Zakłady bukmacherskie Betters – oferta

Zakłady bukmacherskie Betters – oferta i opinie

Zakłady bukmacherskie Betters to stosunkowo nowy operator. Na polskim rynku bukmacherskim pojawił się niedawno, bo w kwietniu 2021 roku. Buk działa na podstawie zezwolenia wydanego przez Ministerstwo Finansów o numerze PS4.6831.7.2020. Od momentu jego otrzymania zakłady bukmacherskie Betters cały czas prężnie się rozwijają i starają wdrażać nowe, lepsze funkcje dla swoich graczy. Czy to jednak wystarczy, aby znaleźć się w czołówce najlepszych polskich bukmacherów?

Ciężko jest przebić oferty bukmacherów działających od kilku, a nawet kilkunastu lat w naszym kraju. Choć Betters z miesiąca na miesiąc przyciąga coraz więcej nowych użytkowników nie jest jeszcze jednym z bardziej rozpoznawalnych bukmacherów. Musimy jednak przyznać, że oferta operatora jest całkiem atrakcyjna i może skusić niejednego gracza. Co zatem oferują zakłady bukmacherskie Betters? Tego dowiesz się z dalszej części artykułu!

Zakłady bukmacherskie Betters – oferta

Zakłady bukmacherskie Betters – oferta

Tak jak wspomnieliśmy wyżej, w Betters oferta na sport prezentuje się naprawdę przyzwoicie. Gracze do wyboru mają około 30 dyscyplin sportowych, w tym najpopularniejsze typu: piłka nożna, tenis czy koszykówka oraz te nieco rzadziej typowane jak: badminton, surfing czy darts.

Oczywiście największą uwagę użytkownicy zwracają na ofertę piłki nożnej. Możemy śmiało przyznać, że w Betters oferta na ten sport nie zawodzi. Typować możesz wiele najpopularniejszych lig w tym: Ligę Mistrzów i Europy oraz niszowe rozgrywki jak np. 4 ligę hiszpańską. Bukmacher codziennie oferuje ponad 1000 rynków zdarzeń, z czego około 300 udostępnia na najważniejsze rozgrywki danego dnia.

Oferta Betters jednak nie kończy się jedynie na zakładach pre-match. Bukmacher udostępnia także:

 • Sporty wirtualne – są to symulacje wydarzeń sportowych, które z roku na roku zyskują na popularności. W Betters wirtualnie możesz obstawiać: rzuty karne, wyścigi psów, wyścigi konne, ligę piłki nożnej, wyścigi samochodowe, piłkę nożną PRO oraz kolarstwo torowe.
 • Zakłady na żywo – jeśli chodzi o ofertę live, zdecydowanie oferta bukmachera Betters wyróżnia się na tle konkurencji. Standardowo operatorzy udostępniają kilka dyscyplin sportowych, natomiast Betters oferują ich aż 12! A do tego nie zapomina także o fanach eSportu – go także możesz typować w opcji na żywo.
 • eSport – zakłady bukmacherskie Betters swoim graczom proponują większość najpopularniejszych gier, należą do nich: Counter-Strike, League of Legends, Dota 2, StarCraft 2, Rainbox Six czy Valorant.
 • Betgames – w Betters do dyspozycji masz aż 6 gier karcianych: blackjack, Wojna: andar bahar, indyjski poker , poker, wojna oraz wojna plus.

Rejestracja w Betters

Jeśli chcesz pełnoprawnie korzystać z usług bukmachera Betters, konieczne jest dokonanie rejestracji. Upoważniona jest do tego każda pełnoletnia osoba posiadająca konto w banku. Nic się nie martw, bowiem proces rejestracji nie jest w ogóle skomplikowany i nie sprawi Ci żadnych problemów.

Po przejściu na stronę internetową bukmachera Betters i kliknięciu w przycisk „ZAREJESTRUJ”, zostaniesz przekierowany do pierwszego formularza, w którym należy podać podstawowe dane umożliwiające logowanie się na konto: adres e-mail, login oraz hasło. Dodatkowo do uzupełnienia będzie jeszcze pole o nazwie “KOD PROMOCYJNY”. Choć niestety na ten moment Betters kod promocyjny niestety nie jest dostępny, to nie wykluczamy, że w najbliższej przyszłości sytuacja ta może ulec zmianie. W następnym kroku będziesz zobowiązany do uzupełnienia kilku danych osobowych typu: imię, nazwisko, PESEL oraz obywatelstwo. Na zakończenie będziesz musiał ustalić dzienne limity oraz stawki, a także miesięczny limit czasu gry. I tak naprawdę to tyle. Twoje konto zostanie natychmiast utworzone.

Pamiętaj jednak, że w przypadku chęci wypłacenia wygranych środków, będziesz musiał przekształcić konto tymczasowe w konto stałe. Wiąże się to z koniecznością przesłania bukmacherowi zdjęć bądź skanów dowodu tożsamości, które pomogą w weryfikacji podanych przez Ciebie wcześniej danych.

Bonusy i promocje

Zakłady bukmacherskie Betters przygotowały ciekawą ofertę zarówno dla nowych, jak i stałych graczy. Dla świeżo zarejestrowanych użytkowników operator przygotował aż 3 bonusy:

 • Betters zakład bez ryzyka 300 zł – jeśli Twój pierwszy zakład okaże się nietrafiony, nic się nie stanie, gdyż bukmacher zwróci na twoje konto 50% postawionej przez Ciebie stawki.
 • Freebet 200% do 40 zł – otrzymasz bonus zaraz po wpłaceniu pierwszego depozytu i postawieniu pierwszego zakładu.
 • 5 zł bez depozytu – bonus ten dostępny będzie dopiero po przejściu pełnej rejestracji. Czyli po weryfikacji Twojego konta.

Łącznie w Betters bonus na start może wynieść aż do 345 zł! Jest to zatem całkiem atrakcyjna oferta dla wszystkich nowych graczy.

Bukmacher Betters oczywiście nie zapomina także o swoich stałych użytkownikach. Dla nich także buk przygotował kilka świetnych ofert, są to m.in.:

 • TYGODNIÓWKA – obstawiaj regularnie od poniedziałku do niedzieli, a co tydzień otrzymasz od bukmachera nawet 35 zł! Nagrodę dostaniesz już nawet za 5 dni gry – będzie to 10 zł lub 20 zł w przypadku sześciu dni grania pod rząd.
 • HAPPY HOURS – jedyne co musisz zrobić to mieć włączoną subskrypcję SMS i grać aktywnie. Bukmacher przynajmniej raz w tygodniu będzie Cię informował o rozpoczęciu zabawy, która będzie trwała przez co najmniej kilka godzin.
 • eWEEKEND – jesteś fanem eSportu? To śwetnie się składa, bo w Betters możesz co weekend zgarnąć 30 zł za obstawienie najpopularniejszych gier!
 • RAISEBET – najprościej mówiąc im więcej typujesz, tym więcej wygrywasz. Im więcej zdarzeń na Twoim kuponie, tym większa Twoja wygrana. Zyskać więcej możesz już po wrzuceniu w kupon 5 wydarzeń, wtedy Twoja wygrana zostanie powiększona o 5%. Natomiast dodając ich 20 lub więcej, bukmacher zwiększy Twoją wygraną aż o 120%!

Bonusy i promocje

Aplikacja mobilna

Standardem wśród bukmacherów jest posiadanie aplikacji mobilnej. Nawet, na tyle krótko działający bukmacher jak Betters, doskonale o tym wie i nie zawodzi w tej kwestii. Appka Betters dostępna jest na oba systemy – Android oraz iOS. Co więcej, aplikacja w żadnym stopniu nie jest ograniczona w stosunku do standardowej strony WWW. Wręcz przeciwnie, czasami operator oferuje graczom dodatkowe bonusy i promocje, które dostępne są jedynie w appce. Dzięki powiadomieniom PUSH możesz być na bieżąco ze swoimi zakładami czy wpłatami. Choć aplikacja buka zostawia jeszcze trochę do życzenia pod względem interfejsu, to na pewno ułatwi Ci typowanie.

Metody płatności

Niestety jeśli chodzi o metody płatności, zakłady bukmacherskie Betters nie mają się czym pochwalić. Aktualnie operator umożliwia graczom wpłatę środków jedynie za pomocą podstawowych metod płatności:

 • Karty płatnicze MasterCard i VISA
 • Przelewy24
 • BLIK
 • Tradycyjny przelew bankowy
 • Google Pay

Plusem powyższych form płatności jest fakt, że każda wpłata zostaje natychmiast zaksięgowana. Dzięki czemu nie musisz czekać aż środki pojawią się na Twoim koncie. Niemalże od razu możesz zacząć obstawiać.  Co więcej, żadna z nich nie pobiera prowizji – kwota jaką wpłacisz, dokładnie w tej samej ilości pojawi się na Twoim koncie gracza.

W ofercie bukmachera brakuje jednak elektronicznych portfeli tj.: Skrill czy Neteller, które ostatnio bardzo zyskują na popularności oraz karty przedpłaconej Paysafecard.

Obsługa klienta

Jeśli napotkasz jakiekolwiek problemy, które będą wymagać natychmiastowego rozwiązania, do wyboru będziesz miał kilka dróg komunikacji z biurem obsługi klienta. Pierwsza z nich to standardowa droga mailowa, jednakże nie mamy pewności po jakim czasie uzyskamy odpowiedź. W tej sytuacji lepszym sposobem będzie czat live. Niestety bukmacher nie podaje w jakich godzinach ów czat jest czynny. Dlatego trzecią opcją do dyspozycji gracza pozostaje jeszcze zakładka FAQ, w której można znaleźć odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania.

FAQ

Czy można dokonać szybkiej rejestracji w Betters?

Tak, bukmacher Betters umożliwia graczom dokonanie szybkiej rejestracji. Weź jednak pod uwagę fakt, że jeśli nie zmienisz konta tymczasowego w konto stałe, nie będziesz mógł wypłacić swoich wygranych środków oraz skorzystać ze wszystkich oferowanych bonusów i promocji.

Czy Betters jest legalnym bukmacherem w Polsce?

Oczywiście, że tak. Zakłady bukmacherskie Betters w Polsce działają pełni legalnie od połowy 2021 roku.

Czy można obstawiać sporty wirtualne w Betters?

Bukmacher Betters posiada w swojej ofercie zakłady na sporty wirtualne. Obstawiać możesz rzuty karne, wyścigi psów, wyścigi konne, ligę piłki nożnej, wyścigi samochodowe, piłkę nożną PRO oraz kolarstwo torowe.

5/5 - (3 votes)