Odbiorca otrzymuje potwierdzenie, że z Twojego rachunku bankowego zostały pobrane pieniądze. Odbiorca musi tę transakcję zaakceptować i wówczas środki zostają mu przesłane.
 6. Wróć na stronę docelową i ujrzysz komunikat potwierdzający, że transakcja zakończyła się sukcesem.

Całkiem szybko i łatwo, prawda? Pamiętaj, że od razu po autoryzacji płatności, zostaniesz poinformowany o tym, że transakcja została pomyślnie zrealizowana. Dzięki temu niemalże natychmiast będziesz mógł ponownie zalogować się na konto bukmacherskie i sprawdzić swój stan konta. Oczywiście powinno ono być zasilone wpłaconymi przed chwilą środkami.

Opłaty, limity i czas przetwarzania płatności

W wielu przypadkach różnych metod płatności, naliczane są prowizje od wpłacanego depozytu. Najczęściej naliczany jest procent od wysokości wpłacanych środków. Jednakże, na szczęście bukmacherzy Trustly nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Oznacza to, że dokładnie taka kwota jaką postanowisz wpłacić na swoje konto gracza, pojawi się na nim w całości. Np. wpłacając 200 zł, będziesz miał 200 zł na dokonywanie zakładów.

Jak w przypadku każdej innej metody płatności, również i zakłady bukmacherskie Trustly posiadają pewne limity. Jeśli chodzi o minimalną wpłatę zazwyczaj jest to od 1 zł do 10 zł, natomiast górny limit to kilkadziesiąt tysięcy, często sięgający nawet aż 100 000 zł. Nie musisz się zatem obawiać, że dolny limit będzie dla Ciebie za wysoki lub, że górny będzie za niski.

Jeśli chodzi o czas przetwarzania płatności, to w tej kwestii także możesz być spokojny. Bukmacherzy Trustly przetwarzają płatności niemalże natychmiastowo. Dzięki temu nawet jeśli będziesz miał kilka minut na dokonanie zakładu lub oferta promocyjna będzie miała jakiś limit czasowy, możesz mieć pewność, że zdążysz wpłacić środki na swoje konto. Jeśli zatem Twoim priorytetem są szybkie płatności, to gwarantujemy, że na bukmacherach Trustly się nie zawiedziesz. Pamiętaj jednak, że za pośrednictwem Trustly nie możesz wypłacić swoich środków. Najczęściej bukmacherzy umożliwiają tą opcję jedynie za pomocą przelewu bankowego.

Zakłady bukmacherskie Trustly – czy to bezpieczne?

Oczywiście każdy z nas decydując się na konkretną metodę płatności chce mieć pewność, że jest ona sprawdzona i przede wszystkim bezpieczna. O bezpieczeństwie Trustly świadczy przede wszystkim fakt, że firma ta jest ściśle nadzorowana przez szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego. Co więcej Trustly posiada licencję zgodną z dyrektywą Unii Europejskiej o usługach płatniczych PSD2.

Jakby tego było mało bukmacherzy Trustly stosują najnowsze technologie szyfrowania, dzięki czemu żadne Twoje dane nie wyciekną. Absolutnie żadne dane nie są przechowywane na serwerach, co oznacza, że nie nikt nie ma możliwości uzyskania dostępu do Twojego konta.

Jak widać zakłady bukmacherskie Trustly dokładają wszelkich starań, aby zarówno Twoje dane, jak i środki były w pełni bezpieczne. Dodatkowo potwierdza to fakt, że codziennie z tego systemu płatniczego korzystają miliony użytkowników. Trustly współpracuje z tysiącami sklepów online, a także z serwisami aukcyjnymi, co jeszcze bardziej świadczy o jego wysokim stopniu bezpieczeństwa.

Wady i zalety korzystania z Trustly

Zanim podejmiesz ostateczną decyzję, którą metodę płatności dla siebie wybrać, zapoznaj się z jej wszystkimi wadami i zaletami. Przede wszystkim będziesz mieć pewność, że dokonałeś właściwego, bezpiecznego i sprawdzonego wyboru.

Zalety:

 • Główna i najważniejsza zaleta Trustly to błyskawiczne przelewy. Wystarczy zaledwie kilka sekund, aby środki pojawiły się na Twoim koncie. Co więcej wpłaty dokonasz całkowicie za darmo. Oznacza to, że nie zostaniesz obciążony żadnymi dodatkowymi kosztami. Zatem ile wpłacisz na konto, dokładnie tyle się na nim pojawi.
 • Trustly zadbało także o bezpieczeństwo Twoich płatności. Najnowsze technologie, spełnianie wymogów stawianych przez szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego sprawiają, że Twoje pieniądze są w pełni bezpieczne. Nie musisz także obawiać się o wyciek Twoich danych osobowych.

Wady:

 • Niestety najsłabszą stroną Trustly jest fakt, że ponad rok temu zaprzestał współpracować z bukmacherami. Co więcej, na ten moment także ciężko określić czy w najbliższym czasie sytuacja ulegnie zmianie.
 • Minusem jest także fakt, że dokonując wpłaty poprzez Trustly trzeba zalogować się na swoje konto bankowe. Niektórzy gracze mogą przez to obawiać się wypływu swoich danych lub innego związanego z tym ryzyka.

Podsumowanie

Trustly to świetna opcja płatności dla Ciebie, jeśli przebywasz w krajach, w których działa. Wszystko, co musisz zrobić, to upewnić się, że Twój bank obsługuje Trustly i gotowe!

Jest to bezpieczne, szybkie i wydajne. Nie musisz się martwić o swoje płatności, ponieważ w większości są one przetwarzane natychmiast lub w ciągu kilku minut. Niezależnie od tego, czy zdecydujesz się korzystać z urządzenia mobilnego czy z komputera, metoda płatności działa idealnie. Co więcej, nie ponosisz żadnych dodatkowych opłat korzystając z Trustly. Jest to w pełni darmowe, a więc zawsze Twoje konto zostanie zasilone taką kwotą, jak zdecydujesz się wpłacić.

Kolejną dość sporą zaletą tej metody płatności jest to, że zawsze możesz otrzymać bonusy powitalne i inne oferty promocyjne, gdy z niej skorzystasz. Daje to przewagę nad metodami płatności, takimi jak Skrill i Neteller, które dyskwalifikują Cię za bonusy powitalne u niektórych bukmacherów.

Zakłady bukmacherskie Trustly wyróżniają się także nowoczesnością wśród reszty metod płatności. Firma zawsze stara się wychodzić naprzeciw potrzebom użytkownika, dlatego współpracuje z wieloma bankami. Wpłaty zawsze są natychmiastowe. W przypadku obstawiania jest to bardzo istotne, aby zdążyć postawić często ograniczone czasowo wydarzenie i nie przegapić żadnej okazji do wygranej!

FAQ

Którzy bukmacherzy akceptują Trustly?

Niestety w 2021 roku firma Trustly zakończyła swoja współpracę z polskimi legalnymi bukmacherami, co sprawia, że na ten moment nie możemy korzystać z ich usług u żadnego buka.

Czy Trustly jest bezpieczną metodą płatności?

Oczywiście, że tak. Firma spełnia wszystkie wymogi stawiane przez szwedzki Urząd Nadzoru Finansowego, w tym najwyższe standardy bezpieczeństwa.

Czy za pomocą Trustly mogę dokonać płatności w polskiej walucie?

Tak. Jeśli będziesz chciał dokonać przelewu w polskiej walucie, dokonasz tego bez problemu.

Czy korzystnie z Trustly jest darmowe?

Zakłady bukmacherskie Trustly nie pobierają żadnych dodatkowych opłat. Oznacza to, że kwota, którą zdecydujesz się wpłacić na konto, dokładnie w takiej ilości się na nim pojawi.

4.5/5 - (6 votes)

Dodaj komentarz