Betcris kod promocyjny – rejestracja 2024

Nie ma co ukrywać, ale każdy typer lubi dostać dodatkowe środki bonusowe na start za zarejestrowanie konta gracza. Sytuacja tym bardziej robi się korzystniejsza w momencie, gdy bukmacher udostępnia nam specjalny kod promocyjny, który pozwala na odebranie znacznie lepszej oferty powitalnej, niż mogą otrzymać użytkownicy w standardowej ofercie.

BONUS NA START
Freebet 200 zł
Odbierz Bonus

Czy musimy spełnić dodatkowe warunki, aby móc skorzystać z takiego kodu promocyjnego w Betcris? Oczywiście, że nie. Żaden bukmacher nie wymaga niczego poza pełnym zarejestrowaniem nowego konta gracza na jego stronie internetowej i wpisaniu odpowiedniego kodu w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego – nie można pominąć tego punktu, bo kod promocyjny nie zostanie aktywowany.

Jak skorzystać z kodu promocyjnego w Betcris?

Betcris kod promocyjny – rejestracja 2021Bardzo dobra informacja dla każdego początkującego typera, który zastanawia się, czy to oferta skierowana właśnie do niego – KAŻDY może skorzystać z kodu promocyjnego. Nie jest on przyporządkowany tylko dla wybranych, a wszyscy czytelnicy naszej strony będą mogli go wykorzystać i dzięki temu odebrać najwyższe możliwe bonusy powitalne u bukmachera Betcris.

Gdzie będzie można wpisać dany kod promocyjny?

Oczywiście tak samo, jak u innych bukmacherów, bo procedury się nie zmieniają. Każdy kod promocyjny, który dotyczy bezpośrednio oferty powitalnej u bukmachera, wpisujemy w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego. Najprawdopodobniej będzie to odpowiednie pole o nazwie „KOD PROMOCYJNY” lub bardzo zbliżonej, która wprost wskaże miejsce, gdzie mamy go wpisać.

Nie musimy robić już nic więcej poza dokończeniem rejestracji naszego konta gracza i odebraniem powiększonych bonusów, które po wpisaniu kodu zostaną przydzielone do naszego konta automatycznie bez obowiązku dalszego potwierdzania. Może się zdarzyć bonus od depozytu czy zakład bez ryzyka wyższe nawet o kilkaset złotych, a może to być dodatkowy freebet, który pozwoli na przetestowanie oferty bukmachera.

Kod promocyjny Betcris – oferta bonusów

Obecnie nie posiadamy informacji odnośnie do oferowanych bonusów przez bukmachera Betcris, bo nie wystartował jeszcze ze swoją stroną internetową w Polsce. Można się jednak spodziewać, że tak doświadczony bukmacher, który posiada w swoim składzie prawdziwych speców od marketingu, będzie chciał zachęcić dodatkowo nowych użytkowników do zarejestrowania konta gracza właśnie u niego.

BONUS NA START
Freebet 200 zł
Odbierz Bonus

Najprawdopodobniej dostępny będzie na start bonus od depozytu, który powiększy nas wkład o 100% i dzięki temu będziemy mieli na grę drugie tyle, ile wpłacimy. Jeżeli będzie to kwota do 2000 złotych, to kod promocyjny może powiększyć ją nawet do 2500 złotych. Wszystko będzie zależało od wysokości kwot bonusów, bo równie dobrze może to być dodatkowa kwota na zakład bez ryzyka, który jest jednym z najbardziej pożądanych wśród typerów w Polsce. Kod promocyjny równie często potrafi dać użytkownikowi również darmowy freebet o wartości kilkudziesięciu złotych na zagranie pierwszego kuponu.

Co obstawiać z kodem promocyjnym w Betcris?

To wszystko zależy od tego, z którego bonusu skorzystamy na start. Jeżeli będzie to podwojenie pierwszego depozytu i zgromadzimy dużo środków na koncie gracza, które przed wypłatą należy nawet kilkakrotnie obrócić, to lepiej grać bezpieczniej na zdarzenia, w których czujemy się pewni.

W przypadku gdy odbierzemy zakład bez ryzyka z gwarantowanym zwrotem stawki, to możemy już znacząco zaryzykować i zagrać zdarzenia, których w normalnych okolicznościach byśmy nie zagrali. Przecież nic nie tracimy, możemy wygrać bardzo dużo pieniędzy albo otrzymać zwrot stawki.

Najważniejsze to kierować się wiedzą i obstawiać dyscypliny sportowe, które są nam bliskie. Dobra analiza z pewnością przyczyni się do sukcesu.

Betcris – najważniejsze informacje

Mało kto spodziewał się tego bukmachera na polskim rynku zakładów, bo nie było żadnych przesłanek, które mogłoby sugerować, że ten podmiot zasili listę naszych legalnych polskich bukmacherów. Wszystko dlatego, że firma ominęła cały żmudny proces starania się o wydanie zezwolenia przez Ministerstwo Finansów, a odkupiła po prostu licencję od firmy, która miała wystartować również w 2021 roku, czyli Mr BET Zakłady Bukmacherskie.

Betcris to zagraniczny bukmacher działający skutecznie na rynkach Ameryki Południowej i Środkowej w takich państwach jak Peru, Meksyk, Wenezuela, Ekwador czy Panama. Powstał prawie 40 lat temu, bo w 1985 roku na Dominikanie, a obecnie jego główna siedziba znajduje się w Kostaryce. Jego nazwa również nie jest przypadkowa, bo słowo „bet” oznacza oczywiście zakład, a dodatek „cris” to pierwsze litery kostarykańskiego rynku zakładów bukmacherskich – Costa Rica International Sportsbook.

Betcris jest oficjalnym sponsorem reprezentacji Meksyku w piłce nożnej, a jego głównym ambasadorem jest legenda tego sportu – Brazylijczyk Ronaldinho. W Polsce w zarządzie będzie zasiadał m.in. Jacek Jakubowski, który pomagał innemu zagranicznemu bukmacherowi Superbet rozpocząć przygodę w naszym kraju i jak widać z perspektywy czasu była to bardzo efektywna praca przynosząca dobre rezultaty. Można się spodziewać, że bukmacher z tak ogromnym doświadczeniem będzie umiał dotrzeć do nowych klientów w Polsce i poradzi sobie z presją, jaka będzie na nim ciążyła.

BONUS NA START
Freebet 200 zł
Odbierz Bonus

FAQ

Kody promocyjne służą powiększeniu oferty powitalnej bukmachera, która zawiera różne bonusy przygotowane dla użytkowników. Jeżeli skorzystamy z kodu promocyjnego, możemy często otrzymać nawet kilkaset złotych więcej zupełnie za darmo.

Oczywiście, każdy czytelnik naszej strony będzie uprawniony do wykorzystania kodu promocyjnego Betrcis i powiększeniu swoich bonusów powitalnych. Nie musimy spełniać żadnych warunków, wpłacać żadnej kwoty i akceptować specjalnych regulaminów. Mamy kod, korzystamy z niego i cieszymy się dodatkowymi pieniędzmi na koncie gracza.

To nic trudnego, musimy jedynie wpisać odpowiedni kod w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego na stronie bukmachera w przeznaczonym do tego polu. Po zakończeniu rejestracji zostanie on automatycznie przypisany do naszego konta gracza.

Jest to jeden z najbardziej popularnych bonusów bukmacherskich w Polsce. Polega on najczęściej na podwojeniu naszego pierwszego depozytu do określonej kwoty pieniędzy. Jeżeli wynosi on 100% to w przypadku gdy wpłacimy np. 1000 złotych, możemy otrzymać kolejne 1000 złotych bonusowych. Oczywiście przed wypłatą należy je obrócić zgodnie z regulaminem.

4.5/5 – (4 votes)