Kod promocyjny w Betters – oferta bonusów

Betters kod promocyjny – Rejestracja 2024

Jaki przygotował bukmacher Betters kod promocyjny dla swoich użytkowników? Nie da się ukryć, że każdy gracz lubi dostać ekstra środki już na stracie swojej typerskiej przygody. Kody promocyjne bowiem najczęściej dostępne są dla nowych użytkowników, którzy jeszcze nie posiadają konta u bukmachera.

Czy zdarzają się wyjątki i Betters kod promocyjny dostępny jest dla stałych graczy? Niestety raczej rzadko dochodzi do takich wyjątków, bowiem taki kod należy wpisać w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego. Jeśli się ten punkt pominie, kod promocyjny nie zostanie aktywowany, przez co nie będziesz mógł skorzystać z dodatkowych środków na start.

Betters kod promocyjny – jak skorzystać?

Już na samym początku warto zaznaczyć, że z kodu promocyjnego Betters będzie mógł skorzystać każdy graczy. Nie jest on skierowany do jakiejś konkretnej grupy typerów, ale do naszych czytelników, którzy jeszcze nie zarejestrowali swojego konta u bukmachera Betters. Dzięki temu każdy gracz będzie mógł odebrać wyższe bonusy powitalne. A wiadomo, że wyższe bonusy mogą przynieść znacznie wyższe wygrane.

Gdzie będzie można wpisać Betters kod promocyjny?

Każdy kod promocyjny, który dostępny jest dla nowo zarejestrowanych graczy, będzie możliwy do wpisania w trakcie wypełniania formularza rejestracyjnego. Najczęściej rejestracja składa się z dwóch formularzy, a pole do wpisania kodu promocyjnego znajduje się w drugim z nich. Jednakże w przypadku bukmachera Betters okienko o nazwie „KOD PROMOCYJNY” znajduje się w pierwszym formularzu, w którym należy podać także wszystkie dane umożliwiające zalogowanie się do swojego konta.

Żeby odebrać w Betters kod promocyjny, nie będziesz musiał robić już nic więcej, poza dokończeniem rejestracji. Automatycznie po założeniu konta, ekstra środki za wpisanie kodu pojawią się na Twoim koncie gracza. Może to być forma powiększania o konkretną kwotę bonusu od depozytu lub zakładu bez ryzyka. Jednak najczęściej nagroda za podanie kodu promocyjnego to freebet w kwocie kilkudziesięciu złotych do wykorzystania na dalszą grę.

Kod promocyjny w Betters – oferta bonusów

Kod promocyjny w Betters – oferta bonusów

Na chwilę obecną niestety bukmacher Betters nie posiada żadnego kodu promocyjnego, który upoważniałby graczy do zwiększania bonusów powitalnych lub odebranie dodatkowych środków na grę. Jednakże możemy domyślić się jakie potencjalne bonusy zostaną przyznane graczom Betters za wpisanie kodu promocyjnego podczas zakładania konta.

Biorąc pod uwagę fakt, że najczęściej oferty powitalne bukmacherów składają się z pakietu od jednego do trzech bonusów, nie wątpimy, że któryś z nich zwiększy się dzięki wpisaniu odpowiedniego kodu. Na ofertę powitalną zwykle składają się bonusy takie jak: bonus od depozytu, zakład bez ryzyka i freebet. Po krótce opowiemy na czym każdy z tych bonusów polega.

Betters kod promocyjny na bonus od depozytu

W Betters kod promocyjny może dotyczyć powiększenia na start bonusu od depozytu. Co to oznacza? Otóż wpłacając swoje pierwsze pieniądze do bukmachera, Betters przyzna Ci dodatkowe środki na grę. Wysokość takiej nagrody będzie zależeć od wpłaconej przez Ciebie kwoty. Jeśli oferta buka to np. 100% bonusu od depozytu, to wpłacając 100 zł, Betters przyzna Ci dodatkowe 100 zł, dzięki czemu łącznie będziesz miał aż 200 zł do wykorzystania na grę!

Czy dokładnie w taki sposób zadziała w Betters kod promocyjny? Tego niestety nie wiemy. Jednakże biorąc pod uwagę fakt, że bonus od depozytu to jeden z najlepszych bonusów powitalnych, możemy się spodziewać, że kod promocyjny będzie obowiązywał właśnie na niego.

Betters kod promocyjny na zakład bez ryzyka

Już od dłuższego czasu można zauważyć, że zakład bez ryzyka jest najbardziej pożądanym przez graczy i tym samym najpopularniejszym bonusem powitalnym wśród bukmacherów. Cashback ubezpiecza Cię od ewentualnej przegranej. Jeśli Twój pierwszy postawiony kupon okaże się nietrafiony, bukmacher Betters zwróci na Twoje konto połowę lub całą przegraną stawkę!

Jest to bez wątpienia jeden z lepszych bonusów powitalnych. Dlatego mamy nadzieję, że Betters kod promocyjny umożliwi jego zdobycie.

Betters kod promocyjny na freebet

Kody promocyjne u bukmacherów najczęściej dotyczą właśnie freebetu – czyli darmowego zakładu, dzięki któremu nie musisz przeznaczać na grę swoich własnych środków. Zaraz po zarejestrowaniu konta otrzymasz od bukmachera ekstra środki w kwocie między 10 zł a 100 zł.

Na chwilę obecną znaczna większość legalnie działających bukmacherów w Polsce, posiada w swojej ofercie freebet oraz umożliwiający jego odebranie kod promocyjny. Stąd też jest duże prawdopodobieństwo pojawienia się w Betters kodu promocyjnego na freebet. Jeśli bukmacher będzie chciał się nieco wyróżnić na te innych, będzie musiał zaoferować darmowy zakład w nieco wyższej kwocie.

Rejestracja konta w Betters

Jak już wspomnieliśmy, w Betters kod promocyjny może dotyczyć jednie graczy, którzy jeszcze nie posiadają konta u tego bukmachera. W tym celu konieczna będzie rejestracja. Jednakże niczym się nie przejmuj, nie różni się ona zbyt wiele od procesu rejestracji u innych bukmacherów.

Rejestracja w Betters składa się z trzech prostych etapów:

  1. Na pierwszym etapie będziesz musiał podać najważniejsze informacje, dzięki którym będziesz mógł logować się do swojego konta. Będą to dane takie jak: e-mail, login, hasło, numer telefonu. W tym miejscu znajduje się również okienko „KOD PROMOCYJNY”. To tutaj będziesz musiał wpisać odpowiedni kod, gdy tylko się pojawi.
  2. Drugi etap składa się z kolejnego formularza rejestracyjnego. Tym razem jednak zostaniesz poproszony o podanie swoich danych osobowych, w tym: imię, nazwisko, PESEL, obywatelstwo oraz zobowiązany będziesz do podania źródła pochodzenia Twoich środków pieniężnych.
  3. Ostatni krok to ustalenie dziennych i miesięcznych limitów czasu na grę oraz stawki.

I to by było na tyle. W szybki, łatwy i wygodny sposób możesz założyć konto u bukmachera Betters. Pamiętaj jedynie o tym, że musisz być osobą pełnoletnią oraz zaakceptować wszystkie wymagane przez bukmachera zgody oraz regulamin.

Wpłaty i wypłaty

W Betters kod promocyjny możesz odebrać bez podawania kodu promocyjnego, jednak nie obejdzie się bez wpłaty środków. Dobra wiadomość jest taka, że bukmacher posiada w swojej ofercie dość sporo różnych metod płatności, dzięki czemu będziesz miał z czego wybierać.

Każda metoda gwarantuje Ci darmową i błyskawiczną wpłatę na konto gracza. Nie będziesz musiał czekać kilku godzin, czy nawet dni na zaksięgowanie pieniędzy przez bank. Natychmiast będziesz mógł postawić zakład na swoja ulubiona drużynę. Wybierać możesz spośród następujących opcji:

  • Szybki przelew online
  • BILK
  • Karty kredytowe MasterCard i VISA
  • Apple Pay
  • Google Pay
  • P24NOW

Aby wpłacić środki na konto zaloguj się na konto, przejdź do zakładki „Mój portfel”, następnie kliknij „Wpłata” i dalej postępuj już zgodnie ze wskazówkami. Będziesz musiał jeszcze podać kwotę wpłaty oraz wybrać wygodną dla siebie metodę płatności. Najniższa kwota jaką możesz wpłacić do bukmachera Betters to 2 zł.

Jeśli chodzi o wypłatę z konta gracza, to możliwa jest ona jedynie za pomocą tradycyjnego przelewu bankowego. Dzięki temu bukmacher ma pewność, że pieniądze transferowane są do realnej osoby. Pamiętaj także o tym, że wypłacone środki powinny pojawić się na Twoim koncie w ciągu kilku minut, bowiem nie wymagają one żadnej akceptacji ze strony banku. Maksymalna jednorazowa wypłata u buka to kwota 100 000 zł.

FAQ

Jaki jest kod promocyjny w Betters?

Niestety na chwilę obecną bukmacher Betters nie oferuje swoim graczom żadnego kodu promocyjnego. Gdy tylko sytuacja ulegnie zmianie, natychmiast o tym poinformujemy.

Jaki jest aktualny bonus powitalny w Betters?

Zakłady bukmacherskie Betters obecnie oferują swoim nowo zarejestrowanym graczom pakiet powitalny składający się z trzech bonusów: freebetu 5 zł za dokonanie weryfikacji, freebetu startowego do 40 zł i zakładu bez ryzyka do 300 zł.

Czy mogę dokonać rejestracji w aplikacji Betters?

Oczywiście, że tak. Bukmacher Betters umożliwia pobranie swojej aplikacji mobilnej na systemy Android oraz iOS. Oczywiście zakładając konto w appce buka, wciąż będzie Ci przysługiwał bonus powitalny.

4.5/5 - (8 votes)