Strony bukmacherskie z bonusami

Jakie są najlepsze strony bukmacherskie z bonusami? Oczywiście te, które oferują najatrakcyjniejsze promocje dla swoich graczy. Dobrze, to jakie zatem są najlepsze bonusy? Zakład bez ryzyka? Freebet? A może bonus od depozytu? Tak naprawdę wszystko zależy od wysokości danego bonusu i warunków obrotu. Każdy gracz bowiem chce otrzymać jak najwięcej, przy jak najmniejszym koszcie, prawda?

Bukmacher
Bonusy Powitalne

BONUS NA START
1200 zł + 25 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 300 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
200% do 100 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
500 zł + 20 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2220 zł

Odbierz Bonus

BONUS NA START
2000 zł

Odbierz Bonus

Dlatego w tym artykule skupimy się przede wszystkim na legalnych stronach bukmacherskich z bonusami, dzięki którym już na starcie będziesz mógł otrzymać ekstra środki na grę! Oczywiście o stałych graczach także nie zapominamy i powiemy jakie na Was czekają bonusy i promocje u buków.

Strony bukmacherskie z bonusami – najlepsze promocje dla nowych graczy

Standardowo strony bukmacherskie z bonusami na start oferują swoim nowym graczom maksymalnie trzy bonusy. Oczywiście zdarza się, że jest ich mniej lub więcej. Nie mam tutaj żadnej reguły, bowiem to bukmacher decyduje ile i w jakiej kwocie dostępne będą promocje. Każdy operator jednak przykłada dość sporą uwagę do bonusów bukmacherskich, ponieważ dzięki nim zachęca graczy do rejestracji konta.

Przejdźmy zatem do sedna. Jakich bonusów jako nowy gracz możesz spodziewać się u bukmacherów?

Bonus od depozytu

Strony bukmacherskie z bonusami – najlepsze promocje dla nowych graczy

Zaczniemy od najbardziej popularnego bonusu na start, którym jest oczywiście bonus od depozytu. Jest to klasyczny bonus, dzięki któremu Twoja pierwsza wpłata do bukmachera może zostać podwojona lub nawet potrojona! Zazwyczaj bonus od depozytu wynosi 100% lub 200% pierwszego depozytu. Oznacz to, że wpłacając np. 100 zł, otrzymasz dodatkowe 100 zł lub nawet 200 zł ekstra na start! Nie zapominajmy także o tym, że każdy bonus wymaga obrotu. Dlatego zanim przystąpisz do promocji, zapoznaj się z jej regulaminem.

Zakład bez ryzyka

Zakład bez ryzyka to chyba najbardziej pożądany bonus przez polskich graczy. Dlaczego? Ponieważ to dzięki niemu Twój pierwszy zakład jest ubezpieczony od ewentualnej przegranej. Jeśli Twoje typerskie przeczucie Cię zawiedzie, nic się nie stanie, bowiem bukmacher zwróci na Twoje konto stawkę zakładu.

Weź pod uwagę fakt, że zakład bez ryzyka nie jest darmowym zakładem. Strony bukmacherskie z bonusami wymagają wpłaty pierwszego depozytu, dopiero wtedy na Twoim koncie pojawi się opcja cashbacku.

Freebet

Freebet to inaczej darmowy zakład, dzięki któremu nie musisz stawiać zakładu za swoje własne pieniądze. Ekstra środki otrzymujesz od bukmachera. Najczęściej jest to kwota kilkudziesięciu złotych. W wielu przypadkach obrót jest wymagany, ale zdarzają się wyjątki. Jeśli przegrasz zakład postawiony za darmowe środki, nic się nie dzieje.

Najlepsze promocje dla nowych graczy

Strony bukmacherskie z bonusami to nie tylko promocje dla nowych użytkowników. To w głównej mierze bonusy i promocje dla stałych graczy. Bukmacherzy nie tylko starają się przyciągnąć do siebie większą ilość graczy, ale także robią co w ich mocy, aby utrzymać dotychczasowych. Z tego powodu przygotowują świetne oferty, dzięki którym niemalże codziennie możesz zgarniać dodatkowe środki czy inne formy bonusów.

Jest kilka promocji bukmacherskich, które znajdziesz prawie u każdego legalnie działającego bukmachera w Polsce. Są to m.in.:

  • Gra bez podatku – po spełnieniu wymaganych przez bukmachera warunków udziału w promocji – rodzaj kuponu, ilość zdarzeń i stawka – Twój kupon zostanie uwzględniony w promocji, dzięki której twoja wygrana może być o 14% wyższa! Ogromnym plusem owej oferty jest fakt, że możesz z niej korzystać nieograniczoną ilość razy.
  • Klub VIP – niemalże już prawie każdy bukmacher posiada program VIP, do którego mogą dołączyć najbardziej aktywni gracze. Stając się członkiem takiego klubu możesz liczyć na wyższe bonusy, lepsze promocje, dodatkowe nagrody i wiele innych rzeczy. Zanim jednak będziesz mógł ubiegać się o członkostwo, będziesz musiał spełnić kilka warunków, tj. np. ilość dni obstawiania pod rząd.
  • Poleć przyjaciela – to kolejna oferta promocyjna, którą wykorzystują strony bukmacherskie z bonusami, aby zatrzymać swoich graczy. Za zachęcenie kumpla do założenia konta u buka, oboje otrzymacie od niego freebet w kwocie kilkudziesięciu złotych. Dzięki temu każdy z Was będzie mógł postawić zakład za nieswoje pieniądze.

Bonusów dla stałych graczy u bukmacherów jest znacznie więcej, jednakże powyższe trzy znajdziesz u prawie każdego operatora. Są to podstawowe promocje, których oczekuje każdy użytkownik. A jak powszechnie wiadomo, bukmacherzy starają się zawsze sprostać oczekiwaniom swoich graczy.

Jak otrzymać bonus od bukmachera?

Już na wstępie warto zaznaczyć, że otrzymanie od bukmachera bonusu nie jest niczym skomplikowanym. Tak naprawdę wszystko co musisz zrobić to postępować zgodnie z poniższymi krokami:

  1. Wejdź na stronę internetową bukmachera lub pobierz jego aplikację mobilną.
  2. Następnie wypełnij formularze rejestracyjne. Możesz dokonać szybkiej rejestracji lub od razu założyć konto stałe. Wystarczy, że wyślesz do bukmachera dokument tożsamości potwierdzający wszystkie Twoje dane.
  3. Krok trzeci wiąże się z wpłatą depozytu. W wielu przypadkach od jego kwoty zależy wysokość przyznanego bonusu. Dlatego zanim dokonasz wpłaty, zapoznaj się z regulaminem promocji.
  4. Ostatni etap to postawienie kuponu według wytycznych bukmachera. Wiążą się one ze stawką kuponu, ilością zdarzeń oraz jego kursem.

Wystarczy zaledwie kilka minut, aby postawić zakład u dowolnego bukmachera. Proces ten bowiem nie różni się od siebie i przebiega w identyczny sposób. Strony bukmacherskie z bonusami posiadają naprawdę świetne oferty, dzięki którym zarówno jako nowy, jak i stały gracz, będziesz mógł korzystać dowoli.

FAQ

Jakie promocje dla nowych graczy oferują strony bukmacherskie z bonusami?

Najczęściej bukmacherzy w swoich ofertach powitalnych posiadają pakiet bonusów składający się z freebetu, zakładu bez ryzyka i bonusu od depozytu.

Czy muszę posiadać konto stałe, żeby odebrać bonus powitalny na stronie bukmacherskiej?

Tak naprawdę wszystko zależy od bukmachera i jego warunków. Choć z doświadczenia wiemy, że raczej rzadko operatorzy wymagają natychmiastowej weryfikacji konta.

Jakie bonusy dla stałych graczy można znaleźć na stronach bukmacherskich? 

Najczęściej stali gracze mogą korzystać z takich bonusów jak gra bez podatku, programu VIP czy poleć przyjaciela.